Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Obozy jeździeckie

poprzednia następna
Strony: 1 ... 84 85 [86] 87 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Obozy jeździeckie  (Przeczytany 590942 razy)
Mariah

« #2550 : Sierpień 31, 2017, 06:46:26 »
Odpowiedz cytując
Czy
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2018, 05:08:37 wysłane przez Mariah » #link
,, (..) Ro­biła to set­ny raz, a za każdym ra­zem czuła, że nieus­tannie spełnia jed­no i to sa­mo marze­nie. To się na­zywa pasja."

,,Jeśli robisz coś co jest trudne Twoje życie będzie łatwe, jeśli robisz coś co jest łatwe, Twoje życie będzie trudne "
dominikauuuii

« #2551 : Sierpień 31, 2017, 20:22:03 »
Odpowiedz cytując
Witam
Jestem początkującym właścicielem stajni przydomowej, dosyć skromnej bo na 3 koniki.
Natomiast chciałabym się dowiedzieć jakie warunki należy spełnić aby zorganizować półkolonie u siebie.
Szukałam odpowiedzi w internecie ale znajdowały sie odpowiedzi dotyczące koloni. Mnie natomiast interesuje opcja bez zakwaterowania, czyli na przykład od 8-16. Czy mieliście styczność z tym tematem, a może sami oferujecie coś takiego u siebie?
#link
Chess

« #2552 : Sierpień 31, 2017, 20:25:28 »
Odpowiedz cytując
Ja zajmuję się organizacją i prowadzeniem półkolonii nie związanych z jeździectwem. Odpowiedzi na większość pytań znajdziesz tutaj
https://wypoczynek.men.gov.pl/strona/Organizatorzy
Pracowałam również jako wychowawca na półkoloniach jeździeckich jednak tam chyba nie było wszystko zorganizowane zgodnie z przepisami wink
My działamy na takiej zasadzie, że mamy codziennie wyjścia, zajęcia ruchowe, plastyczno-techniczne, tematyczne związane z naszą dziedziną, drugie śniadanie i obiad, czas świetlicowy. Myślę, że w przypadku zajęć w stajni łatwo będzie zapewnić odpowiednią ilość rozrywek i zajęć.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2017, 20:27:10 wysłane przez Chess » #link
bianka

« #2553 : Sierpień 31, 2017, 20:26:36 »
Odpowiedz cytując
https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/przed-wakacjami-co-warto-wiedziec-bezpieczny.html
Poczytaj, odwiedź kuratorium, sanepid i straż pożarną w razie gdyby nie wszystko było jasne.
#link
Chess

« #2554 : Sierpień 31, 2017, 20:28:18 »
Odpowiedz cytując
U nas największy problem był ze strażą pożarną więc tym warto zainteresować się odpowiednio wcześniej uśmiech
Jeśli wszystko jest zrobione z głową to kuratorium raczej nie robi problemów. Z sanepidem też nie mieliśmy problemów.
#link
bianka

« #2555 : Wrzesień 01, 2017, 06:43:10 »
Odpowiedz cytując
U nas właściwie żadne służby nie robiły problemów, ale z uwagi na miejsce pobytu na terenach ośrodka jeździeckiego panie z sanepidu zwracały uwagę na: miejsce spożywania posiłków  (zabezpieczenie przed muchami- moskitiery i lepy) oraz sugerowały żeby pomyśleć o łazience z wejściem bezpośrednio z dworu, czy zapewnić dostęp do innej niż tylko ta w stajni (oczywiście z jednorazowymi ręcznikami).
Problemem ze względów finansowych może być dla Ciebie fakt, że niezależnie od liczności grupy (w sensie małej ilości osób) musisz mieć przynajmniej dwie osoby w kadrze- kierownika i wychowawce.
#link
Dementek

,,On zmienił mnie..."

« #2556 : Wrzesień 01, 2017, 15:50:49 »
Odpowiedz cytując
W wielu stajniach robią półkolonie i obozy ,,na dziko", bez kadry i też jest dobrze. Ale ja bym wolała nie ryzykować  uśmiech
#link
,,Nienawidzę nienawidzić ludzi, których nienawidzę
Tych których na co dzień widzę, lecz których nie mogę widzieć."

<Unikat ,,Nienawidzę">
Mariah

« #2557 : Wrzesień 15, 2017, 11:24:29 »
Odpowiedz cytując
Hej, szukam obozu na ferie uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2018, 05:10:00 wysłane przez Mariah » #link
,, (..) Ro­biła to set­ny raz, a za każdym ra­zem czuła, że nieus­tannie spełnia jed­no i to sa­mo marze­nie. To się na­zywa pasja."

