Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

poprzednia następna
Strony: 1 ... 504 505 [506] 507 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!  (Przeczytany 1767625 razy)
rzepka

« #15150 : Wrzesień 29, 2019, 16:25:00 »
Odpowiedz cytując
Ostatni podjazd pod Wierchowinę (963 m. n. p.m.). U nas łąka do galopu w miarę równa ma jakieś 90 m długości. Za to widoki -piękne. Ale raczej teren na spacerki lol

#link
pestka

« #15151 : Październik 01, 2019, 13:32:31 »
Odpowiedz cytując

rzepka łączę się w bólu, ostatnio odpaliłam aplikację Equilab i pojechałam w teren, z prawie 70minutowej jazdy, podliczyło mi, że galopowałam w sumie 2 minuty, a wykorzystałam wszystkie możliwe miejsca w których można galopnąć  zemdlal
No i wody Wam zazdroszczę, bo u mnie nic nie ma  icon_mad
#link
Bessa ['] 20.08.2000-10.08.2013 - taki pies trafia się raz w życiu...
Hamburg ['] 10.01.1995-17.05.2018 - do końca wyjątkowy...
rzepka

« #15152 : Październik 01, 2019, 17:06:49 »
Odpowiedz cytując
A co to za okolice? duży uśmiech
#link
pestka

« #15153 : Październik 01, 2019, 18:12:05 »
Odpowiedz cytując
Sudety Wschodnie, a na zdjęciu widzimy Masyw Śnieżnika z najwyższym jego szczytem Śnieżnikiem 1426m
#link
Bessa ['] 20.08.2000-10.08.2013 - taki pies trafia się raz w życiu...
Hamburg ['] 10.01.1995-17.05.2018 - do końca wyjątkowy...
rzepka

« #15154 : Październik 02, 2019, 14:16:13 »
Odpowiedz cytując
Piękne. bardzo lubię Sudety i okolice, chociaż byłam tam tylko 2 razy -na kursie kopytowym  w Jarkowie lol
#link
Pati2012

Moje ogłoszenia
« #15155 : Październik 04, 2019, 10:34:10 »
Odpowiedz cytując
Pozdrawiamy z lasu pełnego grzybów... i ludzi wink
#link
Watrusia

« #15156 : Październik 06, 2019, 16:04:55 »
Odpowiedz cytując
Dzisiejszy terenik był udany, po wczorajszej paskudnej pogodzie, dzisiaj słonecznie, chociaż temperatura nie za wysoka. Pełno grzybiarzy w lesie uśmiech
#link
maluda

Moje ogłoszenia
« #15157 : Październik 06, 2019, 18:28:36 »
Odpowiedz cytując
I grzybiarzy.
Aczkolwiek to sezonowe niedogodności, niedługo znowu będzie cisza i spokój. Konie znoszą to spokojnie, póki ludzie nie wyskakują z krzaków.
My też uważamy bardziej, bo wielu rodziców chodzi z dziećmi.
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #15158 : Październik 07, 2019, 06:58:33 »
Odpowiedz cytując
U nas też oblężenie grzybiarzy. Konie się już przyzwyczaiły dawno do ludzi i nie reagują, ale wkurza, że prawie nie ma jak pogalopować tak dłużej, bo co rusz trzeba zwolnić, bo ludzie idą wink
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #15159 : Październik 13, 2019, 20:30:53 »
Odpowiedz cytując
Post pod postem, ale sporo liści w tym czasie opadło wink
Pośmigaliśmy w ten weekend. Wczoraj miałam "teren życia" wink Jeszcze nigdy koń mój nie był dla mnie tak łaskaw i nie był taki na 100% idealny kocham Normalnie jakbym jechała na rozgotowanym makaronie emoty327 a przy tym był super energiczny i chętny na przód, ale nic a nic nie leciał, zero spinki, totalnie posłuszny i zadowolony z życia tanczacalinka No czad po prostu duży uśmiech Ale żeby mi nie było za wesoło, to dziś już równowaga do przyrody wróciła hihi Chyba miał zakwasy po wczorajszym, bo tak plecami i dupką to jeszcze nigdy chyba nie pracował, a na pewno nie przez całą jazdę wink
Wrzucam dwie już zalatujące jesienią fotki uśmiech U nas jeszcze w sumie całkiem zielono, ale jesień już czuć mocno niestety.

