Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Tak, tak zamula z powodu wzmożonego ruchu. Na fb pisali, że jutro spróbują coś z tym zrobić
O nie, a czy Stockholmy też były przecenione? Powiedzcie, że nie, proszę. 🙁
Czemu ja tam weszłam... Miałam tyle w koszyku, że ostatecznie musiałam wyrzucać, bo bym poszła z torbami.  😂

flygirl, (nie)stety wszystko.
Baaaardzooo Dużo produktów jest już niedostępnych, ale znalazłam coś dla siebie i konia 🙂
O szumiący borze, dlaczego tak późno tutaj weszłam...
Ale coś udało się wyszperać  😅
Dupa dupa dupa.  😕 😕 😕
Odsprzedaj ktoś derkę padokową  🙇
Moon   #kulistyzajebisty
25 października 2018 07:20
Jezus marjan, jak to dobrze, że nie weszłam tu wczoraj!!!  😁
Na bank bym popłynęła, a tak, portfel się cieszy...  🤣
niestety nie maja nic co bym potrzebowała 🙁 bo juz wyprzedane wszystko 🙁
ma ktoś jakiś kod rabatowy do sklepu www.sprzetjezdziecki.com ?  :kwiatek:
Aaale jestem zła, że nie ogarnęłam wcześniej i nie załapałam się na żaden czaprak. :emot4: Może ktoś z was kupił i chce mi sprzedać? 👀 Kolor obojętny.
flygirl te czapraki zeszły w mig. Sama się dziwię, że udało mi się dorwać jeden i to w kolorze, który mnie interesował.
Swoją drogą szkoda, że likwidują ten sklep, lubiłam go.
a ja się napaliłam na strzemiona, ale jak wyszłam z pracy już ich nie było 🙁 Mam za to puśliska i komplet ochraniaczy.
ja kupiłam dwie pary butów xD czapraki starałam się omijać szerokim łukiem ze względu na to, że mam już w szafie chyba pięć sztuk co nawet konia nie widziały... xF  od jednej rzeczy ktoś mnie wybawił bo się całą noc namyślałam czy wziąć, a jak już stwierdziłam, że najwyżej sprzedam to już nie było :P
larabarson jaki ci się udało?

Ja wcześniej wrzuciłam do koszyka kamizelkę i bluzę Stockholmowe, bo wychodziły obie w cenie jednej po promce, nie kliknęłam w końcu i pewnie już nawet ich nie ma, boję się sprawdzić. 🤣
Po prostu weszłam na stronę od razu jak zobaczyłam tutaj info i pierwsze co to wlazłam na czapraki, bo wiedziałam że tam mają Stockholmy 🤣 Widać zdażyłam przed tym szturmem na stronę 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 października 2018 20:26
ja zgrzeszyłam czaprakami, ale nie Stockholmami :P
Strzyga to się pochwal jakie kupiłaś 😎 Mnie jeszcze Anky interesowały ale jak pisałam, w tym miesiącu i tak już jestem sporo pod kreską 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 października 2018 21:24
Strzyga, oba piękne 😍
larabarson ale jaki a nie jak 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 października 2018 21:37
vanille, wiem! Jak kiedyś wrócę do regularnej jazdy, będę zapodawać szyku  😂😵
Strzyga ten pierwszy piękny, a jak przeglądałam czapraki to nawet nie zwróciłam na niego uwagi.
flygirl taki:
http://www.konskie-zaloty.pl/kon/czapraki/czaprak-equestrian-stockholm-brown-bordeaux-vs
Strzyga, to będzie na pewno powrót w wielkim stylu 😀
larabarson nienawidzę cię ;v Moja jedyna szansa kupienia Stockholma w normalnej cenie przeszła mi koło nosa, no nie wybaczę sobie tego. 😤
flygirl jeśli interesują Cię PS of Sweden to jest jeszcze kilka w promocyjnej cenie w sklepie Arpav. Co prawda nie za 150 zł ale w niezłej cenie.
I ja się odchudziłam o parę stówek, a miałam już nic nie kupować  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 października 2018 08:15
larabarson, ja mam tylko beze i granaty, wiec bedzie mi pasował, a poza tym ja strasznie lubie BRy
vanille, tylko tym mogę sie pocieszać 🙂
a czy jest już potwierdzone że wszystkie złożone i potwierdzone zamówienia zostaną zrealizowane na 100 %?
hej,
posiada ktoś może kod do amigo-konie?  🤔
Ostatnie sztuki PS of Sweden z letniej kolekcji także tutaj: https://www.tackshop.pl/pl/c/Outlet/39
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się