Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: paznokcie, żele, tipsy

poprzednia następna
Strony: 1 ... 125 126 [127] 128 129 130 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: paznokcie, żele, tipsy  (Przeczytany 654453 razy)
mundialowa

« #3780 : Styczeń 10, 2019, 14:07:42 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny za wszystkie rady! kwiatek Lampa i inne gadżety kupione, teraz zaczynam szaleństwo lakierowe na aliexpress. emoty327

Sivrite, anai, przez Was też czekam na cherry lady. wysmiewa
#link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #3781 : Styczeń 10, 2019, 15:13:57 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny za wszystkie rady! kwiatek Lampa i inne gadżety kupione, teraz zaczynam szaleństwo lakierowe na aliexpress. emoty327

Sivrite, anai, przez Was też czekam na cherry lady. wysmiewa
Ja zdecydowałam się nie ryzykować na Ali z lakierami. Ciul wie, co tam jest w środku... Jeśli miałabym jakieś kupić, to takie, których nie ma w Polsce, np. duochromowe Cat Eye mają w dużej ilości. Raczej idę w pyłki, ozdóbki i inne gadżety. Jeśli chcesz używać lakierów, to spoko, nie znam przypadku, żeby komuś zrobiły krzywdę, uczulenia zdarzają się przy każdej marce. Ale jednak kładź je na jakąś "prawilną" bazę, a nie chińską.
A Cherry Lady rzeczywiście wymiata. duży uśmiech
#link
mundialowa

« #3782 : Styczeń 10, 2019, 16:23:05 »
Odpowiedz cytując
Sivrite, mam już sprawdzoną jedną markę i tylko te zamawiam. wink A pozostałe rzeczy do paznokci mam, jak to mówisz, prawilne. duży uśmiech
#link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #3783 : Styczeń 10, 2019, 18:28:25 »
Odpowiedz cytując
Sivrite, mam już sprawdzoną jedną markę i tylko te zamawiam. wink A pozostałe rzeczy do paznokci mam, jak to mówisz, prawilne. duży uśmiech
A które lakiery sprawdziłaś? Znam Rosalind i Monasi z takich porządniejszych, ale jednak się nie zdecydowałam.
#link
mundialowa

« #3784 : Styczeń 10, 2019, 19:09:11 »
Odpowiedz cytując
Rosalind właśnie wink Używa ich dziewczyna, u której do tej pory robiłam paznokcie i używa moja siostra.
#link
BlueHorse

Moje ogłoszenia
« #3785 : Styczeń 10, 2019, 22:34:17 »
Odpowiedz cytując
Ja używam kochane wszystkich firm z Ali ale propaguje jedna zasadę: baza jak to napisałyście: "prawilna" czyli sprawdzona na moich pzaurach akurat mam z Semilaca od trzech lat Vitamin Base i się jej trzymam. Pamiętajcie, że nasze Semilaci i NeoNaile uczulają jak miło ogrom ludzi więc też nigdy nie wiadomo. Ale fakt chińskiego nie wiadomo czego bez podanych składów nawet bym sobie na moje pazury nie zaserwowała nigdy. Także podziwiam tych, którzy się nie czają i bazy też z chin zamawiają...
#link
...and All Is Blue...
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #3786 : Styczeń 11, 2019, 00:04:02 »
Odpowiedz cytując
Ja używam kochane wszystkich firm z Ali ale propaguje jedna zasadę: baza jak to napisałyście: "prawilna" czyli sprawdzona na moich pzaurach akurat mam z Semilaca od trzech lat Vitamin Base i się jej trzymam. Pamiętajcie, że nasze Semilaci i NeoNaile uczulają jak miło ogrom ludzi więc też nigdy nie wiadomo. Ale fakt chińskiego nie wiadomo czego bez podanych składów nawet bym sobie na moje pazury nie zaserwowała nigdy. Także podziwiam tych, którzy się nie czają i bazy też z chin zamawiają...
Jasne, nasze polskie też uczulają. Ale jak sobie zajrzysz w skład, to masz nawet szansę wykminić, na co się uczuliłaś, a z chińskimi to możesz tylko liczyć na to, że to jest skład jakiegoś losowego lakieru ze świata, przyklejony na losową butelkę. duży uśmiech
Mnie np. proteinowa baza z NeoNail odchodzi po... 2-3 dniach. Tak po prostu, w całości, Peel Off. Po prostu mnie nie lubi, no co ja poradzę. Kupiłam bazę Hi Hybrid (to podmarka Semilaca, o ile się nie mylę?) i tak samo robione paznokcie trzymają się 2 tygodnie bez problemu. No chyba że są Święta i ktoś gania 2 dni bez rękawiczek i szoruje wszystko chemią, ale to bym wybaczyła każdej bazie. :P Jak skończę to, co mam, celuję w jakąś kryjącą, żeby zaoszczędzić czas na dodatkowej warstwie lakieru, jak krycie mi wypada na jakieś 90%.
#link
BlueHorse

