Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: popręg

poprzednia następna
Strony: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 46 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: popręg  (Przeczytany 106332 razy)
Łaciata

Moje ogłoszenia
« #1170 : Lipiec 31, 2013, 19:25:26 »
Odpowiedz cytując
Kaarina - Dziękuje. Nie chcesz oddać swojego duży uśmiech
#link
equi.dream

WWW Moje ogłoszenia
« #1171 : Lipiec 31, 2013, 20:23:03 »
Odpowiedz cytując
Też o nich myślałam i chcę zadzwonić. Ale myślałam, że może ktoś kojarzy czy już nie ma na rynku takich popręgów. Zwłaszcza, że zależy mi jak na najkrótszym czasie realizacji
A te?
http://www.kentaur.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=137%3A2148-lausanne&catid=15%3Apodbiniky&Itemid=45&lang=en
http://www.kentaur.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=127%3A2024-geneva&catid=15%3Apodbiniky&Itemid=45&lang=en
#link
dawraziowa

Moje ogłoszenia
« #1172 : Sierpień 12, 2013, 19:34:43 »
Odpowiedz cytując
Co powiecie o tych popręgach? uśmiech

http://pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Popreg-z-fartuchem/3354

http://pasi-konik.pl/pl/p/HORZE-Popreg-skorzany-z-fartuchem/693

http://www.sklep-skoczek.pl/kentaur-popreg-nice-z-fartuchem.html
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2013, 19:37:48 wysłane przez dawraziowa » #link
equi.dream

WWW Moje ogłoszenia
« #1173 : Sierpień 12, 2013, 19:51:20 »
Odpowiedz cytując
Pierwszego bym nie zaryzykowała, drugi niezły, trzeci bierz w ciemno wink
#link
Watrusia

« #1174 : Sierpień 17, 2013, 12:42:43 »
Odpowiedz cytując
Mam problem, bo kobyła mi się co jakiś czas obciera, jest jakiś sposób na to żeby popręg nie zjeżdżał pod łokcie? Moja ma niezły brzuszek,  jest gruba i krótka. Zakładałam już rożne popręgi od neoprenowych do skórzanych, teraz chodzi w zwykłym bawełnianym i on jest w miarę najlepszy, obleczony w tunel polarowy bo w misiowatych i innych obciera się na potęgę. Obojętnie jakie siodło założę,(oprócz west.)  popręg pod łokciami. Podogonie nie wchodzi w rachubę bo moja go nie toleruje. Ma ktoś na to jakiś sposób? Bo ja już wymiękłam  :S
#link
somebody

Moje ogłoszenia
« #1175 : Sierpień 17, 2013, 13:07:09 »
Odpowiedz cytując
dawraziowa nie polecam popręgu tego typu jak w drugim linku, cholernie ciężko się je podciąga
#link
equi.dream

WWW Moje ogłoszenia
« #1176 : Sierpień 17, 2013, 22:53:45 »
Odpowiedz cytując
Watrusia popręg anatomiczny
#link
Watrusia

« #1177 : Sierpień 17, 2013, 23:11:07 »
Odpowiedz cytując
equi.dream, miałam, to wybrzuszenie jej się podwijało i było jeszcze gorzej, a sztywniejszego nawet nie myślę zakładać bo miałam taki skórzany, jedno założenie skończyło się prawie 3 tygodniową jazdą na oklep. Taki mi się model trafił konia, szukam rozwiązania, ale skończyły mi się opcje :S
#link
kortina

« #1178 : Sierpień 26, 2013, 15:02:02 »
Odpowiedz cytując
azzawa, mam dwa popręgi z decathlonu i jednego używałam ponad 2 lata prawie codziennie, a drugiego przez 3-4 miesiące i oba dobrze się trzymają, oprócz tego, że metalowe elementy pordzewiały, bo nie oszczędzałam ich i trzymałam w słabych warunkach. I gumy się rozciągają po jakimś czasie, ale z materiałem się nic nie dzieje i jest na prawdę porządny wink
#link
Smoczek.
Ktoś

Dum pugnas, victor es...

« #1179 : Sierpień 26, 2013, 22:26:46 »
Odpowiedz cytując
przyjechał do mnie wraz z HB Contactami:

i na żywo jest jeszcze piękniejszy...stary nadal w b.dobrej formie,ten będzie wyjściowy  emoty327
spać z nim chciałam,taki jest cudowny hihi
#link

"Riding is not a sport, it is a passion. If you do not share the passion, you do not know the sport, and therefore are wasting your time"
Zuzu.

