Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Końskie zaloty się nie likwidują, robią tylko miejsce na nowe kolekcje



Trochę dziwne wyprzedawać wszystko po kosztach żeby zrobić miejsce i wszystko zapełniać od nowa?
I na fejsie i na stronie napisali, że się likwidują.
somebody dokładnie, też widziałam że pisali o likwidacji sklepu
Na stronie jest na stałe pasek z informacją "Likwidacja sklepu. Szczegóły na naszym Facebook".
No tak, macie rację ja byłam przekonana że czyszczą magazyn
Jakaś darmowa wysyłka pasz ? Konkretnie chodzi o worek wysłodków.
rybka   Różowe okulary..
06 listopada 2018 20:39
rybka dziękuje  🙇 🙇
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
07 listopada 2018 07:50
Ja też właśnie dostałam paczkę z Końskich zalotów. Bez jednej rzeczy ale to akurat byłam poinformowana. Szkoda że syrop, który zamówiłam ma termin do października
Ja z konskich zalotow dostalam elektrolity, ktore mialy termin do kwietnia 2018... ale dostalam juz  zwrot kasy.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 listopada 2018 10:45
Czy ktoś posiada kod rabatowy do MK-SKLEP?
Czarny Piątek zbliża się wielkimi krokami 🏇 Galopem wręcz. Jakieś sprawdzone informacje o mega zniżkach w sklepach internetowych?
Póki co chyba tylko GNL ogłosił promocję.
lusia722, mam przypisane do konta 5% jeśli by Cię to ratowało w jakiś sposób 😉
Mam takie pytanko 😀 Zbliża się bf, jaka waszym zdanie byłaby miła promocja na ten dzień? 🙂
na pasze i suple 😉
PATRYCJA10822 Kod rabatowy na wszystko. Ale wyższy niż normalnie. Dużo sklepów z jakiejś okazji (halloween, black friday, itp.) wyprzedaje to czego normalnie nikt nie chce kupować. Ponoć black friday to dzień największych wyprzedaży w całym roku, a w PL są promocje rzędu 15%  😵
sivens Dokładnie tak jest 😀
PATRYCJA10822 Kod rabatowy na wszystko. Ale wyższy niż normalnie. Dużo sklepów z jakiejś okazji (halloween, black friday, itp.) wyprzedaje to czego normalnie nikt nie chce kupować. Ponoć black friday to dzień największych wyprzedaży w całym roku, a w PL są promocje rzędu 15%  😵


Podejrzewam, żeby głównym powodem jest polska miłość do promocji. Na zachodzie Black Friday to jeden taki dzień w roku, przez jego większość wszystkie produkty są w cenach regularnych. A u nas? Non stop coś na promocji. Lub wszystko. Ale za to właśnie do 20%. Coś za coś.
Na Black Friday chyba wybiorę się do Kramera. :P
A Jak wygląda bf w Kraemerze? Warto ?
A Jak wygląda bf w Kraemerze? Warto ?


W tym roku jeszcze nie sprawdzałam, w zeszłym było warto.
Dzięki 🙂 to czekam  na ten piątek🙂
Dobry koń też się ogłasza z black friday.
TopHors też ogłosił juz BF 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
08 listopada 2018 08:00
Nie nastawiałabym się na wielkie promocje, mimo wszystko - pewnie będzie jak rok temu - w promocji będą tylko "resztki", które nie chcą się sprzedać sklepom i zalegają w magazynach... 8-)
Generalnie nie ma co czekać na promocje na nowe kolekcje eskadrona czy pikeur'a Anky itd. BF raczej nie obejmie tego co dopiero weszło. Ale jest to świetna okazja żeby w niższej cenie kupić preparaty dla koni 🙂
A czy ktoś pamięta jak to było na Animalii w zeszłych latach? Warto czekać te dwa tygodnie z zamówieniem?
Co do Black Friday i ogólnie pojętych wyprzedaży, to producenci sami zastrzegają, żeby nie przeceniać nowych kolekcji... tu sklepy niestety nie mają nic do gadania dlatego może z punktu widzenia klienta promocje wyglądają tak, że wyprzedawane są produkty, które zalegają 🙂

Co do pasz, suplementów i kosmetyków dla koni - tutaj marże też niestety są takie, że poszaleć w wyprzedażach niezbyt można...
na pasze i suple 😉

Jakaś darmowa wysyłka pasz ? Konkretnie chodzi o worek wysłodków.

Dziewczyny, ja mam i wysłodki i pasze 🙂 czegoś konkretnego potrzebujecie?
Rzuciła się komuś promocja na derki stajenne 100g, najchętniej waldhausen economic  👀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 listopada 2018 11:39
W horsetown i beckersport też ma być black friday  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się