Siodło skokowe

aniaagre, póki co mam info, że siodło wysłane, więc nie będę kombinować
Szczególnie, że rozliczam się częściowo siodłem, które już mają
Wiem, że z nimi ciężki kontakt, ale bywam w Trójmieście, zatem w razie W zjawię się osobiście 😉
Dodam, że póki co nie miałam problemu z kontaktem...

Prestige Paris to totalnie nie moje siodło. No niby wygodne, ale nie... Ps. nie wiem który to był Paris, bo chyba jest kilka "pod - modeli". Nadal Meredith jest nr 1, przy czym w tym modelu też ponoć różnie bywa. Z X Horse powinno dojść do wtorku (zależnie o której w piątek wysłali) - trzymajcie kciuki aby mi pasowało, bo do konia trzeba będzie tak, czy siak łęk dopasować (za szerokie). Bo mi się już nie chce szukać :/ Zwłaszcza po przygodzie z Pasoniową 🙁
gaga, a masz numer do tej pani co ogarnia siodła w mazowieckim z x horse?
Jakie siodło do Ciebie idzie?
Mereditka idzie i nie mam żadnego numeru z mazowieckiego. Ze Szczecina jestem, daleko stąd na Mazowsze 😉
a mi dziś przyszło z x-horse siodło na test 🙂 No a ja już ich na straty spisałam... Także zwracam honor za słowność.. jedyne co to podtrzymuję, że kontakt kuleje.. Siodło bardzo ładne, zadbane, niezniszczone w ładnym czekoladowym kolorze..
Moje też przyszło  😍
A ja dziś w pracy bez bryczesów. A przecież muszę wsiąść, no muszę 😁
zostaje ze mną bruno 🙂 zakochałam się jak wsiadłam wczoraj wieczorem. Mojej wrażliwej kobyłce też pasuje 🙂 dawno mi się na niej tak fajnie nie jeździło.. 🙂
aniaagre,  nie mówiłam ? :-)
Ja nie mogłam wczoraj wsiąść  😕 mam nadzieję, że dziś się uda...
A jeździ ktoś z Was w Pessoa?
Ja. Mam dwa modele, legacy xp3 i special envoy.
Perlica, musiałam dojrzeć 😉
Kurcze no nie jestem zachwycona Mereditką
W pożyczonej jeździ mi się sporo lepiej. Ta testowa  jest sporo twardsza i mam wrażenie, że przyduża 🤔
Nie wiem czy chcę płacić ładnych kilka tysi za średnie siodło 😕
Koniowi niby pasuje, bo chodził dobrze , ale leży też średniawo...  mi tak se... jeszcze w nim pojeżdżę, ale nie wiem sama  🙄
Gillian   four letter word
15 sierpnia 2018 12:01
No to jest właśnie ten problem. Siodło siodłu nierówne. Spróbuj coś z Equipe - wisi kilka ciekawych od OK. w ogłoszeniach 🙂
Z Exselle miał ktoś może do czynienia?
Mnie się super jedziło w pretige versailes co prawda nie wiem który to był podmodel. Dla porównania jeździłam w Meredit i Paris również. Versailes dla mnie porównywalny do Meredit.  Musiałam niestety go z wielkim bólem sprzedać.  😕
Spróbuj coś z Equipe - wisi kilka ciekawych od OK. w ogłoszeniach 🙂

Z tym, że ona ma 17" , a ja potrzebuję 17,5". Dotychczas jeździłam w Synergy i mi nie pasowało. Siodło ogólnie OK, ale - nie wiem - za wąski twist chyba... i też bym nie dała kilku tysi
Po drugiej jeździe w testowanej Mereditce boli mnie tyłek i cały dół pleców 😕 I to teraz, nie w siodle... oddaję 🙁 i szukam dalej
Masakra...
Rudzielc_23 Versailes to też mało popularny model, ale wezmę pod uwagę... Mi się dobrze siedziało z Prestige jeszcze w Michel Roberts'ie , jednak w pożyczonej Mereditce jest idealnie (pożyczona to nie to samo, co testowana aktualnie). Szkoda, że nie jest na sprzedaż
Moon   #kulistyzajebisty
16 sierpnia 2018 06:58
aniaagre, brunusie są najlepsze! <3 😉
Trochę siodłeł miałam pod tyłkiem, w żadnym nie czułam się tak "wsyśnięta" z koniem ;-)

_Gaga, Bo pożyczana Meredithka, pewnie jest zupełnie inaczej wyjeżdżona. Poszukałabym może od innej osoby tego samego modelu, skoro tak Ci pasuje? I nie skreślałabym Equipe ;-)
Moon, wiem, wiem będę szukać czegoś w ten deseń...
Sprawdzę też nr tej pożyczonej. Może to rocznik, "podmodel"? Nie wiem sama... :/
Gorzej, że nie mogę wiecznie pożyczać siodła 🙁
Moon   #kulistyzajebisty
16 sierpnia 2018 07:06
_Gaga, weź pożyczoną Meredithkę, kup osobie od której pożyczasz siodło!  🏇  🤣
Gillian   four letter word
16 sierpnia 2018 07:09
Jest Expression 17,5 - jeśli pasuje Ci Meredith, to może odnalazłabyś się w nim.
_Gaga, weź pożyczoną Meredithkę, kup osobie od której pożyczasz siodło!  🏇  🤣

Pożyczam czyjeś ukochane siodło, więc nie przejdzie  😂

Jest Expression 17,5 - jeśli pasuje Ci Meredith, to może odnalazłabyś się w nim.

Na 1 rzut oka jest mega płaskie... nie szukam siodła na 140, ma być półgłębokie , pomagające i mięciutkie kaczuszka 😉
Expression przypomina mi Kentaury które miałam okazję testować (szyte na zamówienie dla Jana Vinckiera)... i to totalnie nie moje siodła.
_Gaga, Equipe Grand Prix może ci pasować, ale trudne do dostania.
Expression raczej nie będzie.
_Gaga, ja mam Expression (wprawdzie jednotybinkowe, ale siedziska chyba mają takie same) i nie uważam, żeby było to mega płaskie siodło. Jezdzilam w starym Paris i wydaje sie byc podobne pod wzgledem glebokosci 🙂
Nirv, a widzisz, mi Paris totalnie nie leży. To kolejne nie moje siodło - totalnie 🙁
_Gaga - znam ten sam ból. Normalnie jeżdżę w Pessoa i dwa dni temu wsiadłam w innego - niby rozmiar ten sam, ale czuję, że w nim latam i mam za dużo miejsca. Pewnie kwestia wyjeżdżenia - w tamtym śmigam drugi rok a to drugie mi nie pasuje, mimo, że złe nie jest. A dziś wsiadłam w Prestiga Green Star i nie wiem czy jednak Pessoa nie pójdzie w odstawkę  😀
Kupował ktoś siodło od tej forumowiczki?
http://ogloszenia.re-volta.pl/siodlo-pessoa-legacy-xp3/o/103787/
Pestka - nie kupowałam sama - ale znam ją. Od ponad 20 lat i ręczę rękoma, nogami, głową i czym chcesz 😉
I co najmniej 3 razy w tygodniu i niej jestem. Naprawdę nie ma się co obawiać  🏇
smerfi dzięki za opinię  :kwiatek:
przez tą Pasoń i jej kolejne wcielenia niestety teraz strach kupować cokolwiek w necie....
Ale właśnie po to jest revolta żeby kogoś polecić lub odradzić ewentualnie  😉
czy uważacie że na 3,5 latka warto kupować nowe siodło z firmowym pasowaczem?  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się