Obozy jeździeckie

Nie no akurat jestem zainteresowana ...
Tylko nie wiem na jakim poziomie jest "kadra"?
Angels2796, jesli jeszcze szukasz to polecam pod sosnami - okolice czaplinka. Wszystko pasuje. Spokojnie, lasy, jeziora, fajne konie. Wolnemiejsca na takie nieobozowe pobyty od sierpnia.
Nie jestem pewna czy to aby na pewno dobry wątek, ale lepszego chyba nie znalazłam. Najwyżej moderacja mnie zje  😡

Chciałabym wybrać się na wczasy w siodle razem z moją mamą. Szukam czegoś ze spokojnymi końmi, które nie podpadają pod hasło "zabiedzony trup" i najlepiej kształcącego. Chcę jechać, wyluzować się i wrócić bez traumy psychicznej. Mamie tymczasem marzą się tereny. W sumie to obojętnie mi czy rekreacja bardziej ujeżdżeniowa, skokowa, westowa, etc., byle tylko to miało ręce i nogi. Naturalu wolałabym unikać, ale jeśli ogółem jest ok, to jakoś przeboleję. W przypadku jazd na placu odpadają dla mnie jazdy za ogonem.

Moja mama wybrała parę stajni, a ja chciałabym zasięgnąć opinii, bo wiadomo, że strona stroną, a życie życiem.

http://www.polankakonie.pl/pl/jazda-konna
http://www.uluizy.pl/oferta.php
http://kwiatkonie.com/osrodek/
Był ktoś w Kierzbuniu? Jakie wrażenia?
Cahan , nie byłam , ale polecono mi to : 

http://www.palac-galiny.pl/stadnina-koni/
Był ktoś w stadninie Jutrzenka w Tucznie?  🏇
Mam nadzieję, że poniższe nie zostanie potraktowane przez adminów jako reklama tylko jako prośba o pomoc w odzyskaniu zaliczki za obóz :kwiatek:

Ze względów zdrowotnych musiałam zrezygnować w ostatniej chwili z udziału w obozie dla dorosłych u A.A. Susłowskich (Akademia Jeździecka) 29.08 - 04.09.2016 (szczegóły tutaj) - poszukuję osoby na moje miejsce. Ktoś chętny?
Na PW mogę udzielić więcej informacji.
jakies obozy dla studentów z możliwością zdania srebrnej odznaki ?  :kwiatek:
Był ktoś może w KJK Szary lub w Pikerze (woj. lubelskie) na zimowym obozie sportowym i może podzielić się opinią?  🙂
Witam, witam  😀
Przychodzę z pytaniem, jakie obozy UJEŻDŻENIOWE polecacie na ferie?
Może to być także coś na własną rękę (nocleg + jazda) 🙂

Zależy mi żeby były tylko jazdy ujeżdżeniowe.

Najlepiej w województwie Mazowieckim, Warmińsko-Mazurskim, Łódzkim  🏇

[quote author=Georginia 😉 link=topic=14237.msg2612475#msg2612475 date=1478433381]
Był ktoś może w KJK Szary lub w Pikerze (woj. lubelskie) na zimowym obozie sportowym i może podzielić się opinią?  🙂
[/quote]

Moja znajoma była w Szarych w czasie wakacji 🙂

Edytuj posty!
I jak się znajomej podobało?  🤣
Baaaardzo poleca 😉 Mówiła, że to najlepszy obóz na jakim była.
Też o Szarych słyszałam dobre opinie  😀
Jedyny minus to, że podobno dość zamknięte towarzystwo, czyli bez najnowszych Eskadronów itp lepiej sie nie pokazywać.
Wiem to tylko od innych, sama nie byłam.
ja tam z jazd u Szarych zadowolona nie byłam ale to było daawno temu, pewnie już milion razy sie konie zmieniły i kadra  😉 Sam ośrodek super 🙂

jeśli o małopolske chodzi to ja polecam obozy zimowe w Nawojowej Górze w stajni Kocierz.
znam konie i miejsce - jest na prawdę super i warto bo można duuużo się nauczyć. Na fejsie mają więcej informacji https://www.facebook.com/stajniakocierz/?fref=ts

mogłabym prosić o polecenie obozu dla córki (lat 12) w czasie ferii z możliwością zdania odznaki ( BOJ) , najchętniej województwo warmińsko-mazurskie , Ekwador na  pewno nie
Julina Syriusz Tomaszkowo (teraz to się nazywa bodajże Polish Pony Club), na fejsie rzuciło mi się w oczy, że chcą zrobić jeden turnus odznakowy w stajni w Kierwinach.
Filiptrenuje   Matka ambitnego młodego jeźdźca
19 listopada 2016 17:27
mogłabym prosić o polecenie obozu dla córki (lat 12) w czasie ferii z możliwością zdania odznaki ( BOJ) , najchętniej województwo warmińsko-mazurskie , Ekwador na  pewno nie


