Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

[quote author=Ogryzek link=topic=120.msg2796413#msg2796413 date=1531484785]
Te zegarki wstawione przez Kotbury mają ten minusik, że żeby zobaczyć godzinę trzeba je dotknąć, co jest średnio wygodne w czasie jazdy.


O szlag by trafił! To odszczekuję!
... i łączę się z Libellą w dalszych poszukiwaniach.
[/quote]
Ostatecznie kupiłam Xiaomi MiBand 3 i jestem mega zadowolona. Ma wszystko, czego potrzebuję i właśnie da się ustawić, że np. wieczorami (czyli wtedy, kiedy jestem w stajni 😉) godzina podświetla się przy uniesieniu ręki. Mi się sprawdza bardzo dobrze.
klaudiaszaf, - True Rider? Mają super jakościowe rzeczy i robią hafty pod zamówienie. Ja mam już 2 bluzy, kamizelkę i planuje kolejne 😉 Są też bardzo dobrze przemyślane, długie ściągacze na rękawach, kieszenie na zamki, kaptury z głowy nie spadają... problem jest w tym, że w jednej z bluz chodzę do pracy, bo jest za ładna do stajni 😂


Dziękuję! Fakycznie, że coś tam kiedyś mi mignęło!
[quote author=kotbury link=topic=120.msg2796517#msg2796517 date=1531513569]
[quote author=Ogryzek link=topic=120.msg2796413#msg2796413 date=1531484785]
Te zegarki wstawione przez Kotbury mają ten minusik, że żeby zobaczyć godzinę trzeba je dotknąć, co jest średnio wygodne w czasie jazdy.


O szlag by trafił! To odszczekuję!
... i łączę się z Libellą w dalszych poszukiwaniach.
[/quote]
Ostatecznie kupiłam Xiaomi MiBand 3 i jestem mega zadowolona. Ma wszystko, czego potrzebuję i właśnie da się ustawić, że np. wieczorami (czyli wtedy, kiedy jestem w stajni 😉) godzina podświetla się przy uniesieniu ręki. Mi się sprawdza bardzo dobrze.
[/quote]

Ha i już wiem co chcę na prezent.
A stoper jest? Można sobie ustawiać ile stępa, kłusika, galopiku?
Orientuje sie ktos czy istnieje jakas fajna firma z bardzo dobrymi jakosciowo kurtkmi bluzami i koszulkami ,  ktora moze mi.cos takiego spersonalizowac? Potrzebuje kurtek itp dla luzaka i jezdzca na zawody z logo stajni itp.
Ale w PL? My polecamy Torpol 😉 Mamy od nich super polo i kamizelki ale kurtki też mają. Bardzo staranne wykonanie i jakość 😉
A ja poszukuję ciepłego,  niezniszczalnego bezrękawnika na chłodniejsze dni  :kwiatek: Czy może ktoś coś polecić  😉
KaNie, - ponownie polecam True Rider, sama mam jedną bluzę personalizowaną i na prawdę, lepszych bluz nie miałam, w dodatku teraz we wszystkich innych wkurza mnie brak kieszeni na zamek 😉 Tak samo ich grube kamizelki są boskie i bardzo się cieszę, że zrobili nowy kolor, w dodatku bordo... już jest zamówiona 😁 Mierzyłam kurtkę zimową i też chyba kupię w tym roku do chodzenia na codzień, bo do stajni raczej nie używam. Za granicę też bez problemu wysyłają.
Latissimus, - jeśli chodzi o kamizelkę - jak wyżej, True Rider. Ta z mojej profilówki to właśnie od nich, ma już dwa lata, ciuram ją non-stop i nic jej nie jest. Mega cieplutka i milutka.
KaNie, - ponownie polecam True Rider, sama mam jedną bluzę personalizowaną i na prawdę, lepszych bluz nie miałam, w dodatku teraz we wszystkich innych wkurza mnie brak kieszeni na zamek 😉 Tak samo ich grube kamizelki są boskie i bardzo się cieszę, że zrobili nowy kolor, w dodatku bordo... już jest zamówiona 😁 Mierzyłam kurtkę zimową i też chyba kupię w tym roku do chodzenia na codzień, bo do stajni raczej nie używam. Za granicę też bez problemu wysyłają.
Latissimus, - jeśli chodzi o kamizelkę - jak wyżej, True Rider. Ta z mojej profilówki to właśnie od nich, ma już dwa lata, ciuram ją non-stop i nic jej nie jest. Mega cieplutka i milutka.

Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Jest ktoś kto używa kurtki Horze Louise? Zastanawiam się czy nie zamówić do jazdy na zimę, tylko czy nie jest zbyt cienka?
keirashara zastanawiam się właśnie nad kamizelka True Rider - patrzyłam na ich rozmiarowke ale jakoś wydaje mi się gigantyczna.
Normalnie noszę rozmiar 40 czy L a wg ichyba rozamiarów porównując z moją obecną, lekka kamizelka powinnam brać rozmaryn M
Jak to u Ciebie wypadło? brałas rozmiar jak zwykle?
Cobrinha, - ja mam już drugą, bo puścili przepiękne bordo i mi podstępnie podesłali zdjęcie 🤣 Obie S-ki, bluzy biorę XS. I tak, rozmiary są imo dość uczciwe, nawet lekko sporawe, bo choć ja zwykle noszę tak 36/38/S to trzinką nie jestem i XS bym nie złapała w sklepie 😉 Tyle, że ja mam mały biust i lubię dopasowane rzeczy.
Dziewczyny, przepadłam.
Co to jest za [url=https://swiatkoni.pl/hzo-b2hzr-leszno-8112018#gallery-218]frak[/url], kolor i dlaczego taki ładny. 😜

Aż mi chyba brąz wygryzie, no zakochałam się.
flygirl, burgundowy Fera The One, czaprak też jest od nich. Piękne są te fraki, ale mam jeden bylejaki z Hooksa, okazał się absolutnie niezniszczalny pomimo śmiesznej ceny i teraz nie mam powodu by kupować nowy, tym bardziej że i tak nie mam jak startować  🤣

Cobrinha
ja z True Rider bluzy mam S podczas gdy Pikeura muszę kupować 40 żeby jakoś wyglądało, także ten  😁
Boże, cudo. 😍 😍 😍

A jakaś inna firma robi fraki w tym kolorze, czy już mam zacząć odkładać na ten?
flygirl, burgundowe fraki robi na pewno Cavalleria Toscana, Equiline, Animo...  😎 Także możesz zacząć odkładać.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 listopada 2018 21:24
flygirl chyba wszyscy już robią 😉
Znalazłam Felixa, ale nie wygląda, przynajmniej na zdjęciach na ten idealny odcień co ma Fera.
flygirl jakbyś pytała o to przedwczoraj, to zrobiłabym ci nawet real foty tego fraka bo byłam w Kraemerze i go widziałam - nie, to jest zupełnie inny kolor, taka bardziej perfidna czerwień, bardziej przecier pomidorowy niż szlachetne wino. Swoją drogą, kolor nazywa się brombeer ale jak dla mnie, z jeżyną ma niewiele wspólnego.
Tak właśnie podejrzewałam. 🙁
flygirl, wiem też, że Zagorka robi fraki w kolorze jaki sobie zamarzysz, ale ceny podobne 🙁
Cobrinha, - ja mam już drugą, bo puścili przepiękne bordo i mi podstępnie podesłali zdjęcie 🤣 Obie S-ki, bluzy biorę XS. I tak, rozmiary są imo dość uczciwe, nawet lekko sporawe, bo choć ja zwykle noszę tak 36/38/S to trzinką nie jestem i XS bym nie złapała w sklepie 😉 Tyle, że ja mam mały biust i lubię dopasowane rzeczy.




Masz rację ta bordowa jest obłędna! Na początku moim faworytem był ten morski i chyba fajnie by pasował do tej ich nowej bluzy z wysokim kołnierzem ale bordo skradło moje serce <3

keirashara zastanawiam się właśnie nad kamizelka True Rider - patrzyłam na ich rozmiarowke ale jakoś wydaje mi się gigantyczna.
Normalnie noszę rozmiar 40 czy L a wg ichyba rozamiarów porównując z moją obecną, lekka kamizelka powinnam brać rozmaryn M
Jak to u Ciebie wypadło? brałas rozmiar jak zwykle?


ja mam od nich bluzę i mają normalną rozmiarówkę. Mam takie typowe S i u nich zawsze rozmiar 38 ale to też zalezy czy ktoś lubi mocno obcisłe rzeczy czy nie pewnie. Podoba mi się to, że krój mają nieco dłuższy i rękawy bo zawsze można podwinąć a tak przynajmniej nie marzną łapki jak się jeździ  🏇
Meh, żaden mi się tak nie spodobał jak ten Fery. Zaczynam odkładać, trzymajcie kciuki, żebym w przyszłym sezonie startowym się w takim pokazała we wszystkich wątkach, jakich się da. 😀iabeł:
onieninienienie..... Czemuż ja tu weszłam?! Teraz będę chorować na bordowy frak.  💘
Powiedzcie, że to nie pasuje do czekoladowego kompletu.....
Ładne  i ciepłe kurtki jezdzieckie 👀 :kwiatek:
Sankaritarina w sensie czaprak-nauszniki? Bo do czekoladowej skóry pasuje jak najbardziej. 😀iabeł:
Dziewczyny,
Jak wypada rozmiarówka Fair Play jeśli chodzi o bluzy i bezrękawniki? 🤔wirek:
mils, Czaprak+nauszniki :P Uhhh, mój frak na mnie wisi (nie wiem, ślepa byłam jak kupowałam) - zaczął człowiek jeździć na te zawody, to nagle się okazuje, że frak to musi być ładny, przylegający i w ogóle ładnie leżący; że bez nauszników to tak bieda-style trochę.... Ugh....trzeba było grać w bierki 😁

Donia Aleksandra HKM....? Albo Fair Play - cenowo powinno być spoko. Tylko pytanie czy trafiają w gusta. 🙂
Donia Aleksandra ja polecam
Kurcze, średnio te  Hkmy  mi odpowiadają.... pikeur, euro star na ten sezon też nie zachwyca.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 listopada 2018 19:21
Donia Aleksandra klik, klik2, klik3.Zobacz tez co oferuje Cavaleria Toscana, Spooks albo Wellensteyn
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się