Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

poprzednia następna
Strony: 1 ... 458 459 [460] 461 462 ... 478 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Promocje i wyprzedaże - centrum informacji  (Przeczytany 2380729 razy)
m0niSka

Moje ogłoszenia
« #13770 : Listopad 23, 2018, 14:19:29 »
Odpowiedz cytując
No cóż... rozczarowanie jest  smutek gnl wywalił dodatkowe 10% na kod, tophorse zawyża ceny żeby je obniżyć, bergo wrzuca wszystko co wisi od dawna tylko z plakietką bf, equishop no cóż... Horse Ya faktycznie zrobiło -50% za zakupy powyżej tysiaczka i to fajne ( choć o 24:50 już się nie załapałam na ochraniaczki  smutny ) PE jak zawsze -35% i ps of sweden na -20%, może to nie jest dużo ale te ogłowia ciężko gdzieś na promo złapać. Może i dobrze, bo w sumie nic nie potrzebuję, a dobrym promocjom nie opieram się nigdy  hihi

Tophors jest akurat jednym z niewielu sklepów, który nie zawyżał cen przed BF, tylko uczciwie przecenił produkty dostępne na magazynie o 30%. Jeśli cena, którą zapamiętałaś miesiąc czy dwa temu była innej od tej teraz - cóż, sprzedawca detaliczny nie ma wpływu na wzrost cen hurtowych przy nowej dostawie. Polecam sprawdzić faktyczne ceny na stronie producenta i porównać.

Doprawdy zadziwia mnie fakt, że sklepy robią promocje, można kupić rzeczy po fajnych cenach, a i tak nie dogodzisz, a wręcz nasłuchasz się jeszcze jakim to jesteś oszustem  8| Zastanówcie się ludzie trochę czasem....  zemdlal
#link
quantanamera
Global Moderator

konie z szopy

WWW Moje ogłoszenia
« #13771 : Listopad 23, 2018, 14:34:14 »
Odpowiedz cytując
m0niSka, z tym narzekaniem to trafiasz w 10tkę, ciekawe, czy ktoś by tak chciał mieć własną pracę podsumowywaną...
Na przykład drobiazgi dodawane za darmo do zamówień spotykają się z reakcjami:
- eeee, nie taki bym chciał (więc rozczarowanie i foch)
- eeee, zwierzak akurat tego nie lubi? (więc rozczarowanie i foch)
- eeee, tylko tyle? Przecież zostawiłem tu 50 złotych, Audi A4 to by było coś. (więc rozczarowanie i foch)
- eeee, znowu to samo? Już raz było. (więc rozczarowanie i foch)
- eeee, mi to niepotrzebne. (więc rozczarowanie i foch)

Ok, sklep likwiduje program gratisów. Reakcje: cooo, jak to, nie ma gratisów?? (więc rozczarowanie i foch) cool

Jak zrobić, żeby zrobić dobrze? uśmiech

A co do promocji bez przesady, ja właśnie ściągnęłam kupę zimowych padokowych derek po 194 zł (z 299 zł). Będzie w czym się błocić i taplać.
#link
taki.tam.blog.o.koniach www.quantanamera.com
fin

« #13772 : Listopad 23, 2018, 14:38:05 »
Odpowiedz cytując
m0niSka, masz rację, nie da się dogodzić wink, ale z drugiej strony po co trąbić na prawo i lewo o wielkich promocjach -70%, jeśli potem wrzuca się tą "jedną parę sztybletów ze zwrotów, rozmiar 32"?

A tak z innej beczki i z czystej ciekawości - jesteś jakoś związana ze sklepem TopHors? Często pojawia się w Twoich postach, odkąd wróciłaś na forum to prawie w każdym wink
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2018, 14:49:20 wysłane przez fin » #link

vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #13773 : Listopad 23, 2018, 14:38:58 »
Odpowiedz cytując
m0niSka, kaloszki, które były podane jako przykład zawyżenia ceny na stronie lemieux kosztują 22,50funtów. Jak dla mnie sklep w Polsce może je wystawić nawet za 200zł, ale cena jest zupełnie niekonkurencyjna i dla mnie nie jest to okazyjna oferta.
Fajnie, że sklepy robią promocje i uważam, że wiele rzeczy da się kupić po naprawdę fajnej cenie. Myślę jednak, że wiele osób oczekiwało super hiper okazji (co nie jest bezpodstawne, bo sklepy się dość hucznie ogłaszały), takich, jakie można spotkać na zachodzie, podczas gdy w dość licznych przypadkach przypomina to raczej wietrzenie magazynów i jedynie zmianę szyldu z 'promocja' na 'black friday!' :-)

