paznokcie, żele, tipsy

emptyline   Big Milk Straciatella
10 lutego 2019 17:25
mundialowa, klejenie i przedłużanie torebką od herbaty również mam też opanowane. 😁 Ale super trwałe nie jest. 🤣
vissenna, zdecydowanie Venalisa! I GDCOCO też polecam. Świetnie kryją, nie smużą i dobrze trzymają 🙂
Rosalind mam 1 kolor i jakoś kiepsko trafiłam - potrzebuje przynajmniej 3 warstw, a na to nie mam cierpliwości 😉

Dzisiaj po raz pierwszy od dawna ściągałam mamie kolor acetonem i kolejny ogromny plus dla Biedronkowej bazy - tak dobrze nie odmaczała jeszcze żadna. Zero skrobania, całość odchodziła z wacikiem :O
mils   ig: milen.ju
15 lutego 2019 14:56
Przełamałam się, zrobiłam krótkie i proste. Zawsze przedłużałam/hodowałam i piłowałam na migdał, krótkie w ogóle mi się nie podobały, teraz chyba bardziej mi się podobają. 😀 Mam nadzieję, że nowa dziewczyna, która mi je zrobiła na dłuższa metę okaże się strzałem w dziesiątkę. Na ten moment jestem zachwycona, ale byłam u niej pierwszy raz.
mils, super 🙂 Ja też jestem fanką krótkich i prostych 🙂
mils, piękne!

ja uwielbiam indigo - mega trwałe i cudne kolory 🙂
U mnie Alixpressowy Butterfly Indigo znów, wielbię ten kolor. Na skróconych paznokciach, bo lenistwo nie zna granic i nie chciało mi się dwóch przedłużać. :P

Moje lenistwo osiąga czasem level hard, bo zostawiam jeden krótszy a reszta podobnej długości  😁  Aktualnie mam palec wskazujący taki mikro, bo złamał mi się tuż przy opuszku. No i nie chce mi się ściągać wszystkich paznokci teraz, skoro tydzień temu je robiłam :P
Moje lenistwo osiąga czasem level hard, bo zostawiam jeden krótszy a reszta podobnej długości  😁  Aktualnie mam palec wskazujący taki mikro, bo złamał mi się tuż przy opuszku. No i nie chce mi się ściągać wszystkich paznokci teraz, skoro tydzień temu je robiłam :P

To już wiesz, czemu nie wstawię zdjęcia prawej ręki. xD
Przynajmniej używam tego jednego wskazującego do nakładania kremów. 😀
mils   ig: milen.ju
20 lutego 2019 12:32
Haha, mam tak samo. Dlatego jednak postawiłam na stylistkę jakąś, bo moje „krzywe” mnie bardzo raziły, ale pokonać lenistwa to mi się nie chciało. 😁
Hahaha też tego palca używam do kremów
Chciałam wstawić zdjęcie Holo Kameleona, ale zdjęcie by tego nie oddało... Więc wstawiam filmik. :P Benzynowy kameleon z efektem holo, niedostępne w Polsce, o ile dobrze wiem. Bo mamy już duochromy i zwykłe holo kolorowe, ale tego cuda jeszcze chyba nie. :P AliExpress już ma. 😀
efeemeryda   no fate but what we make.
24 lutego 2019 20:14
Sivirite
Daj linka do Ali proszę  😍
Sivirite
Daj linka do Ali proszę  😍

A proszszsz ja Ciebie.
08 i 09 już czekają na swoją kolej i serio nie mogę się doczekać! Trochę żałuję, że wzięłam brąz 10, a nie 12, bo on ma taki... różowy? podton, ale i tak jest zajebisty.
Najlepsze jest to, że to są 2 różne lakiery praktycznie. Bez ostrego światła to jest ten normalny kameleon duochrom, który sam w sobie też jest ładny (jeśli komuś się ten odcień podoba, oczywiście). A w ostrym świetle błyskoteka. 😀

EDIT: A precyzując, to to jest Holo na Alienie z Indigo.
Wzorniki i zdjęcia tych Rosalind, proszsz. 😀


Po długim czasie, ale w końcu się udało. 😁

Trochę lakierów jest mojej siostry, ale jako, że wspólna lampa stoi u mnie, to i na lakiery ja musiałam znaleźć miejsce. 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 marca 2019 19:44
Hej! Może mnie któraś z was poratuje :kwiatek: Do lat już poszukuję lustrzanego lakieru do paznokci, ale jeszcze nie udało mi się znaleźć nic co by mnie zadowalało 😉 Najbliższe moim oczekiwaniom były lustrzane naklejki, ale trzymało się to raczej krótko :/ Widziałyście może takie cudo gdzieś? Chodzi mi o zwykły lakier, mam szpony tak twarde, że zwykły Avon trzyma mi się tydzień i nic nie odpryskuje, tylko już odrost wtedy widać.
Hej! Może mnie któraś z was poratuje :kwiatek: Do lat już poszukuję lustrzanego lakieru do paznokci, ale jeszcze nie udało mi się znaleźć nic co by mnie zadowalało 😉 Najbliższe moim oczekiwaniom były lustrzane naklejki, ale trzymało się to raczej krótko :/ Widziałyście może takie cudo gdzieś? Chodzi mi o zwykły lakier, mam szpony tak twarde, że zwykły Avon trzyma mi się tydzień i nic nie odpryskuje, tylko już odrost wtedy widać.

