Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 września 2018 06:49
Euphorycznie Ja dopiero co robiłam zakupy w Premier Equine i był sporo derek poprzecenianych o 50% 🙂
Sivrite

Dzięki bo już myślałam ze to tylko moje odczucia. ..

Nawet sie zastanawiam jaki wielki magazyn muszą mieć żeby trzymać wszystkie kolekcje od kilku lat i jeszcze będąc na bieżąco z nowymi
Toż to zamrożone grube tysiące. ..
No ale  🤣

A derki swego czasu w bergo były w super cenach ja zawsze kupuję zapasy na wiosennych wyprzedażach, teraz może być ciężko bo sezon tuż tuż, ale zerknij w gnl i beckersport może
[quote author=izkadul link=topic=15196.msg2810476#msg2810476 date=1537388112]
W koniku to baaardzo dawno nic ciekawego nie było...

Żadnych kuponów, żadnych wyprzedaży kolekcji a ceny tam coraz mniej przyjemne..
Wszystkie sklepy jak wchodzi nowa kolekcja to wyprzedaja stare. .. -30-40%

A w koniku pełno staroci w normalnej cenie albo -10%

Taka nieco inna polityka w tym sklepie chyba   😎


Potwierdzam. Najstarszy pad Anky w Koniku jest z... jesieni 2012 roku. 😀 I nadal jest w regularnej cenie! Nie wiem, kto by chciał kupić pad, który odleżał już 6 lat, w dodatku za cenę nówki z fabryki. Przecież one nie są hermetycznie zamykane, ten materiał 6 lat wietrzał. Promocje tylko na to, co mają w dziale promocyjnym, żadnych większych przecen, a i tak większość tam to -10%. Ale nieprzecenianie starych kolekcji limitowanych przez lata zadziwia mnie najbardziej. Pamiętam, że jeszcze rok temu mieli ceny regularne niższe niż w innych sklepach, teraz nawet to często nie. To był długo mój główny sklep do robienia większych zakupów, ale od dawna już nie jest.
[/quote]
Mnie już nic nie dziwi - są przecież nawet re-voltowicze, którzy sprzedają te same komplety w tych samych cenach jeszcze od czasów ogłoszeń na starej volcie 🤣🤔wirek:

A do tematu - może gdzieś komuś mignęła promocja na wędzidła? Szukam najchętniej podwójnie łamanego bauchera 12,5 ale jakimś króciótkim pelhamem albo kimberwickiem też nie pogardzę :kwiatek:
Też kiedyś kupowałam w koniku ale ich polityka mi nie odpowiada oraz ceny. Całe szczęście, że sklepów jeździeckich Ci u nas dostatek, więc nie muszę korzystać z usług tego sklepu 😉
Pytałam kiedyś konika mailowo dlaczego nie robią promocji na stare kolekcje. Rzecz jasna nie dostałam odpowiedzi, ale stwierdzili żebym wybrała produkty to oni zrobią mi indywidualny rabat - wybrałam produkty i już odpowiedzi ani rabatu nie dostałam  😂
https://tophors.pl/Promocja-spromo-pol.html dobre ceny na spooks, anky, euro-star  😅
I dodatkowo -10% na towary nieprzecenione przy pierwszych zakupach do końca września 😍
Hej!  :kwiatek:
Czy są gdzieś jakieś fajne promocje na sprzęt dla konia?
dead_inside, a co konkretnie Cię interesuje?
Hej,

czy widzieliście gdzieś w promocji żelowe podkładki (przydałyby się dla naszych rekreacyjnych koników) i podkładki (te, które są w stajni są już mocno zniszczone i też by się przydało poprawić komfort konia i własnej jazdy)?
czy posiada ktoś zniżkę w gnl? 🙂
ententa, ja mam szalone 3% 😂
ententa na #GNL lub #GNL10 jest -10%
oo, super! dzięki Dziewczyny!!! 🙂
Jakie w ogóle sklepy polecacie jeździeckie internetowe? 🙂 Takie z rozsądnym stosunkiem jakości do ceny. 😉
do -15% na suplementy i środki pielęgnacyjne do wyczerpania zapasów -> http://healthyhorse.pl/372-lincoln
do -15% na suplementy i środki pielęgnacyjne do wyczerpania zapasów -> http://healthyhorse.pl/372-lincoln


Widzę, że teraz konkretną datę zastąpiliście już "do wyczerpania zapasów", co by nikt nie miał pretensji, jak do wieczora promocji już nie będzie. 😀
Mierzi mnie to. Padło kilka komentarzy na temat niepoważnego podejścia do promocji, sklep nie ma zamiaru się na ich temat tutaj wypowiedzieć, ale stronę dalej wstawia już następną reklamę.

EDIT: W dodatku jeszcze post wprowadza w błąd, bo nie "promocja na suplementy i środki pielęgnacyjne", tylko "promocja na produktu marki Lincoln". Znów nieładnie.
Haha właśnie tak się zastanawiałam kiedy hhorse wstawi następną reklamę  🤣 Przegrałam sama ze sobą, bo byłam pewna, że odczeka te kilka stron, a tu jednak niespodzianka - wystarczyła jedna strona  😵
Haha właśnie tak się zastanawiałam kiedy hhorse wstawi następną reklamę  🤣 Przegrałam sama ze sobą, bo byłam pewna, że odczeka te kilka stron, a tu jednak niespodzianka - wystarczyła jedna strona  😵


Nie doceniłaś poziomu bezczelności, nie masz wiary w ludzi. 😀
Post pod postem, bo zmiana tematu, jak i daty.

Czy istnieją w ogóle jakieś kody promocyjne do Gallopera? Bo w formularzu nie ma nawet miejsca na wpisanie go. Oo

EDIT: Dobra, znalazłam miejsce. 😀 To teraz pozostaje czekać na jakąś promocję, ostatnią na FB widzę... walentynkową.
Jakaś super promocja termobutów oprócz pasi-konika? 🙂
Zobacz w Bergo, bo dostałam maila o promocjach, ale mi niepotrzebme, więc nawet nie sprawdzałam. 😉
Jakaś super promocja termobutów oprócz pasi-konika? 🙂


https://tophors.pl/product-pol-20842-OFICERKI-ZIMOWE-HKM-WINTER-STYLE.html ostatni rozmiar.

https://tophors.pl/product-pol-24458-Covalliero-termobuty.html przy użyciu kodu rabatowego za zapisanie się do newslettera -10%
Kayra   Kucusiowy wariat :P
27 września 2018 11:30
Dziewczyny czy jest juz  jakiś kod rabatowy do bergo z 20%? 🙂
A ja poszukuję jakiś tanich termobutów w kolorze brązu, byle nie HKM. Mogą być buty stajenne, nie muszą być do jazdy, komuś się rzuciły w oczy?
Ma może ktoś zniżke lub kod promocyjny do konik.com.pl ? 🙂 Odwdzięczę sę 😅


Ja mam 3% jeśli to Ci coś da🙂
20% na wszystkie derki na kraemer.de do 2 października
Dance Girl, z nieba mi spadasz z tą informacją 😀

Czy ktoś bardziej kumaty w niemieckim może rozpoznać warunki ewentualnych zwrotów dla produktów w ramach tej promocji? :kwiatek:
Przy wysyłce do Polski zwrotów nie przyjmują o ile pamiętam. Ja natomiast nie miałam chyba nigdy problemu jak kupowałam u nich przez internet. W sensie wszystko było dobrej jakości i pasowało.
przyjmują zwroty z PL
dead_inside, a co konkretnie Cię interesuje?


Kantary, czapraki, ochraniacze... etc
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się