Prestige

I jest głebokie i ma wysoki tylky łek. Przy wysokich skokach ( 140 ) będziesz dostawać klapsa w tyłek i wylatywać z siodła . Ale jesżeli to ci nie przeszkadza to kupuj bo jest mega wygodne . 😉
Ja w venecji jeździłam parkury 120 i widziałam jak w niej dziewczyna jechała duża rundę  😵 🤔 😁
czy ktos sie orientuje co oznaczaja nr w prestige
1734 565 1110 D 1
36

?
Rozmiar siedziska 17, rozmiar łęku (fabryczny) 34, poszerzony w serwisie do 36, tybinka M(średnia),
reszta to określenie daty produkcji i partii skóry.
Siedzisko 17, łęk 34 ,serwis poszerzył do 36.Powinno być jeszcze wybite,kiedy poszerzono.
Ostatnie cyfry to rocznik. Czyli siodło z 2010 🙂
Ktore siodlo prestige - Michel Robert czy Paris D ? Michel Robert czy Meredith ?  😜
moim zdaniem wypróbować meredith i michel'a  😉 W parisie jeździłam i dla mnie bez rewelacji.
jeździł ktoś w prestige grande cs special ?;>
mils   ig: milen.ju
13 marca 2015 09:37
martinaa tak, miałam je na testach. Co chcesz wiedzieć? 🙂
to jest wogóle Prestige? bo wyszukałam, że to jakaś podróbka ;p
wygodne? nadaje się dla mało wykłębionego młodziaka?
mils   ig: milen.ju
13 marca 2015 09:45
Jak szukałam o nim informacji to gdzieś tam znalazłam, że niby jest to Prestige, choć przyznam, że firma wtedy nie miała dla mnie zbyt dużego znaczenia. Czy wygodne... Cóż, mnie usadzało bardzo mocno do przodu, klocki kolanowe blokowały, dla mnie niestety negatywnie, bo ograniczająco. Siedzisko ok. Jest lekkie, to przy młodziaku na pewno plus. Co do paneli to nie pamiętam zbytnio jak to wyglądało, ale na pewno nie były płaskie.
mils dziękuję  :kwiatek:
może klocki kolanowe będą u mnie na plus, bo noga jeszcze czasami lata.
Czyli bez przymiarki i jazdy próbnej się nie obejdzie :]
Ile kosztuje poszerzenie łęku w prestige i gdzie najlepiej wysłać ?
Evson ja wysyłałam do Equishopu, ale nie jestem w stanie Ci powiedzieć ile płaciłam..
ok 500-600 płaciłam
a próbował ktoś u Andersza poszerzać łęk?
Jakie modele skokowe są podobnie skonstruowane do sydney? Panele muszą być na płaski grzbiet.
Siedział ktoś w którymś z tych modeli Prestige??
1) X-Breath D
2) Paris D New
3) Michel Robert Anniversary D ??

I drugie pytanie, jak na chwile obecną wygląda jakość pasowania Prestige ?
Ile kosztuje poszerzenie łęku w prestige i gdzie najlepiej wysłać ?


jeśli nadal szukasz, to w equishopie jest promocja i poszerzenie łęku jest w cenie 299zł.
Kupiłam używanego Prestige'a, Paris. Ma mocno pozółkły biały łęk, czy macie jakieś sposoby na wyczyszczenie go?
mydło do skóry 😉
Zwykłe, takie do siodeł? Za słabe. Swojego czasu w moim starym M.Robert raz na jakiś czas szorowałam tę białą część cifem, była różnica. Zastanawiam się, czy są jakieś preparaty specjalistyczne przeznaczone do mocno zabrudzonych czy zaplamionych skór?
Do czego mniej więcej mozna porównać lek 33 Prestige?

+ ile czasu trwa poszerzanie leku?
Biała skóra jest inaczej wyprawiona niż czarna,a czyści się ją szmatką i gorącą wodą,aby otworzyć pory,ponieważ z powodu jej wyprawienia jest elastyczniejsza niż czarna (i dlatego też jest używana na łękach w skokówkach)
DressageLife, o, nie wiedziałam! Dzięki, będę próbować.
Pialotta u mnie poszerzenie w Equishopie trwało 3 dni
Pcheeczka   Wodze w dłoń i na koń!
13 czerwca 2015 22:50
Hej, mogę prosić o jakieś opinie o Prestige Black Star? Jest raczej trzymające w skoku? I troszkę przeraża mnie ta poduszka, zwłaszcza że przesiadam się z Daw Maga  👀
Hej, mam pytanie o ujeżdżeniówki. Ostatnio siedziałam w modelu Venus. Bardzo fajnie leżało na moim koniu  (prosty grzbiet).  Chcę  kupić takie samo lub inne  tej marki. W jakich modelach szukać?  Które modele są podobne do Venus?  Zależy mi na krótkiej tybince.
whisperer13 ja miałam kiedyś venuskę. Śmiało można do niej porównać prestige academy d oraz prestige D1k zero lux ( i obstawiam że te wszystkie droższe modele powyżej 10tys będą podobne )
Ja dokładniej posiadałam nowszy model Venus K jednotybinkową. Później miałam model Venus i to dwa zupełnie inne siodła w moich odczuciach. Venus K mocniej trzymała od Venuski. 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się