Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Emigracja - czyli re-voltowicze i voltopiry rozsiani po świecie.

poprzednia następna
Strony: 1 ... 135 136 [137] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Emigracja - czyli re-voltowicze i voltopiry rozsiani po świecie.  (Przeczytany 554409 razy)
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #4080 : Marzec 01, 2019, 16:52:38 »
Odpowiedz cytując
vissenna, o tak o tak! Szwedzkie jeszcze czasem brzmią, jakby ktoś już tego ziemniaka zaczął zwracać. wysmiewa
#link
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #4081 : Marzec 01, 2019, 17:14:33 »
Odpowiedz cytując
vissenna You made my day!  wysmiewa różne sposoby duszenia ziemniakiem o mamo  emoty327 i jak teraz spojrzeć z powagą na ludzi ze Skandynawii?
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #4082 : Marzec 01, 2019, 19:38:06 »
Odpowiedz cytując
Hahahah o matko, teraz nie będę mogła szefowej spojrzeć w oczy. wysmiewa
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
Zorilla

Moje ogłoszenia
« #4083 : Marzec 01, 2019, 19:47:53 »
Odpowiedz cytując
To jest znany fakt że Duńczycy mówią jak z gotowanym ziemniakiem w buzi. To moi Szwedzi nawet mówili jeżeli się nie mylę.

A co do wymowy to ja mam też takie kwiatki w angielskim. Moja szefowa się ze mnie nabija :-(. Ostatnio zapytałam czy się nie obawia że nogi konia mogą się "złapać" w napierśnik który ona IMO ma dość luźno w tej części do popręgu to się nie mogła przestać śmiać bo myślała że powiedziałam FEED a nie FEET. Kiedyś jakaś dziewczynka na zawodach mijała mnie i mojego konia i jej był dość nabuzowany, chciałam zagadać że jej koń jest FIT co dwa razy powtórzyłąm, to ona mi odpowiedziala że nie je dużo (znowu FEED)  coo??

Chociaż w tym klimacie najlepszą wpadkę miałam na studiach na jezyku francuskim (a ja po fancusku niby jestm B2/C1 wiec powinnam coś wiedzieć). Dodam też że mój nauczyciel był takim typowym "Panem od francuskiego" - bardzo cichym i niesmiałym itp. Mieliśmy zrobić konwersację o tym czego nie powinno się robić na rozmowie o pracę. Więc czytam czytam i pomysł mojej grupy był że nie powinno się witać swojego rozmówcy buziakiem. Otóż co ponoć powiedziałam w sposób wulgarny to że nie powinno się uprawiać sexu wysmiewa . Mina i zakłopotanie nauczycila było naprawdę bezcenne.
#link
vissenna
Global Moderator

Turecki niewolnik

« #4084 : Marzec 01, 2019, 20:52:17 »
Odpowiedz cytując
Zorilla Ja miałam nawet gorzej  cool

Mama mojego faceta dzwoni, że w drodze do domu mam wpaść bo nam ciasto upiekła. No to idę, wchodzę do domu a tam stare ciotki sąsiadki na plotach.
No i mama pyta mnie co robiliśmy (ja i jej syn) cały dzień.
Ja taka zmieszana, nie chciałam się rozwlekać, więc mówię:
- Hiçbir şey, bütün gün sikildik. (Nic, cały dzień się nudziliśmy)
Wszyscy najpierw wybałuszyli oczy a później jedna ciotka śmiać się zaczęła.

Problem polega na tych cholernych "i", bo jest wersja z kropką i bez.
sıkıldık - nudziliśmy się (sykyldyk)
sikildik - r*chaliśmy się (sikildik)  zemdlal

#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
https://www.facebook.com/SiemaZTurcji/
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #4085 : Marzec 01, 2019, 20:59:43 »
Odpowiedz cytując
To jeśli o takie wpadki chodzi to moja koleżanka robiła kiedyś letnie praktyki u lekarza rodzinnego w Niemczech. Wyszła z gabinetu na przerwę i chciała zagadać do pacjentów, a zagaduje sie najlepiej o pogodę. Ponieważ było gorąco zagaila, ze dzisiaj jest sehr schwul. Słowo "parno" zawiera umlaut.schwül. Brak umlautu ma decydujące znaczenie bo schwul to gej i to raczej o pejoratywnym wydźwięku. Zamiast narzekać na parnote narzekała niczego nieświadoma na gejostwo duży uśmiech

Vissenna pozamiatałas hahahah
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
Naboo

« #4086 : Marzec 03, 2019, 14:58:57 »
Odpowiedz cytując
Jestem przykladem, ze da sie nauczyc jezyka- nawet skandynawskiego uśmiech
Wyjechalam do Norwegii majac 39 lat, nie umiejac nic. W tym roku jesienia bede zdawac egzamin jezykowy- zaawansowany, bo przygotowuje sie do zrobienia uprawnien tlumacza.
Z tym ze ja mam  pozytywne nastawienie- bardzo lubie jezyki skandynawskie i nie tylko skandynawskie, plus lubie sie uczyc.
#link
"Ludzie inteligentni są zmuszani do alkoholizmu, by wytrzymać w towarzystwie idiotów"
Strony: 1 ... 135 136 [137] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Emigracja - czyli re-voltowicze i voltopiry rozsiani po świecie.

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 19 zapytaniami.