Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Gdzie beda fajne promocje na jakies dobre ksiazki jezdzieckie w piatek?
Tak na ostudzenie  🏇
arcus -20% i horstack -20% i -30% na derki z horze
Yard2 -25% na stany magazynowe w tym nową kolekcje schocke  🏇
https://www.facebook.com/events/3143090785704989/permalink/3157902677557133/
Rzuciły się komuś może gdzieś obniżki na suple od Dromy? :-)
Gdzie beda fajne promocje na jakies dobre ksiazki jezdzieckie w piatek?

Na stronie wydawnictwa Galaktyka jest -50% na książki i kilka końskich pozycji jeszcze zostało.
Jak zamawiać i płacić w PE? Potrzebne konto walutowe?
rybka   Różowe okulary..
28 listopada 2019 14:54
Czy #Nuba będzie miała przecenione pasze? Może ktoś, coś  👀
Działa może jakiś kod na -10 funtów do PE? W zeszłym roku działał, ale teraz jest już wyłączony.
W Hidalgo są dwie zakładki Black Friday Jeździec, Black Friday Koń z promocjami do 60%. Pozostały asortyment po wpisaniu kodu jest na 10% rabatu. Dodatkowo do każdego zamówienia powyżej 150zl bon rabatowy 15%. Patrząc na zakładkę BF koń są tam też suplementy więc można założyć że rabat na nie będzie większy niż 10%. Podobno rabaty mają się aktywować o północy.
Rzuciła się komuś w oczy promocja na duże siatki na siano? Im większe tym lepsze 😉
Widział może ktoś promocje na czapraki westernowe? Lub jakiś większy czaprak podszyty futrem - coś w tym rodzaju? :kwiatek:
W GNL 20% + po zalogowaniu nalicza się rabat stałego klienta 🙂
O... Już widzę że się nie nalicza
http://horss.pl  - do 40% rabatu na praktycznie wszystko - włącznie z najnowszą kolekcją oraz produktami na zamówienie
I jak wrażenia na Black Friday? Moje jak na razie są takie, że rzeczywiście kilka sklepów zrobiło niezłe promki, zwłaszcza z tych bardziej luksusowych marek można coś dostać w cenach bliższych śmiertelnikowi, jednak żeby dopasować dla siebie konkretną rzecz, rozmiar i kolor w naprawdę dobrej okazji trzeba mieć szczęście. Dla tych, którzy tak ja ja poszukują konkretnych rzeczy (w moim przypadku ocieplanych bryczesków z silikonem i ocieplanych sztybletów), zrobienie interesu wykraczającego poza -15% -20% może być ciężkie, a może wręcz niemożliwe. 😉 Ale skoro i tak miałam kupić te rzeczy to każde minus kilka zł jest ok. Na razie najbardziej podoba mi się Bergo, Equishop (mają np. promkę na nowsze kolekcję Esk - każdą oprócz Heritage) i Horse Trade (tam widzę super promki np. na fajne bryczesy z Euro Stara). Ciekawe jest też polowanie na rzeczy za zł, ale nie mam tyle cierpliwości żeby się przebijać przez setki produktów, a lekko mnie irytuję, że Bergo z tego powodu wykreśliło sortowanie ceną. 😉 Dajcie znać co się jeszcze dzieję w sklepach bo może coś przeoczyłam. Na razie zawiódł mnie GNL (20% i dużo rzeczy w zakładce BF, które tam wiszą tylko pod innymi promocjami), Dobry Koń (w zakładce BF podobnie jak w GNL) i Konik (niby dużo rzeczy ale tylko-20%). Ja głównie w tym roku patrzę na rzeczy dla jeźdźca i z tej perspektywy piszę. 😉 Myślę, że warto wejść na strony producentów, np. w PS of Sweden znajdzie się kilka rzeczy za -40, -50%.  Dajcie znać co Wy sądzicie, co Wam się udało upolować i jakie sklepy jeszcze mają ciekawe promocję? 🙂 Udanych łowów!
Moon   #kulistyzajebisty
29 listopada 2019 08:32
UnicornWitch, no cóż... nic nowego, niestety :P

Ja się obkupiłam trochę w Bergo, bo bryki to już miałam wręcz palącą potrzebę dorwać :P Chyba tylko oni tak naprawdę zrobili godną uwagi promkę, mimo że nie prowadzą sprzedaży Samshieldów czy Eskadronów.

