Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Szybka akcja, skąd najszybciej i najtaniej (z wysyłką) zamówię otręby ryżowe?  😵

Najtaniej chyba wychodzą z Arozzy (Agro-vital).
Czy ktoś korzystał ze zniżki z okazji urodzin Animalii? 

Wybrałam produkt w magazynie, na który – teoretycznie – przysługuje 10% zniżki. Przed wpisaniem kodu zniżki mam darmową dostawę. Po wpisaniu kodu zniżki nie dość, że zniżka się nie naliczyła, to pojawiła się informacja, że darmowa dostawa od 150 zł i że brakuje mi 150 zł (mimo, że w koszyku miałam produkt za 87, 67 zł).  Super okazja!    :wysmiewacz22:
Ktoś ma jakiś kod do bergo?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
22 lutego 2020 11:59
epk Bergo rabat - 10% do 299zł - kod snow10
                       - 15% od 300zł - kod snow15
kody ważne do 15.03.2020

😉

nie łączą się z innymi promocjami/wyprzedażami i nie obejmują pasz Pro-Linen i Nuby
Posiada ktoś kod do Cavalloshop?
Jest może gdzieś promocja na MEBIO BUILD UP i Calcium Sorbinum z Hippolyta?
Może to żadna promocja lub wyprzedaż, ale z tego co ostatnio usłyszłam i przeczytałam na stronie, to w sklepie Lusitano w Sulejówku w każda ostatnią sobotę miesiaca jest giełda rzeczy używanych. Można przyjechac z czymś co chce się sprzedać lub wpaść żeby kupić coś od innych.  Ostatnia sobota stycznia już pojutrze i ja się wybieram! moze coś upoluję 🙂  🏇

I upolowałaś coś? 😉
Czy jest jakiś kod do Winderen aktualnie?  :kwiatek:
Czy jest jakiś kod do Winderen aktualnie?  :kwiatek:


rmlse


5%
jest jakiś kod do Pasi Konika ?
A+A  :kwiatek:
kasska 10% - Caselle / Mizerka / Sabrina
dairoxroxi te kody 10% do pasi- konika działają również na winderen  🤣
azazu93 kupowałam spersonalizowana podkładkę wiec musiałam zamówić na stronie producenta  😉
Jest jakaś strona, gdzie pasze wysyłają za darmo?
sporo pasz ma darmową wysyłke w Animalii, w Optifeed było powyzej 3 workow za darmo i na allegro jak masz opłacony Smart to też troche ich za darmo wysyłają
Tak na prawdę chodzi mi o sieczkę. Mam smarta, ale sieczka często gabarytowo nie mieści się w paczkomacie i szukałam czegoś z darmową przesyłką. Zerknę na animalię. Dzięki 🙂
Tak na prawdę chodzi mi o sieczkę. Mam smarta, ale sieczka często gabarytowo nie mieści się w paczkomacie i szukałam czegoś z darmową przesyłką. Zerknę na animalię. Dzięki 🙂

Ze Smarta możesz też do Żabki. Ja zamawiałam sieczki z Sukcesu właśnie do Żabki.
Mi lucerne i łuskę rozdzielili na 2 kartony po 25kg. Wysyłka smart do paczkomatu.

Znajdę gdzieś duuuza promocję na padokowa derke bez  wypełnienia 155/165cm?
siwaaa, sprawdź sobie na allegro od czaruś.
Do www.horseandpony.pl  jest zniżka -15% na kod CASELLE
A na suple 10% na hasło DOLFOS - polecam szybka wysylka
Halo niestety max 145cm ma.

Czy na dzień kobiet sklepy szykują jakąś promocje?  Chociaż darmowa wysyłkę?
[quote author=tajnaa link=topic=15196.msg2913738#msg2913738 date=1582885054]
Tak na prawdę chodzi mi o sieczkę. Mam smarta, ale sieczka często gabarytowo nie mieści się w paczkomacie i szukałam czegoś z darmową przesyłką. Zerknę na animalię. Dzięki 🙂

Ze Smarta możesz też do Żabki. Ja zamawiałam sieczki z Sukcesu właśnie do Żabki.
[/quote]

Skąd zamawiasz? Bo na allegro nie widzę żadnej z dostawa Smart.
Skąd zamawiasz? Bo na allegro nie widzę żadnej z dostawa Smart.

Gościu chyba nie wznowił Smarta, bo rzeczywiście nie ma już... :/
Jakaś większa promocja niz 10% na winderen gdzies ?  👀 😁
Halo niestety max 145cm ma.

Czy na dzień kobiet sklepy szykują jakąś promocje?  Chociaż darmowa wysyłkę?


W Bergo jest bodaj -20% do 8 marca 🙂
Podejrzewam, że w GNL też coś powinno być
Jakiś kod do GNL?
Ozłocę  :kwiatek:
Tutaj promocja na dzień kobiet -30% na czapraki, -25% na bryczesy i od 25% na odzież wierzchnią

https://horseandpony.pl/310-znizki-na-dzien-kobiet




Halo niestety max 145cm ma.

Czy na dzień kobiet sklepy szykują jakąś promocje?  Chociaż darmowa wysyłkę?
Są jakieś promocje na bryczesy teraz oprócz Bergo?
W PasiKoniku - 20% na dział 48h
5% w sklepie Winderen "wzetq"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się