#link
Reyline

« #15160 : Październik 14, 2019, 13:19:52 »
Odpowiedz cytując
Drugi teren z piesełem, pierwszy raz ponad 20 km. Daje radę duży uśmiech

#link
"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy"
zembria

Moje ogłoszenia
« #15161 : Październik 15, 2019, 10:18:07 »
Odpowiedz cytując
Reyline A jak się ta Twoja kobyłka spisuje? Pamiętam jakie miałaś rozterki co do sprzedaży poprzedniego konia i długo się wahałaś co robić. Z perspektywy czasu chyba dobrą decyzję podjęłaś?
#link
Reyline

« #15162 : Październik 15, 2019, 10:45:01 »
Odpowiedz cytując
Reyline A jak się ta Twoja kobyłka spisuje? Pamiętam jakie miałaś rozterki co do sprzedaży poprzedniego konia i długo się wahałaś co robić. Z perspektywy czasu chyba dobrą decyzję podjęłaś?

Kobyła jest świetna uśmiech Mamy nad czym pracować, ale to koń jak szyty dla mnie.
Decyzja o sprzedaży poprzedniego konia była bardzo trafna. Trafił do fajnej dziewczyny, jest mu chyba nawet lepiej niż ze mną, bo oni bardziej do siebie pasują, a nowa właścicielka ma z niego wielką pociechę uśmiech

No a ja w końcu mogę bezpiecznie, ze spokojną głową wybierać się w tereny bez obaw o jakiś niespodziewany i niekontrolowany odpał, bo kobyła jest na wycieczkach po lesie spokojniejsza ode mnie uśmiech
#link
"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy"
feno

głos wolności

« #15163 : Październik 16, 2019, 12:37:05 »
Odpowiedz cytując
Jaram się, mój koń zobaczył dzisiaj po raz pierwszy morze Śródziemne  emoty327  Niestety nie udało się zejść na plażę bo pojechałam nie tą drogą co trzeba i dotarliśmy do miejsca w którym nie było opcji przejścia przez rzeczkę na drugą stronę po której owszem było zejście (jedynie rozklekotany mostek). Może następnym razem  kocham  Jestem szalenie zadowolona z mojego konia bo byliśmy sami a on zazwyczaj jak idzie sam to ma stracha... natomiast dziś szedł jak przecinak, dumny i odważny jak lew hurra!

#link
dla uczciwych tutaj droga jest gorzka i ciężka
lecz gdy osiągasz coś z trudem, duma jest słodsza niż zemsta
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #15164 : Październik 20, 2019, 16:03:27 »
Odpowiedz cytując
feno, wow, obserwuję twoje zdjęcia i to musi być nie lada atrakcja tak terenować po Hiszpanii uśmiech

zembria
, piękne zdjęcia!

Nas tu już masę czasu nie było, więc się ciut przypomnimy uśmiech

#link
Vienaragis
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
Madzik_kos

Moje ogłoszenia
« #15165 : Październik 20, 2019, 21:39:26 »
Odpowiedz cytując
To i ja się pochwalę dzisiejszą jesienną niedzielą uśmiech moja dzielna babcia Zaczepka (28l) .... cieszymy się każdą chwilą duży uśmiech
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #15166 : Październik 21, 2019, 06:34:44 »
Odpowiedz cytując
O! Livia dawno Cię z Czrnuszkami nie było duży uśmiech Piękne foty, jak zawsze!
feno Zazdroszczę tego morza love
Madzik_kos Nieźle się babcia trzyma skoro jeszcze terenujecie! Tylko pozazdrościć takiej formy na starość duży uśmiech

My w ten weekend to nie poszaleliśmy, bo w sobotę na pierwszym galopie Łaciaty poczuł zew dzikości i małż zaliczył glebę wysmiewa a że rąbnął prawie "w stój" na płasko na plecy to już nie dał rady jechać dalej, następnego dnia też nie dał rady wsiąść. Żyje, ale plecy obite mocno ma. Ale nie ma tego złego, bo wracając nazbierałam grzybków... do kasku  emoty327

« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2019, 06:40:23 wysłane przez zembria » #link
izydorex

« #15167 : Październik 21, 2019, 07:02:44 »
Odpowiedz cytując
Zembria, to chyba u was sporo chlodniej niż w Małopolsce.  Jest tak ciepło, że konie spocone na padokach, więc galopy w terenie średnio je interesują wink Za to jest złoto i pięknie
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2019, 07:07:47 wysłane przez izydorex » #link
zembria

Moje ogłoszenia
« #15168 : Październik 21, 2019, 08:23:59 »
Odpowiedz cytując
Jakie złote foty  duży uśmiech
Jest 13 stopni więc ciepło, ale jak widać nie zbyt ciepło  konik
#link
izydorex

« #15169 : Październik 21, 2019, 09:35:07 »
Odpowiedz cytując
U nas 23 uśmiech
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #15170 : Październik 21, 2019, 09:42:50 »
Odpowiedz cytując
No co Ty? 8| ale fajnie! Kurczę a ja myślałam że u nas takie luksusy, że takie ciepełko wysmiewa
#link
azzawa