Moje ogłoszenia
« #3787 : Styczeń 11, 2019, 09:20:11 »
Odpowiedz cytując
Ja jak się naczytałam forów i rożnych recenzji to wyszłam z założenia, że bazę kupuję w PL łatwo dostępna i próbuje kilka firm aż trafie na tą, która akurat u mnie się trzyma (opinie na temat rożnych marek są skrajne u każdego co innego odpada a co innego się trzyma więc myślę, że każdy musi wypróbować sam na sobie co dla niego najlepsze wink)

Współczuje uczuleń a ja odpukać liczę na to, że mnie to nie spotka :P Na razie się udało wink
#link
...and All Is Blue...
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #3788 : Styczeń 11, 2019, 09:31:48 »
Odpowiedz cytując
mnie semilac uczula, chinszczyzna za to żadna mnie nie uczuliła, a mam ponad 40 kolorów, topy, bazy, harda i żel budujący  duży uśmiech
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
BlueHorse

Moje ogłoszenia
« #3789 : Styczeń 11, 2019, 09:46:40 »
Odpowiedz cytując
Co paznokcie to inna historia  lol
#link
...and All Is Blue...
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #3790 : Styczeń 11, 2019, 10:17:48 »
Odpowiedz cytując
a co mi tam, pochwale się kolekcją  emoty327

#link

BlueHorse

Moje ogłoszenia
« #3791 : Styczeń 11, 2019, 10:27:11 »
Odpowiedz cytując
Bossska  kocham
Ja jestem za leniwa na wzorniki :P
#link
...and All Is Blue...
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #3792 : Styczeń 11, 2019, 10:41:48 »
Odpowiedz cytując
bluehorse
ja też długo byłam, ale odkręcanie 40stu lakierów w poszukiwaniu "tego" koloru za każdym razem jest słabe  hihi
a niestety lakiery z ali mają na nakrętce z reguły tylko numerek  wink
#link

Sivrite

Moje ogłoszenia
« #3793 : Styczeń 11, 2019, 12:05:55 »
Odpowiedz cytując
Efeemeryda, no pięknie! To są same kolory z Ali? Ja właśnie czekam na zamówione wzorniki. I niecierpliwie czekam na zamówiony magnes do kociego oka, mam już jeden, ale prosta kreska do mnie nie przemawia. Za to te esy. <3
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #3794 : Styczeń 11, 2019, 13:30:27 »
Odpowiedz cytując
prawie wszystkie z Ali  wink
#link

Achaja

« #3795 : Styczeń 11, 2019, 16:37:28 »
Odpowiedz cytując
Ostatnio testuję bazę z Bieronki za dychę - po tygodniu nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Jak kładłam poprzednim razem pod żel również nic nie odchodziło duży uśmiech
#link
mundialowa

« #3796 : Styczeń 11, 2019, 16:50:42 »
Odpowiedz cytując
Achaja, moja siostra stosuje ją od kilku lat i też jest zachwycona. Tak samo top z biedry - daje przepiękny połysk!
#link
Achaja

« #3797 : Styczeń 11, 2019, 18:30:00 »
Odpowiedz cytując
mundialowa, "lat" to może przesada, bo Biedra ma hybrydy na stałe w sprzedaży od paru miesięcy lol Kupiłam jeszcze top matowy, bo takowego nie mam, ale jeszcze nie używałam duży uśmiech
#link
mundialowa

« #3798 : Styczeń 11, 2019, 22:00:37 »
Odpowiedz cytując
Ahaja, mówiła, że używa tej samej bazy od jakiś dwóch/trzech lat, a ma właśnie tą z biedry. No chyba, że coś źle zrozumiałam, ale wydaje mi się, że szafę z hybrydami widziałam w jej osiedlowej biedrze, gdy tam jeszcze mieszkałam, czyli jakieś 1,5 roku temu.
#link
Achaja

