paznokcie, żele, tipsy

A mi sie bardzo podoba kształt paznokci, jaki ma Zorilla. Te modne ostatnio szpiczaste migdały sa wg mnie przeokropne. Lubię taki naturalny, owalny kształt albo lekko prostokątne. Ja swoich dzieł nie wstawię, bo przy Was normalnie wstyd, a poza tym na telefonie nie mam jak zmniejszyć 😉 ale oglądać Wasze prace jest mega przyjemnie 😀 Trochę sie już zastanawiam nad zakupem zestawu do hybryd, ale sądziłam, ze tak do 100zl jakiś starter mozna wyhaczyc, a tu czytam, ze sama lampa poniżej 170zl nie ma sensu...
No bez przesady 😉 Można się zmieścić w 200zł z zestawem, ale najlepiej kompletować samemu. Na początek lampa, baza, top i kolor. Do tego waciki bezpyłowe, cleaner i aceton/zmywacz. Rzeczy w stylu pilniczek czy cążki to chyba każdy w domu ma 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
06 lipca 2017 12:26
kupisz za mniej - kupując wszystko na ali, ja jestem zachwycona, niektóre lakiery są lepsze od semilaca, a kosztują niecałego dolara...
efeemeryda, podklinkuj konkretnie ktore masz z Ali 🙂 Ja mam dwa i nie ma szalu, ale tez nie ma tragedii. Mam czarny i biały wiec też takie problematyczne kolory.

Dzięki za złotkawe podpowiedzi 🙂 Ja szpiczaste lubie ale jak mam długie pazury.

Ahaja, super te z paskami, to chyba jest robione z taśma? Absolutnie nie umiem tej tasiemki użyć....
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 lipca 2017 12:53
to może ja też podrzucę złotkowe inspiracje z mojego pinteresta 😉





tu nie złotko a sreberko ale pomysł zacny 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
06 lipca 2017 13:14
linki już nieaktywne, ale bardzo fajne są te z gelfavour  😉
Zorilla, tak, to tasiemka, ale podobne robiłam po prostu cienkim pędzelkiem. Ciężko jest samemu sobie operować tymi tasiemkami niestety :/

Tak btw, nie do mnie pytanie, ale większość moich kolorów to Ali - mogę polecić Color Tale, Rosalind, MYS. A  do tego grupa na facebooku Aliexpress Polska Nails & Tools przez którą zbankrutuję :p Tam jest dużo recenzji i fajnych okazji.

smartini, próbowałam zrobić coś takiego jak na ostatnim zdjęciu i za 3 razem prawie się udało XD Trzeba mocno pilnować, żeby końcówki tasiemek nie odstawały przed utwardzaniem.
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 lipca 2017 13:57
Achaja, ja kiedyś miałam takie
[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/11902475_10203317714902704_1680622875008449086_n.jpg?oh=1dd3e00f4afa6fd264ad6f2c672dac0a&oe=59C8D582[/img]
kosmetyczka robiła
jeny, jakie ja nosiłam krótkie paznokcie 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 lipca 2017 15:26
Zorilla, ja bardzo sobie chwalę ROSALIND. Można je dorwać za 1$ na promocjach.
Moja koleżanka używa między innymi tych co podlinkowała safie, tylko trzeba uważać bo często kolor na stronie dość znacznie różni sie od tego, co w buteleczce 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 lipca 2017 15:40
ale i tak są baaaardzo ładne 😀

Nie widzę różnicy w rosalind a semilackiem poza ceną 😀
A czy któraś z Was używa stempli? 😀
safie, fakt 🙂
z alli ja mam rosalind, bling i elite99. Potwierdzam, że kolory nie zawsze są takie jak na fotkach. Ale jak się kupuje 12 kolorów za 11,99 dolarów to nie wybrzydzam 😉 Maluje się wszystkimi fajnie, normalnie się odmaczają. Niektóre kolory są bardziej płynne, z reguły krycie wymaga 2-3 warstw.

