Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 czerwca 2020 13:04
Jest jakis rabat na pasze nuby? Albo gdzie znajde je najtaniej z wysyłką?  😀
5% rabatu na hasło RABAT w https://sklep.obiegly.pl/ , wysyłka od 500 zł za darmo (lub darmowy dowóz w okolicach Wrocławia)
vissenna   Turecki niewolnik
16 czerwca 2020 23:44
W koniku rzuciła mi się w oczy czarna Absorbina za 99zł jakby ktoś szukał.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
17 czerwca 2020 06:37
Dziękuję!  😀  juz zamówione
Jest gdzieś teraz jakaś zniżka na winderena?
Klami pasi konik spróbuj z hasłem Mizerka 🙂 mi wskoczyło na winderena 10%  😀
azazu93, tylko tam masz gotowe zestawy. Ja muszę dokupić boki więc zniżka tam nic nie da.
kermit   Horses horses everywhere ..
18 czerwca 2020 09:46
W koniku rzuciła mi się w oczy czarna Absorbina za 99zł jakby ktoś szukał.


W końcu śledzenie tego wątku się przydało  😀
Wczoraj zamówiłam i już rano odebrałam z paczkomatu, sprawa obsługa więc daje plusik  😉
Ja też upolowałam Absorbinę przed chwilą dla siebie i koleżanki. Ciekawe czy równie szybko będzie wysłana
Moon   #kulistyzajebisty
19 czerwca 2020 09:39
nefferet, w koniku? Zapomnij, zanim Ci wyślą, nawet towar teoretycznie dostępny w magazynie, miną ze 3,2 minimum.  😫
Moim hitem była paczka idąca w taki sposób prawie tydzień (towar dostępny ofc, zamówione z samego rana, opłacone od razu. I nie, nie był to weekend, tylko jakiś początek tygodnia)... Dlatego przestałam tam kupować.
Moon, ja zawsze dostaję z konika towar z dnia na dzień. Absorbinę promocyjną zamówiłam w niedzielę, we wtorek była u mnie...
Moon to musiałaś mieć jakiegoś pecha - ja od lat kupuję w koniku i zawsze dostawa jest robiona ekspresem.
Moon   #kulistyzajebisty
19 czerwca 2020 10:54
Wiem dziewczyny, że konik jest mocno polecany, ale już pisałam tutaj i do samego konika kiedyś, ale bez odzewu - że serio nie wiem w czym jest problem. Ale zamawiając właśnie towary dostępne w, teoretycznie 24h, mijają 2 dni zanim w systemie sklepu się wpłata zaksięguje, a potem min. dzień czekania zanim paczka zostanie nadana + samo dostarczenie przez kuriera.
Przerzuciłam się na Pegaza zatem.
Również mogę dać plus dla konika, wczoraj zamowilam dwie absorbiny i już dostałam informacje ze wysłane
Ja też upolowałam Absorbinę przed chwilą dla siebie i koleżanki. Ciekawe czy równie szybko będzie wysłana



Ja kupiłam wczoraj i właśnie dostałam smsa, że jest chwilowo niedostępny i że w poniedziałek spodziewają się dostawy.
Taka promocja to pewnie sporo osób się rzuciło, ja też kupiłam w środę rano a wczoraj już psikałam konie  😜 także bardzo sprawnie
espana, Póki co ze strony sklepu cisza, zamówienie zrobiłam rano. Nie zdziwię się jak zabraknie im na magazynie, bo jednak sporą promocję zrobili.
W Miko minus 35%, likwidacja sklepu 🙁
Gniadata   my own true love
24 czerwca 2020 12:39
Kod do Kawala pilnie poszukiwany :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
25 czerwca 2020 07:57
W temacie promek na czarną absorbinę - w Bergo jest w promce za 98 zł 🙂
Jaki jest teraz kod do PE?
Ten -10£  ważny cały rok  🙇
Jaki jest teraz kod do PE?
Ten -10£  ważny cały rok  🙇

SS313.
W temacie promek na czarną absorbinę - w Bergo jest w promce za 98 zł 🙂


Dzieki !!!


W horseandpony -15% na wszystko chyba do niedzieli
https://sklep.bergo.pl/ -15% na hasło wakacje15
od dziś do 5 lipca
Jest gdzieś promocja na ubrania konkursowe? zależy mi na equiline , pikeur?
Czy do Gnl jest obecnie jakiś kodzik? Lub może ktoś ma?
Czy na ktoś może kod rabatowy do equishop. Bardzo pilnie potrzebuje zniżki. Mogę się odwdzięczyć jakimś małym prezentem 😉. Wiem, ze są jeszcze urodzinowe promocje, ale produkt, który mnie interesuje jest obniżony o 3%. Z góry dziękuje 🙂😉
larabarson
Kodzik do gnl na -10% to: owsiaczek. Do 4 lipca.
Czy ktoś wie gdzie kupię długie szare nauszniki- takie jak miał clover? Albo może widział gdzieś na sprzedaż te z clover? Nie ma ich już na stronie sklepu, a z producentem brak kontaktu 🙁
Przepraszam za post pod postem, ale może ma ktoś kod rabatowy do Febro? Ozłocę!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się