Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Zainwestowałam w bryczesy silikonowe na Cavaliadzie z Equestrian Queen. Wszyscy mówili, że silikon to magia, a ja nie wierzyłam i kurde mieli rację! 🙂 Przyczepność, wygoda itd. leju silikonowego do leju normalnego materiałowego to niebo, a ziemia. Naprawdę usiadłam w tym w siodle i było mi super wygodnie. 🙂 Oprócz tego sama marka zrobiła na mnie dobre wrażenie, fajne wzornictwo, bryczesy wyglądają na porządnie wykonane.
EDIT: A i jak ktoś ma niewymiarowe ręce tak jak ja (mała dłoń i długie palce), to polecam rękawiczki z uvexa, jak je założyłam to jak druga skóra normalnie. 🙂 Już mnie nie było stać żeby je kupić, bo to nie tania zabawka, ale jak sobie kupię i trochę ponoszę to dam znać czy dobrze pierwsze wrażenie się utrzyma. Chyba, że ktoś z Was posiada i może polecić/odradzić? 🙂
UnicornWitch, - bardzo polecam uvexy, mega wygodne i bardzo trwałe 🙂
Euro - star technical - super cienkie, śliskie, nie zmieniają koloru i nie kurczą się. Najlepsze!

Masz na myśli podkolanówki czy skarpetki?
To, co w Horse-Trade lub Koniku widnieje pod nazwą "kolanówki" wygląda raczej na wysokie skarpetki...
Moona, chodzi mi np o te: https://www.horse-trade.pl/pl/p/Skarpetki-EURO-STAR-Technical-unisex/1923

Mam prawie 180cm wzrostu i mam Mki i one sięgają mi ze trzy cm niżej niż oficerki. Ale fakt, że są mega elastyczne, więc można je nosić jak się chce. Ale w skrócie: to są podkolanówki 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
16 marca 2019 10:20
odkopuję 😉

Szukam ładnej siateczki/koszyczka/"dingsa" :P do upięcia długich włosów w koczek. Widziałam takie ładne coś gdzieś na Instagramie, chyba nawet z jakiejś firmy jubilerskiej (perełki, koraliki etc) ale oczywiście teraz nie mogę znaleźć.
Ktoś coś?  👀
Moon, a to nie te fikuśne siatki Jagody Dąbrowskiej? Jakieś jdwithme, jdattack, nie pamiętam, rano mi mignęło na insta :P
Moon   #kulistyzajebisty
16 marca 2019 10:29
budyń, o! dzięki! 😀

btw. myśliście że na parkury takie bling bling by pasowało? 😉
Moon, zwróć uwagę, że te koszyczki są na koki na wypełnieniu. Sprawdź najpierw, czy z twoich włosów nie wyjdzie Ci za wielki koczek i czy będzie Ci wygodnie z nim w kasku.
Moon   #kulistyzajebisty
16 marca 2019 18:33
anai, podejrzewam, że z grubością i objętością mych włosów to wypełnienie w ogóle nie będzie potrzebne :P Umiem tak sobie zawinąć kitek nad karkiem, że nie przeszkadza mi z kaskiem na głowie. Ale same koszyczki kurczę ładne, chyba się łamię  😁
vissenna   Turecki niewolnik
16 marca 2019 21:44
😲 😲 😲 A wiecie, że u mnie w Turcji te koszyczki i gumki chodzą po 20tl (ok 15zł) na każdym większym bazarze? 😀
Wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu z akcesoriami dla panien młodych  😂
Moon   #kulistyzajebisty
17 marca 2019 07:36
vissenna, podejrzewam że u nas też w salonach ślubnych i w sklepach w stylu "świat spinek" jest tego pełno, bo to żaden wynalazek czy innowacja 😉 cały "szał" zaczął się od zmiany przepisów w skokach, które oczywiście różnie interpretują 😉
Czy miała któraś z Was styczność z marką Cavalliera? Na zdjęciach koszulki wyglądają ładnie, a w rzeczywistości?  👀
Podlinkowuję: https://cavalliera.com/
mers, - słyszałam dobre opinie i sama jestem zakochana w jednym modelu 🙂 Kusi mnie kliknąć koszulę i zrecenzować 😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
28 maja 2019 13:21
Pisałam Wam jakiś czas temu o przepięknej kurtce na prezent.. oto i kurteczka.
Słuchajcie, czy rzeczy Spooks z kolekcji Derby są w ogóle do ściągnięcia ?
Klami,  - a bezpośrednio ze spooks.de? 🙂
Klami, można spróbować napisać do Febro, czasami ściągali wybrane rzeczy. Ja kupuję bezpośrednio z ich strony, wysyłka z ich sklepu internetowego potaniała, 6,90 euro jest do przełknięcia i zawsze można gdzieś jakiś kod rabatowy wypatrzeć. Niestety akurat ten ważny do dzisiaj na -15 euro nie dotyczy kolekcji Derby  🤣
Gillian   four letter word
01 czerwca 2019 15:12
Doradźcie mi jakiś frak skokowy bo oszaleję. Mam przeogromny biust, szerokie ramiona i dwie fałdki na brzuchu. Wszystko co w miarę leży wygląda jak worek po ziemniakach, ma zbyt krótkie rękawy lub podsuwa się do góry. Czy jest jakaś szansa na znalezienie czegokolwiek czy zostaje mi męczenie krawcowej?
A Zagorka ci nie zrobi danego modelu na miarę? Napisz do nich.
Czy ktoś może coś powiedzieć o jakości produktów Design by Dalia?  :kwiatek:

I kolejna sprawa; jakieś dobre, CIENKIE (najlepiej typu "rajstopowego"😉 skarpetki, nie za miliony? Ktoś coś?
Moon   #kulistyzajebisty
12 czerwca 2019 06:26
mx, skarpetki Comodo 🙂
Comodo mają jedną wadę - po iluś praniach robią się akuratne dla 5 latki 😁 Niemniej są bardzo fajne i wypadają przyjemnie cenowo.
Moon   #kulistyzajebisty
12 czerwca 2019 07:10
keirashara, a to akurat prawda 😀 Deczko się się kurczą, ale w sumie na upały to jak dla mnie im mniej warstw pod oficerką tym lepiej :P
Comodo mają jedną wadę - po iluś praniach robią się akuratne dla 5 latki 😁 Niemniej są bardzo fajne i wypadają przyjemnie cenowo.


To ja przyjmę od was te skarpety pokurczone na 5 latkę😉... Bo mam w domu 5 latkę, na którą ws ystkie jeździeckie są jeszcze za duże🙂
Niezmiennie zakochana... 😍 różowo-czarny zestawik
keirashara, iluś ?? Ja już wyrzuciłam z 5 par po pierwszym praniu.... Tylko jedne mi żyją i mają się cały czas super. A prane tak samo jak wszelkie inne. Nigdy więcej.
Czy są tu jakieś wyjadaczki modowe i mogłyby mi podpowiedzieć co to za plastron?


... a także frak i bryczesy.
kotbury, - obstawiam equiline, wskazuje na to ten czarny cuś ba bryczesach i guziki we fraku 🙂
Equiline 🙂 „blaszka” na lewym rękawie fraku 🙂
Plastron też?
Bo głownie o plastron mi chodzi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się