Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: praca

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 ... 526 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: praca  (Przeczytany 1387207 razy)
barbor

perfidna

«Start : Listopad 10, 2008, 21:51:00 »
Odpowiedz cytując
no wlasnie. radzilyscie mi zeby sprobowac z tym call centerem tylko czy tam przyjmuja od lat 16?
#link

Gość

« #1 : Listopad 11, 2008, 14:34:00 »
Odpowiedz cytując
ja pracuję w call center, jest nieźle- dobre warunki, niezła płaca, elastyczne godziny, świetny system motywacyjny i większość czasu i tak plotkujemy- ale ja mam troszkę więcej niż 16 lat Razz
#link
barbor

perfidna

« #2 : Listopad 11, 2008, 18:18:00 »
Odpowiedz cytując
no tak ale moze ktos wie jak to jest w przypadku nieletnich>? :wink:
#link
opolanka

psychologiem przez przeszkody

« #3 : Listopad 11, 2008, 18:58:00 »
Odpowiedz cytując
Są specjalne formyu zatrudniania osób nieletnich, musiałabys zadzwonić do call center, które masz "na oku" i dowiedzieć się tam szczegółów.

Ja już za dwa tygodnie zaczynam prace. Wysiedzieć w domu juz nie moge, moje konie dopieszczone do granic możliwości, sprzęd wyczyszczony, dom lśni duży uśmiech czy to jakaś choroba? Razz
#link
mery

:)

« #4 : Listopad 11, 2008, 19:00:00 »
Odpowiedz cytując
ja zaczelam jakas taka powazniejsza prace w zeszla srode i dochodze do wniosku, ze pracowanie to nie dla mnie. od razu sie rozchorowalam :|
#link
barbor

perfidna

« #5 : Listopad 11, 2008, 19:01:00 »
Odpowiedz cytując
hm czyli nie zawsze jest to mozliwe? czy ktos wogole byl w takiej sytuacji? bo musze zarabiac na konia i jakos laczyc koniec z koncem Rolling Eyes
#link
opolanka

« #6 : Listopad 11, 2008, 20:12:00 »
Odpowiedz cytując
barbor - z mojej wiedzy wynika, że zawsze jest to możliwe, jeśli masz ukończone 16 lat. Po prostu warunki zatrudniania osób nieletnich są inne niż osób dorosłych - tak mowi prawo pracy. Teoretycznie o pracownika nieletniego trzeba bardziej dbać, czasem inne są godziny pracy etc. Nie wiem jak to wygląda w call center, ale nie obawiaj się uśmiech Najłatwiej będzie po prostu, jeśli zadzwonisz lub pójdziesz do miejsca, gdzie praca Cie interesuje i dowiesz się u źródła uśmiech Powodzenia.
#link
barbor

perfidna

« #7 : Listopad 11, 2008, 22:03:00 »
Odpowiedz cytując
opolanka duży uśmiech dzieki! mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok i jakos wyrobie z ta robota. Jaki warszawski call center polecacie? a moze cos innego? :wink:
#link

Gość

« #8 : Listopad 11, 2008, 22:13:00 »
Odpowiedz cytując
Call Center Inter Galactica
#link
barbor

perfidna

« #9 : Listopad 11, 2008, 22:26:00 »
Odpowiedz cytując
z tego co w necie pisza to siedziby tylko we wroclawiu i w kielcach?
#link
opolanka

« #10 : Listopad 12, 2008, 10:07:00 »
Odpowiedz cytując
barbor trzymam kciuki uśmiech

Myślę, że możesz jednak wziąć też pod uwagę McDonald's, KFC i Burger King. Podobno się dobrze dostosowują do Twoich potrzeb godzinowych.

