Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

poprzednia następna
Strony: 1 ... 199 200 [201] 202 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury  (Przeczytany 1115803 razy)
agnesix

« #6000 : Grudzień 29, 2018, 17:15:50 »
Odpowiedz cytując
Dzięki jonizacji nie elektryzują się włosy wink  jeżeli ma się z tym problem to warto mieć jedno urządzenie z tą funkcją. Mi sprawę rozwiązała suszarka z jonizacją, też tej firmy, od kilku lat zero problemu z elektryzowaniem się uśmiech
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #6001 : Grudzień 29, 2018, 21:16:01 »
Odpowiedz cytując
dla mnie i moich włosów specjalnej troski suszenie z jonizacją i bez to duuuża różnica. Po jonizacji wyglądają ładnie, gładko i na zadbane. Po zwykłej suszarce wyglądam jak siedem nieszczęść.

Stwierdziłam, że chciałabym loki od czasu do czasu (albo częściej, jak ogarnę), no i troszkę się podpinam do pytania mundialowej, ale w kwestii lokówki. Wybór przyprawia o zawrót głowy. A może suszarko-lokówka?  kukunamuniu

I jeszcze jedno pytanie, na które nie znalazłam w guglu odpowiedzi. Jeśli modeluję włosy, to na lekko wilgotne nakładam pastę, potem suszę na szczotce i po takim działaniu efekt mnie zadowala. Ale czy mogę nałożyć pastę na włosy, po czym przejechać je lokówką?  coo??
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #6002 : Grudzień 30, 2018, 11:20:48 »
Odpowiedz cytując
madmaddie to zależy ile masz włosów i jak długie, dla mnie „zwykła” lokówka to dramat i 2h roboty.
Dostałam na gwiazdkę babyliss curl secret automatyczna i choć nie zrobiłam jeszcze całej głowy to już wiem, ze to strzał w 10tke  kocham
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #6003 : Grudzień 30, 2018, 11:50:49 »
Odpowiedz cytując
mad ja też ci polecam to curl secret. Mam to i rzadko używam, bo mnie ręka od tego boli lol ale efekt jest. wink
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #6004 : Grudzień 30, 2018, 12:06:43 »
Odpowiedz cytując
A ja termoloki polece uśmiech zakladasz 5 min, 30min na glowie i z banki. nie trzeba stac i nawijac wink
#link
Kaarina

Rudy Rolex

« #6005 : Grudzień 30, 2018, 12:57:23 »
Odpowiedz cytując
faith a które termoloki konkretnie?
Mam lokówkę i używam od święta, bo mam bardzo dużo włosów i zakręcenie całości trwa bardzo długo...
#link

faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #6006 : Grudzień 30, 2018, 13:19:25 »
Odpowiedz cytując
Ja mam Babylissa, ale modelu niestety nie pamietam, wygladaja tak jak ponizej uśmiech
Mozna robic rozniste fale/loki skret, walki sa ceramiczne wiec wlosy sa piekne i lsniace uśmiech
#link
safie

« #6007 : Grudzień 30, 2018, 15:42:17 »
Odpowiedz cytując
O tak. termoloki są bardzo fajne uśmiech
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Kaarina

Rudy Rolex

« #6008 : Styczeń 01, 2019, 20:28:41 »
Odpowiedz cytując
Wygląda ciekawie. Muszę zobaczyć na YT jak to się w ogóle zakłada... Operowanie szczotką i suszarką jednocześnie zajęło mi z dwa tygodnie, a niby to takie proste.
#link

faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #6009 : Styczeń 01, 2019, 20:53:04 »
Odpowiedz cytując
Tak jak kazde walki/papiloty uśmiech nawijasz pasmo na walek i zapinasz klipsem uśmiech
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #6010 : Styczeń 02, 2019, 08:11:26 »
Odpowiedz cytując
madmaddie to zależy ile masz włosów
tyle co kot napłakał :P Chyba padnie na suszarko-lokówkę, termoloki odpadają, bo rano mam mało czasu :<
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”
majek

zwykle sobie żartuję

« #6011 : Styczeń 04, 2019, 12:40:38 »
Odpowiedz cytując
Dziekuje za polecenie sitka do suszenia wlosow, melduje, ze sa zajebiste. Ja susze, kolezanka z pracy suszy, moja corka suszy...
Tylko sie wyglada jak kretyn w lazience
#link
sorry, ale nie mam polskich znakow
Mrowak