#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
kitty

WWW Moje ogłoszenia
« #13774 : Listopad 23, 2018, 14:46:52 »
Odpowiedz cytując
No z tymi kaloszkami, to nawet nie porównanie do sklepów zagranicznych, zostały przytoczone 2 polskie sklepy... Nikt nikogo do żadnych promocji nie zmusza, ale właśnie to trąbienie od tygodni sprawiła, że ludzie się nakręcili i potem nastąpiło lekkie rozczarowanie... Wystarczy popatrzeć ile osób pisze, tu tylko, o zamówieniach w pe. To jest jakaś magia totalna, w innych krajach się opłaca, a u nas zawsze ten sklep biedny i pokrzywdzony, no elllooooo! Staram się być lokalną patriotką zakupową, takie przekonanie, ale to dość ciężkie się robi.... Jak mam do kupienia 6 derek, a różnica wynosi po 30 euro na sztuce, to ja ten teges taki interes.
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #13775 : Listopad 23, 2018, 14:51:24 »
Odpowiedz cytując
vanille, ale Black Friday to właśnie wietrzenie magazynów przed okresem świątecznym. I tak jest na całym świecie.
Trudno aby sklepy teraz sprzedawały najnowsze Eskadrony 80% taniej... bez przesady
Ale jak sobie np wejdziecie do Animalii, to pasze wchodzą w BF. A wszyscy o paszach pisali... i co, nadal źle?
PE często robi promo 20% bez BF.
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
nokia6002

Olinka!

« #13776 : Listopad 23, 2018, 14:53:50 »
Odpowiedz cytując
Ja skorzystałam jedynie z promocji w nie końskich sklepach. Przynajmniej dzieci będą zadowolone z mikołaja uśmiech
#link
„Nieustający brak pieniędzy to tylko inna nazwa na posiadanie konia”
larabarson

Moje ogłoszenia
« #13777 : Listopad 23, 2018, 14:54:30 »
Odpowiedz cytując
Lipa jak co roku ale kupiłam w końcu w animalii derkę za 195 taką jaką chciałam. Mam tylko nadzieję, że nie będzie trzeba czekać dłużej niż te 5-7dni podane na stronie.
#link
m0niSka

Moje ogłoszenia
« #13778 : Listopad 23, 2018, 14:58:08 »
Odpowiedz cytując
m0niSka, z tym narzekaniem to trafiasz w 10tkę, ciekawe, czy ktoś by tak chciał mieć własną pracę podsumowywaną...
Na przykład drobiazgi dodawane za darmo do zamówień spotykają się z reakcjami:
- eeee, nie taki bym chciał (więc rozczarowanie i foch)
- eeee, zwierzak akurat tego nie lubi? (więc rozczarowanie i foch)
- eeee, tylko tyle? Przecież zostawiłem tu 50 złotych, Audi A4 to by było coś. (więc rozczarowanie i foch)
- eeee, znowu to samo? Już raz było. (więc rozczarowanie i foch)
- eeee, mi to niepotrzebne. (więc rozczarowanie i foch)

Ok, sklep likwiduje program gratisów. Reakcje: cooo, jak to, nie ma gratisów?? (więc rozczarowanie i foch) cool

Jak zrobić, żeby zrobić dobrze? uśmiech

A co do promocji bez przesady, ja właśnie ściągnęłam kupę zimowych padokowych derek po 194 zł (z 299 zł). Będzie w czym się błocić i taplać.

