Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Rękawiczki

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 ... 52 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Rękawiczki  (Przeczytany 296242 razy)
Ada

harder. better. faster. stronger.

«Start : Listopad 21, 2008, 18:58:00 »
Odpowiedz cytując
Co polecacie na zime ?
Byle nie polarowe, najchętniej cienkie.
#link
kleopatra66

« #1 : Listopad 21, 2008, 19:13:00 »
Odpowiedz cytując
ja przez okragły rok używam rękawiczki z takiego tworzywa, które bardzo fajnie trzyma wodze (szczególnie gumowe), robi taki np. Kieffer, Tattini. Mają wstawki na palcach z lycry. Są tanie i niestety przy intensywnej jeździe trzeba wymieniać co kilka miesięcy, ale bardzo fajne.
#link
Ada

« #2 : Listopad 21, 2008, 19:29:00 »
Odpowiedz cytując
Maiłam tattiniego i nawet dwóch tygodni nie wytrzymały, w sumie po miesiącu kupiłam inne.
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #3 : Listopad 21, 2008, 19:45:00 »
Odpowiedz cytując
Z zimowych takich cienszych to bardzo polecam Roeckle Light Grip w wersji ocieplanej. Na prawde super sa!! Ladne, trwale, milutkie i cieple. Idealne na sezon zimowy w hali. Na dwor za lekkie moim zdaniem.
#link
Ada

« #4 : Listopad 21, 2008, 19:57:00 »
Odpowiedz cytując
No ja właśnie teraz mam Roeckle Light Grip tyle że nie oceplane.
W sumie to dobrze mi się w nich jeździ ale jakieś bardzo wytrzymałe to one nie są.
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #5 : Listopad 21, 2008, 20:04:00 »
Odpowiedz cytując
Nie sa super wytrzymale, ale ktore rekawiczki sa?? Tak na prawde? Uzywane dzien w dzien. No i takich ocieplanych to raczej dlugo sie nie uzywa jezdzac w hali, bo szybko staja sie za cieple. Tak wiec i zyja raczej dlugo.
#link

Gość

« #6 : Listopad 21, 2008, 20:04:00 »
Odpowiedz cytując
Roeckle Light & Grip wytrzymałe nie są ...za te cenę mozna by się spodziewać czegoś więcej
ale polecam je wszystkim wrażliwcom - jako jedne z nielicznych modeli mają przynajmniej pare szwów kończonych na zewnętrznej stronie = nie ma zgrubień dotykających skóry od środka = nie obcierają
każdy szew mnie kaleczył, lycra na zgięciach palców również, jeżdżę w nich jakies 8 miesięcy i powoli znikają mi już nawet blizny po poprzednich nieudanych zakupach rękawiczkowych uśmiech

będę powtarzać się o tych szwach wszędzie i do znudzenia, ale to ma naprawde duze znaczenie
#link

Gość

« #7 : Listopad 21, 2008, 20:44:00 »
Odpowiedz cytując
A ktos ma RTS lub RLS rekawiczki?
#link

Gość

« #8 : Listopad 21, 2008, 21:07:00 »
Odpowiedz cytując
Ma,i l ktos do czynienia z tym modelem rekawiczek RLS?

Warte tych 100 zł cyz lepeij Roeckla kupic?
#link
Ada

« #9 : Listopad 22, 2008, 02:00:00 »
Odpowiedz cytując

Klami napisał:
Nie sa super wytrzymale, ale ktore rekawiczki sa?? Tak na prawde?

Oczywiście racja, racja !

Tylko się zastanawiam czy ze te same pieniądze nie ma może czegoś fajniejszego.
#link

Gość

« #10 : Listopad 22, 2008, 12:42:00 »
Odpowiedz cytując
Ja wczoraj kupiłam Horze jakby z neoprenu.Dam znać jak się sprawują;)
#link
aurelia

« #11 : Listopad 22, 2008, 14:05:00 »
Odpowiedz cytując
Jak najbardziej polecam RSL, w życiu nie kupię już nic Roekla. Miałam 4 pary tych rękawiczek i to jest po prostu dno. Prują się, drą, przedzierają, odpadają z nich gumowania. Kompletna klapa jak za tę kasę.

