Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: KOTY

poprzednia następna
Strony: 1 ... 1114 1115 [1116] 1117 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: KOTY  (Przeczytany 2608501 razy)
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #33450 : Czerwiec 14, 2020, 20:28:14 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, no Melu pije i woli zdecydowanie z fontanny niż z miski. Jak miała operację i trzeba było jej zabrać wodę, to potem na szybko postawiłam jej miskę i myłam fontannę, to siedziała nad tą miską, nie piła, miauczała i patrzyła się tam, gdzie stoi normalnie fontanna duży uśmiech
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #33451 : Czerwiec 14, 2020, 21:47:58 »
Odpowiedz cytując
Heheh, kociombry to jednak są agenty  wysmiewa
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
Strzyga

« #33452 : Czerwiec 14, 2020, 22:01:46 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, naprawdę i jak tylko położyłam i podłączyłam, podeszła, napiła się, koniec przedstawienia.

Ciężki życie Cesarzowej...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2020, 22:19:42 wysłane przez Strzyga » #link

Nie ma mnie duży uśmiech

Co złego to Strzyga.

efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #33453 : Czerwiec 15, 2020, 10:22:28 »
Odpowiedz cytując
Piękna  hurra!
#link

Alvika

W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!

« #33454 : Czerwiec 20, 2020, 07:36:01 »
Odpowiedz cytując
Prawdziwa Royal Blood  kocham
#link
..:: Królewna z drewna i koń na kwadratowych biegunach ::..
chomcia

« #33455 : Czerwiec 20, 2020, 23:55:50 »
Odpowiedz cytując
W temacie kwiatków - Hoya trująca czy nie? Gdzieś na PL stronach znalazłam, że tak. Na tej stronce ASPCS nietoksyczne... klik
#link
Strzyga

« #33456 : Czerwiec 21, 2020, 07:59:57 »
Odpowiedz cytując
Alvika, czesc! Sto lat! Mela już trochę bezzębna, ale dalej ma charakterek duży uśmiech ale przez te 4 lata nauczyła się siedzieć na rękach, siedzieć na kolanach i spać na łyżeczkę.  Starość tępi nawet takie żylety duży uśmiech
#link

Nie ma mnie duży uśmiech

Co złego to Strzyga.

safie

« #33457 : Czerwiec 21, 2020, 08:11:52 »
Odpowiedz cytując
Aiko się dawno nie pokazywał  diabeł
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Design

Moje ogłoszenia
« #33458 : Czerwiec 21, 2020, 09:09:25 »
Odpowiedz cytując
Czy któraś z Was miała kota z zapaleniem wątroby i podzieliłaby się doświadczeniem w leczeniu na priv? Jadę w poniedziałek na konsultacje z już trzecim gabinetem vet a kot ginie w oczach:(
#link
chomcia

« #33459 : Czerwiec 28, 2020, 21:30:50 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny szukam domu dla młodej kotki, nie potrafię powiedzieć w jakim jest wieku. Nagle wylazła u nas za blokiem z krzaków, tuli się, szła za mną, no nie mogłam zostawić... Jutro zabieram do weta, będę dzwonić po fundacjach, ale może ktoś coś ? oczy2
Jest przekochana, najchętniej bym zostawiła, ale mam już i kota i psa, kotka średnio do innych kotów...

Edit. Kotek jest w Poznaniu, mogę podrzucić na rozsądna odległość  kwiatek

Ej bo tak zwątpiłam - co jeśli to jest czyjś wychodzący kot...? Niby pierwszy raz widzę ja w okolicy, ale w mieszkaniu zachowuje się wzorowo.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2020, 21:59:33 wysłane przez chomcia » #link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #33460 : Czerwiec 28, 2020, 23:08:46 »
Odpowiedz cytując
chomcia, - rzuć ogłoszenie na lokalną grupę na fb i może jakiś wydruk na klatce czy coś? uśmiech Jak wychodzący to właściciel powinien się zaraz znaleźć.