Chyba nierealne, ja już tracę nadzieję i jestem szczerze powiedziawszy w szoku - zawsze ja jako klient jak udawało trafić mi się promocje - cieszyłam się, jak dostałam gratis (nawet niepotrzebny) robiło mi się ciepło na serduchu. Bo to coś, co sprzedający robi dla klienta, a nie MUSI. I chyba o tym się często zapomina.

fin, no trąbią, trąbią i później się nie wywiązują - no to faktycznie słabo, zwykły chwyt marketingowy. Ale jak robisz, wywiązujesz się, a później nadal źle to można ręce rozłożyć.
Tak, pomagam w Tophorsie doraźnie, bądź może inaczej - na tyle, ile mam czasu. Prowadzę między innymi instagrama TopHorsa i organizuje akcje promocyjne, więc nie zapominam też o starej dobrej re-volcie jak wiem, że będą fajne okazje uśmiech Miło mi, że mnie pamiętasz sprzed lat uśmiech

vanille, jasne, że cena jest niekonkurencyjna, ale każdy sklep może sam decydować o cenie jaką ma za produkt, bo na nią wliczają się też różne składowe. Sklep chce być niekonkurencyjny? Niech będzie. Ale zarzuty podwyższania cen przed promocją, gdzie to nie ma, nie miało i nie będzie mieć miejsca mnie po prostu rozkładają na łopatki...
To w sumie sklepów wolny wybór co i o ile przeceniają, czy - mówiąc kolokwialnie - bawią się w Black Friday czy nie. Z super-hiper okazjami z zachodu - no z obserwacji uważam, że na takie okazje pozwolić sobie mogą sieciówki, niestety pojedyncze sklepy nie są w stanie przecenić produktów poniżej ich ceny hurtowej, a jaki procent ceny hurtowej jest w porównaniu do ceny detalicznej - no można się domyślić...

#link
vanille

« #13779 : Listopad 23, 2018, 14:58:16 »
Odpowiedz cytując
_Gaga, może źle się wyraziłam. Nie oczekiwałabym nowych kolekcji za bezcen duży uśmiech Ale po prostu czegoś więcej niż podczas zwyczajnych promocji

m0niSka dlatego nie wypowiadam się na temat tego, czy cena taka była, czy została podniesiona specjalnie przed promocją - bo nie wiem. Nie odwiedzałam wcześniej tego sklepu więc nie mam porównania. Jesli jestem zainteresowana zakupem czegoś, to zwykle patrzę w swoich 2-3 sklepach przez jakiś czas i widzę wówczas, jak się kształtuje cena za dany produkt. I w ten sposób, śledząc cierpliwie zwykłe promocje wiele rzeczy udało mi się kupić po dobrej cenie, i nie potrzebowałam do tego BF.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2018, 15:07:09 wysłane przez vanille » #link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #13780 : Listopad 23, 2018, 15:12:12 »
Odpowiedz cytując
Cytat: _Gaga link=topic=15196.msg2825962#msg2825962
PE często robi promo 20% bez BF.
20 a 35 to jednak dla mnie spora różnica na derkach.
Mnie nie chodzi o to, że za małe przeceny. Chodzi mi o to, że kilka sklepów reklamuje jako ogromne promocje, jedyne takie w roku!, Rzeczy, które są u nich przecenione już od miesięcy. Już by w ogóle nie brali udziału w Black Friday, serio. Jak choćby Decathlon. W Deca przeceny są rzadko, ale jak są, to o 50% lub więcej, wystarczy sobie śledzić upatrzony produkt. A nie te "mega promocje go 72%!", czy tym podobne, a powyżej 20 to tylko jakieś pojedyncze, ogromne lub malutkie sztuki.
Tak, będę marudzić, że mnie sklepy, których może i nie jestem stałym klientem i nie zostawiam kokosów, bo nie mam, ale jednak regularnie kupuję, próbują robić w ch... Jasne, nie wszystkie, ale jednak wydaje mi się, że więcej niż mniej. Tyle dobrego, że dziś są na promocji też rzeczy, które często rzeczywiście nie były na promocji przez resztę roku. A reszta? No cóż... Jak mówię, wolałabym, żeby te sklepy w ogóle nie wzięły udziału i tyle.

