Konie achał-tekińskie

abre   tulibudibu
05 lipca 2012 12:31
Jak pewnie wiecie byłam u Jacka i mam trochę zdjęć złotek. Towarzystwo nad zabawy i pozowanie przedkładało trawę (w sumie trudno się dziwić 🙂 ).








Po więcej zapraszam tu:
http://pola.galczynska.pl/fotoblog/boska-wola
dempsey   fiat voluntas Tua
05 lipca 2012 12:54
Super!  😅 Wyglądają jak milion dolarów (i chyba słusznie  :cool🙂
abre   tulibudibu
05 lipca 2012 13:25
dempsey, zdecydowanie 😉 Milion w złocie 😀

Pogodę miałam średnią - albo latarnia z góry, albo chmury... aż w pewnym momencie Złote Konie pokazały się w pełnej okazałości.
Bardzo trudno jest uchwycić to, jak ich sierść się mieni.



Cudo nie mogę się doczekać!
Bardzo dziękuję Abre i za wizytę i za piękne zdjęcia.

I zapraszam, zapraszam...

Tak, prawdę powiedziawszy, do każdego tekińca powinno być w zestawie dwóch niewolników odganiających paskudne owady, głaszczących, drapiących... dopiero to koń uznałby za należyty standard!
jkobus, oj, ja bym chciała być niewolnicą takiego złota.  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
06 lipca 2012 14:09
Który jest który? Zdecydowanie zobaczyłabym więcej zdjęć jeleniej (?) z łysiną - jest piękna.
jkobus, oj, ja bym chciała być niewolnicą takiego złota.  😀


Nie wolalabys byc jednak pierwsza w hierarchii?
Pursat   Абсолют чистой крови
07 lipca 2012 09:25
Tak, prawdę powiedziawszy, do każdego tekińca powinno być w zestawie dwóch niewolników odganiających paskudne owady, głaszczących, drapiących... dopiero to koń uznałby za należyty standard!

Właśnie dlatego zabieram ze sobą ekipę. 😎

Wszystko jest bardzo ładnie podpisane u Olgi: http://akhaltekes.blogspot.com/2012/07/boska-wola-okiem-poli-gaczynskiej-czesc.html

Staram się. :kwiatek:

[quote author=Hanulqa link=topic=135.msg1453598#msg1453598 date=1341574467]
jkobus, oj, ja bym chciała być niewolnicą takiego złota.  😀


Nie wolalabys byc jednak pierwsza w hierarchii?
[/quote]
Nie wolałbyś brać pewne rzeczy mniej dosłownie? 😉
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
07 lipca 2012 13:25
Jkobus, czy już wiesz, czy kobyły są źrebne?? Cały czas trzymam za nie kciuki 🙂
Nie, nie wiem, nie badałem. Ale mija już 7 tydzień jak żadna nie objawiała rui, pasą się z ogierem całkowicie spokojnie - więc powoli nabieram optymizmu. Abstynencja nie jest w ich stylu - jak o to chodzi...
jkobus, a uzywacie paszportowych imion koni czy jakoś je zdrabniacie??
pytam, bo trudno mi wyobrazic sobie wolanie na konia np. Melesugun  😉
Melesugun to Melesugun. To poważny koń i nie ma co zdrabniać. Czasem wręcz wydłużamy, bo jest to przecież Piękny i Dzielny koń Lepszej Połowy!

Za to Margire, jako najmłodsza, na razie (jeszcze) pozostaje Maleństwem.

A Osman Guli ze względu na te swoje białka oczu, przypominające wzrok Czesia, gdy mówi "będzie buba" - jest Bubą...
Pursat   Абсолют чистой крови
14 lipca 2012 21:28
Wciąż jestem pod wrażeniem uroku Boskiej Woli. Wizyta krótka, ale intensywna, już nie mogę się doczekać kolejnej. Wspaniali Gospodarze, wspaniałe konie. Całe szczęście, że zabrałam ze sobą ekipę, bo sama nie dałabym rady robić zdjęć, usługiwać Maleństwu i służyć ramieniem Gelshahowi. 😉 Margire jest absolutnie fantastycznym pieszczochem, bez przerwy domagała się drapania, a Gelshah mimo początkowej nieufności, później praktycznie nas nie odstępował. Kilka zdjęć, więcej pojawi się na blogu. Jeszcze nie ogarnęłam wszystkich...


Nadchodzą... 😀


Instrukcja drapania


Margire i początek dziwnych min podczas drapania 😉


Melesugun


Z Margire - uwielbiam ją!


Knedlik podrywacz 😉


Osman Guli


Komplet


Kizi-mizi z Gelshahem


Melesugun


Buzi buzi 😉


Osman Guli i Melesugun

O, Olgo dopiero teraz zauważyłem ten wpis - bardzo dziękuję za miłe słowa...  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
17 lipca 2012 18:44
Nie ma za co, należą się jak mało komu. 🙂

Czy te oczy nie przypominają Ci Jacku kogoś? 😉



No ba!
Pursat   Абсолют чистой крови
18 lipca 2012 12:01
Ciekawe czy oprócz oczu łączy go z Bubą podobne podejście do pracy. 😎

A przy okazji - trafiłam właśnie na piękne zdjęcie dziadka Maleństwa. Palvan autorstwa fotarta:

Super zdjęcie. Takie jakby nierealistyczne!
Pursat   Абсолют чистой крови
19 lipca 2012 17:03
Ten fotograf ma to do siebie, że potrafi pokazać na zdjęciach w niesamowity sposób piękno tych koni. A ja na szybko wrzucam świeżą fotkę Priekrasnej (50% AT) i jej córki po ogierze sf:

na class horse tv leci włascie o achał-tekinach 😉
Gdybym tylko miała dość funduszy ten koń stałby juz u mnie  😜
Donia Aleksandra, z ciekawości o jakiej sumie mówisz?
szczerze powiedziawszy nie pytałam ile za nią wołają, ale wydaje mi się że 8 000 e trzebaby mieć.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
20 lipca 2012 17:31
Jak nic tylko zacząć grać w totka  😁
Pursat Mała jest cudowna, nie?  😜 😍 Ciekawe co z niej wyrośnie 🙂
Koń piękny, ale zdjęcia i promocja też robia swoje 🙂 swoją drogą dość napakowany.
Dava   kiss kiss bang bang
21 lipca 2012 14:39
Koń piękny, ale zdjęcia i promocja też robia swoje 🙂 swoją drogą dość napakowany.


A nie uważasz, że każdy koń dobrze żywiony i w prawidłowy klasyczny treningu uj będzie tak wyglądał? W mięśnie obrośnie każdy  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się