« #3799 : Styczeń 12, 2019, 16:54:32 »
Odpowiedz cytując
mundialowa, pamiętam szał na jednorazowo rzucone pierwsze hybrydy w B.  i było to jakoś na wiosnę - a wtedy to były jakieś pojedyncze kolory uśmiech Może być też tak, że siostra kupiła produkty tej firmy w innym miejscu, bo w sumie o tym nie pomyślałam uśmiech Niuqui, jak podpowiada google, od września w sprzedazy uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2019, 16:56:10 wysłane przez Achaja » #link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #3800 : Styczeń 12, 2019, 17:39:49 »
Odpowiedz cytując
mundialowa, pamiętam szał na jednorazowo rzucone pierwsze hybrydy w B.  i było to jakoś na wiosnę - a wtedy to były jakieś pojedyncze kolory uśmiech Może być też tak, że siostra kupiła produkty tej firmy w innym miejscu, bo w sumie o tym nie pomyślałam uśmiech Niuqui, jak podpowiada google, od września w sprzedazy uśmiech
Tyle że Niuqi jest podfirmą LaQuell, które wcześniej były dostępne prawie bez przerwy w Biedronce. U mnie w Biedronkach nadal są wymieszane z nowymi Niuqi. LaQuell rzeczywiście od jakichś 2 lat robi hybrydy dla Biedronki, o ile się nie mylę. Niuqi miało je zastąpić jako produkt w ofercie podstawowej Biedronki, ale to ta sama firma, która wcześniej była dostępna z kolekcjami robionymi dla Biedronki.
#link
Biczowa

tajny agent Bycz, bezczelny Bycz

« #3801 : Styczeń 12, 2019, 18:28:48 »
Odpowiedz cytując
Też się pochwalę kolorami  duży uśmiech

Głupie pytanie, farby akrylowe nakłada się na kolor czy już na top i potem znowu się zabezpiecza topem, no i czy ten top ma być zmatowiony?
#link

Playboya ubiera Caball duży uśmiech
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #3802 : Styczeń 12, 2019, 19:11:40 »
Odpowiedz cytując
Też się pochwalę kolorami  duży uśmiech
Głupie pytanie, farby akrylowe nakłada się na kolor czy już na top i potem znowu się zabezpiecza topem, no i czy ten top ma być zmatowiony?
Na co chcesz. Nie musisz matowić, ale na zmatowionych nie będą się rozpływać i będziesz mieć dokładniejsze linie. Ale to samo uzyskasz, kładąc na dyspersję, bo się farbka przyklei.
#link
Biczowa

« #3803 : Styczeń 12, 2019, 19:32:59 »
Odpowiedz cytując
Dzięki Sivrite duży uśmiech kwiatek
#link

Sivrite

Moje ogłoszenia
« #3804 : Styczeń 12, 2019, 22:16:55 »
Odpowiedz cytując
Dzięki Sivrite duży uśmiech kwiatek
A masz tam jakieś metaliki? duży uśmiech
#link
Biczowa

« #3805 : Styczeń 13, 2019, 01:24:18 »
Odpowiedz cytując
Mam taki zestaw farbek jeśli o nie chodzi klik

#link

Sivrite

Moje ogłoszenia
« #3806 : Styczeń 13, 2019, 11:26:00 »
Odpowiedz cytując
Mam taki zestaw farbek jeśli o nie chodzi klik
Nie, nie, pytałam o te lakiery, jakość nie pozwala mi dojrzeć ich wykończenia za bardzo. duży uśmiech
#link
Biczowa

« #3807 : Styczeń 13, 2019, 11:57:23 »
Odpowiedz cytując
Z takich a'la metalicznych mam cherry lady i glitter gold, dwa mam brokatowe reszta zwykła wink ale mam trochę pyłków więc jak mnie najdzie to sobie pyłkuję uśmiech
#link

flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #3808 : Styczeń 13, 2019, 18:26:34 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, co używacie na obolałe i bardzo słabe paznokcie po zdjęciu hybrydy, którą się robiło zamiennie z żelem przez dobre 2 lata, jak nie ponad. Moje paznokcie z natury są miękkie i łamliwe, ale przynajmniej nie były tak drażliwe jak teraz. Boję się cokolwiek nałożyć, żeby nie bolało.
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
Achaja

« #3809 : Styczeń 13, 2019, 18:44:49 »
Odpowiedz cytując
flygirl, spróbuj może wcierać w skórki i same paznokcie zawartość kapsułek z wit. A + E. Bo chyba pozostaje Ci teraz ścinać jak najkrócej i czekać, aż odrosną zdrowsze. Z samą odżywką nie pomogę, bo stosowałam kiedyś jedynie kontrowersyjną Eveline 8w1, a ta może dodatkowo drażnić paznokcie.

I ja pochwalę się kolekcją uśmiech A tu kolejne do mnie jadą rozga Jak już dojadą, postanowiła, że zrobię restrykcyjny przegląd i puszczę dalej w świat te, których nie używam.
#link
Strony: 1 ... 125 126 [127] 128 129 130 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: paznokcie, żele, tipsy

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 20 zapytaniami.