Ciri

Moje ogłoszenia
« #1180 : Sierpień 26, 2013, 22:44:16 »
Odpowiedz cytując
Ktoś, fajny, ile taka przyjemność kosztuje?
#link
Puma

« #1181 : Sierpień 26, 2013, 22:59:51 »
Odpowiedz cytując
Ktoś, ale, że berneńczyk?  duży uśmiech
#link
Gdyby nie porażki, nie potrafilibyśmy docenić zwycięstwa...
annet

Moje ogłoszenia
« #1182 : Październik 01, 2013, 23:22:46 »
Odpowiedz cytując
Mam pytanie dotyczące popręgu ujeżdżeniowego - czy powinien on zaczynać / kończyć się w jakimś konkretnym miejscu po bokach konia? Już tłumaczę o co mi chodzi. Otóż przy siodle wszechstronnym używałam popręgu o długości 135 cm (najdłuższy jaki był), bo innego nie byłam w stanie w ogóle zapiąć. Kupując popręg ujeżdżeniowy stwierdziłam, że w takim razie również potrzebuję najdłuższego jaki jest i kupiłam taki 75 cm. Dzisiaj go przymierzyłam i okazało się, że jestem w stanie zapiąć go po obu stronach na 5 dziurkę (z 8 dziurek, które mają przystuły), czyli wypada mniej więcej w połowie. Wygląda to tak jak na zdjęciach (przepraszam za ich jakość  icon_redface). Czy uważacie, że zapięcia tego popręgu leżą we właściwym miejscu? Może powinien być krótszy? Chodzi mi o to, czy jest coś na co powinnam zwrócić uwagę, żeby później nie okazało się, że te zapięcia wypadające w tym miejscu w czymś mogą mi przeszkadzać?
#link
episode

Moje ogłoszenia
« #1183 : Październik 15, 2013, 18:57:20 »
Odpowiedz cytując
Czy Wasze konie obcierają się od popręgu Prestige ujeżdżeniowego? Dziwna sprawa u mnie, bo koń, który obciera się od większości rzeczy od tego popręgu się nie obcierał, a drugi mój koń nieobcierający się obciera się do krwi. Czy możliwe, że po prostu długość jest nie ta? (na tego drugiego konia jest dość krótki)
#link
777

« #1184 : Październik 16, 2013, 12:04:47 »
Odpowiedz cytując
Na mojego obcierającego się od wszystkiego (neopren obcierał)! sprawdził się taki:
http://pasi-konik.pl/pl/p/PROFESSIONALS-CHOICE-VenTech-popreg-ujezdzeniowy/2719
czy możesz mi powiedzieć jaka jest odległość od sprzączki (w miejscu mocowania) do pierwszej szlufki ?
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2013, 12:08:58 wysłane przez 777 » #link
Kaarina

Jeździec bez konia

« #1185 : Październik 16, 2013, 20:50:06 »
Odpowiedz cytując
annet jak dla mnie popręg jest za długi. Dopiero jak siądziesz na konia i jeszcze go dopniesz to powinien być właśnie w tym miejscu jak na zdjęciach.
#link

Dementek

,,On zmienił mnie..."

Moje ogłoszenia
« #1186 : Październik 19, 2013, 20:57:07 »
Odpowiedz cytując
Czy w jakimś sklepie jeździeckim (internetowym) można kupić (najlepiej do 50zł, ewentualnie do 80zł) popręg długości DO 45 cm ? Chciałabym wsiąść na pasku woltyżerskim na innego konia, ale popręg (50cm-bez gum) jest za długi...
#link
,,Et dans le bruit, je cours et j'ai peur
Est-ce mon tour ?
Vient la douleur..."
<Indila - Dernière Danse>
maison

Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!

Moje ogłoszenia
« #1187 : Październik 25, 2013, 19:33:47 »
Odpowiedz cytując
A ja znalazłam takie cudeńko  coo??

KLIK

według opisu rozkłada równomiernie nacisk na mięśnie klatki piersiowej i nie blokuje dopływu powietrza.
Mamy w PL coś takiego? ktoś używa? jakieś opinie?
Bardzo jestem ciekawa  cool
#link
equi.dream

WWW Moje ogłoszenia
« #1188 : Październik 26, 2013, 10:58:35 »
Odpowiedz cytując
U mnie sprawdziła wersja mniej kosmiczna-wystarczyły gumy po obu stronach umieszczone po bokach i poszerzona część piersiowa. Różnica w koniu bardzo duża, dla wrażliwców polecam w 100 %.
#link
Dramka

Moje ogłoszenia
« #1189 : Październik 26, 2013, 11:08:10 »
Odpowiedz cytując
Młoda ma taki popręg ale przy dopinaniu denerwuje się
#link
Nie osiągnie nigdy championatu blasku
kto się wraz z koniem nie tarzał w piasku.
777

« #1190 : Październik 26, 2013, 13:16:13 »
Odpowiedz cytując
gdzie mogę kupić gumy do popręgu ?
muszę w swoim już koniecznie wymienić - oprócz gum cały popręg jest w dobrym stanie
#link
junona

Cycouchy & Zairowsky

« #1191 : Październik 26, 2013, 17:02:32 »
Odpowiedz cytując
maison był bardzo podobny/taki sam na polskiej stronie BR, ale jak teraz szukałam, to nie wyskakiwała mi w google strona internetowego sklepu z akcesoriami BR.. nie wiem, zamknęli czy zlikwidowali już ten sklep?