,,Jeśli robisz coś co jest trudne Twoje życie będzie łatwe, jeśli robisz coś co jest łatwe, Twoje życie będzie trudne "
Dance Girl

« #2558 : Wrzesień 15, 2017, 13:00:04 »
Odpowiedz cytując
W tym ośrodku w zeszłym roku były obozy na ferie i z tego co pamiętam, można było zdawać odznaki.

http://www.konie-wiktorowo.pl

#link
Nie miała baba kłopotu - kupiła sobie konia. W zasadzie dwa ... No dobra, trzy ...
Filiptrenuje

Matka ambitnego młodego jeźdźca

« #2559 : Wrzesień 16, 2017, 07:24:52 »
Odpowiedz cytując
Wrzuciłam  wyszukiwarkę re-volty i nic nie znalazłam. Szukam info o KJ Łańsk - był ktoś na obozie zimowym? Chodzi mi o poziom jazd i przygotowanie do SOJ. Wyżywienie i zakwaterowanie to sprawa drugorzędna. Będę wdzięczna za informacje.
#link
Mariah

« #2560 : Wrzesień 16, 2017, 12:56:33 »
Odpowiedz cytując
Wrzuciłam  wyszukiwarkę re-volty i nic nie znalazłam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2018, 05:10:17 wysłane przez Mariah » #link

derby

"Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."

« #2561 : Grudzień 13, 2017, 19:07:40 »
Odpowiedz cytując
Helpunku!

Szukam fajnych obozów/kolonii/stajni na obóz ferie/wakacje dla dziecka 7 letniego jeżdżącego samodzielnie w zastępie "kucowym"

co byłoby wartego polecenia by było to merytoryczne a nie tylko "klepanie" w siodle?  (śląskie, ale może być i dalej)
#link
megi007

Moje ogłoszenia
« #2562 : Grudzień 13, 2017, 19:17:08 »
Odpowiedz cytując
Polecam Polish Pony Club w Kierwinach ale to kawał drogi bo warmińsko-mazurskie.
#link
derby

"Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."

« #2563 : Grudzień 13, 2017, 19:26:43 »
Odpowiedz cytując
na wakacje sprawdzą dzięki, a na ferie coś bliżej, dolnośląskie- im bliżej Wrocka tym lepiej uśmiech

ktoś coś?
#link
Elmiakowa

Moje ogłoszenia
« #2564 : Grudzień 27, 2017, 19:45:32 »
Odpowiedz cytując
Ja bardzo polecam Stajnia Liberiona! Stajnia z ambitną rekreacją, ale fajnie można spędzić czas uśmiech Dużo pracuje się z ziemi, czas z końmi jest nieograniczony wink Chodzi się na spacery, pławienia, tereny. Jeżeli ktoś lubi odpocząć to idealne miejsce dla niego duży uśmiech
#link
agulaj79

« #2565 : Styczeń 08, 2018, 13:24:32 »
Odpowiedz cytując
Czy był ktoś na obozie w SK Malutkie? Szukam czegoś dla córki (9 lat) zaczynającej przygodę z jeździectwem (jeździ samodzielnie kłusem). Jakieś opinie?
#link
fender

« #2566 : Styczeń 08, 2018, 20:10:53 »
Odpowiedz cytując
Helpunku!

Szukam fajnych obozów/kolonii/stajni na obóz ferie/wakacje dla dziecka 7 letniego jeżdżącego samodzielnie w zastępie "kucowym"

co byłoby wartego polecenia by było to merytoryczne a nie tylko "klepanie" w siodle?  (śląskie, ale może być i dalej)

Harmony Farm pod Poznaniem uśmiech w tym roku były 2 dziewczynki na szetlandach
#link
dempsey
fiat voluntas Tua

« #2567 : Styczeń 29, 2018, 11:56:08 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś kojarzy cokolwiek  związanego z OSiR Wawrzkowizna k. Bełchatowa/ Piotrkowa Trybunalskiego?
Znajoma dopytuje, czy warto tam wysłać na obóz 10letnią dziewczynkę, która nie do końca ma hopla na punkcie koni.
Oni nie robią obozów typowo jeździeckich, mają multum atrakcji a do tego stajnię 8 koni i trzech instruktorów.
To może być totalna porażka, ale może i coś sensownego, jako dodatek między tenisem a kajakami.

Gdyby coś ktoś wiedział, to będę wdzięczna.
#link
"Incitatus był pełen zalet
nie przemawiał nigdy
natura stoicka
myślę że nocą w stajni czytał filozofów"

Moje ogłoszenia
« #2568 : Luty 07, 2018, 07:22:31 »
Odpowiedz cytując
Zapraszamy na obozy jeździeckie na Pojezierzu Drawskim (zachodniopomorskie)
Kameralna stajnia, małe grupy, 2 jazdy dziennie i dużo przebywania z końmi.
Wszystkie informacje na [CIACH] - PW.
Zapraszamy uśmiech

« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2018, 08:31:54 wysłane przez Livia » #link
Jojo_Pneuma

« #2569 : Marzec 01, 2018, 12:02:40 »
Odpowiedz cytując
Cześć.

