pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

zima co to za oleje?  do czego  ?😀
a ja właśnie kombinuję nad zmianą koloruu. przed wakacjami (czerwiec?) zaczęłam farbować miodowym blondem syossa

a teraz marzy mi się ten:

tylko nie mogę go nigdzie dostać. podobno wycofany. 🙁 czy któraś widziała może coś podobnego? albo ewentualnie gdzie bym go mogła dostać?
U mnie jest taka mała drogeryjka, gdzie w wakacje była jakas ogromna ilosc i wybór castingów, łącznie z kolorami które podobno dawno wycofane. Zajrze i jesli bys chciała to kupie  😉
Evson, byłam wdzięczna!
A ja sobie kupiłam wosk w piance do używania na suche włosy podczas kręcenia na lokówkę. Ciekawa sprawa. Sprawdzę jutro czy i jak działa 🙂
[quote author=wiedźma link=topic=1358.msg820779#msg820779 date=1293134103]
Czekam na zdjęcie włosów! 😂
[/quote]
😵
skleroza nie boli. Przepraszam za niewyjściową twarz, to był dzień nicnierobienia 😉
zima co to za oleje?  do czego  ?😀


Do wlosow i do twarzy, dyskusja ze dwie strony temu sie toczyla 😉

maracuja masz piekne wlosy 🙂
A stosuje może któraś z was naftę do włosów ?;P Macie jakieś sprawdzone sposoby na jej nakładanie i zmywanie? Stosujecie na całe włosy jak już, czy na końcówki i na nasadę włosów?
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
24 grudnia 2010 11:12
zastanawiam sie nad zmiana mam włosy podobne jak majacuja z ta różnicą że mam idealnie naturalnie proste, cienkie i dłuższe.
nie mam koncepcji, ściąć na pewno nie chce bo we włosach do ramion wyglądam jak z XVI w paź, zastanawiam sie nad wycieniowaniem, ale też jak je wycieniować żeby było ładnie dało się je spiąć i nie wyglądały jeszcze rzadziej niż są.
śliczne maracuja! dzięki za zdjęcie 😉 chyba zacznę się zastanawiać na używaniem olejów 😎.
maracuja chciałabym miec taka "niewyjsciową" twarz  🙇 i włosy
przeztysiacmorz Przeszłam sie tam dzisiaj, ale nie ma tego koloru, mimo ze jest tysiacpińcet innych.. Z blondów o podobnym odcieniu są tylko ; słoneczny miód, złocisty miód oraz bursztynowy blond
Solina, jak wycieniujesz to na pewno zaczną ci się lekko podkręcać, inne opcji nie ma ;P  A nie chcesz coś pokombinować z grzywką, albo ściąć włosy chociaż do łopatek i np. jak masz je na prosto z tyłu, to ściąć je na półokrągło, a jak masz półokrągło końcówki, to zetnij na prosto.
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
24 grudnia 2010 11:32
Ja chciałam pomalować włosy na miedziany (obecnie mam rubin) ale oczywiście u nas NIGDZIE nie ma takiej farby... Same platyny, ciemne brązy, a jak rudy to tylko mahoń...
a ja nie moge znaleźć w rossmanie mojej rudości garniera a chce pomalować zaraz po świętach, bo umowiłam sie do fryzjera na środę i chcę jeszcze dać włosom czas zeby ta pierwsza ostra rudość się sprała 👿

przeztysiacmorz farbowałam castingiem bursztynowy blond i jest bardzo ładny🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 grudnia 2010 12:27
[quote author=fruity_jelly link=topic=1358.msg821331#msg821331 date=1293191735]
przeztysiacmorz farbowałam castingiem bursztynowy blond i jest bardzo ładny🙂
[/quote]

