Prestige
<< < (57/284) > >>
LOVELY:
Cytat: Dramka Marzec 14, 2010, 22:02:07

"od dłuższego czasu szukam siodła, teraz są przeceny na prestige i zatanawiam się nad lucky dressage z przedłużaną tybinką, jesli już zdecydowalabym się- gdzie proponujecie kupic? equishop czy ihaha? o equishopie słyszałam bardzo nieciekawe opinie.."

Co za różnica gdzie kupisz?? Chyba interesuje cie siodło nie sprzedawca. Ja jedno mam z equishop drugie z ihaha..

jest różnica, czy przyjadą dopasować, jak to zrobią, jak będzie z kolejnymi pasowaniami itp..

co do  pierwszych darmowych poszerzań to wydaje mi się ze aurelia kiedyś pisała, ze tak jest w ewuishpie
a przynajmniej, ze tak powinno być bo robili różne problemy i nie można był się doprosić- dlatego pisałam ze nieciekawe opinie..
Andre:
Dramka- moja znajoma kupowała miesiąc czy dwa temu, nowego Silvera w Equishopie i na bank pierwsze poszerzanie łęku jest gratis ;) jak jest w ihaha to nie wiem, ale podejrzewam, że tam również ;) Oczywiście mówię tu o nowych siodłach kupionych w ich salonie bo wiadomo że poszerzanie łęku używanego siodła nie będzie już za darmo ;)
epk:
Tylko weźcie pod uwagę - że to jest pierwsze! dopasowanie, czyli jeśli mają na stanie siodło w rozstawie 33, a taki jest standard Prestiga i jeśli siodło nie jest pod klienta konkretnego, to właśnie w takim rozmiarze przychodzi z fabryki, to to pierwsze poszerzanie siodła mamy właśnie przy okazji zakupu. I stąd potem nieporozumienia.
Karutek:
Nie no, tak to raczej nie działa. Mam z Equishopu 2 siodła, nówke i używkę, z czego obydwa przy zakupie musiały mieć zmieniane łęki. I ta zmiana się nie liczyła, potem miałam dodatkowo jedno gratisowe rozszerzanie siodła ;)
btw ta druga gratisowa zmiana była właśnie w siodle używanym
epk:
Jak dla mnie to po prostu trzeba ustalić i tyle :). Ja zarówno w Equi jak i Ihaha kupowałam używki, bez problemu dopasowali siodła jeśli chodzi o rozstaw łęku. Natomiast nigdy nie oczekiwałam kolejnej zmiany darmowej - właśnie ze względu na to, że siodła były używane. Jedynie wszechstronne kupowałam u nich nowe (standardowe) i miałam na bank jeszcze możliwość zmiany łęku.

Natomiast co do zmiany pierwszej czy kolejnej - dobrze ustalić to na początku. Ja nigdy nie miałam z nimi problemów z Equishopem - zawsze pomocni, zawsze profesjonalni i kompetentni. Myślę, że jeśli na początku wyjaśni się wszelkie wątpliwości to problemów nie będzie :)
Nawigacja
Indeks wiadomości
Następna strona
Poprzednia strona