Ja mam mały problem z jednym z naszych futer, mianowicie kotek regularnie sobie brudzi łapy w kuwecie zakopując. Myślałam, że z tego wyrośnie, ale coś mu nie idzie, prawie codziennie muszę mu umyć łapy, no masakra... najgorzej jak nas nie ma i dodatkowo mam do mycia podłogę, szafkę, koc do prania itd. Jest coś, co mogę zrobić żeby się ogarnął? Bo ile  można, ja rozumiem raz kiedyś, ale ten dureń to robi co drugi dzień od prawie dwóch miesięcy zemdlal
#link
chomcia

« #33461 : Czerwiec 28, 2020, 23:33:40 »
Odpowiedz cytując
Jest właściciel  hurra! Nocuje dzisiaj u nas, ale jutro wraca do siebie.
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #33462 : Czerwiec 29, 2020, 07:53:27 »
Odpowiedz cytując
keirashara czy ta kupa nie jest aby zbyt miękka ? Bo to jedyne co mi przychodzi do głowy przez co mógłby się brudzić. Kupa nie powinna zostawiać śladów na podłożu.
#link

keirashara

Moje ogłoszenia
« #33463 : Czerwiec 29, 2020, 08:10:03 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, - nie, on wkłada w nią łapy przy zakopywaniu. Normalna jest, tylko kot jest z gatunku radosnego idioty wink Luźne miał raz, jak zostawiłam śmietanę bez nadzoru na 5 minut.
Jego siostra nie ma tego problemu, on jest po prostu bęcwał i regularnie w nią wdeptuje na świeżo zanim zakopie. Mi już ręce i cycki opadają, ja wiem że małe kotki czasem nie ogarną, czasem i tyłek trzeba umyć, ale on już nie jest małym uroczym kociątkiem i mógłby łaskawie zacząć ogarniać tą czynność. A tu wiecznie musi być kontrola łap po dwójeczce w kuwecie. Zastanawiam się, czy np większa kuweta rozwiąże problem?
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #33464 : Czerwiec 29, 2020, 11:06:34 »
Odpowiedz cytując
Myśle, ze warto spróbować z większa  kwiatek
#link

agaEl

« #33465 : Czerwiec 29, 2020, 23:48:01 »
Odpowiedz cytując
keirashara większa kuweta jak najbardziej przyda się (ja mam wszystkie kryte). A może zmiana podłoża by coś dała? Wiesz coś nowego może zwróci mu uwagę na łapy bardziej. Nie wiem czego używasz, ale spróbuj przy okazji zmiany kuwety jeszcze czegoś nowego. Kurcze a ja tylko myślałam, że moje samce to takie młotki i pierdoły w porównaniu z kotką.
#link
DeJotka

« #33466 : Czerwiec 30, 2020, 07:51:09 »
Odpowiedz cytując
Moja kotka sobie nas 'wytresowała'...Kiedy jesteśmy w domu, staje przed kuwetą, trąca drzwiczki nosem i piłuje ryja aż ktoś przyjdzie i jej te drzwiczki otworzy. A my z uwagi na to, że miewała problemy z sikaniem poza kuwetą biegamy jak głupi i jej te drzwiczki otwieramy... co ciekawe, gdy w domu nikogo nie ma, nie ma też problemu i wchodzi sama bez problemu (zostawiliśmy kamerkę żeby sprawdzić)  wysmiewa
#link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
espana

« #33467 : Czerwiec 30, 2020, 12:38:43 »
Odpowiedz cytując
DeJotka ale że łudziłaś się, że nie jesteś sługą swojego kota???  hihi hihi hihi
#link
DeJotka

« #33468 : Czerwiec 30, 2020, 13:52:49 »
Odpowiedz cytując
Co do tego nigdy nie miałam wątpliwości,  po prostu czasem jeszcze niektóre ich pomysły są w stanie mnie zadziwić  wysmiewa
#link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
Lanka_Cathar

Farewell to the King...

Moje ogłoszenia
« #33469 : Czerwiec 30, 2020, 13:53:23 »
Odpowiedz cytując
DeJotka, padłam!  respect Te małpiszony to jednak mają nas owiniętych wokół końcówki ogona.  hihi
#link
Szukaj mnie,
Cierpliwie dzień po dniu,
Staraj się podążać moim śladem.
Szukaj mnie, bo sama nie wiem już...
Bo nie wiem, kiedy sama się odnajdę.