« #6012 : Styczeń 09, 2019, 13:44:33 »
Odpowiedz cytując
majek, jakie sitko? Pokaż, please. Zgadzam się na kretyna w łazience- pokaż. duży uśmiech
#link
Gillian

four letter word

« #6013 : Kwiecień 17, 2019, 13:38:21 »
Odpowiedz cytując
Mam na głowie mix farb, w tym miedziany, na tym brąz i znowu jakiś ciemny odcień miedzianego, w słońcu jestem ruda. Co się stanie jak na to położę rozjaśniacz?  oczy2
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
Blondek

« #6014 : Kwiecień 17, 2019, 13:53:49 »
Odpowiedz cytując
Gillian po rozjaśniaczu będziesz miała pomarańczowe albo żółte włosy, w zależności od stężenia oksydantu. Jaki docelowo chciałabyś mieć kolor a jaki masz naturalny? Może wtedy będzie łatwiej coś doradzić  duży uśmiech
#link
epk

« #6015 : Kwiecień 17, 2019, 13:57:16 »
Odpowiedz cytując
Gillian, nie rób tego. Pisze to osoba, która całe życie robiła swoim włosom obóz przetrwania - ale to nawet dla mnie brzmi źle. Jak chcesz blond to idź do dobrej fryzjerki, która będzie wiedziała co zrobić z takimi plamami. Mi ostatnio z 3 kolorów (brąz, rudy, sprany bury)  zrobiła jeden i to bardzo przyjemny blond.
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
Gillian

four letter word

« #6016 : Kwiecień 17, 2019, 14:00:06 »
Odpowiedz cytując
No chcę blond właśnie duży uśmiech dobra, to nie będę kombinować.
Naturalne mam bure taki nijakie.
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #6017 : Kwiecień 17, 2019, 14:42:51 »
Odpowiedz cytując
Ciotka - nope. Nie rób o ile nie chcesz wyglądac jak kurczak po chemioterapii.
#link
budyń

Moje ogłoszenia
« #6018 : Kwiecień 17, 2019, 14:58:10 »
Odpowiedz cytując
Gillian, dokładnie tak to będzie wyglądało lol Z tym, że ja dół już miałam rozjaśniany fryzjerką, więc od blondu w górę to mój wybryk. Walnęłam później na to różową płukankę i wyglądało trochę lepiej, generalnie nie polecam jeśli masz pracę i życie towarzyskie. Ja nie mam, mam za to ogromny dystans do siebie, więc yolo wysmiewa Ofc w planie mam naprawienie tego, ale no, powoli.
#link
20.8.14
Gillian

four letter word

« #6019 : Kwiecień 17, 2019, 15:26:40 »
Odpowiedz cytując
O fukeł, czuję się przekonana  lol
#link
amnestria

no excuses ;)

« #6020 : Kwiecień 17, 2019, 15:49:31 »
Odpowiedz cytując
rozumiem, że opcja z sitkiem to do kręciołków? aż mam ochotę spróbować! duży uśmiech
#link
Szanse jedna na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
Blondek

« #6021 : Kwiecień 17, 2019, 15:51:05 »
Odpowiedz cytując
budyń miałaś przed rozjaśniaczem farbowane włosy? Ja bym na to położyła farbę z popielem żeby trochę złagodzić ten pomarańcz.  duży uśmiech

Generalnie to rozjaśniacz pięknego blondu nam sam nie zrobi. Trzeba po nim nałożyć farbę albo toner, który dobiera się po zabiegu rozjaśniania w oparciu o to co uzyskałyśmy a co docelowo chcemy mieć.

Ja przeszłam sama z naturalnego ciemnego brązu na poziomie 3 do blondu na poziomie 11. No i kosztowało mnie to (oprócz $$$) sporo włosów  hihi Teraz już wiem jakich błędów nie popełniać  rozga

Gillian u Ciebie dobrze byłoby ściągnąć kolor albo zaczekać aż odrost będzie sensownej długości i wtedy coś podziałać "w domu".  duży uśmiech W jakiej kondycji masz włosy?

