Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: COPD

poprzednia następna
Strony: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 171 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: COPD  (Przeczytany 677579 razy)
chomcia

Moje ogłoszenia
« #4950 : Czerwiec 09, 2017, 23:57:15 »
Odpowiedz cytując
A w lubuskim dr Biazik pod koniec czerwca, może ktoś się znajdzie to portfel mniej ucierpi  uśmiech
#link
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #4951 : Czerwiec 12, 2017, 16:29:31 »
Odpowiedz cytując
ściągał ktoś respiratory formula zza granicy? (polski dystrybutor dopiero w sierpniu ściągnie bo.. ciąża zemdlal)
może ktoś byłby chętny do wspólnych zakupów z equimins?
#link
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie. Póki jeszcze czas. Niech szczęście błyśnie. Chwycić szczęście co masz sił. Kochać żyć na jawie śnić.
izydorex

WWW Moje ogłoszenia
« #4952 : Czerwiec 12, 2017, 16:53:29 »
Odpowiedz cytując
Zamawiałam w piątek w MKSklep. Nie dostałam żadnej informacji, że będzie problem z realizacją.
#link
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #4953 : Czerwiec 12, 2017, 17:00:28 »
Odpowiedz cytując
a ja zamawiałam tam we wtorek, próbowałam się wcześniej dowiedzieć na kiedy będzie zamówienie, ale pani ze sklepu wysłała mnie do właścicielki, która nie odbierała, ale i tak zamówiłam, dzisiaj pani ze sklepu ciamkając przez telefon powiedziała, że nie wie bo nie mają informacji od dystrybutora. Tylko ze jedyny dystrybutor to właśnie Equiland, a tam nie mają (czego sie dowiedziałam dzwoniąc tam właśnie we wtorek chwilę wcześniej) - zamówienie będzie robione w sierpniu.. napisałam do producenta o cenę wysyłki do PL to mi odpisali żebym napisała do dystrybutora

W HH też nie ma - też są uzależnieni od polskiego dystrybutora, który kazał im się zgłosić za miesiąc, jestem przyparta do muru bo używam z koleżanką na współę - bo miała być moja paczka za 5 dni..
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2017, 17:02:54 wysłane przez drabcio » #link
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie. Póki jeszcze czas. Niech szczęście błyśnie. Chwycić szczęście co masz sił. Kochać żyć na jawie śnić.
izydorex

WWW Moje ogłoszenia
« #4954 : Czerwiec 12, 2017, 17:35:04 »
Odpowiedz cytując
Takie buty. W taki razie też zadzwonię i poproszę o zwrot kasy smutek Dołączyłabym się do zamówienia.
#link
mikstura

Moje ogłoszenia
« #4955 : Czerwiec 12, 2017, 18:18:27 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny spróbujcie tu zapytać o ten preparat:

http://amarok.waw.pl/index.php/kontakt/
#link
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #4956 : Czerwiec 12, 2017, 18:54:07 »
Odpowiedz cytując
lipa, wiadomość wyrzuca, a maila nigdzie nie ma
#link
mikstura

Moje ogłoszenia
« #4957 : Czerwiec 12, 2017, 18:58:02 »
Odpowiedz cytując
To sprobuj jeszcze tu na revolcie napisać. To ta sama osoba:
http://ogloszenia.re-volta.pl/uzytkownik/pokaz/13669

Albo pytaj forumową Burzę, bo ona mi ostatnio do sklepu ściagała preparat Equimins i jest zorientowana w temacie wink
#link
MonioRek

« #4958 : Czerwiec 12, 2017, 18:58:28 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny ja mogę po przetestowaniu wielu supli z czystym sumieniem polecić PULMONEX firmy DROMY uśmiech
#link
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #4959 : Czerwiec 12, 2017, 19:06:40 »
Odpowiedz cytując
Napisałam, dzięki uśmiech
tak pulmonex miałam kupić (w sumie to już nawet chciałam kliknąć kup teraz ale był podany dłuższy czas oczekiwania niż na respiratory, a do przedstawiciela dromy nie ma nigdzie telefonu więc nawet nie miałam jak się dowiedzieć kiedy będzie kukunamuniu) jeżeli respiratory formula nie dałoby się ściągnąć, niestety już zużyłam chyba 7 dawek koleżance ("oddam ci za kilka dni bo czekam na paczkę z mksklep"  :S :S ) no i zdecydowanie sprawdzone.
#link
izydorex

WWW Moje ogłoszenia
« #4960 : Czerwiec 13, 2017, 07:01:55 »
Odpowiedz cytując
Drabcio, dostałam informację z MKSklepu, że produkty jest i dziś zostanie wysłany.
#link
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #4961 : Czerwiec 13, 2017, 07:04:01 »
Odpowiedz cytując
Super kukunamuniu