Kupiłam Rotterdamy RSL i mam już je długo i są w super stanie (jedynie zmechacenia od tarcia od wodzy). Wciąż elastyczne, nie tracą formy, ładnie się układają, można prać, są antypoślizgowe i bardzo ładne.

Ja polecam uśmiech
#link
Dodofon
Global Moderator

« #12 : Listopad 23, 2008, 20:42:00 »
Odpowiedz cytując
asds,
moja koleżanka ze stajni ma...
cóż, sama się zainteresowałam bo ładne są...
aaaa, BYŁY...
po miesiącu popękały, są zmasakrowane wg. mnie do wywalenia...
laska jeździ ok 3 koni dziennie wiec moze to powód?
o sprzęt dba...
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...

Gość

« #13 : Listopad 23, 2008, 20:52:00 »
Odpowiedz cytując
Dodofon poszłam na łatwizne i kupiłam w DEcathlonie zimowe rekawiczki...no cóz zobaczymy jak sie beda sprawowac...Po pierwszej jeździe wrazenia pozytywne na razie
#link
Achaja

« #14 : Listopad 23, 2008, 21:33:00 »
Odpowiedz cytując
Czasem takie zwyczajne, Decathlonowe na przykład, wytrzymują porównywalnie długo do rękawiczek znanych firm. Nigdy więcej Kieffera. Spodziewałam się czegoś lepszego. Zdarły się po 2 miesiącach jazdy, przy czym jest to jazda 1-2 w tygodniu i to nie jakieś hurtowe ilości koni.
#link
Burza

Moje ogłoszenia
« #15 : Listopad 23, 2008, 22:47:00 »
Odpowiedz cytując
Achaja jeśli miałaś Madridy to łącze się z Tobą w bólu;) ja najchętniej swoje bym spaliła na stosie, bo po 3 miesiącach były w stanie hmm.. malutkich ściereczek do podłogi?wink
#link
Wi­nna jes­tem ci wszys­tko, po­nieważ cię kocham.  Piorun, Mo chuisle.
Achaja

« #16 : Listopad 23, 2008, 23:15:00 »
Odpowiedz cytując
Tak, zdaje sie, że to ten felerny model...
#link
deborah

koń by się uśmiał...

« #17 : Listopad 26, 2008, 16:32:00 »
Odpowiedz cytując
moje Madridy kupiłam a torwarze w 2007 roku. mam je do dziś ale wyglądają słabiutko guma od wewnątrz została już tylko na 50% powierzchni...
beznadzieja jak za tą cenę

poszukuję ciepłych rękawiczek. nie mogą być za grube bo lubię mieć swobodę między palcami radźcie proszę bo ręce mi odmarzają smutek
#link
"cham pozostanie chamem. na wieki wieków AMEN"
opolanka

psychologiem przez przeszkody

« #18 : Listopad 26, 2008, 16:58:00 »
Odpowiedz cytując
Ja mam HKM, nie są super ciepłe, ale i tak mnie miło zaskoczyły. Ja jestem wymagająca, jeśli chodzi o rękawiczki zimą, gdyż mam kłopoty z krążeniem i marznie mi bardzo jedna ręka (palce). Dlatego musze miec ciepłe rękawiczki.
Te z HKM na razie moje oczekiwania spełniają, ale też temperatura u nas nie spadła poniżej minus 4.

A tak poza tym mam je prawie rok, troszkę się poprzecierały, ale jeździ się w nich nadal świetnie. Mogę uznać je za trwałe (przy codziennej pracy z 1 - 2 końmi).
#link
deborah

koń by się uśmiał...

« #19 : Listopad 26, 2008, 17:00:00 »
Odpowiedz cytując
jakieś foty nazwa modelu cena?
#link
"cham pozostanie chamem. na wieki wieków AMEN"
opolanka

psychologiem przez przeszkody

« #20 : Listopad 26, 2008, 17:08:00 »
Odpowiedz cytując
deborah zdjęć musiałabym poszukać w necie. Kupowałam je rok temu, modelu nie pamiętam. Kosztowały jakąs zabójczą sumę chyba 50 czy 60zł wink Zaraz poszukam w necie, może znajdę.

edit: jak nie znajd,e to zrobię fotki na żywo i jutro wstawię.
#link
nesta

by w przyszłość bezczelnie patrzeć...

