Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

anil22 meh, ta też odstająca na dole.

zembria też odstaje i wydaje mi się troszkę za szeroko skrojona, ja potrzebuję takiej mocno wytaliowanej 😀

Pati2012 Schocke nie mieści mi się w pojęciu słowa "budżetowa" :P

lusia myslałam o takiej z paskiem i chociaż ja nie przepadam za jakimikolwiek dodatkami, to wygląda na to, że to byłby jedyny sposób, żeby osiągnąć to, co sobie wymyśliłam. Jak będę w domu, to podejdę do Tophorsa, może jeszcze będzie w promce, a nawet jeśli nie, to się przekonam, czy mi taka opcja pasuje.

Chyba sobie wymyśliłam coś, czego nie jestem w stanie osiągnąć. 🤣 Ale też myślałam, że nigdy nie będę mieć dopasowanej zimowej kurtki, a mam, dlatego myślałąm, że z kamizelką też się uda.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
12 października 2019 16:36
flygirl mi tez nie do końca, ale trzeba polować na wyprzedaże  😉 ja swoją dorwałam za ponad 50%mniej od ceny wyjściowej
500+ to zdecydwonie  nie cena jaką jestem w stanie wydać na jeden koński ciuch 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 października 2019 18:58
flygirl Bo ona jest na mnie za duża, ale mniejszych nie robią 😁 Ja takich kamizelek używam na bluzę i softshel najczęściej i wtedy wygląda to lepiej.
flygirl, - a oddać krawcowej? Moja przyjaciółka tak swoją zwęziła dołem 🙂
Całkiem fajną kamizelkę mam też od covaliero, pamiętam że była bardzo budżetową.
To jest jakaś myśl. Wezmę tego Steedsa jak będę jechać do domu i zapytam, co by się dało zrobić. 😀
Jak wypadają rozmiarowo najnowsze kolekcje Spooks i Pikeur ? Mam na myśli kurtki i kamizelki. Jak ostatnio jakieś kurtki kupowałam, to Pikeur były duże, a Spooks małe. Natomiast kamizelki jedne i drugie raczej spore. Nadal tak jest ?
Pikeur kurtki i kamizelki polecam brać rozmiar mniejsze niż normalnie, bluzy wypadają normalnie.
Czy ktoś tu ma jakieś ciuchy z Fera? Zastanawiam się nad kupieniem spodni dresowych i bluzy, ale pojęcia nie mam jak to z jakością wyglada?
Klami, chyba zależy od modelu. Ja z Pikeura jak ostatnio mierzyłam 3 kamizelki i 2 kurtki to każda w innym rozmiarze - 1 kamizelka w moim, jedna mniejsza i jedna większa. Kurtka jednak w moim rozmiarze, jedna rozmiar większa. W zależności ile miejsca zrobili na biust 😉
Klami, ja posiadam granatową bluzę Cortina i jest na prawdę bardzo dobrej jakości. Dostałam ją w prezencie rok temu - często używana, więc też często prana i na prawdę na plus. Jest też ciepła.
epk, natip, dzięki za opinie. 😉
Czy ktoś może posiada bezrękawnik Horze (najlepiej model Amber) i może mi podpowiedzieć, czy rozmiar 36 jest mały/duży/ zwykły ? 🙂
kasska
Posiadam Horze Lara. Rozmiar 36 wypada na duży, bo od rozmiaru 38 różni się tylko 2 cm.
A ma ktoś może rzeczy z Design by Dalia ? Jak oglądam w necie zdjęcia, to niektóre mi się podobają, ale nigdy w ręku nie miałam i nie wiem czy warto.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
15 grudnia 2019 16:57
z tego co dotykałam na cavaliadzie to wydawały się całkiem ładne, ale niekoniecznie do jazdy 😉 te koronki wydawały mi się zbyt delikatne do stajni i trochę niewygodne do jazdy
Klami, koszule konkursowe z koronką są prześliczne, wygodne, ale właśnie bardzo delikatne, więc nie wyobrażam sobie tych długich rękawów koronkowych mieć. Ta z samą "górą" z koronki sprawuje się ekstra 🙂
Za to te nowe z bufiastymi rękawami.. pod frak to tak nie za wygodne chyba?
Pati2012, Puma, dzieki za opinie.
Za mną chodzą koszule z taka delikatna wstawka w górnej części, bryczesy, kurtka, czapka, golf. Tych koszul mocno koronkowych to nie biorę pod uwagę. Zastanawiam się czy warto, na zdjęciach bardzo mi się podobają.
Dziewczyny potrzebuję porady.
Znajomi szukają w ramach prezentu kurtki jeździeckiej dla 8 latki.
W 'dorosłych' ciuchach się orientuję, ale w dziecięcych nic a nic  🤔