Szukam opinii na temat obozów jeździeckich w Stajni Sarage obok Szczytna 
Czy ktoś z Was tam był, ewentualnie może coś powiedzieć o wrażeniach  ?
Z wiadmości, które znalazłem w necie wynika, że jest to nowy ośrodek i ma mało opinii.

Ewentualnie coś godnego polecenia dla jeżdzącej 12-latki , w okolicy kujaw, pomorza i mazur ?

Qń, Skręt, Czarne Błota już znam uśmiech

Z góry dziękuję uśmiech
#link
Paulina01

Moje ogłoszenia
« #2570 : Marzec 01, 2018, 14:07:14 »
Odpowiedz cytując
Helpunku!

Ośrodek Jeździecki Hanka (KJ Hanka) przy Fundacji Terra Spei, Lipowa 5, koło Bielska-Białej woj. śląskie uśmiech
Więcej informacji na stronie:
https://www.facebook.com/FTSiOJH/
#link
Sonika

Moje ogłoszenia
« #2571 : Marzec 01, 2018, 21:55:15 »
Odpowiedz cytując
Jojo_Pneuma Mogę polecić stajnie "U Rychertów" na Kaszubach uśmiech ok 30km od Gdańska.
Jeśli jest osobą jeżdżącą to myślę, że może się sporo nauczyć. Mogę więcej napisać na priw.
Ogólnie bardzo ładny ośrodek, z fajnymi końmi.
#link
Sonika

Moje ogłoszenia
« #2572 : Marzec 18, 2018, 15:19:01 »
Odpowiedz cytując
Przepraszam, że post pod postem, ale chce żeby było zauważone.

Znacie jakies miejsce gdzie mozna pojechać na majówkę i nauczyć się jak najwięcej skokowo, na dobrych koniach, nie za miliony ?
Najlepiej jakas stajnia sportowa a perfekcyjnie jeśli udałoby sie odpracować część treningów. Nie lubie siedziec w miejscu, wolałabym połączyć przyjemne z pożytecznym :-)
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2018, 15:42:53 wysłane przez Sonika » #link
Mariah

« #2573 : Kwiecień 04, 2018, 16:00:16 »
Odpowiedz cytując
Przepraszam, że post pod postem, ale chce żeby było zauważone.

Znacie jakies miejsce gdzie mozna pojechać na majówkę i nauczyć się jak najwięcej skokowo, na dobrych koniach, nie za miliony ?
Najlepiej jakas stajnia sportowa a perfekcyjnie jeśli udałoby sie odpracować część treningów. Nie lubie siedziec w miejscu, wolałabym połączyć przyjemne z pożytecznym :-)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2018, 08:55:32 wysłane przez Mariah » #link

Iszka90

WWW Moje ogłoszenia
« #2574 : Lipiec 17, 2018, 08:16:13 »
Odpowiedz cytując
Hej! Szukam obozu jeździeckiego dla dorosłych, najlepiej wrzesień. Koniecznie z możliwością zdania odznaki. Ktoś coś poleci?  kwiatek
#link
Maryleezard

« #2575 : Sierpień 21, 2018, 19:28:08 »
Odpowiedz cytując
O, podłączę się, bo też bym się gdzieś wybrała.
#link
bbb

WWW Moje ogłoszenia
« #2576 : Sierpień 23, 2018, 12:46:32 »
Odpowiedz cytując
Stadnina Koni RANCHO PCIM- obóz dla dorosłych od 2 do 8 września, w trakcie trwania będzie egzamin na odznaki PZJ  wink
#link
Airam

« #2577 : Wrzesień 02, 2018, 20:27:30 »
Odpowiedz cytując
Szukam prawdziwie  wink sportowego obozu dla osoby dorosłej/ewentualnie studentów. Wyżej widzę zaproponowano Rancho Pcim, ktoś jeszcze coś doradzi?  kwiatek
#link
0014

Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.

« #2578 : Wrzesień 21, 2018, 17:08:37 »
Odpowiedz cytując
Szukam obozu sportowego, nastawionego na skoki, dla studentów/dorosłych, na ferie 2019 (trzeci tydzień lutego). Cena nie gra roli uśmiech istnieje w ogole coś takiego, czy wszystko zarezerwowane dla dzieciaczków?  konik
#link
Nie ma tak odprężającej i leczniczej rzeczy jak kontakt z koniem. Najlepsza terapia na wszystkie smutki - ciepło chrap, zapach sierści, skrzypienie siodła, wspólnie spędzony czas.
FerventAxis

« #2579 : Grudzień 02, 2018, 18:23:49 »
Odpowiedz cytując
Ktoś był w Gałkowie? Jak?
#link
Strony: 1 ... 84 85 [86] 87 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Obozy jeździeckie

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 18 zapytaniami.