EDIT: Poprawka cytowania.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2018, 12:51:20 wysłane przez Sivrite » #link
Na_biegunach

"It's never the horse - it's always you!" R. Gore

Moje ogłoszenia
« #13781 : Listopad 23, 2018, 15:13:46 »
Odpowiedz cytując
Czy przy okazji czarnego piątku jest gdzieś brandon xs w promocji?
#link
m0niSka

Moje ogłoszenia
« #13782 : Listopad 23, 2018, 15:14:26 »
Odpowiedz cytując
vanille, nie zrozum mnie źle proszę, pierwszy mój post w dyskusji na ten temat nie był skierowany do Ciebie uśmiech Był generalnie odnośnie  podnoszenia cen przed promocją i zarzutów wobec sklepu, w przypadku którego powiedzieć mogę na 100%, że tak się nie wydarzyło, bo sama walczyłam o tę promocję i ją ustawiałam uśmiech
#link
vanille

« #13783 : Listopad 23, 2018, 15:19:43 »
Odpowiedz cytując
m0niSka, spoko, chciałam tylko wyjaśnić żeby mój post nie brzmiał jak zarzut, bo nie mam do niego podstaw. Mogę ocenić cenę, czy w porównaniu do innych sklepów jest wysoka, czy niska, ale nie będę oceniać zachowania sklepu (podwyższania cen), jesli nie mam ku temu wystarczająco danych - bo nie wiem jakie były wcześniej :-) jeśli mówisz, że taka była od poczatku to nie mam powodów, by Ci nie wierzyć.
#link
majeczka

Galopem przez życie!

Moje ogłoszenia
« #13784 : Listopad 23, 2018, 15:23:17 »
Odpowiedz cytując
Na_biegunach, w animavet masz -15%
#link
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale wtedy spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia nie ma dna....!

W dniach 23.10 - 30.10 mam utrudniony  dostęp  do internetu. Jestem za granicą. Proszę o cierpliwość na wszystkie wiadomości odpiszę po powrocie.
olq

Moje ogłoszenia
« #13785 : Listopad 23, 2018, 15:24:38 »
Odpowiedz cytując
Yh a ja kocham jak zamawiam coś w fajnej promocji, wpłacam kasę i po paru godzinach się dowiaduję, że towaru nie ma - a sklep zwraca pieniądze i kod rabatowy na szalone 10% (kupiłam pierwotny przedmiot z 50% rabatem)  konik
#link
PATRYCJA10822

Moje ogłoszenia
« #13786 : Listopad 23, 2018, 16:40:44 »
Odpowiedz cytując
W yard equites można złapac zandony z rabatem 25% uśmiech
#link
Precelek

Dream high- fly even higher.

Moje ogłoszenia
« #13787 : Listopad 23, 2018, 16:41:56 »
Odpowiedz cytując
czy w którymś sklepie jeździeckim biorącym udział w BF są szafy jeździeckie? Szukam, szukam i jakoś nie mogę namierzyć  oczy2
#link
Moje konie, moje spełnione marzenia.

keirashara

Moje ogłoszenia
« #13788 : Listopad 23, 2018, 16:59:25 »
Odpowiedz cytując
Dostanę gdzieś niciaki z większym rabatem niż to szalone 10% w equishopie? Lub z takim samym? Nie mam ochoty chwilowo nic u nich kupić, a trochę się nakręciłam lol
#link
Na_biegunach

"It's never the horse - it's always you!" R. Gore

Moje ogłoszenia
« #13789 : Listopad 23, 2018, 17:00:18 »
Odpowiedz cytując
majeczka Dzięki  kwiatek
#link
Kayra

Kucusiowy wariat :P

« #13790 : Listopad 23, 2018, 17:09:05 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny pomocy duży uśmiech Czy któraś z was nie spotkała się z tym golfem https://galloper.pl/pl/p/Golf-Fair-Play-Ilona/6948 ,
Ale w rozmiarze dziecięcym? Szukam, szukam i zero. Pomóżcie, a ozłocę! duży uśmiech kwiatek
#link
bera7