Widziałam chyba 2 takie lakiery, dosłownie płynne srebro, ale oba dostępne tylko w USA. 🙁

Mundialowa, da radę zalinkować to zdjęcie w pełnej rozdzielczości? 😀
Nie spotkałam się z takimi lakierami, które dają efekt jak naklejki. Jedynie pyłki, ale to dalej nie jest dokładnie to.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
02 marca 2019 23:48
Znalazłam coś takiego klik i Born Pretty Mirror Nail Polish
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 marca 2019 08:50
Sivrite A pamiętasz może nazwę? Może gdzieś znajdę.
Biczowa o taki efekt mi chodzi właśnie, ale ten co podlinkowałaś to chyba nie jest lakier zwykły, a do tego jest napisane, że po umyciu rąk efekt znika :/
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
03 marca 2019 09:21
Ja gdzieś słyszałam że takie lakiery są bardzo nie trwałe, wszystkie, a stawiam że efekt jednak różni się od tej pięknej tafli jaka jest na fotach.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 marca 2019 09:24
Próbowałam chyba już z 10 różnych i wszystkie to były po prostu metaliczne srebrne :/ Ale też fakt, że jeden który był najbliżej oczekiwań bardzo szybko się wycierał. Potrafiłam mieć po 2 dniach na końcach paznokci już zupełnie wytarty lakier.
Próbowałam chyba już z 10 różnych i wszystkie to były po prostu metaliczne srebrne :/ Ale też fakt, że jeden który był najbliżej oczekiwań bardzo szybko się wycierał. Potrafiłam mieć po 2 dniach na końcach paznokci już zupełnie wytarty lakier.

Tu masz cały filmik o nich. Niestety widzę, że ten najlepszy jest niedostępny u producenta aktualnie (ma wrócić, oni mają takie rzuty), ale może jakiś Ebay?

EDIT: Efeemeryda, znalazłam aukcję na Ali z tymi pyłkami wszystkimi, bo tam wcześniej brakowało 4. To te same, tylko zdjęcia w innym świetle, według mnie gorszym. Na zdjęciach wyglądają gorzej, ale to to samo. Klik
Czy po zrobieniu hybrydy lub przedłużania paznokci jakimkolwiek sposobem są one mniej ostre? Jak tylko zapuszczę swoje pazury nawet na milimetr powyżej długości palca to robię krzywdę albo sobie (potrafię zaciąć się paznokciem do krwi na drugiej dłoni przypadkiem), albo co gorsza dzieciom  😵. Nie chodzi mi o czubki, bo mam opilowane na łagodny owal, ale o to, że są strasznie cienkie, dosłownie jak ostrze plastikowego noża.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 marca 2019 22:31
Są grubsze a brzegi są pokryte lakierem więc nie są ostre a zaokrąglone.
Ja się odzwyczaiłam i teraz moje bez hybrydy wydają mi się ostre jak noże... Warstwy hybrydy robią swoje, są grubsze i tępe. Niektórzy wręcz specjalnie kładą dodatkowy top, żeby je pogrubić, na odkąd nauczyłam się robić cienkie warstwy, to też mi się za cienkie paznokcie wydają. 😀 Więc jak najbardziej, chroń dzieci hybrydami! :P
vissenna   Turecki niewolnik
06 marca 2019 12:45
zembria u mnie w Turcji jest szał na te lakiery i spory wybór. Zrobię Ci fotę jak zajrzę do tutejszego Rossmanna. Ok 11 kwietnia będę lecieć do PL, to mogę Ci przywieźć.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 marca 2019 13:21
Zrób! Koniecznie  🙇 :kwiatek:
No dzięki dziewczyny, konieczność ochrony dzieci jest dostatecznym pretekstem, żeby wydać kasę na paznokcie! Pochwalę się po zrobieniu  🤣
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
25 czerwca 2019 15:36
Odświeżam wątek 😀
zaczęłam bawić się w hybrydę domowej roboty, czy możecie polecić fajne i w miarę dobre jakościowo lakiery, które nie są jakoś bardzo drogie?
Pati2012, Biedronka ma bardzo fajne lakiery, za 9,90 bodajże 🙂 Używam od nich bazy i kolorów - aktualnie oszalałam na punkcie pomarańczowej czerwieni, która jest re-we-la-cyj-na 😍 Odcień, krycie, konsystencja - nie mam się do czego przyczepić 🙂 Muszę jeszcze obczaić od nich top.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się