Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Macie jakieś doświadczenia z etui na telefony do jazdy? Potrzebuję czegoś takiego, bo nie zawsze mam kieszeń i zastanawiam się między takim na ramię a takim na biodra.
Ktoś korzystał i może polecić/odradzić? 🙂
Korzystałam z jednego i drugiego i zdecydowanie wolę na biodra. Przekręcam go jednak tak, żeby telefon był na wysokości nerki czyli z tyłu a nie na brzuchu, bo wtedy strasznie przeszkadza. Może pożycz od kogoś i zobacz z czym ci wygodniej, bo to różnie może być.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
26 stycznia 2018 22:45
Podobnie preferuję nerkę na plecach 😉

Ostatnio w internetach mignęła mi fajna saszetka na nogę. W stylu z fotki poniżej, tylko ładniej wykończona 🙂
[img]https://cdn.shopify.com/s/files/1/1984/0521/products/Horse_Holster_Closeup4_1024x1024_5357ad60-5d84-40b9-ba15-20304db483f2_1024x1024.jpg?v=1501652227[/img]
Rozumiem 🙂
Mi wpadl w oko brazowy felix i pewnie na wiosne sie karne przymierzyc do Berlina 😉


Koniec końców zamowiłam przez internet kobaltowy frak z Felixa Buhlera. Balam sie ze bede wygladala w nim jak w worku (tak wygladalam w wiekszosci mierzonych frakow ), ale jest super wytaliowany. I bardzo ładny. Balam sie ze bede zwracala, ale zostaje  💘
KaNie, Pokaż go 😉
Pokaż pokaż!
Zrobilam tylko jakies kijowe zdjecie, moim rownie kijowym tabletem. Jak bede miala chwile czasu to sie ubiore w niego i pokaze. Bo serio bardzo ladnie lezy i fajnie kobieco wyglada. Biorac pod uwage cene i fakt ze tego sie nie uzywa na codzien, to uwazam ze warty uwagi.


https://m.kraemer.de/Turniersakko-Vivien.htm?websale8=kraemer-pferdesport.61-aa&pi=651390&ci=247413
SzalonaBibi, Na_biegunach dzięki, postawię w takim razie na to na biodra 🙂
KaNie ależ ładny! Też się na niego czaję, tylko w wersji brąz. Trzeba wycieczkę do Berlina zrobić. 😎
kaNie też go mam, tylko w czarnej wersji. Jest super dopasowany, miekki i elastyczny. Też polecam.
KaNie - moja córka ma taki granatowy. Na niej wszystko wisi, a ten frak jest na tyle wytaliowany, że dobrze w nim wygląda. Pierze się bardzo dobrze. Do tego były FB białe bryczesy full grip w całkiem niezłej cenie, które też dają radę, mogę je polecić.
DanceGirl
Fajnie to czytać. Ja narazie nie chcialam kupować nic drozszego , bo nie wiem czy startowanie to jest coś do czego sie nadaję.  Bryczesy mam narazie jakies 12 letnie z Decathlona i narazie nie kupuje nowych. Ale jakmsie okaze ze lubie startowac, to chyba sobie kupie cos fajniejszego. Kupilam tez razem z tym frakiem, koszule konkursowa z dlugim rekawem. Leży fajnie, ale jest lekko przezroczysta, wiec faraka nie zdejme. Boje sie tez ze jest z takiego materiału , ze bedzie slabo oddychajaca.
Bardzo fajny ten frak 🙂 jak dasz rade pokazac na sobie KaNie to podeslij, tez mam go w planie na ten sezon 🙂
Czy posiada ktoś kurtki bądź kamizelki z Kramera Feli Buhler?? Chodzi mi o różnicę w kolorach Brombeer a merlot?
anil22, zapodaj jakiegoś linka to może mi się uda pomoc.
Dance Girl Tu jest Brombeer [[a]]https://www.kraemer.de/Kombi-Reitweste-Audrey.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=652248&ci=247352&depvar_index=%3c652248%3e%3c652248..XS..BM%3e[[a]]
a tu merlot https://www.kraemer.de/Kapuzen-Steppweste-Cosima.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=652267&ci=247352 . Szukam raczej ciemnego bordo, coś może pod Anke Ruby.
I zastanawiam się nad bordo czy jednak czarny uniwersalny. A w katalogu pojawiansie jeszcze kolor aubergine i sama juz nie wiem.
anil22, FB brombeer - to jest takie czyste, ładne bordo. Mam polar na pewno i chyba skarpetki.

STEEDS mam tylko szare rzeczy, więc tego Merlota Ci nie powiem jak wygląda na żywo. ALe ze zdjęcia to chyba tak bardzie w czerwony wpada.

Jakbym miała do wybory czarny i brombeer - to na pewno brombeer bym wybrała.
Dance Girl A ten aubergine? widzialaś?
Widziałam, ciemny wpada w fiolet
To jednak brombeer kupie🙂
Jak wypadają aktualne modele kamizelek / kurtek Spooks ? Ze 2 lata temu pamiętam, że zwykle były dość mała. Jak obecnie ?
Ja koszulkę mam M, a kamizelkę XL i nie jest wcale bardzo duża. Kurtkę wzięłabym rozmiar większą na pewno  😉
Jak dla mnie, nadal rozmiar więcej niż się nosi  😉
Wigorrr, oli330, dzięki za info. 😉
Klami Ja tą starą kamizelkę Spooksa Snooppy mam M, a nową z nowej kolekcji tą cienką - mam rozmiar S. Normalnie bluzy, kurtki noszę XS/S.
Sorry za post pod postem - ale już trochę czasu minęło  :kwiatek:

Zagwozdka życia - jutro mamy w stajni parkury treningowe - jak sie ubrać ??
Organizator mówi, że ma być elegancko, czysto i schludnie 🙂

I nie wiem - ubierać się jak na zawody - frak i bryczesy białe?
czy białe portki, granatowa koszula i granatowa kamizelka?
Granatowe bryczesy, granatowa koszula i granatowa kamizelka? Biała koszula?

Czy normalnie bryczesy i bluza?

Po prostu czuje, że się wystroję jak stróż w Boże Ciało  🤔wirek:
jaskierkowa, ja na parkury treningowe zakładałam czyste, granatowe bryczesy + bluzę/sweter + bezrękawnik. Nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi, że nieodpowiednio 😉
Moon   #kulistyzajebisty
09 lutego 2018 12:37
jaskierkowa, ew. ubierz po prostu koszulę pod kamizelkę, żeby było stójkę widać. Frak i białe bryki przesada moim zdaniem, poza tym białe bryki zaraz bym i tak uświniła :P
jaskierkowa, - frak to przesada. Możesz ładnie trenigowo (czysto, pod kolor), możesz założyć koszulę pod spód żeby było widać stójkę, możesz w białych bryczkach i bluzie+kamizelce. Ja często na takie okazje, ale nie za duże 😉 zakładałam białą koszulę+sweterek z dekoltem w serek i pasujące kolorem bryczesy z tych lepsiejszych z szafy, jeszcze nigdy się w tym źle nie czułam. Konia też wtedy w jakiś kolor pasujący do tego co mam na sobie ubieram.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 lutego 2018 18:10
Czy widział ktoś kominiarki z dziurą na kitek? 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się