REGULAMIN USUWANIA KONTA NA FORUM

root   szef wszystkich szefów
08 stycznia 2010 03:52
W skrócie:
NIE MA MOŻLIWOŚCI USUWANIA KONTA NA FORUM

Motto:
[quote author=quantanamera]
Jeśli ktoś nie chce korzystać z forum, to sugeruję zamknięcie strony w przeglądarce i nie wpisywanie go już więcej. To najprostsza i najszybsza metoda, aby przestać korzystać z forum.
[/quote]

Od dłuższego czasu już nie są i nie będą usuwane kolejne konta na forum. Jeśli komuś się znudziło forum, może porzucić swoje konto (dla pewności można np. zmienić hasło na losowe).
Jeśli nazwa konta zawiera dane osobowe, dane te mogą zostać usunięte na żądanie użytkownika.

pzdr.root
Witam!

  Zarejestrowałam się dzisiaj na tym portalu, ale nie doczytałam czy to konto jest darmowe .  Czy to konto jest darmowe ?( korzystanie ze strony z korzystaniem z konta ) Jeśli nie to jak mam usunąć konto  ❓
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
01 listopada 2013 08:04
madziulas396,
stop panice 🙂,  jest darmowe.
Dlaczego nie ma mozliwosci usuniecia konta?
reins2006, jest kilka dośc poważnych przyczyn - widzisz, na przykład, może się zdarzyc sytuacja, że ktoś, kto oszukał pół forum usunie konto i założy sobie nowe.
No tak to ma sens.dziekuje 🙂
No tak ale ja mam konto i chce usunac bo adres mailowy jest nieważny i wiadomości do mnie nie dochodza i nic nie moge zrobić z kontem
Gillian   four letter word
26 lutego 2015 16:37
zmień adres mailowy?
salek1, wejdź w swój profil i dalej w ustawienia konta. Tam możesz sobie zmienić adres mailowy.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się