Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Obozy jeździeckie

poprzednia następna
Strony: 1 ... 85 86 [87] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Obozy jeździeckie  (Przeczytany 586944 razy)
0014

Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.

« #2580 : Grudzień 18, 2018, 19:42:43 »
Odpowiedz cytując
Trening koni i jeźdźców - Paula Myszka (=Ranczo Uroczysko?)

Czy był ktoś na letnim turnusie sportowym? Proszę o opinie. uśmiech
#link
Nie ma tak odprężającej i leczniczej rzeczy jak kontakt z koniem. Najlepsza terapia na wszystkie smutki - ciepło chrap, zapach sierści, skrzypienie siodła, wspólnie spędzony czas.
Rudaska8)

« #2581 : Grudzień 18, 2018, 20:47:20 »
Odpowiedz cytując
O ja też bym chciała się dowiedzieć jak tam jest u Pauli Myszki  oczy2
#link
macbeth

« #2582 : Grudzień 18, 2018, 22:21:34 »
Odpowiedz cytując
Od tego postu była ostatnio o tym dyskusja:)
#link
0014

Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.

« #2583 : Grudzień 21, 2018, 20:19:12 »
Odpowiedz cytując
A turnusy zimowe w ośrodku Aromer? Jakieś opinie?  uśmiech
#link
Nie ma tak odprężającej i leczniczej rzeczy jak kontakt z koniem. Najlepsza terapia na wszystkie smutki - ciepło chrap, zapach sierści, skrzypienie siodła, wspólnie spędzony czas.
agulaj79

« #2584 : Styczeń 22, 2019, 12:23:01 »
Odpowiedz cytując
Szukam obozu dla 11-latki. Najlepiej gdzieś centrum Polski, ale rozważę też inne rejony. Co mnie interesuje to rekreacja i możliwość jazdy na kucach. Ona dopiero się uczy i tak naprawdę teraz ma dłuższą przerwę.
#link
Szaaman

WWW Moje ogłoszenia
« #2585 : Styczeń 22, 2019, 19:07:10 »
Odpowiedz cytując
Na prawdę bardzo polecam Majdan. Trochę dalej od centrum ale warto uśmiech
Ja się tam wychowałam i po latach wróciłam ze swoim koniem uśmiech

Mają super ułożone i bezpieczne koniki polskie no i sporo fajnych zajęć. Marta jest mega kreatywna i często trafia się grupa właśnie mniejszych dzieciaków.

http://konikipolskie-majdan.pl/
#link
x.zkg.x

« #2586 : Styczeń 23, 2019, 17:11:08 »
Odpowiedz cytując
A poleca ktoś jakiś obóz  w czasie  mogłabym się dużo nauczyć, nie tylko jeżeli chodzi o jazdę ( ale to też jest dla mnie ważne), ale też teorię (lonżowanie, żywienie, itp.)?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2019, 20:17:52 wysłane przez x.zkg.x » #link
UnicornWitch

« #2587 : Styczeń 24, 2019, 11:16:11 »
Odpowiedz cytując
Czy polecacie jakieś obozy/rajdy dla dorosłych osób? uśmiech Bez własnego konia, tak żeby można się było czegoś nauczyć (ludzie na różnym poziomie, ale głównie początkujący lub bardzo początkujący - część jeszcze nie galopuje), warunki w miarę cywilizowane (nie muszą być luksusowe pokoje 1os. ale dobrze jakby była porządna łazienka i cywilizacja w ośrodku, a jeśli rajd to spanie w jakiś agroturystykach) i najlepiej na południu - centrum Polski?
#link
Misskiedis

Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!

« #2588 : Styczeń 24, 2019, 18:17:13 »
Odpowiedz cytując
x.zkg.x i UnicornWitch, obydwu wam polecam Stajnię Jasminum. Duża wiedza instruktorek, można wynieść dużo wiedzy okołokońskiej np. pogadać z Mają o dopasowaniu sprzętu czy z Kasią o żywieniu, spokojne konie, na jazdach skupienie na technice, dosiadzie. Jeden turnus ma mieć wplecione 2 dni kursu z osteopatą ale to turnus w środku lata więc młodzieżowy. Jak się nie chce turnusu z młodzieżą to dla dorosłych można przyjechać na turnus tuż przed wakacjami albo w ogóle dogadać się w innym terminie na przyjazd np. tygodniowy po turnusach letnich wink
#link
Stajnia Fiord Ciopan na Facebooku wink
-------
"Gdyż to, co koń czyni pod przymusem, czyni bez zrozumienia; i nie ma w tym piękna, tak jak nie ma piękna w bitym i zmuszanym do tańca tancerzu"

~Xenophon
wean

Moje ogłoszenia
« #2589 : Luty 26, 2019, 12:41:40 »
Odpowiedz cytując
Jakies opinie o obozach w  Stajni na Kępie    Skierdy  pod W-wą  ? 

