popręg

Olson, to łopatologicznie.



no cóż, dzisiaj dla mnie też 😉 jednak miesiąc temu nie.
Jakiej firmy polecacie popręg z gumami ze skóry? Może być z fartuchem, ale nie musi.
Daw-Mag, Kentaur
daw-mag super, kentaur też. Kurcze ja mam fajny popreg z fartuchem, służy mi ale szkoda że firmy nie znam..
Nie mogę zdecydować się między trzema popręgami.. Wybrałam jednak bez fartucha, bo latem to chyba jednak wygodniejsze wyjście..
Pomoże ktoś?  :kwiatek: :kwiatek:
http://www.hookseurope.com/product.aspx?productid=330170&deptid=103&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
i
http://www.equi-point.pl/dawmag-popreg-skorzany-elastyczny-gumami-p-2145.html
i
http://www.equi-point.pl/kentaur-popreg-le-mans-p-4219.html

Wszystkie takie ładne ..  😵
Ja na lato nie zmieniam popreg z fartuchem 😉 Popreg z fartuchem jest potrzebny jak koń w skoku uderza się i według mnie lepiej też trzyma siodło.
Jak dla mnie Parkur. Testowałam już parę ich wyrobów (strzemiona, popręgi), jakoś skóry rewelacyjna, do tego wszystko dopracowane w szczegółach jeśli chodzi o wykonanie. I jaka cena przyjemna 😎
Przed wszystkim popręg powinien miec gumy z 2 stron, kentaur jest dobry
Czy uzywal ktos popregow z fartuchem Nortona?

http://www.hidalgo.pl/norton-skorzany-popreg-fartuchem-pro-p-3174.html

Jak z jakoscia? Warto?
Chciałabym się dowiedzieć jak sprawują się popręgi skórzane od Siodlarza (Pleszew)? Dobrej jakości mają skóry, czy lepiej dołożyć i kupić DAW-MAGA?  👀
Ja kupiłam z siodlarza popreg z fartuchem o gumami po dwóch stronach jakies 2 tyg temu i jest okej.
siodło wolalabym z daw maga (i tez takie kupilam zamiast siodlarza) ale popreg jest całkiem fajny 😉
Help..... czy sa jakieś popręgi ujeżdżeniowe z kółeczkiem na środku do podpięcia czegoś ?? Wiem, że w Prestige np. jest to kółeczko, ale nie chce wydawac tyle kasy na popręg, który chcę używac do pasa do lonżowania. Jest na ryku cos tańszego ?
Klami, Daw-Mag ma te kółeczka 😉
anemo, dzięki, zaraz poszukam jak to cenowo i czasowo wygląda, bo w sumie potrzebuję "na już".


Ma ktoś popręg skórzany Jacsona ? Jak skóra itp. ?
Co wybrać ?? Daw Mag, Kentaur, Jacson ??
KenTaur też ma kółeczka w każdym modelu ujeżdżeniowym 🙂
Klami, polecam kentaur.  Ich skóra jest naprawdę super. Tylko musisz popytać w sklepach,  czy mają popręg na stanie  🙂
Ja jestem zadowolona z Daw Maga, wytrzymuje normalną robotę w każdej pogodzie i nawet błotniste tereny 😉 Mamy go ponad rok i nic się z nim nie stało mimo dość częstego używania.
Ktoś wie gdzie mogę kupić fartuch na popręg dla kuca?  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 maja 2014 00:00
arlyn, oprócz daw-maga i kentaura, jeszcze naprawdę godny polecenia jest Harry's Horse 🙂

czy ktoś używał może tego popręgu?
mam bardzo delikatnego konia, który zaczął się obcierać...
[img width=800][/img]
macałam go i w teorii spełnia wszystkie wymagania itp. ale w praktyce to i tak różnie bywa  🙄
sei miałam dla Poli, która też się mega obcierała i rzeczywiście było lepiej niż w innych,ale i tak utknęliśmy w matesowym rękawie:/ no i Pol wyrósł.
sei najbardziej miękki i komfortowy popręg jaki widziałam ma Kavalkade, bardziej neutralnie dla konia się już nie da 🙂
A znacie równie miękki i komfortowy popręg długi?  A może skokowy? Bo większość fartuchów jest tak sztywna, że nie wyobrażam sobie, żeby dla konia były komfortowe.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 maja 2014 12:55
anai, najbardziej miękkie fartuchy ma chyba daw-mag 🙂
equi.dream, a masz porównanie kavalkade z hkm?
sei, a ten HH: klik Wygląda przyjemnie 🙂
sei fartuchy Daw Maga to chyba najtwardsze jakie widziałam.
Bardzo miękkie to oni mają zwykłe popręgi.
Na pewno miękkie i komfortowe dla koni są popręgi z fartuchem Prestige'a ale też zależy od modelu
sei, znajoma go ma - jest absolutnie najmiększym popręgiem jaki widziałam. W życiu nie widziałam nic bardziej mięciusiego ze skóry.
Zdecydowałąm się w końcu na KenTaura. Dziś dostałam paczke i już mogę powiedzieć, że to był dobry wybór. Super skóra i wykonanie, no i za jaką cenę. 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 maja 2014 23:41
somebody, może dawno kupowała?
te, które robią teraz są naprawdę bardzo miękkie. na pewno pod tym względem wyprzedzają kentaury (które też bardzolubię) czy schocke.
anai, z tego modelu egzemplarze, które miałyśmy na sklepie były super 🙂

epk, dzięki  :kwiatek:
pierwotnie chciałam DM, ale obawiam się, że na tego mojego delikatesa to tylko taka 'poducha' jak ten hkm.
chyba się zdecyduję...  🏇
Tego popręgu HH w rozmiarze 125 nie ma. To co brać, żeby nie zbankrutować? Ten DawMag jest miękki? popręg
anai, nie, ten Daw Mag jest powiedziałabym standardowy. Tylko ten "zwykły" model Daw Maga jest miękki. A czemu ty teraz wymyśliłaś tę miękkość? Nie widziałam żeby jakiś koń się buntował od zwykłych popręgów z fartuchem. Ja mam Ken Taura i również nie widzę żadnego dyskomfortu. Zresztą sama używałaś.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się