« #21 : Listopad 26, 2008, 17:25:00 »
Odpowiedz cytując
ja mam Roekle i są niezniszczalne! miałam te rękawiczki najtańsze sygnowane przez Meredith i jeździłam w nich 2 lata, robiłam wszystko w stajni i dalej były w dobrym stanie, niestety zgubiłam jedną. A od ponad 2 lat mam jeszcze te http://www.okser.pl/sklep/3301230-roeckl-rekawiczki-damskie-p-581.html?osCsid=11c974923e515fcd76a91ea013ce5614 też codziennie używane i dalej dobrze siętrzymają. po ostatnim prani tylko zrobiłą się jedna dziurka.
#link
'zyję dla takich chwil kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz chwilo proszę bądź wieczna'
Puma

Moje ogłoszenia
« #22 : Listopad 26, 2008, 17:55:00 »
Odpowiedz cytując
Ja zgapiłam od Kucunia chyba, zwykłe, skórzane rękawiczki -
takie co na codzień się w nich śmiga Wink

Na allegro ich pełno, w sklepie w kazdym mieście też na pewno.
Dla mnie są całkowicie wystarczające.

No i można wybrać kolor rękawiczek pod kolor czapraka

ps. Nie wiedziałam że tu tyle emotek jest Vampire-like teeth
#link
Gdyby nie porażki, nie potrafilibyśmy docenić zwycięstwa...
Anka

Dressage

« #23 : Listopad 26, 2008, 18:57:00 »
Odpowiedz cytując
Ja uzywam tanich (8 Euro) rekawiczek z naszego regionalnego sklepu rolniczego. Rekawiczki ze skory wypelnione lekkim futrem. Super na zime i lato, bo ani sie reka w nich nie poci, ani sie wilgoc i pot konski nie dostaja do wewnatrz. Trzymaja o wiele dluzej, niz Roeckl i inne rekawiczki jezdzieckie, a i dzieki cenie sa nie do pobicia. Wink
#link
Mikimouse

« #24 : Grudzień 04, 2008, 14:15:14 »
Odpowiedz cytując
Rękawiczą mówimy nie  emoty327
#link
<uśmiech>
Karolcia

« #25 : Grudzień 04, 2008, 14:22:36 »
Odpowiedz cytując
Anka a mogłabyś zrobić ich fotkę? tak dla zaspokojnia babskiej ciekawości... uśmiech
#link
Nigdy nie wchodź w dyskusje z debilem. Najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
goha

« #26 : Grudzień 04, 2008, 14:39:03 »
Odpowiedz cytując
ja mam te z decathlonu i polecam - bardzo wygodne i wbrew pozorom ciepłe uśmiech no i niedrogie co też dużym plusem jest uśmiech

#link
Karmelita

Moje ogłoszenia
« #27 : Grudzień 04, 2008, 15:52:00 »
Odpowiedz cytując
A możecie mi polecić jakieś maksymalnie PANCERNE rękawiczki? Mogą być brzydkie, mogą nie grzać rąk, mogą się rozciągać, byle by mi się tak strasznie szybko nie robiły dziury na palcach smutek Normalnie testowałam i rękawiczki typu kiffer, tattini (wytrzymały bez dziur może miesiąc), Koeningi (tak to się pisze?)  skórzane z siatką wytrzymały może 3 miesiące, Koeningi caaałe ze skóry wytrzymały jakieś 5 miesięcy. Jeżdżę dwa konie dziennie, więc to chyba nie jest jakaś ogromna ilość, ale nie mam już siły non stop wymieniać rękawiczek. Polecicie coś?
#link
caroline

siwek złotogrzywek :)

« #28 : Grudzień 04, 2008, 15:56:30 »
Odpowiedz cytując
A możecie mi polecić jakieś maksymalnie PANCERNE rękawiczki?
pewnie któreś z tych lub tych mogłyby sie okazać dostatecznie pancerne wink

...kurcze - skórzane rekawiczki ponizej 2 złotych za parę...?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2008, 16:02:31 wysłane przez caroline » #link
Anka

Dressage

« #29 : Grudzień 04, 2008, 20:14:03 »
Odpowiedz cytując
Anka a mogłabyś zrobić ich fotkę? tak dla zaspokojnia babskiej ciekawości... uśmiech

#link
Strony: [1] 2 3 ... 52 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Rękawiczki

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 19 zapytaniami.