PE mnie oczywiście jeszcze kusi, ale przez to że dziś nie będę mieć raczej czasu siedzieć przed monitorem, to cieszy się mój portfel, haha

Reszty sklepów nawet nie chce mi się komentować, jak co roku + idealny obrazek, który wstawiła kitty

+ Aaaale! Muszę tu pochwalić nowy sklep hoofgold! Zauważyłam dość znaczący 😉 błąd na ich stronie, o czym nie omieszkałam napisać przy składaniu zamówienia. Dostałam telefon, że dziękują za czujność, przesyłkę dostarczą osobiście dziś, a na następne zakupy przyznają -25% rabatu. Nice! 🙂
Kupiłam winderena stówę taniej, także dla mnie super 😁 I Arcusa chwalę sobie, że mi wcześniej odpisali, że owszem, będzie bf i obejmie winderena, bo przecież wcale nie musieli i mogli mi wcisnąć po starej cenie.
🏇 helpunku 🙂
Gdzie dziś na BF najtaniej dostanę ochraniacze ujeżdżeniowe na kołeczki L, czarne? na razie lokalizowałam -20% na HH Elite coś tam w gnl. Jak komuś się rzucą w oczy - będę wdzieczna za info  😅
Moon   #kulistyzajebisty
29 listopada 2019 08:46
karla, poszperaj w Bergo 🙂
Moon PE ma promkę do czwartku 😁
Moon   #kulistyzajebisty
29 listopada 2019 09:08
Zgiń siło nieczysta! :P
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
29 listopada 2019 09:16
Hippovet chyba nie bierze udziału w BF?
Znalazłam w forhorses 20kg gemuse krauter mineralien za 202 zł. Jest szansa, że gdzieś będzie taniej? Teraz widzę produkują 25 kg worki.
Moon   #kulistyzajebisty
29 listopada 2019 09:25
Na_biegunach widziałam na ich fejsie info o BF - darmowe przesyłki od 69zł i generalnie promki na "wielopaki".

edit: link - https://www.facebook.com/hippovet/photos/a.100238933469965/1341488109345035/?type=3&theater
Moon, zgadzam się. 🙂 Jakbym miała potrzebę wziąć po prostu bryczesy, to dużo fajnych by się znalazło, ale cieplutkich jest malutko. 😉 Bergo rzeczywiście fajnie w tym roku. 🙂
To PE o którym wspominacie to jest sklep zagraniczny, pamiętam, że pytałam o tym w tamtym roku, ale przypomnicie mi proszę jeszcze raz rozwinięcie nazwy proooszę? 🙂
Zaraz jadę do CH i może tam upoluję lepsze promki na jakąś odzież sportową, co to nie ma jeździecka w nazwie ale super do stajni się sprawdza (np. polary z 4F, które z jakiegoś powodu są nazwane bielizną polarową kocha miłością wielką od zeszłego roku i cioram aż miło 😉).
Premier Equine :-)
Na razie zawiódł mnie GNL (20% i dużo rzeczy w zakładce BF, które tam wiszą tylko pod innymi promocjami)


A ja się właśnie bardzo satysfakcjonująco obkupiłam w GNL... ale wczoraj (teoretycznie przed BF). Miałam już wcześniej włożone w koszyk derki z sytną promką, a w czwartek po południu wypatrzyłam jeszcze 2 pary bryczków z ceną ok. -50%. Bałam sie czekać do odpalenia BF żeby mi ceny przypadkiem nie podskoczyły :P
w GNL była taka sama promka na Halloween, a szczerze mówiąc nawet lepsza bo wchodził rabat klienta. Więc jak ktoś ma 7 % to miał 27%.

Szału nie zrobili..
Gnl ma o wiele wyższe ceny tych samych produktów w innych sklepach, szału nie zrobili -20% to co chwilę jest.
Ja znalazłam sklep niemiecki z 15%na najnowszy Heritage wiec jestem zachwycona  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się