ja też, i mam ciemnobrązowe włosy  😵 oby do studniówki i ścinam na krótko, mam już ich dość- ja chcę rude!
hahaha smarcik jak Ty to zrobiłaś? 🤣 mi wyszedł bardzo fajny bursztyn z rudymi refleksami w słońcu 😜
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
24 grudnia 2010 12:41
Nesca92, miałam kiedyś tak mocno wycieniowane że najdłuższe włosy miały 65cm a najkrótsze 10cm i za chiny ludowe nie chciały się pokręcić były proste jak druty 🙁
grzywka odpada miałam raz i wyglądam tragicznie bo mam niskie czoło.
teraz mam sciete z tyłu lekko do szpica i pocieniowane tak do 5cm od końcówek
pony   inspired by pony
24 grudnia 2010 12:54
przy naturlanym kolorze wlosow Smarta raczej nie bylo szans na blond bez wizyty w salonie:P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 grudnia 2010 12:58
pony ale ten bursztynowy blond wcale nie jest taki mocno blond na opakowaniu  😉 myślę, że gdybym nakładała na naturalny kolor to byłoby ok, ale wciąż wypróbowuję różne odcienie na farbowanych włosach (nawet kiedyś czarnych  😁 ) kolor, który mi najbardziej odpowiada, to rudy garniera jak jak już się spierze (czyli po 2-3 tygodniach) -problem w tym, że nie da się pofarbować samych odrostów  😉
pony   inspired by pony
24 grudnia 2010 13:28
chodzi mi o to wlasnie, ze chcesz zejsc na jasniejsze niz masz obecnie🙂 A wg mnie takie rzeczy to tylko u fryzjera🙂
Ja swoje dość ciemne od dłuższego czasu farbuję tą farbą co fruity_jelly i wychodzą bardzo ładne, miedziane.
Pomijając pierwsze momenty po farbowaniu, kiedy to ów miedź jest bardzo ognista  😁
pony   inspired by pony
24 grudnia 2010 13:36
no tak, miedziane to moze wychodza, ale jakistam blond- nie uwierze dopoki nie zobacze😀
[quote author=fruity_jelly link=topic=1358.msg821331#msg821331 date=1293191735]
a ja nie moge znaleźć w rossmanie mojej rudości garniera
[/quote]

podobno mają wycofywać  :/
na szczęście u mnie jeszcze trochę się ostało
co oni na głowe upadli?! 😵 no cóż mogą być jeszcze loreale feria np. mango albo pure paprika tylko drogie są.. 🤔
Manta   Tyłkoklep leśny =)
24 grudnia 2010 14:51
dziewczyny co polecacie?
jaka fryzura jaki kolor?
Szczerze - myslalam, zeby z fryzura zostac taka jaka jest, co najwyzej jeszcze zapuscic - ale zastanawiam sie jaki kolor teraz.

Wiem, ze ladnie mi w rudosciach 🙂 przynajmniej podobam sie wtedy sobie, ale z drugiej strony jakies blondopodobne kolory mnie ciekawia - moze by sprobowac... ale nie wiem jaki kolor by mi pasowal - macie jakies pomysly? co do koloru i fryzury mimo wszystko tez


tylko takie fotki mam, dziwnie na nich wygladam aleniech beda 😀
Evson, dzięki mimo wszystkie, te kolory u mnie potrafię dostać :kwiatek:
fruity_jelly, i chyba się na niego zdecyduję właśnie . 🙂
rzuciłabym jakieś zdjęcia ale niestety nie mam😉
maracuja masz piekne wlosy 🙂


maracuja chciałabym miec taka "niewyjsciową" twarz  🙇 i włosy

dzięki laski :kwiatek:
niestety nie są idealnie proste nad czym ubolewam. Jak ponoszę trochę dłużej koka czy inne skręcenie mam push up'a na głowie, teraz np 😵

[quote author=wiedźma link=topic=1358.msg821278#msg821278 date=1293189181]
śliczne maracuja! dzięki za zdjęcie 😉 chyba zacznę się zastanawiać na używaniem olejów 😎.
[/quote]
bardzo dobrze, olejowanie to świetna sprawa dla włosów 🙂
Co do farb do włosów - polecam profesjonalne, do nabycia w sklepach fryzjerskich.
kolor po nich jest dokładnie taki, jak się chciało, a nie jak to czasem bywa w przypadku szamponetek i innych z drogerii, że jakaś sraka wyjdzie na głowie  😎
Przez chyba pół roku rozjaśniałam włosy z jasnego brązu do jasnego blondu karmelowego LeCher'em - zero zniszczeń na włosach.
Teraz wymarzyłam sobie ciepły, czekoladowy, naturalny brąz, i używam farby Alfapart. Co prawda za pierwszym razem kolor wypłukał się prawie do zera z tych rozjaśnianych włosów, ale za drugim już jest o wiele lepiej, nie wypłukuje się tak szybko. I co dla mnie najważniejsze, w tym brązie nie ma ani grama czerwieni, która zawsze przebija ze sklepowych brązów.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 grudnia 2010 13:13
szepcik skoro orientujesz się w tej kwestii, to może znasz jakiś dobry kosmetyk do dekoloryzacji?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się