Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: wrzody żołądka

poprzednia następna
Strony: 1 ... 112 113 [114] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: wrzody żołądka  (Przeczytany 440128 razy)
Koniuszek

« #3390 : Sierpień 13, 2019, 19:38:30 »
Odpowiedz cytując
Gillian, dziękuję, to pozostaje mi czekać
#link

Gillian

four letter word

« #3391 : Sierpień 13, 2019, 20:00:54 »
Odpowiedz cytując
A co się dzieje?
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
Koniuszek

« #3392 : Sierpień 13, 2019, 20:03:51 »
Odpowiedz cytując
Szczerze to chciałabym wiedzieć, koń w klinice, ciągle badany, zaraz czeka go gastroskopia właśnie ze względu na podejrzenie wrzodów. Ogromny ból, myśleliśmy, że objawy kolki, najprawdopodobniej ma krwotok wewnętrzny, więcej informacji nie dostałam, czekam na wyniki gastro, ale chciałabym wiedzieć cokolwiek:(
#link

Gillian

four letter word

« #3393 : Sierpień 13, 2019, 20:07:58 »
Odpowiedz cytując
To trzymam kciuki!!!! Nie myśl o najgorszym, jest w dobrych rękach!  kwiatek
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
chomcia

« #3394 : Sierpień 13, 2019, 22:43:23 »
Odpowiedz cytując
leleiria a jak u Was wyglądały dokładnie te rewelacje po Brandonie? Takie rozluźnienie konkret? Sorki, że tak wchodzę w szczegóły, ale dałaś mi do myślenia czy to nie pasza jest u nas problemem... Mój jest jakoś od marca tylko na Brandonie XS, wygląda i czuje się bardzo dobrze, ale te kupy... Kupy są ok, ale za kupą leci "woda", bez regularnego mycia tyłka się nie obejdzie. Zaczęło się mocniej jak poszły na trawę, ale teraz wszystko popalone, a on dalej tak ma, tylko nie codziennie. Myślicie, że to może być wina Brandona? Nie mogę kurcze skojarzyć czy to się zaczęło razem z wprowadzeniem paszy...

Koniuszek również trzymam kciuki!
#link
Koniuszek

« #3395 : Sierpień 14, 2019, 17:22:39 »
Odpowiedz cytując
Wyszło, że ma jeszcze refluks w żołądku i coś z nerkami, ciągle badają, ale gastro nie mogą zrobić bo jest za słaby, żeby go 4h na czczo przetrzymać:( leki na wrzody podali w ciemno.
#link

famka

hrabia Monte Kopytko

« #3396 : Sierpień 16, 2019, 10:26:55 »
Odpowiedz cytując
to nie jest wina brandona, konie wrzodowe tak potrafią mieć, przepuszczanie w okresach zmiennej pogody, ale to już pisałam tutaj miliony razy, w tym roku w tv od miesiąca walą reklamy omeprazolu gdzie zwykle sezon zaczynał się we wrześniu

wnikliwym proponuję przyjrzeć się pogodzie i nastrojom konia i kupom
#link
diabeł nie ogarnie, anioł nie pomoże ...
chomcia

« #3397 : Sierpień 16, 2019, 23:14:45 »
Odpowiedz cytując
famka zgadzam się w zupełności, że to się dzieje na zmiany pogody, mój koń choruje na wrzody już jakiś czas i zdążyłam to zaobserwować. W zeszłym roku zaczęło się w połowie września. W tym roku od marzec/kwiecień jest tak praktycznie cały czas, również  w okresie kiedy pogoda nie szaleje aż tak... Zbiega się to w czasie z przejściem pełnoporcjowo na Brandona i jako, że zdarzało się innym koniom źle na niego reagować, spróbuję zmiany paszy. Jeśli nie będzie poprawy to pewnie wrócimy  wink

Koniuszek jak tam z Wami? kwiatek
#link
malem

Moje ogłoszenia
« #3398 : Sierpień 17, 2019, 09:45:29 »
Odpowiedz cytując
chomcia daj znać co udało Ci się ustalić z tymi wodnistymi biegunkami. Borykam się z tym już od roku i nie mogę znaleźć rozwiązania. Niektóre konie w stajni też to mają. I z moich obserwacji wynika, że "woda" leci w podobnych terminach. Też karmiłam kiedyś Brandonem, ale z niego zrezygnowałam a biegunki zostały.
#link
Strony: 1 ... 112 113 [114] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: wrzody żołądka

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 19 zapytaniami.