To ja też napiszę bo przez telefon to chyba nie bardzo uzyskiwanie informacji wyszło  wysmiewa

edit: hmm według Pani respiratory nie ma i nie będzie, a wysłali produkt yarrowi - też respiratory formula tylko inna firma
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2017, 12:29:50 wysłane przez drabcio » #link
izydorex

WWW Moje ogłoszenia
« #4962 : Czerwiec 13, 2017, 13:05:15 »
Odpowiedz cytując
Mnie chodziło o ten YARROWIA Equinox Life Formula Respiratory Formula. Nie skojarzyłam, że jest jeszcze jakiś inny  lol Co ciekawe, na stronie też jest już chwilowo niedostępny
#link
MonioRek

« #4963 : Czerwiec 15, 2017, 14:12:49 »
Odpowiedz cytując
Napisałam, dzięki uśmiech
tak pulmonex miałam kupić (w sumie to już nawet chciałam kliknąć kup teraz ale był podany dłuższy czas oczekiwania niż na respiratory, a do przedstawiciela dromy nie ma nigdzie telefonu więc nawet nie miałam jak się dowiedzieć kiedy będzie kukunamuniu) jeżeli respiratory formula nie dałoby się ściągnąć, niestety już zużyłam chyba 7 dawek koleżance ("oddam ci za kilka dni bo czekam na paczkę z mksklep"  :S :S ) no i zdecydowanie sprawdzone.

Ja go zamawiałam przez allegro, i okazało się że to przedstawiciel ma sklep i tam też wystawia - więc na przyszłość możesz na allegro szukać  uśmiech
#link
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #4964 : Czerwiec 15, 2017, 14:16:28 »
Odpowiedz cytując
Tej mojej formuly nie ma absolutnie nigdzie aktualnie, ani u A+a ani w mk sklep ani hh ani dystrybutor, kupiłam ostatecznie na ebayu, co ciekawe z wysyłką o dychę taniej niż w PL duży uśmiech
 tylko muszę czekać do 26... ale grunt że będzie teraz, a nie w sierpniu
#link
aien

wędrowiec

« #4965 : Czerwiec 17, 2017, 08:41:20 »
Odpowiedz cytując
MonioRek ja używam PulmoPowder z firmy Provitim. 1000mg w opakowaniu, wychodzi ok 90zł. Też ziołowy preparat, baardzo go sobie chwalę.
#link
Zabawa zaczyna się tam, gdzie kończy się ustalona droga...
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #4966 : Czerwiec 18, 2017, 21:49:17 »
Odpowiedz cytując
nie wpadłam na pomysł jak zamontować siateczkę na nos do ogłowia bez nachrapnika, do kawecana przypinam bez problem, no ale w ogłowiu musi być do nachrapnika. Znalazłam takie moskitiery, miał ktoś i używał jako ochrony od kurzu? Zachodzą na nozdrza faktycznie i chronią przed kurzem? czy tylko chronią nochal od zewnątrz? W sumie maska byłaby tylko do jazdy na placu bo w teren to wiadomo, że nie potrzeba wink
Chociaż może też faktycznie jako ochrony na owady się jej użyje haha

https://www.horse-trade.pl/pl/p/Moskitiera-z-uszami-BUSSE-FlyProtector/2317

https://www.horse-trade.pl/pl/p/Moskitiera-z-uszami-BUSSE/2116
#link
jolka

« #4967 : Czerwiec 19, 2017, 06:42:48 »
Odpowiedz cytując
drabcio, u mnie bez maski tego typu teraz nie da się jeździć - sprawdzają się . Jako ochrona przed owadami . Niestety z tym kurzem i ochroną przed nim to dla mnie ....'propaganda' . Nos jest pod spodem i wciąga od dołu wszystko zwłaszcza jak koń 'macha nogami'uśmiech - kurz , pyłki ... . To samo dotyczy tej krótkiej, tylko na nos. Stosowałyśmy i .... gdzieś leżą a maska w użyciu. Dla mnie osobiście - strata pieniędzy. Tylko ,że to zależy w jakim celu kupowana. Strata jak cel 'alergiczny'. Od owadów, ta pełna - super choć moja jest trochę inna.
#link
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #4968 : Czerwiec 19, 2017, 07:51:15 »
Odpowiedz cytując
Moim zdaniem ta krótka na nos sprawdza się dobrze na kurz tyle, że sięga praktycznie pod szpare pyska i jest z cienkiej siateczki. Na owady starczaja mi na głowę fredzle i derka siatkowa.
#link
jolka

