Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: wrzody żołądka

poprzednia następna
Strony: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 145 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: wrzody żołądka  (Przeczytany 554484 razy)
maxowa

« #1650 : Czerwiec 13, 2016, 07:42:47 »
Odpowiedz cytując
Juz idzie do potrzebujacego takze pani nadgorliwa sie spoznila uśmiech wszystkich zbanowac za wymiane miedzy nami abprazoli i info w tym watku ! musimy chyba zalozyc grupe dla wymiany... i jaki podzial jedni dostaja ostrzezenie inni nie tylko pogratulować 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2016, 07:44:46 wysłane przez maxowa » #link
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #1651 : Czerwiec 13, 2016, 07:56:57 »
Odpowiedz cytując
Nie, nie przesadzam, lekami się nie handluje. Nie uważam, żebym była nadgorliwa - reaguję tylko kiedy mam powód.

maxowa, kto twoim zdaniem nie dostał ostrzeżenia, a powinien? Zgłosiłaś to?
#link
Vienaragis
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
famka

hrabia Monte Kopytko

« #1652 : Czerwiec 13, 2016, 08:03:12 »
Odpowiedz cytując
Livia, czy jeśli w tym wątku ktoś zapyta czy ma nadwyżkę omeprazolu bo potrzebuje na cito a ktoś inny odpowie że ma i sprzeda się podzieli to zareagujesz  ????

odróżniasz handel od sprzedaży nadwyżki albo że komuś zostało nie do wykorzystania  ????
#link
diabeł nie ogarnie, anioł nie pomoże ...
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #1653 : Czerwiec 13, 2016, 08:28:57 »
Odpowiedz cytując
famka, to naprawdę nie jest moje widzimisię. Prawo zabrania handlowania lekami i nawet takie sprzedanie nadwyżki pod to podchodzi. Przykro mi, ale tak właśnie jest.
#link
Vienaragis
famka

hrabia Monte Kopytko

« #1654 : Czerwiec 13, 2016, 08:32:19 »
Odpowiedz cytując
ja mam inne zdanie w tym temacie i proszę żeby inni się też wypowiedzieli łącznie z adminami

w tym temacie, jednym z niewielu nie ma sprzeczek obrażania kłótni, tylko wymiana doświadczeń i pomoc w leczeniu koniowatych, i trudno możesz mi zasunąć bana ale uważam że nie potrzebnie robisz tu zamęt idź proszę pilnować innych tematów, tam gdzie jest to potrzebne, bez obrazy 
#link
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #1655 : Czerwiec 13, 2016, 08:36:25 »
Odpowiedz cytując
famka, również mi przykro, ale będę zaglądała do każdego tematu, włącznie z tym (bo jak widać jednak jest potrzeba), i pilnowała każdego tak samo. Bez obrazy oczywiście cool Z mojej strony koniec tematu.
#link
Vienaragis
famka

hrabia Monte Kopytko

« #1656 : Czerwiec 13, 2016, 08:41:39 »
Odpowiedz cytując
brak mi słów, skoro kręci Cię temat, gdzie przy poprzedniej administracji problemów nie było  respect
#link
Louisa

WWW Moje ogłoszenia
« #1657 : Czerwiec 13, 2016, 08:47:29 »
Odpowiedz cytując
Livia poniosło Cię i to ostro. Życzę Ci żeby koń nigdy Ci nie zachorował i żebyś nie musiała nigdzie szukać pomocy...
#link
maxowa

« #1658 : Czerwiec 13, 2016, 09:26:44 »
Odpowiedz cytując
Livia to ty jestes moderatorem. To nie wiem dlaczego mam odwalac twoja robote i wskazywac kto powinien dostac ostrzezenie, dla mnie te ostrzezenia za yo sa smieszne i je przezyje. Za zbiorowe zamowienia na forum tez bedziesz dawac ostrzezenia, ze sie ludzie tu umawiaja kto po ile szt chce?Poza tym wskaz gdzie napisalam, ze SPRZEDAJE omeprazol. No tak usunęłas post ale nawet slowa sprzedam nie bylo...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2016, 09:29:00 wysłane przez maxowa » #link
katija
BEZCZELNY NIENAWIDZER

K&H 4EVER!