A dałabyś radę np. 1/2 etatu w Decathlonie lub innym markecie?
#link
barbor

perfidna

« #11 : Listopad 12, 2008, 16:48:00 »
Odpowiedz cytując
chyba nie bo to pozeraloby mase czasu. mysle ze ten call center bo wydaje sie byc nie taki ciezki. A msze tez miec czas na nauke no i konia :?
#link
opolanka

« #12 : Listopad 12, 2008, 17:58:00 »
Odpowiedz cytując
jasne, musisz indywidualnie podejść do tego. Możesz przecież różnych rzeczy próbować, a w wakacje pracować gdzie indziej i odłożyć na rok szkolny uśmiech

W każdym razie powodzenia uśmiech
#link
barbor

perfidna

« #13 : Listopad 13, 2008, 16:12:00 »
Odpowiedz cytując
to ktos moze wie jaki call center w wawie najlepszy?
#link
mery

« #14 : Listopad 13, 2008, 16:32:00 »
Odpowiedz cytując
barbor- ofert jest tysiace!! wejdz na pracuj.pl, e-gospodarka.pl i szukaj po hasle "call center". jak widac tutaj jest dosc pusto jesli chodzi o callcenterowcow...
#link

Gość

« #15 : Listopad 13, 2008, 16:38:00 »
Odpowiedz cytując
ja bym ci doradziła jeżeli chodzi o wielkopolskie ale Warszawa to nie mój rejon.
#link
szafirowa

inaczej- może być równie dobrze

Moje ogłoszenia
« #16 : Listopad 13, 2008, 17:23:00 »
Odpowiedz cytując
barbor przede wszystkim zrob sobie jasny rachunek- ile potrzebujesz miesiecznie zarobic. tylko nie ile bys chciala,ale ile faktycznie jest ci niezbedne. potem zrob rachunek czasu,ktory mozesz poswiecic na prace- ile dni w tygodniu ,ile godzin w ciagu dnia. dopiero z takim zeznaniem zacznij sie na powaznie rozgladac.

ja bym Ci raczej proponowala prace w charakterze hostessy. dosc wysokie zarobki,mozliwosc zarobienia sporo w krotkim czasie,czesto weekendowo tylko.
#link

'Koniu krzywy,koniu siwy,
ozdobiony łachem grzywy,
kocham zawiew zmydlonych
twym potem rzemieni
opolanka

« #17 : Listopad 13, 2008, 17:34:00 »
Odpowiedz cytując
A ja mam tak troszkę z innej beczki - jak się wkupić w łaski przyszłych koleżanek z pracy? Czy wypada przyjśc pierwszego dnia np. z dobrą kawą? Co radzicie szczypiorowi w tej dziedzinie?
#link
Raven

Dragon Heart & Shadow Hunter

« #18 : Listopad 13, 2008, 19:34:00 »
Odpowiedz cytując
barbor, myślę że mogłabyś spróbować w Maku uśmiech Najfajniejsze jest to, że można sobie ustalać grafik, płacą ok, jak jeszcze trafi się na miłych ludzi, to już wogóle miodzio uśmiech
A Ty chciałabyś pracować tylko w weekendy, czy w tygodniu też?
Myślałaś o pracy hostessy?

opolanka, kawa jest dobrym pomysłem. Tylko są różne gusta kawowe i czasem w nie ciężko trafić. A może coś słodkiego na przekąskę, np. domowe ciasto? :wink:
#link
Dragon Heartus Dwulicus Melepetus IX
barbor

perfidna

« #19 : Listopad 13, 2008, 20:01:00 »
Odpowiedz cytując
myslalam o pracy w tygodniu. co do maka to jakos nie moge sie przekonac... wiecei cos o zarobkach?
#link
opolanka

« #20 : Listopad 13, 2008, 20:08:00 »
Odpowiedz cytując
Raven a może czekoladki jakieś? Nie mam umiejętności co do pieczenia ciasta, a z tym to też można w gust nie trafić Razz

barbor sprawdz sobie na stronie Maca: http://www.mcdonalds.pl/
są tam wszystkie niezbędne informacje.
Z tego, co pamiętam, to stawka za godzinę wynosi 6,50, ale nie dam sobie głowy uciąć, że nie jest więcej.
#link
barbor

perfidna

« #21 : Listopad 13, 2008, 20:16:00 »
Odpowiedz cytując
ech to za malo. 8 zl mam przy herbacie
#link
Raven