#link
katq

« #2590 : Luty 26, 2019, 14:06:21 »
Odpowiedz cytując
O, ja też chętnie usłyszę o Skierdach i obozach :-) , szukam miejsca dla 10-latki.
#link
fender

« #2591 : Luty 27, 2019, 19:13:33 »
Odpowiedz cytując
Czy polecacie jakieś obozy/rajdy dla dorosłych osób? uśmiech Bez własnego konia, tak żeby można się było czegoś nauczyć (ludzie na różnym poziomie, ale głównie początkujący lub bardzo początkujący - część jeszcze nie galopuje), warunki w miarę cywilizowane (nie muszą być luksusowe pokoje 1os. ale dobrze jakby była porządna łazienka i cywilizacja w ośrodku, a jeśli rajd to spanie w jakiś agroturystykach) i najlepiej na południu - centrum Polski?

w tym roku są obozy dla dorosłych we wrześniu w Harmony Farm k. Poznania i rajd w majówke wink
#link
Rudaska8)

« #2592 : Marzec 03, 2019, 22:19:33 »
Odpowiedz cytując
Szukam jakiegoś sensownego obozu/zgrupowania dla dorosłych w mazowieckim lub województwach ościennych  hihi
Miło by było gdyby była możliwość przyjazdu z własnym koniem.
Ktoś coś poleca?
#link
Karla.03

« #2593 : Marzec 07, 2019, 15:38:59 »
Odpowiedz cytując
Szukam obozu jeździecko-językowego, dawno temu znalazłam jakąś taką ofertę, ale nie miałam możliwości jechać. Najlepiej w Anglii, ale inne też z chęcią obejrzę. W ogóle, ktoś z was był na czymś takim, może się podzielić jakimiś opiniami?
#link
Misskiedis

Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!

« #2594 : Marzec 07, 2019, 19:19:19 »
Odpowiedz cytując
Szukam jakiegoś sensownego obozu/zgrupowania dla dorosłych w mazowieckim lub województwach ościennych  hihi
Miło by było gdyby była możliwość przyjazdu z własnym koniem.
Ktoś coś poleca?

Wspomniane wcześniej Jasminum ma termin dla maturzystów/studentów/dorosłych w czerwcu, w zeszłych latach dawało radę przyjechać z własnym koniem ale nie wiem jak stoją z ilością wolnych boksów/koni mogących 24/7 być na zewnątrz wink 80 km od Warszawy
#link
Stajnia Fiord Ciopan na Facebooku wink
-------
"Gdyż to, co koń czyni pod przymusem, czyni bez zrozumienia; i nie ma w tym piękna, tak jak nie ma piękna w bitym i zmuszanym do tańca tancerzu"

~Xenophon
Rudaska8)

« #2595 : Marzec 07, 2019, 22:26:08 »
Odpowiedz cytując
Ooo sprawdzę!!!
Dzięki wielkie  konik
#link
Maryleezard

« #2596 : Marzec 14, 2019, 21:07:09 »
Odpowiedz cytując
A ja szukam czegoś na kilka dni na majówkę dla 12-latki. Najlepiej gdzieś na południu Polski.
#link
Stefa

« #2597 : Marzec 20, 2019, 19:35:59 »
Odpowiedz cytując
Witajta ludki!
Czy to dobry obóz dla mnie?
Nigdy nie byłam na obozie. W tym roku znalazłam super obóz jeździecki. Dość blisko i mega infrastruktura. Ale jest jedno ale. Ten obóz i wg ośrodek jest bardzo prestiżowy, organizują zawody ogólnopolskie, oznaki. Nie jest nazwane obóz sportowy czy rekreacyjny. Jeżdżą tam osoby bardzo dobrze. Zwykle grupą początkująca są osoby na poziomie boj. Czasem się zdarzy, że jest 1-2 osoby, które nie galopują. I tak. Nie jeździłam 3 lata na dużych koniach, aktualnie jeżdżę na swoim kucu. Mam lekkie problemy z błędnikiem, co owocuje słabą równowagą w galopie. Dlatego też jeżdżąc 6 lat nie umiem dobrze galopować. I oto moje pytanie. Czy jechać na ten obóż i nie skakać i wg nie sportować i walić to, że pewnie będę najgorsza? Czy może jednak dać się na spokój? Dodam jeszcze, że bardzo bardzo mi się ten ośrodek spodobał.
#link
Living without passion is like being dead.
Strony: 1 ... 85 86 [87] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Obozy jeździeckie

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 19 zapytaniami.