« #15171 : Październik 21, 2019, 11:51:12 »
Odpowiedz cytując
Piękne macie foty  kocham taką jesień to ja rozumiem!!
U mnie 20°, ale że niebo jest bezchmurne i nie wieje to odczuwalna ze 25°
Jest tak ładnie że wzięłam wolne i poszłam ze swoim długowłosym owczarkiem na długi spacer  hihi

[
#link
Obiś

Marzenia się spełniają-i nie mów mi,że nie:D

« #15172 : Październik 21, 2019, 20:46:16 »
Odpowiedz cytując
Piękne macie widoki  uśmiech. Pogoda u mnie dosłownie letnia, dziś jeden cieniutki rękawek i chwilami podciągałam rękawy w górę  hihi

zembria Ja w sobotę zbierałam sarny (grzyby) w kaptur  hihi. No nie umiałam się powstrzymać i wracając z terenu kaptur został koszem na grzyby  emoty327

My ostatnio totalnie wszechstronnie trochę ujeżdżalnia z siodła lub z ziemi, trochę teren z buta albo i siodła. Standardowo w sobotę się terenujemy z siodłem. Kucyk ostatnio przeżywa kolejną młodość, choć jak to ujęła przyjaciółka, on jeszcze pierwszej dobrze nie skończył  emoty327

Fotki z różnych dni  uśmiech

#link
Obiś
Fenek

Moje ogłoszenia
« #15173 : Październik 22, 2019, 13:25:10 »
Odpowiedz cytując
My tu nowi, ale też się pochwalimy terenowym szwędactwem. Mazowsze, las młochowski. Dziadek terenowy datowany węglem na 1993, pełna krew. Turystyka leśna i sakralna (przypadkiem).
#link
Madness is a gift...
any

Moje ogłoszenia
« #15174 : Październik 24, 2019, 16:22:24 »
Odpowiedz cytując
u nas reaktywacja wink jedyne 'ale', że koń po dość lajtowym terenie wrócił do stajni mokry jak ścierka...

#link
budyń

Moje ogłoszenia
« #15175 : Październik 24, 2019, 19:32:28 »
Odpowiedz cytując
any, jest ciepło, a one futro już zapuszczają, to się nie ma co dziwić :P

Ja w końcu się wybrałam w teren z koleżanką, znaczy już byłam w sobotę na hubertusie stajennym, ale nie lubię takich dużych grup :P I wczoraj mieliśmy fajnie chłodno, bez much, także sama przyjemność. Zwłaszcza, że terenu to ja nie miałam hoho, ze 3 lata chyba. Konik złoto, jeszcze muszę spróbować się wybrać sama.

#link
20.8.14
Bizon

Lach bez konia- jak ciało bez duszy.

Moje ogłoszenia
« #15176 : Październik 25, 2019, 12:27:48 »
Odpowiedz cytując
Zembria jak się robi takiego czystego konia? Srokacz jest czystszy niż moje prześcieradło:O
#link
I'm gonna take my horse to the old town road
I'm gonna ride 'til I can't no more!
zembria

Moje ogłoszenia
« #15177 : Październik 25, 2019, 12:48:31 »
Odpowiedz cytując
Zalety bycia bezdomnym hihi Chlopaki żyją wolnowybiegowo więc nie ma opcji, żeby położyli się w kupie, czy w miejscu które służy za pisuar. Jak się tarzają to najchętniej w piachu, a to łatwo się czyści duży uśmiech
#link
Bizon

Lach bez konia- jak ciało bez duszy.

Moje ogłoszenia
« #15178 : Październik 25, 2019, 12:59:02 »
Odpowiedz cytując
A to czyścioszek.....uśmiech
#link
I'm gonna take my horse to the old town road
I'm gonna ride 'til I can't no more!
kotbury

« #15179 : Październik 26, 2019, 18:36:50 »
Odpowiedz cytując
Słuchajcie, a ja zadam głupie pytanie (choć podobno takie nie istnieją): w jaki sposób zabezpieczacie się przed upuszczeniem telefonu robiąc fotę z siodła w terenie?

Tak sobie pieknie ostanio rzeźbię na łączkach i bym cyknęła a to jelonki, a to zajączki, a to pana w balonie, który nam zleciał nad głowę "popaczeć" na laskę na koniu (bo to takie logiczne, wsiadać do czegoś co leci wysoko aby potem zlatywać komuś na głowę żeby móc obejrzeć z bliska. Z na tyle bliska, że ucieliśmy sobie gadkę..). Ale się boję, że mój koń drgnie, bo listek, srystek, (balon tylko oglądała robiąc "stójkę", ladny był, kolorowy  kocham) i dupa będzie z telefonu. BO ja mam konia na tyle dużego, że z ziemi nie wsiądę.
#link
Strony: 1 ... 504 505 [506] 507 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 19 zapytaniami.