« #4969 : Czerwiec 19, 2017, 08:09:45 »
Odpowiedz cytując
wypróbowane parę lat temu tylko na dwóch kobyłach . Kaszel był taki sam 'z' jak i ' bez'. Więc może grupa za mała albo alergia bardziej zaawansowana... .
#link
Rudzik

wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę

« #4970 : Czerwiec 19, 2017, 13:16:38 »
Odpowiedz cytując
drabcio zerknij na tą maskę. To jest caball, maseczka na nos mocowana do nachrapnika http://sklep.caball.pl/do-jazdy/15-maska-na-chrapy.html
 plus zwykła yorkowa siatka z uszami. Caball ma je troszkę bardziej zawinięte, tak że obejmują więcej pyska. Tez długo w niej jeździłam, fakt kurz i brud zostawał na zewnętrznej części maski, ale koń kaszlał tak samo jak i bez maski.
#link
Gillian

four letter word

WWW Moje ogłoszenia
« #4971 : Czerwiec 19, 2017, 13:20:53 »
Odpowiedz cytując
U nas już ponad rok bez kaszlu, duszności i gluta. Siano na sucho, podłoga w stajni klepisko zamiatana, na padoku rozsądnie, koń w treningu na placu piaszczystym, wydolność 100% uśmiech nie zrobiłam nic poza zmianą stajni... moja radość nie ma granic uśmiech
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #4972 : Czerwiec 19, 2017, 13:22:27 »
Odpowiedz cytując
Rudzik tylko że ja nie potrzebuje maski na oczy tylko potrzebuje maski na nos do jazdy na ogłowiu bez nachrapnika  wink
zamówiłam cztery różne, zobaczę jak się będą układały uśmiech
#link
kitty

« #4973 : Czerwiec 19, 2017, 13:33:42 »
Odpowiedz cytując
drabcio
Proszę:
http://sklep.caball.pl/do-jazdy/18-maska-combo.html
mam od lat i polecam
#link
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #4974 : Czerwiec 19, 2017, 14:06:04 »
Odpowiedz cytując
A nie lata przypadkiem jak nie jest podpięta do nachrapnika? Te które znalazłam mialy jeszze jakieś zapięcia pod ganaszami/sankami.
#link
Rudzik

wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę

« #4975 : Czerwiec 20, 2017, 06:20:03 »
Odpowiedz cytując
drabcio, spójrz w link który ci podałam. To jest maska na same chrapy. Oczy i uszy zasłania na zdjęciu osobna maska. Też szłam tym tropem co ty, że osłona chrap pomoże na pył i kurz i zapobiegnie dodatkowemu mechanicznemu podrażnieniu śluzówki. Coś tam pomogło, bo sporo kurzu zostawało na zewnętrznej stronie maski. Gdyby nie ona zapewne cały ten pył byłby w drogach oddechowych. Jeździłam wówczas na placu na którym kurzyło się niemiłosiernie.

Gillian
ja też uważam, że najlepszy lek to znaleźć odpowiednią stajnię. U mnie niedługo będzie rok jak koń zdrowy, a od stycznia nie wydałam złotówki na leczenie i suplementy (tęsknimy już trochę za panią doktor).
#link
drabcio

WWW Moje ogłoszenia
« #4976 : Czerwiec 20, 2017, 07:14:46 »
Odpowiedz cytując
Rudzik wiem. Napisałam ze szukam sposobu na jazdę w masce na chrapy w oglowiu bez nachrapnika..
#link
chomcia

Moje ogłoszenia
« #4977 : Czerwiec 20, 2017, 10:08:24 »
Odpowiedz cytując
Rudzik, Gillian zazdroszczę, u nas jest kiepsko, a konio stoi 24h na dworze, jeśli w boksie to angielski i trociny  smutek W zeszłym roku w tym okresie byliśmy już w tej stajni i było dużo lepiej, w tym niestety coś się posypało.
#link
Gillian

four letter word

WWW Moje ogłoszenia
« #4978 : Czerwiec 20, 2017, 10:23:30 »
Odpowiedz cytując
chomcia, mój koń był na łące 24h i to go prawie zabiło smutek trawa, drzewa, wszystko na raz zaczęło pylić i całe noce wisiałam na inhalatorze.
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
chomcia

Moje ogłoszenia
« #4979 : Czerwiec 20, 2017, 12:41:26 »
Odpowiedz cytując
Gillian a jak sobie z tym poradziliście ?
U nas prawdopodobnie to jest ten sam problem bo innej przyczyny nie widzę..
#link
Strony: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 171 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: COPD

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 19 zapytaniami.