Te tasiemki pięknie wyglądają, ale ja sama nie potrafię ich używać. Końcówki mi ciągle odstawały. kenna, mi też te spiczaste mega długie pazury się nie podobają. Ale o gustach się nie dyskutuję 😉 Natomiast ja uwielbiam błyszczące, kolorowe pazury i mi się Zorilla Twoje złote podobają 🙂

smartini, fajne miałaś pazurki 🙂 Faktycznie krótkie, ale ładne 😀
smartini, widzę ze złoty french jest cudny w każdej kombinacji! 😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 lipca 2017 15:27
Mi to się najbardziej podobają te z 1 zdjęcia od smartini
Achaja, ja używam 🙂
Anaa, jakich? 😀 I jakiego lakieru do stempli? Jesteś zadowolona? 😀
Moon   #kulistyzajebisty
09 lipca 2017 19:32
Achaja, ja miałam KONADy. Całkiem fajne, dużo wzorków można sobie podobierać.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 lipca 2017 21:19
Tez miałam KONADa, ale w pewnym momencie oddałam koleżance robiącej paznokcie. Mnie się jakoś nie chciało bawić.
Czarny lakier miałam też tej firmy, ale biały dorwałam w drogerii - teraz nie pamiętam już co to było.
Muszę od K. wypożyczyć i sprawdzić na hybrydach jak wyjdzie
Ja mam cały zestaw KONAD i super płytki, kiepskie stemple (wolę zdecydowanie stemple miękkie). Lakiery w zestawie który kupiłam mnie nie urzekają a na lakiery do stempli KADS z Ali czekam już wieki i do do mnie nie chcą 🙁 generalnie trzeba się naoglądać trochę tutoriali i popraktykować aby wychodziły plus podstawa jest DOBRY stempel 🙂
Dzięki, dziewczyny 😀 Marzą mi się takie, ale nie uśmiecha mi się cena z wysyłką :p Teraz, skoro już umiem robić hybrydy w jednym kolorze, czas na wzorki, a następne w kolejce jest przedłużanie żelem 😀
Ja polecam płytki i miękkie stemple z Ali tylko trzeba poczytać opinie i wybrać sklep, który ma recenzje z szybką wysyłką.
Ja właśnie zakupiłam pędzelki i dwa lakiery do stempli 😀 Mam nadzieję, że tym razem dojdą 🙂
Achaja, płytki mam z moyou i z born pretty, stemple z moyou, B. loves plates i z bornpretty, lakiery wszelkie - m.in z b loves plates, ale wg mnie te specjalne są za gęste i często zanim się odciśnie stempel to wysychają...
Dużo łatwiej stempluje mi się opi albo golden rose 🙂
Stemple z Born Pretty dopiero ostatnio testowałam i wydają się super, te z B loves plates - meh, bez szału niestety. Z Moyou - w miarę ok.

Konada nie miałam 🙂

http://blovesplates.com/
https://moyou.co.uk/
http://www.bornprettystore.com/stamping-nails-c-268_94.html
Ja od niedawna tez robię stemple.
Niestety mam tylko jedno zdjęcie i to chyba z pierwszej próby więc szału nie ma ale jest jednorożec;-)


Najnowsze szpony:


I pyłkowe 😍


Julita, nie ma szału?! Przeczadowy ten jednorożec! 😀
Dziewczyny pomóżcie :kwiatek: Szukam białego lakieru, który dobrze kryje i nie zostawia smug.
robakt   Liczy się jutro.
14 lipca 2017 08:49
Lakier czy hybryda?
Lakier polecalabym coś z Golden Rose (color expert chyba).
Lakier.
Koleżanka mi teraz pożyczyła Essie Gel Couture w kolorze Pre- show jitters, ale nie mogę go znaleźć w Polsce, a jest pod każdym względem idealny 😵 Więc szukam zastępstwa.
Ktoś próbował? Ja chyba przy następnym mani pobawię się w malowanie złotych wzorków, bo podoba mi się to oko-usta, ale jakoś nie wierzę w trwałość druciku.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się