Prestige

W sensie że ja? Ja kupowałam od niego używane siodło - zostało sprawdzone i wiem, że nic nie jest uszkodzone, ale wiem też że rozmiar jest właśnie między 33 a 34 - a nie dokładnie 34, które miało być. I tak będzie pasowane po odbudowie mięśni przez mojego konia raz jeszcze - już widać, że będą także zmiany w wypełnieniu poduszek. Ale wtedy zrobi mi to na bak Equishop.
A ktoś ma / miał może Black Stara - jakie wrażenia?

Czy do skoków tez się nadaje czy jednak jest zbyt głębokie?
Jakie były ceny nowych siodeł z tego modelu , bo teraz ten model już nieprodukowany, orientuje się ktoś może ?

Pozdrwm
Kupczak

Bardzo dobrze mi się skakało w Black Star. Taki trzymający kolana.

Cena była ok 3000zł chyba..
Czy ktoś potrafi mi powiedzieć jaki to rocznik??

17 33 149 063


produkcja: czerwiec 2003 na 99,99%  😉

Wielkie dzięki  :kwiatek:
co do łęków do p. Sebastian Szeląg mówił, ze poszerza za 450zł, tylko muszę się go zapytać jaką maszyną, bo jak ma być jak ktoś wspominał z daw-magiem to wolę dołożyć to 100-150zł

nie widziałyście gdzieś ujeżdżeniówki prestiga 16" łęk 33 (nie wliczając lucky'ego bo ma za krótką tybinkę) do 2800-3000zł  🤔
Korsik, w Polsce maszynę do poszerzania Prestiga ma tylko Equishop, nikt więcej.
a ihaha??
Ihaha wysyła do Equishopu (choć nie jestem tego pewna w 100%)
Dokładnie - Ihaha zarówno bierze siodła z Equishopu jak i tam je "serwisuje".
Andre   I am who I am
25 marca 2010 19:58
http://allegro.pl/item973755824_siodlo_ujezdzeniowe_prestige.html  🤔trzałka: jakaś podejrzana ta aukcja.... jak to Prestige to czemu nie ma długich przystuł 👀 czyżby siodło uszkodzone czy nieudana przeróbka graficzna?
hej, sama szukam ujeżdżeniówki prestige i jak zobaczyłam ta aukcję to aż się zdziwiłam. Podejrzanie to wygląda...
może tylko takie zdjęcie?? Trzeba byłoby o dokładniejsze poprosić żeby móc coś ocenić 😀
chudapigi- a moje ma nabite takie numery

  17    32
  246029


Co to za rocznik ? :kwiatek:
Andre Na tej fotce nic nie widac.  🙄
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
25 marca 2010 21:06
Dzwoniłam do tego "Pana", niestety nie orientuje się jaki model, jaki rozmiar siedziska i rozstaw łęku... Chociaż co do zdjęcia... Światło pada z odpowiedniej strony, cień też może być... Nie zmienia to jednak faktu, że "Pan" nie wie co sprzedaje...
figaro2046,
luty 2009. Jeśli się mylę, proszę poprawcie 🙂
Pumcia - niemożliwe 😉. Siodełko wisi u mnie ładnych kilka latek, A nie jestem pierwszym właścicielem, na pewno to antyk 😉 , chociaż w idealnym stanie -  tylko fajnie by było rozgryść  , co to za rocznik  😁.?

 Umieszczanie ogłoszeń w miejscu do tego nie przeznaczonym.
Dramka, jak się uprzesz to ludzie z equishopu przyjadą dopasować Ci siodło do waw.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 marca 2010 12:44
Pumcia - niemożliwe 😉. Siodełko wisi u mnie ładnych kilka latek, A nie jestem pierwszym właścicielem, na pewno to antyk 😉 , chociaż w idealnym stanie -  tylko fajnie by było rozgryść  , co to za rocznik  😁.?


a może 1999? 😁

edit: czy ma ktoś puśliska Prestige ujeżdżeniowe A19 ??
zdjęcie ze strony equishopu

i ihaha
[img]http://www.ihaha.pl/product_info.php?cPath=21_49&products_id=77&osCsid=b9ce5924b04b2f5b1bc001bfc97e6a88[/img]

bardzo mi się nie podoba, że moje Wintec zaczęły obcierać siodło 🤔 więc chyba przydałoby się zainwestować w coś lepszego, 'do pary' z siodłem Prestige.
Strucelka ja do mojego siodła prestige mam puśliska Fair Play (te przeszywane) i sprawują się bardzo dobrze. Puśliska prestige też mam, ale skokowe i również jak najbardziej polecam. A te co wstawiłaś ma zdaje się Anaa - używałam ich przez jakiś czas i też nie miałam żadnych zastrzeżeń 😉
Strucelka - ja je mam. Jestem b. zadowolona. Służą mi pare dobrych lat i nic się z nimi nie dzieje.
Natomiast ujeżdżeniowe puśliska Wintec to jakaś masakra. Po roku są całe porwane i poprzecierane.
Ja też mam te puśliska prestige, dla mnie rewelacja 🙂
Mi Prestige wycieraly siodlo Prestige  🙄
Ja mam prestige siodło i te puśliska i jest super, siodło ma ciągle te same "wytarcia" jak miało przed kupnem:] I sie nie rozciagaja jak inne i są fajne, elastyczne, bdb skórka:]
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 marca 2010 13:26
W sumie lubię te Winteci, ale nie zostawię ich kosztem siodła 🤔 Trzeba je w takim razie wymienić.
A są różne długości czy jest standardowa?


figaro2046 jeżeli tak, to bardzo możliwe, że to 99 rocznik.

Na pewno ostatnia cyfra odnosi się do roku, w jakim zostało siodło wyprodukowane.
Może i tak,a może i 89. Stary,  dobry rocznik . Teraz już takich nie robią 😉.  Idealna skóra , idealne szycie ,cacuszko  😍.Pomimo wieku nic się z nim nie dzieje  🙂-wygląda lepiej niż nie jedno z rocznych wystawianych do sprzedaży.Trzymam przez sentyment 😁.Siodło to prestige venezia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się