Nie jest to co prawda Warmińsko-Mazurskie a Kalisz, ale polecam. Sama jestem mamą 12 latka, który pojechał na swój pierwszy w życiu obóz jeździecki do Wolicy. Rewelacja. Zimą też jedzie.
Dodam jedynie, że wszelki kolonie/zielone szkoły to był problem. A z Wolicy nawet raz do mnie nie zadzwonił! Kocham ich po prostu. Każdy turnus kończy się odznaką. Na miejscu dziecko dostaje informację czy umiejętności pozwalają na przystąpienie do niej. To nie jest tak, że jedziesz na obóz i zdajesz z automatu. Tak właśnie myślałam zanim Filip wrócił. Dobre przygotowanie do przejechania programu i teorii na miejscu. Jako mama, jestem mega zadowolona i polecam.
Hej, szukam obozu na ferie 🙂
Koniecznością jest, aby pod koniec turnusu można było zdać srebrną odznakę.
Chciałabym, aby treningi były porządne i czas odpowiednio zorganizowany, 2h jazdy dziennie.
Zastanawiałam się nad Pcimiem lub Ekwadorem, ale przeczytałam już tyle opinii, że nie wiem co o nich myśleć.
Możecie mi coś polecić? Województwo raczej nie gra roli 😉
W Pcimiu już od dawna nie ma miejsc, obecnie trwają zapisy na wakacje  😉
W Pcimiu już od dawna nie ma miejsc, obecnie trwają zapisy na wakacje  😉


na turnus podczas moich ferii jeszcze miejsca są  😉
Nirvette   just close your eyes
04 stycznia 2017 21:42
Ktoś się wybiera do Skręta na wakacyjny turnus 10 (19-26.08)?  👀
Szukam studenckiego obozu jezdzieckiego na wakacje lipiec/ sierpień. Na myśl przychodzi mi tylko Szarża.

Może któraś z was zna jeszcze inne ewentualnie mogłaby się podzielić opinią odnośnie Szarży?  :kwiatek:
Wybiera się ktoś na wakacje w lipcu do Żarnowa? (woj.podlaskie)
Zna ktoś jakieś "ambitniejsze" obozy jeździeckie? Tak z grubsza w pkt:
1. Grupa wiekowa przynajmniej 13+, najlepiej 15+ - głównie chodzi o to, by wokoło nie było gromady 10-latek, bo czułabym co najmniej nieswojo  😉
2. Jazdy faktycznie prowadzone porządnie w małych grupach, najlepiej indywidualnie (tak wiem, to rzadkość).
3. Profil ujeżdżeniowy, skokowy - obojętnie. Byle ambitnie w miarę możliwości, powyżej srebra.
4. Cenowo i odległościowo bez większych ograniczeń 🙂

Istnieje coś takiego? Ewentualne niedostatki może zawsze zapełnić super atmosfera  😀
wera5510 sprawdź sobie Czarne Błoto 😀 jazdy indywidualne, fajnie prowadzone, bardzo dużo można się nauczyć i super atmosfera 😉
wera5510
ośrodek Ekwador na mazurach 🙂 bardzo fajne miejsce
julka177 No właśnie na razie jestem nastawiona na Czarne Błoto, bo ma masę dobrych opinii i zapowiada się fajnie. Nawet już z właścicielką rozmawiałam  😀
A był ktoś może na zgrupowaniach Uchwat Team? Oni mają w ogóle obozy w tym roku, bo na razie na stronie cicho...?
Szukam studenckiego obozu jezdzieckiego na wakacje lipiec/ sierpień. Na myśl przychodzi mi tylko Szarża.

Może któraś z was zna jeszcze inne ewentualnie mogłaby się podzielić opinią odnośnie Szarży?  :kwiatek:


Podbijam  😉
możecie popytać w Harmony Farm pod Poznaniem, tam jest sporo ludzi +18 na obozach
Merka, a Czarne Błoto? www.stajniawczarnymblocie.com  Bodajże 3 turnus jest nastawiony na starszą młodzież i osoby pełnoletnie też tam będą bo już mi się chwaliły że będą. Walory tego miejsca już zostały przedstawione powyżej.  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się