Co jest teraz na czasie?
W czym Wasze dzieci jeżdżą i co sobie chwalą?
Dziewczynka ma 8 lat i 128 cm wzrostu..  🙇
rybka   Różowe okulary..
15 grudnia 2019 20:25
Dziewczyny potrzebuję porady.
Znajomi szukają w ramach prezentu kurtki jeździeckiej dla 8 latki.
W 'dorosłych' ciuchach się orientuję, ale w dziecięcych nic a nic  🤔

Co jest teraz na czasie?
W czym Wasze dzieci jeżdżą i co sobie chwalą?
Dziewczynka ma 8 lat i 128 cm wzrostu..  🙇


Moja 8 letnia siostrzenica jeździ w ubraniach z https://www.horseway.pl/jezdziec/dziecko/junior, jej ulubiona seria:https://www.horseway.pl/elt-kamizelka-lucky-celia-dziecieca-24h ma kamizelkę, bryczesy z pełnym silikonowym lejem, w których nawet czasami do szkoły chodzi.
galopada_   małoPolskie ;)
17 grudnia 2019 17:05
Ma ktoś z was sztyblety hippica prestige? Zamówiłam sobie komplet ze sztylpami hippica Roma i różnią się odcieniem. Na zdjęciach w sklepie internetowym buty były jaśniejsze i pasowały do sztylpow. Na żywo są bardziej... Wiśniowe. Napisałam już do sklepu, ale zastanawiam się czy mam jakieś wyjątkowo pechowe zestawienie czy to normalny kolor tego modelu...
Nikt nic więcej o rzeczach Design by Dalia ?
mils   ig: milen.ju
17 grudnia 2019 20:50
Zawodniczki, które nie są ambasadorkami marki w tych rzeczach startują, w tym moja koleżanka. Nie narzekała na te koszule czy bluzki, nie wiem jak to nazwać, z innymi negatywnymi opiniami na żywo się też nie spotkałam. Nie wiem jak tam sytuacja w internecie. Bryczesów na żywo nie widziałam na nikim niestety.
Klami  nie miałam, ale słyszałam, że koronki dosyć mocno drażnią, "drapią". No i podobno koszule łatwo się rwą, ale to może już dopracowali, bo koleżanka miała jedną z tych pierwszych . Sama nie miałam, więc jakiejś pewnej opinii nie mam  👀
W co pakujecie się na zawody/wyjazdy?
Szukam czegoś gdzie mogłabym włożyć oficerki,czaprak,kask cały taki najważniejszy sprzęt.
Ewentualnie myślałam o torbie Eskadrona Platinum  ale nigdzie nie mogę znaleźć wymiarów?
A może macie jakieś zwykle torby czy inne pomysły.
Enduroboy, zazwyczaj do... paki 😉 ewentualnie luzem do samochodu (który robi czasem za pakę  😁 )
Jeśli chodzi Ci o torby, to zwykła sportowa torba wystarczy przecież. Do moich oficerek dostałam torbę, taką z uchwytem.
Z eskadrona torby to raczej takie na szczotki niż buty/kask/czaprak.
Ja się pakowałam w torby z ikea, swoje rzeczy w jedną, konia w drugą 😉
Enduroboy, Do dużych reklamówek. O, takie torby a'la ikea. Takie ogromne. No a samochód zazwyczaj robi za pakę... Moja paka wyjątkowo niewyględna 😉 poza tym jak nas zalało na zawodach, to w pace wszystko takie lekko wilgotne było, a w samochodzie jednak bardziej sucho...
A ja jeszcze z jednym pytaniem. Jak wypadają rozmiarowo sweterki Spooks?

mils, charlieeee, dzieki dziewczyny za opinie. 😉

Enduroboy, głównie paka. To co nie wejdzie do paki to plastikowej skrzynce i torbach typu Ikea.
Szukam takiej koszuli na długi rękaw jak ma Fera, ale tańszej  i bluzki termicznej jeździeckiej.
Klami jeżeli koszule konkursowe koronkowe to tylko Aperia- przystępna cena a jakość pierwsza klasa 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się