#link
budyń

Moje ogłoszenia
« #6022 : Kwiecień 17, 2019, 16:18:28 »
Odpowiedz cytując
Blondek, oczywiście, znikąd te malownicze ciapy i wzory się nie wzieły wysmiewa Mam fioletowy szampon, bo chciałam właśnie zejść trochę z żółci, ale nie daje on u mnie absolutnie żadnego rezultatu. Generalnie również jak Gillian chcę iść w blond, dlatego dla mnie teraz max płukanka - choć widzę, że i ona trzyma się jak szatan, aż strach myśleć o kolejnym rozjaśnianiu wysmiewa Na szczęście rozpuszczone nie wyglądają tak źle.
Za to włosy mi nie wypadły, generalnie kondycję po rozjaśniaczu syoss robionym własnoręcznie z mamą miałam dużo lepszą niż po wyjściu od fryzjerki............ Także w sumie polecam, tylko róbcie z głową i na naturalnym kolorze lollol
#link
20.8.14
Gillian

four letter word

« #6023 : Kwiecień 17, 2019, 19:57:34 »
Odpowiedz cytując
Blondek, dość dobrej bo dbam o nie. Z odrostami słabo bo mam już pełno siwulców i nie wiem jak długo z nimi wytrzymam uśmiech
#link
faith
Global Moderator

Moje ogłoszenia
« #6024 : Kwiecień 17, 2019, 20:32:24 »
Odpowiedz cytując
Gillian - dawaj do Szczecina, dam ci namiar na super fryzjerke z reka do blondu. U mnie zeszla z czarnych do srebrnych/bialych. Z tym ze to troche potrwa jesli dalej chcesz miec piekne wlosy wink zobacz u mnie na fejsie - albo tu w zdjeciach revoltowiczow - wstawialam ostatnio porownanie.

W sumie dodam i tu.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2019, 20:36:43 wysłane przez faith » #link
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #6025 : Kwiecień 25, 2019, 15:01:14 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, czy możecie mi polecić zmywalną farbę/toner (jakkolwiek to się nazywa) w kolorze pastelowego różu? (ewentualnie inny kolor, który po wypłukaniu nie będzie zielony). Najchętniej coś co można dostać stacjonarnie. Chciałabym, żeby utrzymało się dłużej niż 2 dni, ale jeśli jest taka opcja to jednak nie na amen. uśmiech

Może macie jakieś opinie o serii  L’ORÉAL PARIS COLORISTA?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2019, 15:08:20 wysłane przez emptyline » #link
Kaarina

Rudy Rolex

« #6026 : Kwiecień 25, 2019, 15:31:28 »
Odpowiedz cytując
Chyba Joanna ma taki szampon różowy który daje krótkotrwały efekt różowych włosów.
#link

safie

« #6027 : Kwiecień 25, 2019, 15:40:10 »
Odpowiedz cytując
emptyline, mialam włosy robione lorealem i fajnie wyszły. Trzymały się z tydzień
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #6028 : Kwiecień 25, 2019, 16:10:19 »
Odpowiedz cytując
Kaarina, safie, dzięki dziewczyny. Zamówiłam już sobie Loreal, ale jak ktoś ma jeszcze coś magicznego to z chęcią przygarnę wskazówki.
#link
kolebka

Dream-maker

« #6029 : Maj 19, 2019, 14:52:49 »
Odpowiedz cytując
Szukam odżywki albo maski do EKSTREMALNIE suchych włosów - jestem w trakcie kuracji Izotekiem, moja skóra na głowie w ogóle nie produkuje sebum (włosy mogę myć raz na tydzień). Zastanawiam się czy ich nie ściąć smutek
Dostałam olej z konopii siewnej i masło shea, jakieś kosmetyki z silikonem?
#link
Jakby mnie ktoś poderwał na liścia albo kasztana to poszłabym jak dzik w żołędzie  lol

Strony: 1 ... 199 200 [201] 202 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 18 zapytaniami.