Moje ogłoszenia
« #1659 : Czerwiec 13, 2016, 09:29:00 »
Odpowiedz cytując
ja mam inne zdanie w tym temacie i proszę żeby inni się też wypowiedzieli łącznie z adminami
Twoje zdanie nikogo nie interesuje, ponieważ ten tema reguluje ustawa.
Lekami handlować nie wolno i gwarantuje ci, że dokładnie takie jest stanowisko administracji.
Jeśli chcecie faktycznie załóżcie sobie tajną grupę na fejsbuku i tam sobie po kryjomu handlujcie.
Na forum re-volta ogłoszenia sprzedaży leków były, są i będą usuwane z każdego wątku i ogłoszeń również.
Dziękuję za uwagę.
Osoby kontynuujące offa będą karane ostrzeżeniami.
#link
guidam zza stodoly wink

GNIADY B/O !!!
famka

hrabia Monte Kopytko

« #1660 : Czerwiec 13, 2016, 09:39:52 »
Odpowiedz cytując
katija, no błagam Cię  zemdlal
proszę Cię wskaż jedną osobę w tym wątku która handluje, HANDLUJE

w takim razie proponuję od dziś pisać "oddam dla dobra konia", rozumiem że wtedy się nie uczepisz

i to nie jest off tylko dyskusja nad rzeczami "dla niektórych w tym temacie WAŻNYM" i ostrzeżenie pffff 
#link
katija
BEZCZELNY NIENAWIDZER

K&H 4EVER!

Moje ogłoszenia
« #1661 : Czerwiec 13, 2016, 09:48:22 »
Odpowiedz cytując
GAZETA PRAWNA O OBROCIE LEKAMI W INTERNECIE
Tym linkiem ostatecznie kończę dyskusję na ten temat i informuję, że następna osoba próbująca ją ciągnąc otrzyma wypowiedź moderowaną na 2 tygodnie.
#link
guidam zza stodoly wink

GNIADY B/O !!!
BaŚ

Moje ogłoszenia
« #1662 : Czerwiec 13, 2016, 10:20:57 »
Odpowiedz cytując
Przecież Abprazol dziewczyny sprowadzają ze Stanów bez recepty - produkt jest dostępny DLA KAŻDEGO W POLSCE BEZ OGRANICZEŃ. Polskie prawo nie zabrania kupowania i sprowadzania Abprazolu w dowolnej ilości. Moderatorki, które powołują się na przepisy, informuję: W momencie wejścia Polski do Unii Europejskiej, na mocy obowiązującego w niej ustawodawstwa, stało się możliwe dostarczanie drogą wysyłkową produktów dostępnych bez recepty (OTC). Zgodnie z prawem, obrotowi w Internecie mogą być poddawane wyroby farmaceutyczne, które są lekiem wydawanym bez recepty, parafarmaceutykiem, produktem leczniczym homeopatycznym, produktem medycznym, testem stosowanym w diagnostyce – w tym do mierzenia poziomu glukozy, lub kosmetykiem medycznym.
#link
tulipan

« #1663 : Czerwiec 13, 2016, 10:25:39 »
Odpowiedz cytując
Omeprazol można zamówić w dowolnych ilościach bez recepty.
#link
katija
BEZCZELNY NIENAWIDZER

K&H 4EVER!

Moje ogłoszenia
« #1664 : Czerwiec 13, 2016, 10:38:31 »
Odpowiedz cytując
Przecież Abprazol dziewczyny sprowadzają ze Stanów bez recepty - produkt jest dostępny DLA KAŻDEGO W POLSCE BEZ OGRANICZEŃ.
Nie. Jest dostępny dla każdego W STANACH bez ograniczeń. A w Polsce jest niezarejestrowany.
Dodatkowo tak się składa, że żadne z obecnych modów nie jest weterynarzem.
Ogłoszenia sprzedaży/ oddania leków będą nadal usuwane.
#link
guidam zza stodoly wink

GNIADY B/O !!!
Miśka123

« #1665 : Czerwiec 13, 2016, 10:40:55 »
Odpowiedz cytując
Cześć  uśmiech Jakie polecacie elektrolity dla konia wyczynowego  z wrzodami?
coo??
#link
xequus

Miłość na dwa serca i sześć nóg...

« #1666 : Czerwiec 13, 2016, 13:15:49 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny nie ma co się kłócić, bo moderatorzy już postanowili.

Proponuję faktycznie założyć grupę na facebooku, gdzie będziemy mogli sobie pomagać w pilnych przypadkach, gdy koń potrzebuje abprazole na cito. Co Wy na to? Wtedy co najwyżej osobę poszukującą abprazole będzie się tam kierować.
A już całkiem poważnie pytam, grupowe zamówienie wolno nam ugadywać tutaj, czy też będzie to moderowane?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2016, 13:48:59 wysłane przez xequus » #link
famka

hrabia Monte Kopytko

« #1667 : Czerwiec 13, 2016, 13:23:41 »
Odpowiedz cytując
xequus, jestem za !

i myślę że swoim pytaniem zabiłaś klina bo niby na jakiej podstawie ma być moderowane  ????  kukunamuniu hihi
#link
OBIBOK