« #13791 : Listopad 23, 2018, 17:30:53 »
Odpowiedz cytując
Horse Ya faktycznie zrobiło -50% za zakupy powyżej tysiaczka i to fajne ( choć o 24:50 już się nie załapałam na ochraniaczki  smutny ) PE jak zawsze -35% i ps of sweden na -20%, może to nie jest dużo ale te ogłowia ciężko gdzieś na promo złapać. Może i dobrze, bo w sumie nic nie potrzebuję, a dobrym promocjom nie opieram się nigdy  hihi

Mi naliczało rabat już po 22 jakoś i zrobiłam duuuuże zakupy na to co chciałyśmy z dziewczynami ze stajni. Jak rachunek z blisko 1900zł podzielił się na pół to jakoś tak ciepło na sercu uśmiech
#link

kitty

WWW Moje ogłoszenia
« #13792 : Listopad 23, 2018, 21:13:25 »
Odpowiedz cytując
Dobra, ja wrócę sobie do top hors.... włożyłam sobie do koszyka kilka rzeczy myśląc czy potrzebuję w zimie derek siatkowych.... no i sobie umyśliłam, że jednak potrzebuję! i co? niecałe 600zł kosztowały wcześniej, a teraz 680zł... nope tego to ja już nigdy nie skumam....  ukłon
#link
whisperer13

« #13793 : Listopad 23, 2018, 21:20:27 »
Odpowiedz cytując
W http://koniesklep.pl/ bez ściemy uśmiech
#link
m0niSka

Moje ogłoszenia
« #13794 : Listopad 23, 2018, 22:05:24 »
Odpowiedz cytując
kitty, może dlatego, że promocja Black friday trwała od wczoraj od godziny 17, do dziś do godziny 17?

Derki są w dalszym ciągu w niższej cenie ponieważ Tophors postanowił przedłużyć promocję i zrobić Black weekend, tylko z obniżką 20%, a nie jak to bylo w ten specjalny dzień - 30%.

Źle? No najgorzej! Okropny sklep, zamiast zakończyć promocję przedłużył ją o kolejne dwa dni.

zemdlal  zemdlal  zemdlal
#link
Nasturcja-Renata

Moi trzej mężczyźni :)

« #13795 : Listopad 23, 2018, 22:13:08 »
Odpowiedz cytując
Majeczka dzięki za info o promocji na suple w animavet  kocham Potrzebowałam biotyny. Na ich fp nie było info  oczy2
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2018, 22:15:12 wysłane przez Nasturcja-Renata » #link

ŻADONKA 01/07/1997-28/11/2009
kitty

WWW Moje ogłoszenia
« #13796 : Listopad 23, 2018, 22:19:14 »
Odpowiedz cytując
m0niSka hahha dobra, na to bym za cholerę nie wpadła, widać już jestem starawa i ślepawa i nie zauważyłam info, wszędzie tylko, że 23.11, jakoś nie wiedziałam że na to coś wspólnego z 17...
PS. Widać jestem złym klientem, więc chyba sobie odpuszczę jednak zakupy, myślę że jestem za mało top czytając Twoje komentarze. Nie wszystko dla wszystkich  wink wink wink
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2018, 22:22:17 wysłane przez kitty » #link
karolina_2906

Moje ogłoszenia
« #13797 : Listopad 23, 2018, 22:27:15 »
Odpowiedz cytując
Fera -30% na wszystko z kodem BLACKFRIDAY  uśmiech
#link
larabarson

Moje ogłoszenia
« #13798 : Listopad 23, 2018, 22:33:08 »
Odpowiedz cytując
mOniSka ty sobie jaja robisz? Takie żarty? Polityka sklepu opiera sie na robieniu z klientow idiotów? Szczęka mi opadła szczeka Black friday do 17:00...nice try zemdlal Czekam na kontynuację tej farsy lol
Tak jak od pewnego czasu omijam sklep healthy horse tak też będę omijać tophorse ehh
#link
PATRYCJA10822

Moje ogłoszenia
« #13799 : Listopad 24, 2018, 12:10:42 »
Odpowiedz cytując
Cyber Monday uśmiech
#link
Strony: 1 ... 458 459 [460] 461 462 ... 478 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 19 zapytaniami.