Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

nie 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 października 2017 09:24
Porozgląda sie. Masz jakieś zdjęcie?
o taka:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 października 2017 21:20
Przejrzałam hale i korytarze i nic 🙁
dzięki 🙁 no nic, smutno mi 🙁 kolejny wydatek 🙁
Gillian, może spróbuj jeszcze wrzucić posta ze zdjęciem derki na facebookową stronę Hipodromu i cyklu zawodów.
Zerknęłam z ciekawości na listy najbliższych jump offów i widzę, że poszli po całości. Przyjęte 274 konie a klasa C planowana na 23.00.
To się nazywa frekwencja.
Gillian   four letter word
03 listopada 2017 11:15
o Boże  😵 😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 listopada 2017 12:14
Mam nadzieje, ze bedzie dobra pogoda i bedzie mozna pojezdzic na dworze
Jak tak zerknąć w kalendarze zawodów, to osoby stojące na hipo a niestartujące mają mówiąc kolokwialnie "słabo". Tydzień w tydzień praktycznie coś jest, a wtedy dwie podstawowe hale zajęte od rana do nocy, szkółkowa na pewno oblegana przez szkółki których teraz jest na hipo sporo. Pozostaje stodoła, ale to trzeba być "odważnym" żeby tam jeździć o ile nic sie nie zmieniło od zeszłego roku w kwestii podłoża tam.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 listopada 2017 13:07
Ja na szczescie na co dzien mam szkole w weekebd, wiec mi nie robi 🙂
No tak. Patrząc po ilości obecne aktywnych szkółek na hipo to zapewne "są zawsze i wszędzie".
Gillian, to pomyśl sobie, o której w niedzielę skończy się 140/145 😉 do domu będziecie wracać w poniedziałek 😉
Gillian   four letter word
03 listopada 2017 16:17
no właśnie to jadę...
no własnie wiem 😉
Nie ma już przepisu że zawody mają się skończyć do określonej godziny? Nie była to 23 właśnie?
O to samo miałam się spytać, bo z tego co pamiętam to PZJ nie pozwalał na nocne zawody.
Było coś takiego, ale w aktualnym Regulaminie dyscypliny już nie widzę.

edit....
Znalazłam w przepisach ogólnych, ale nie wiem czy ta wersja jest obowiązująca.
Rodział II, artykuł 5 ustęp 4 i 5:
"Zawody nie mogą rozpoczynać się przed godziną 8.00 i muszą
zakończyć się do godziny 22.00. Godziny te nie dotyczą dyscypliny
sportowych rajdów konnych.
5. Na wniosek organizatora, menadżer dyscypliny może wyrazić doraźnie
zgodę na przesunięcie godziny zakończenia konkursu, jednak nie
później niż do godziny 23.30."

Gillian   four letter word
04 listopada 2017 23:15
zmieściliśmy się w czasie 😉
UWAGA !!
Może ktoś z naszego rejonu będzie zainteresowany kwestią.
Grudzień / styczeń planowana jest w Gdańsku wizyta dr Golonki.
Jeżeli ktoś chciałby przy okazji pokazać konia do diagnozy / leczenia proszę o info na priv.

Mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako ogłoszenie.
Koniec zawodów o 23.00 to nic w porównaniu do tego, że w Lesznie w zeszłym sezonie puścili L klasę o 24.00 :P Przepis chyba jest, ale czy obowiązuje? Zawody jakoś skończyły się grubo po 1.00, a tak się złożyło, że jeszcze było przesunięcie czasu i summa summarum z ośrodka wyjeżdżaliśmy po 3.00 :P
Może jest jakaś różnica w obowiązywaniu tych przepisów co do ZO a co do ZR ? Nie wczytywałam się mówiąc szczerze. Za to coś mi świta, że jak są łączone ZR z ZO to tak manewrują kolejnością konkursów żeby ZO na pewno zmieściło się w przepisowych ramach.
Klami, nie ma różnicy w przepisach między ZR i ZO...
_Gaga, czyli jednak. W takim razie organizatorzy po prostu mają to w "d", a nikt się nie skarży, bo przecież chce wystartować
Podbijam, bo ostatni post dawno temu pisany.

Jak tam się ma podłoże w Damaszce ? Zastanawiam się czy wybrać się na majówkę.
Moon   #kulistyzajebisty
02 kwietnia 2018 19:17
Klami, rok temu, na szalonych LLkach Kul się bardzo dobrze odbijał, powiedziałabym, że nawet lepiej niż na sopockim kwarcu ;-)
Jak jest równane to jest spoko 🙂 wiem, że w zeszłym roku na LL było super - a przed wyższymi konkursami nie równali i było kiepsko - po interwencji zawodników w niedziele było już równane w trakcie dnia. Tam jest gorzej z podłożem na rozprężalni...
Czy ja wiem? Mój koń bardzo dobrze w Damaszce skacze, lepiej niż w Sopocie. Zwłaszcza na rozprężalni bo nie robią sie dziury. Jedyne co to tam jest okropnie jak zaleje deszcz.
Hop hop, ktoś się orientuje jakie obecnie są koszta za egzamin na brązową odznakę? Na hipo ?
Trochę pytanie z innej beczki - podpowiedzcie mi jakieś pyszne żarcie na dowóz, coś w stylu domowych obiadów, w normalnych, nierestauracyjnych cenach. Food truck raz jest raz nie ma, liczą sobie jak za zboże, Unicorn nie na moją kieszeń a to co oferują obecnie dla gawiedzi to zapiekanka z Netto za 12zł  😜 gdzieś zniknęło to pyszne jedzenie, które zawsze było na górnej płycie, za 20zł człowiek się najadł i było przepyszne, jestem bardzo zawiedziona 🙁 w efekcie całe zawody byłam głodna i nażarłam się śmieci w KFC 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się