« #1668 : Czerwiec 13, 2016, 13:25:31 »
Odpowiedz cytując
ja jestem za i bardzo proszę o dołączenie mnie do grupy jak tylko taka sie pojawi, albo info na pw gdzie was szukac.
moderatorkom rzeczywiscie trzeba zyczyc szczescia, zeby nie musialy czekac kiedys miesiac na lek ze stanów, kiedy pilnie potrzebny  icon_rolleyes
a to, ze mamy kraj jaki mamy, zostawiam bez komentarza  cool
#link
Shantowa

Moje ogłoszenia
« #1669 : Czerwiec 13, 2016, 13:31:21 »
Odpowiedz cytując
Też za, bardzo proszę o info gdzie co i jak.
#link
katija
BEZCZELNY NIENAWIDZER

K&H 4EVER!

Moje ogłoszenia
« #1670 : Czerwiec 13, 2016, 13:49:18 »
Odpowiedz cytując
i myślę że swoim pytaniem zabiłaś klina bo niby na jakiej podstawie ma być moderowane  ????  kukunamuniu hihi
Nie zabiła żadnego klina. Umawianie się nie będzie moderowane bo jak słusznie famka, zauważyła, nie ma żadnej podstawy do tego.
I bardzo mi przykro, że nie dociera do was, że nikt tu wam nie robi na złość.

Dziewczyny nie ma co się kłócić, bo moderatorzy już postanowili.
nie postanowili moderatorzy tylko POLSKIE PRAWO.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2016, 13:51:24 wysłane przez katija » #link
guidam zza stodoly wink

GNIADY B/O !!!
Euphorycznie

« #1671 : Czerwiec 13, 2016, 13:55:54 »
Odpowiedz cytując
Mogę prosić o dodanie do grupy? Albo info? Koleżanka ma konia wrzodowego a kto wie kiedy może lek być potrzebny...
katija może dlatego nikt tego nie ogarnia bo do tej pory nigdy takie pytania nie były przez moderatorów kwestionowane tutaj?
#link

famka

hrabia Monte Kopytko

« #1672 : Czerwiec 13, 2016, 13:57:16 »
Odpowiedz cytując
katija, ale nikt nie mówi o robocie na złość, tylko o czepliwości, wystarczyło napisać "proszę zmienić opis" a nie próbować naprawiać internety przez Livię,

BaŚ, chyba jasno napisała czego przepis dotyczy, to tyle w temacie, ja już nad tym nie dyskutuję
#link
xequus

« #1673 : Czerwiec 13, 2016, 14:03:54 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny grupa już założona Revoltowi końscy wrzodowcy. Jest co prawda zamknięta, ale każdy może ją wyszukać i poprosić o dołączenie. Niestety nie znam Was z imion i nazwisk, więc musicie dołączyć. Tylko pytanie, czy chcecie, żeby każdy potwierdzał np. na PW, że on to on, czy nie będziemy robić cyrków i dodawać wszystkich.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2016, 14:06:22 wysłane przez xequus » #link
famka

hrabia Monte Kopytko

« #1674 : Czerwiec 13, 2016, 14:08:01 »
Odpowiedz cytując
jeśli będzie otwarta to będzie kupę spamu jak w innych grupach, najlepiej jakby działała pocztą pantoflową
#link
xequus

« #1675 : Czerwiec 13, 2016, 14:14:45 »
Odpowiedz cytując
Okej, czyli niech będzie miała status grupy zamkniętej, czyli takiej w której trzeba poprosić o dołączenie i tylko członkowie widzą posty, a reszta jedynie grupę może wyszukać.

Więc jeszcze raz, grupa to Revoltowi końscy wrzodowcy

Prosząc o dołączenie do grupy na facebooku należy również napisać PW na revolcie do mnie lub famki z imieniem i nazwiskiem jakie macie na facebooku. Wtedy będzie wiadomo, że wy-to-wy i tylko zainteresowani tematem dołączą i nie będzie spamu.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2016, 14:45:56 wysłane przez xequus » #link
toronto

« #1676 : Czerwiec 13, 2016, 15:44:11 »
Odpowiedz cytując
Jak wypada olej ryzowy/ otreby ryzowe w diecie wrzodowca?
#link
OGÓR TEAM
xequus

« #1677 : Czerwiec 13, 2016, 15:44:48 »
Odpowiedz cytując
Jest ok  uśmiech
#link
OBIBOK

« #1678 : Czerwiec 13, 2016, 16:12:44 »
Odpowiedz cytując
no ale zeby poprosić na fb o dołączenie, musi sie wyświetlic grupa. a mi nie wyszukuje fb niczego takiego ;(
#link
epk

« #1679 : Czerwiec 13, 2016, 16:15:53 »
Odpowiedz cytując
Mi też nie smutek
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
Strony: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 145 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: wrzody żołądka

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.