Dragon Heart & Shadow Hunter

« #22 : Listopad 13, 2008, 20:27:00 »
Odpowiedz cytując
Hm, bo własnie miłoby było gdybyś przyniosła coś co sama zrobiłaś. Ale skoro obawiasz się, że niewiele dobrego z tego wyjdzie, to trzeba o czymś innym pomyśleć.
Czekoladki? Hm... To raczej już później jak któraś z koleżanek będzie miała np. jakieś święto. Chyba w takim zrazie kawa może być najlepszym pomysłem.
I pamiętaj: przywitaj się i przedstaw jako pierwsza uśmiech Bo wiele osób o tym zapomina/wstydzi się/boi i od razu wyrabia nieprzyjemną opinię na swój temat.
Zaproponuj koleżankom podczas przerwy wspólne picie czarnej wody, powiedz, że chciałabyś je lepiej poznac i żeby one poznaly Ciebie. Zeby stworzyć w pracy sympatyczną atmosferę, bez napięć, zazdrości, wywyższania się itd.
Postaraj się z czasem dowiedzieć o datach ich imienin itp. Na pewno będzie im miło, że pamiętasz.
Ubierz się schludnie, ale nie za ładnie, żeby ich zazdrość nie zeżarła Cool

Ale nawet jak nie trafi się w gust ciastowy, to dobre wychowanie zaleca chociaż skosztowanie kawałka torciku i poudawanie, że smakuje, bo wszak własnymi rączkami został spreparowany :wink:

6,50? Niee... Bo to też od miasta zależy. W Warszawie chyba 10-11zł.
#link
Dragon Heartus Dwulicus Melepetus IX
barbor

perfidna

« #23 : Listopad 13, 2008, 21:40:00 »
Odpowiedz cytując
no chyba ze tak:D to musze przemyslec
#link
szafirowa

inaczej- może być równie dobrze

Moje ogłoszenia
« #24 : Listopad 13, 2008, 22:41:00 »
Odpowiedz cytując
barbor w Mcu dobrze placa! w Wawie na pewno.
#link

'Koniu krzywy,koniu siwy,
ozdobiony łachem grzywy,
kocham zawiew zmydlonych
twym potem rzemieni
yegua

Moje ogłoszenia
« #25 : Listopad 14, 2008, 01:05:00 »
Odpowiedz cytując
Raven, ja bym się przestraszyła, gdyby przyszedł do mnie do pracy ktoś taki jak z Twojego opisu.
U nas jest taki niepisany zwyczaj, że to stary pracownik zajmuje się nowym a nie na odwrót. Tzn. np. proponuje wspólny wypad do kuchni, perzedstawia zespół.
Opolanka, co to za praca?
#link
opolanka

« #26 : Listopad 14, 2008, 16:47:00 »
Odpowiedz cytując
Dzięki za npodpowiedzi Raven i yegua.

Barbor - pisałam, że nie dam sobie ręki uciąć, takie stawki były ze 3-4 lata temu, teraz na stronie www nic na ten temat nie ma. Jeśli nie wyjdziesz z domu i nie popytasz, to się nie dowiesz. Na podanej przez mnie stronie Maca jest nr telefonu do centrali w każdym mieście - zadzwon i będziesz miała info z pewnej ręki.

Yegua - jest to praca psychologa - doradcy zawodowego w Wojewódzkim Urzędzie Pracy. Tak właściwie to już zostałam przedstawiona przez panią Kierownik i teoretycznie znam panie, z którymi bedę pracować. Więc zastanawiam sie, co zrobić, żeby dobrze wypaść, bo złe wrażenie trudno jest zmyć (choć właściwie pierwsze już było, gdy Je poznałam).
#link
yegua

Moje ogłoszenia
« #27 : Listopad 14, 2008, 20:46:00 »
Odpowiedz cytując
Opolanka to poważna i odpowiedzialna praca, trzymam kciuki, napisz po pierwszym dniu jak wrażenia. Nie przejmuj się, co inni o Tobie pomyślą, bądź po prostu miła i uprzejma. Każdy i tak wyrobi sobie własną opinię. Ja do pierwszej pracy przyniosłam sernik i wszyscy pytali się czy mam urodziny.
Póki co, jeśli o mnie chodzi to za każdym razem na nowym stanowisku (wprawdzie dopiero 2 razy), na początku jestem ze wszystkiego zadowolona, po czasie wychodzą pewne minusy, jak na przykład brak czasu itp.
#link
mery

« #28 : Listopad 15, 2008, 01:34:00 »
Odpowiedz cytując
a ja po mojej pracy ledwo zyje...
#link
yegua

Moje ogłoszenia
« #29 : Listopad 15, 2008, 11:41:00 »
Odpowiedz cytując
Mery, gdzie pracujesz?
#link
Strony: [1] 2 3 ... 526 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: praca

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.302 sekund z 18 zapytaniami.