Oglądałam ten popręg już jakiś czas temu na w/w stronie, bardzo mi wpadł w oko, bo właśnie ma za zadanie rozkładać nacisk na jak największą pow. ciała, pisali, że polecany zwłaszcza dla wrażliwych koni, natomiast ja po prostu patrzyłam pod względem poprawienia wygody konia (obecnie mamy mattesa kocham którego uwielbiam, tylko, że latem taki mattes mocno się 'poci', a zimą z kolei wolno schnie). Tylko on był strasznie drogi, chyba 700 zł kosztował. Myślę, że HBC zrobiło by podobny popręg za mniejsze pieniądze. Dodam jeszcze, że jakoś majaczy mi się, że ten popręg ze str BR był syntetyczny, bogdany, wiadomo, robią ze skóry i to super jakości - na mój gust zostawiającej w tyle inne marki z najwyższej półki wink
#link

..te chwile są z nami i nigdy nie zabierze nam już ich nikt..
equi.dream

WWW Moje ogłoszenia
« #1192 : Październik 26, 2013, 20:54:34 »
Odpowiedz cytując
junona jest ta strona nadal, www.br-konie.pl wink
#link
junona

Cycouchy & Zairowsky

« #1193 : Październik 26, 2013, 21:14:23 »
Odpowiedz cytując
equi.dream dzięki  kwiatek nie wiem jak szukałam, że nie znalazłam - chyba z klapkami na oczach  icon_redface

Jest strona i sklep, jest też popręg
http://br-konie.pl/popreg-eric-le-tixerant-ujezdzeniowy/produkt/642/

Tylko ta cena... zemdlal
#link

equi.dream

WWW Moje ogłoszenia
« #1194 : Październik 26, 2013, 21:24:42 »
Odpowiedz cytując
są krótkie, poszerzone popręgi na rynku i w większości są bardzo miękko, dość grubo podszyte. Serio aż tak się różnią od tych ? A jakby hand made podkleić żel ?
#link
Ktoś

Dum pugnas, victor es...

« #1195 : Październik 27, 2013, 00:00:23 »
Odpowiedz cytując
junona, a czym on się różni od mojego, co wrzucałam kilka postów wcześniej, poza tym, że nazywa się "ujeżdżeniowym?
#link

"Riding is not a sport, it is a passion. If you do not share the passion, you do not know the sport, and therefore are wasting your time"
junona

Cycouchy & Zairowsky

« #1196 : Październik 27, 2013, 00:16:31 »
Odpowiedz cytując
Ktoś ja nie widziałam na żywo tego popręgu za 750 zł co go szukała maison. Twój popręg HBC to po prostu krótki popręg z fartuchem, normalny skokowy, ten ujeżdżeniowy, patrząc a kształt, jest symetryczny i zdaje się nie ma fartucha jako takiego. Ma też jakiś taki bajer jakby żel? na środkowej cz. popręgu - mogę powiedzieć tylko tyle, co widzę ze zdjęć. Ja ten popręg ze str BR oglądałam sobie już dawno, i wtedy też zaczęłam się zastanawiać, że pewno HBC zrobiłoby podobnie wyprofilowany popręg za mniejsze pieniądze. Dla mnie 750 zł za popręg to na prawdę dużo, osobiście nie dałabym tyle.
#link

Ktoś

Dum pugnas, victor es...

« #1197 : Październik 27, 2013, 00:17:55 »
Odpowiedz cytując
junona, a, myślałam, że może na żywo macałaś wink
są skokowe z fartuchem z żelem, pytanie ile w tej cenie marketingu, ile faktycznej konstrukcji wink
#link

junona

Cycouchy & Zairowsky

« #1198 : Październik 27, 2013, 00:29:48 »
Odpowiedz cytując
ktoś nie, nie macałam niestety, choć jakby gdzieś taki można było na żywo zobaczyć, to z ciekawości nie omieszkałabym oglądnąć taką rzecz uśmiech
#link

ChingisChan

Always a step ahead! :)

« #1199 : Październik 31, 2013, 19:57:06 »
Odpowiedz cytując
Popręg godny polecenia? Posiada gumy?
#link
Strony: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 46 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: popręg

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 18 zapytaniami.