9 edycja Tańca z Gwiazdami...?

Ale przecież Beata Tyszkiewicz i Zbigniew Wodecki po co właśnie w jury są...aby "głaskać po głowie" i podwyższać oceny. Ja nie widzę w tym nic złego 😉
m.indira   508... kucyków
08 grudnia 2008 07:51
nie rób Mufinka z Wodeckiego całkowitego laika , bo już nie co łykną i sam potrafi ocenic to co widzi , choć jest tam po ty by podwyższać noty  ... przesledźcie poprzednie edycje , a zobaczycie że głos pani T , w tej edycji , był najrzadziej udzielany ... gdyby jeszcze mówiła coś na temat , w dodatku ma wpadki , typu pomylenie imion ...
Lov   all my life is changin' every day.
08 grudnia 2008 13:28
Taniec z Gwiazdami oglądałam tylko do drugiej serii, i to co któryś odcinek. Teraz zrobił się po prostu chłam, nie maja już kogo zapraszać, masakra...
Za to YCD czy inne to moim zdaniem całkiem fajne, pomagają się wybić jakimś utalentowanym, dobra sprawa  😉
Ale te wszystkie gwiazdorskie, jak oni śpiewają, gwiazdy tańczą na lodziei co tam jeszcze jest- oglądałam zazwyczaj z ciekawości kawałki, max. połowę odcinka i szybko przełączałam. Po prostu nuda  😁
Ciekawe na której edycji skończy się Taniec z Gwiazdami.  😁 jak Moda na Sukces 😂 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 grudnia 2008 14:47
To już przypomina tasiemiec...
Niedługo to będzie tak, że to tancerze będą robili za gwiazdy i będą uczyli tańczyć ludzi "z ulicy".
To już przypomina tasiemiec...
Niedługo to będzie tak, że to tancerze będą robili za gwiazdy i będą uczyli tańczyć ludzi "z ulicy".


I nie wiem czy to nie byłoby ciekawe 🙂
Bo już nam mało "gwiazd" zostało do tego typu programów.
gwiazd brakuje.  😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 grudnia 2008 23:05
Muffinka
Ja jestem jak najbardziej za 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się