Konie achał-tekińskie

cieciorka   kocioł bałkański
17 czerwca 2012 19:03
Mnie się Hałły nie podoba, jest niezgrabna dla mnie- ale tego się można było spodziewać. Za to izabelka jest piękna!!
Pursat   Абсолют чистой крови
18 czerwca 2012 11:33
Można się było spodziewać jej niezgrabności? Po czym to wnioskujesz? 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
18 czerwca 2012 11:53
izabela skradła moje serce  😍
Dołączam do fanów izabelki 💘
Pursat   Абсолют чистой крови
18 czerwca 2012 17:28
A taka była jako gówniara:

😉
(c) N.Tarasova
Wszystkie trzy są piękne  😍
Ale mnie szczególnie zachwyca Jangli-Kala, między innymi dlatego, że ma tak nietypowo, pięknie i symetrycznie malowane nogi.
Jak się nazywają takie centki nad kopytem? Wyleciało mi z głowy...
cieciorka   kocioł bałkański
18 czerwca 2012 20:03
Pursat, nie, że mnie się nie będzie podobać 🤣
Pursat   Абсолют чистой крови
18 czerwca 2012 20:46
Hahaha, ok, źle zrozumiałam. 🤣

Julie, nie wiem czy mają jakąś super fachową nazwę. Ja je znam jako "nakrapiane koronki". 😉

To pokażę wam jeszcze jedną sztukę z najmłodszego pokolenia 2012 - imponujące źrebię z imponującym rodowodem po brzegi wypełnionym czempionami:

Somah Geli i Gasienda zadebiutowały w wkkw, a że był to także debiut w tej dyscyplinie dosiadających ich jeżdżców to nie muszę mówić o niepokoju w ekipie, zwłaszcza przed próbą crossu. O Somaha byliśmy bardziej spokojni - ma w tym sezonie kilka udanych petek w skokach, ale Gasienda była ogromną niewiadomą.
Skończyło się lepiej niż trenerzy zakładali, oba konie ukończyły zawody w świetnym stylu, wzbudzając ogromne zainteresowanie w światku wkkw-owskim.
Zdjęcia i filmy będą na stronie Pegaza, natomiast wyniki i relacja jest na stronie www.sportykonne.pl
Super! Jak widać każda rasa się do WKKW nadaje! Bardzo fajnie że łamiecie konwenase (my w stajni mamy andaluza chodzącego gwiazdkę, sama na 'moim' PRE na pewno zadebiutuje w mini l w tym roku 🙂 )
Czekam na relacje filmikową 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
21 czerwca 2012 08:36
Za oceanem pojęcie tekiniec-wkkwista jest bardzo dobrze znane. 🙂


na zdjęciu słynna Senova

Wystarczy poszukać w sieci takich imion jak wyżej wspomniana, Sengar, Senetir, Kandar, Kashman.
Czekam na relacje filmikową 🙂

Mam nadzieje, że koleżance uda się w tym tygodniu wrzucić.

Super! Jak widać każda rasa się do WKKW nadaje! Bardzo fajnie że łamiecie konwenase

Nie łamiemy - idziemy przetartą drogą. Po prostu realizujemy założenia tj. sprawdzamy w mikroskali /na wszystkich posiadanych tekińcach/ ich przydatność do trzech dyscyplin i na razie wychodzi to lepiej niż dobrze. Somah jako czterolatek zakwalifikował się w zeszłym roku do Mistrzostw Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu, startuje w klasie "P" w skokach i teraz zadebiutował w wkkw, Gasienda /dużo trudniejsza co może mieć związek z krótką karierą wyścigową/ w zeszłym roku wystartowała w ujeżdżeniu, miesiąc temu zadebiutowała w skokach i teraz odważnie zaatakowała cross.

Wielkie dzięki za życzliwe słowa trzymam kciuki za Twojego andaluza i PRE.
Nie mojego 😉 Dla sprostowania.

No tak macie racje ale w Polsce tekińce i w ogóle odmieńce w wkkw są rzadkością i patrzy się na nie przynajmniej krzywo 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
22 czerwca 2012 20:49
Na szczęście podejście się zmienia. 😉

Suhti (Melebaidak - Merwer) w Piatigorsku - ten koń mnie zachwyca, jest idealny!



(c) A. Avramenko



A szkoda, że tych koni jest tak mało. Sama chętnie spróbowałabym ich w rajdach. Strasznie mi się podobają.
Pursat   Абсолют чистой крови
28 czerwca 2012 12:11
3-letni tekiniec z pipakami na stawach szuka domu. Koń znajduje się na Słowacji, cena to 700 euro...

www.facebook.com/media/set/?set=a.3051726466787.102173.1672045967&type=1
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 czerwca 2012 12:16
Cudak *.*
Koń za grosze :/
To chyba nie przekreśla konia?
Gdyby było mnie stać to bym przygarnęła, chociaż na kosiarkę i do towarzystwa.
A tak jedyni można pomarzyć.
Pursat   Абсолют чистой крови
28 czerwca 2012 13:35
Biorąc pod uwagę ceny tekińców, to naprawdę grosze, a koń ładny i niezły papierowo, ale znam się na takich wadach i nie mam pojęcia co z użytkowaniem go pod siodłem...
A dałabyś radę to "odfejsbuczyć"? Bo ja tam widzę tylko "zawartość chwilowo niedostępna"...
These are new photos of ALDJAHIR (by Artur Baboev) that send me Nadja Tarasova. They try to find for him new owner and home. PRICE is now 700euro, because he´s got windgall on hind legs. PLease share it, I try to help this colt.
He is at Alania stud in Slovakia (alania-stud.com)
Pursat   Абсолют чистой крови
28 czerwca 2012 16:33
Info wrzuciła na fejsa Michaela Prausova. Cytat zamieszczony przez ogurka to opis albumu ze zdjęciami ogiera.
  .
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
Pursat   Абсолют чистой крови
03 lipca 2012 11:49
Sareja, całkowita edycja posta jest karana na tym forum. 😉
Przepraszam ,nie wiedzialam. wiecej sie to nie powtorzy.
Pursat   Абсолют чистой крови
03 lipca 2012 14:16
Ale o co chodziło? Pomyliłaś wątki?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 lipca 2012 14:23
Reklama 😉
Wygalda jak sztuczny 😉

Obrazek:



link jakby co:
http://bebzol.com/pl/Najpiekniejszy-kon-na-swiecie.77644.html
Pursat   Абсолют чистой крови
05 lipca 2012 11:24
Ale nie jest. 😎
Kami   kasztan z gwiazdką
05 lipca 2012 11:32
A nie ma tam trochę photoshopa  👀 popatrzcie na końcówkę ogona i na beton zaraz pod koniem - wydaje mi się, że mają inny odcień. Ale sam koń piękny, nawet jak trochę "podciągnięty"  🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
05 lipca 2012 11:58
Bo zdjęcie jest rozmazane, natomiast maść jest jak najbardziej prawdziwa. W wątku o maściach wrzuciłam ostatnio zdjęcie bez żadnych fotoszopów. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się