Watrusia

« #33470 : Czerwiec 30, 2020, 16:52:56 »
Odpowiedz cytując
Ja mam pytanie i nie wiem czy mam się martwić, czy nie. Czy wasze koty też od czasu do czasu sikają za kuwetę? Tzn. moja niekiedy nie kucnie, tylko tak jakby na stojąco siknie. Fakt że rzadko jej się to zdarza, ale kilka razy było na przełomie 3 miesięcy, bo tyle ją mam. Kuweta jest średnia i jest w niej zawsze czysto, bo sprzątam po każdym siknięciu, czy kupie.
#link
Perlica

Wielki Brat patrzy :)

« #33471 : Czerwiec 30, 2020, 17:02:37 »
Odpowiedz cytując
Watrusia, tak , moja jedna kotka potrafi nalać na zewnątrz przez kuwetę zamykaną,  czasem nie kucnie tylko stoi i celuje na łączenie kuwety ( góry z dołem) no i mocz jest poza  zemdlal
#link
Watrusia

« #33472 : Czerwiec 30, 2020, 20:18:57 »
Odpowiedz cytując
Perlica, dzięki kwiatek No to mi się trafił egzemplarz  zemdlal
#link
magda

« #33473 : Lipiec 01, 2020, 10:53:18 »
Odpowiedz cytując
Mojemu też się czasem zdarza. Na szczęście rzadko.
#link
chomcia

« #33474 : Lipiec 01, 2020, 19:32:35 »
Odpowiedz cytując
Moja tak potrafi nasikać kiedy jej się coś wybitnie nie podoba - np. wzięłam psa do łóżka na noc  hihi
#link
Watrusia

« #33475 : Lipiec 01, 2020, 21:20:52 »
Odpowiedz cytując
 Hehe, ja tam nie wiem dlaczego mojej tak się zdarzyło. Szkoda że się nie popytałam o jej zachowanie sąsiadki, ale nie przewidziałam tego że ona już nie wróci ze szpitala ...  smutek
#link
Perlica

« #33476 : Lipiec 01, 2020, 22:46:09 »
Odpowiedz cytując
Watrusia, moja robi to bez powodu,  ot stanie wyżej jak dosypię dużo piachu i już
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #33477 : Lipiec 02, 2020, 05:52:19 »
Odpowiedz cytując
Moja mamcia rozwiązała taki problem kuwetą z wejściem w "dachu". Kotka wskakuje przez górę i wszystko trafia na miejsce, nie ważne jak stanie uśmiech

Zamówiłam paskudą większa kuwetę, mam nadzieję, że ten dureń ogarnie. To ogólnie jest średnio inteligentny zwierzak. Wybraliśmy go, bo był bardzo odważny, teraz wiem, że on zwyczajnie jest za głupi żeby ogarnąć coś takiego jak ryzyko wysmiewa No cóż, i tak go lubimy. Tylko jego siostra ma czasem minę "my na pewno jesteśmy spokrewnieni?" lub "widziałaś? no debil" hihi Ona ma okropnie wyrazistą mimikę i jest bardzo cwaną kicią, w dodatku małym predatorem. I terrorystką puchatą, regularnie muszę ją rano brać na ręce i miziać, bo drze papę na pół bloku hihi

agaEl, - on kopie dużo, nawet bardzo dużo, nie chce zmieniać z silikonu na coś innego, zależy mi na pochłanianiu zapachów i nie zbrylaniu się. Myślę, że poniekąd wkłada łapy, bo kopie aż za dużo wink W dodatku kuwetę ogarniał długo, kicia dwa dni i po sprawie, a gamoń dobre 2 tygodnie próbował lać poza.
#link
Perlica

« #33478 : Lipiec 02, 2020, 06:49:53 »
Odpowiedz cytując
keirashara, mam 2 kuwety wchodzone od góry,  ale tam tylko kupy robią.  Wchodzona przodem tylko siku   uśmiech cała trójka się trzyma tej zasady  wysmiewa
#link
magda

« #33479 : Lipiec 06, 2020, 12:50:03 »
Odpowiedz cytując
Chcę kupić 2 kotkom i ich 7 kociakom karmę suchą. Stosunek CENA-jakość mnie interesuje, bo to koty wioskowe, nie moje, dostają najtańszą marketówkę... Kociaki jedne ok dwutygodniowe, drugie pod dwa miesiące, kotki niecały rok smutek Teraz już po sterylce obie na szczęście. Chude bardzo smutek Coś polecicie? Warto iść w karmy kociakowe, czy zwykłe? Chciałabym jak najszybciej coś zamówić
#link
Strony: 1 ... 1114 1115 [1116] 1117 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: KOTY

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.