Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

poprzednia następna
Strony: 1 ... 496 497 [498] 499 500 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!  (Przeczytany 1671997 razy)
marysia550

Moje ogłoszenia
« #14910 : Październik 29, 2018, 20:24:25 »
Odpowiedz cytując
nokia6002, e tam, sam stęp był. A ona ma zawsze takie uszy, oczekuje ataku od tyłu uśmiech
Tereny mają swoje uroki, ale czasem brak płaskiego doskwiera.
#link
Tusia2012

« #14911 : Listopad 09, 2018, 14:07:08 »
Odpowiedz cytując
Skończyła się złota polska jesień i w lesie zrobiło się mglisto, mroczno i tajemniczo, ale nieustająco pięknie love
#link
Na_biegunach

"It's never the horse - it's always you!" R. Gore

Moje ogłoszenia
« #14912 : Listopad 09, 2018, 14:46:17 »
Odpowiedz cytując
Mrau! Cudnie, mgliście i magicznie. Brakuje mi terenów.
#link
maluda

Moje ogłoszenia
« #14913 : Listopad 09, 2018, 19:37:16 »
Odpowiedz cytując
Osobiście jestem ciekawa czy w tym roku będzie śnieg, a mowa o Wielkopolsce. Tam, gdzie góry, pewnie spadnie. Tu, gdzie ziemia płaska jak patelnia, to raczej niekoniecznie.
#link
SzalonaBibi

« #14914 : Listopad 09, 2018, 20:39:40 »
Odpowiedz cytując
Ale jak to, że mgliście i jesiennie???
Zdjęcie z wczorajszego terenu. Autentyk, żadna ściema:
#link
"Każdy z nas jest łodzią w której
Może się z potopem mierzyć
Cało wyjść z burzowej chmury
Musi tylko w to uwierzyć!"
Tusia2012

« #14915 : Listopad 10, 2018, 08:42:17 »
Odpowiedz cytując
SzalonaBibi  Pięknie u ciebie, u nas na Mazurach już od paru dni taka mgła,że na dwa rzuty beretem to już nic nie widać, po ciemku strach samochodem jeździć  8|
#link
marysia550

Moje ogłoszenia
« #14916 : Listopad 11, 2018, 16:21:22 »
Odpowiedz cytując
Jak montujecie kamerkę na kask? z jakiego programu korzystacie do zrobienia filmu?
#link
ElaPe

Radosne Galopy Sp. z o.o.

« #14917 : Listopad 11, 2018, 17:14:17 »
Odpowiedz cytując
U mnie jest obecnie tak:

https://youtu.be/_0pYOeTWYfU

Marysia: ja korzystam z Movie Maker, prościutki programik ale zawsze conieco można skleić
#link

Brylant Dyskusji Wszelakiej
agaEl

« #14918 : Listopad 11, 2018, 17:30:57 »
Odpowiedz cytując
U mnie też zostały wspomnienia po pięknej pogodzie, ale warto sobie przypomnieć  duży uśmiech

obecnie pogoda taka:

dokładnie tydzień temu było tak:
#link
marysia550

Moje ogłoszenia
« #14919 : Listopad 11, 2018, 17:43:35 »
Odpowiedz cytując
ElaPe, masz do kasku mocowaną tym najzwyklejszym uchwytem, czy do daszku kasku?

Chyba ostatni teren z taką aurą. Mam nadzieję, że film sie otworzy

https://drive.google.com/file/d/1SH5IJUU86NcMD-sGC80cK_4_Ta1kHBmW/view?usp=drivesdk

Z kamerką jechala moja corka, ja prowadzę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2018, 09:54:31 wysłane przez marysia550 » #link
trusia

Moje ogłoszenia
« #14920 : Listopad 13, 2018, 11:10:11 »
Odpowiedz cytując
W niedzielę było u nas tak pioruńsko zimno, że wygrzebałam zimowe ciuchy i przyniosłam do stajni. Tymczasem w poniedziałek wróciła wiosna, pojechałam w samym t-shircie (co prawda z długim rękawem) i chciałam tę wiosnę uwiecznić na zdjęciach. Nie wiem w jaki sposób zdjęcia robione z siodła wyszły tak, że okolicy nie widać, bo mamba prawie wszysko zasłania.

#link
Every citizen has the right to do nothing
ElaPe

Radosne Galopy Sp. z o.o.

« #14921 : Listopad 13, 2018, 15:19:38 »
Odpowiedz cytując
Marysia550: aparat mam zawieszony na szyi pod ubraniem, a jak chcę filmować to go w ręku trzymam. No i jakiś filmik skleiłaś z muzyką jak widać. Ty chyba GoPro filmwałaś bo horyzont się zakrzywia
#link

Brylant Dyskusji Wszelakiej
izydorex

« #14922 : Grudzień 08, 2018, 15:48:17 »
Odpowiedz cytując
Koń pozuje wink

#link
kaloe

WWW Moje ogłoszenia
« #14923 : Grudzień 08, 2018, 17:00:51 »
Odpowiedz cytując
W niedzielę było u nas tak pioruńsko zimno, że wygrzebałam zimowe ciuchy i przyniosłam do stajni. Tymczasem w poniedziałek wróciła wiosna, pojechałam w samym t-shircie (co prawda z długim rękawem) i chciałam tę wiosnę uwiecznić na zdjęciach. Nie wiem w jaki sposób zdjęcia robione z siodła wyszły tak, że okolicy nie widać, bo mamba prawie wszysko zasłania.

A co to za kare konisko?
#link
Ircia

Olsztyn\ Różnowo

« #14924 : Grudzień 08, 2018, 20:17:10 »
Odpowiedz cytując
Marysia 550, ale fajne tereny  kocham chyba ja muszę się w końcu ruszyć wink
#link
Uczciwy człowiek po to żyje aby mieć wrogów!
Obiś

Marzenia się spełniają-i nie mów mi,że nie:D

« #14925 : Grudzień 09, 2018, 19:18:22 »
Odpowiedz cytując
izydorex Co to za woda? Ślicznie wygląda  kocham

My dalej hasamy,pogoda różna,ale jak na razie udaje się utrzymać szalone trzy dni pracujące mimo wszystko  hihi

Kucynek w drodze do lasu  konik

#link
Obiś
izydorex

« #14926 : Grudzień 09, 2018, 20:16:04 »
Odpowiedz cytując
Leśny staw. Bardzo urokliwy
#link
KaskaD30

« #14927 : Grudzień 09, 2018, 20:25:25 »
Odpowiedz cytując
Obis  :kocham:poprosze nazwe i wymiary bezterlicowki, plus slow kilka z uzytkowania na hc kwiatek. Moze byc na pw. Przepraszam za off topa, ale lame sie czy nie kupic mlodemu od kilku miesiecy.... a w temacie, piekne widoki macie....
#link
Obiś

« #14928 : Grudzień 09, 2018, 20:35:34 »
Odpowiedz cytując
izydorex Przez chwilę się zastanawiałam,czy to nie jakieś...bagna  hihi. Ale wygląda naprawdę cudownie, wręcz bajkowo  kocham

KaskaD30 Siodło to barefoot model cheyenne w rozmiarze 0. Pisz śmiało na priv, co byś chciała dokładnie wiedzieć, chętnie na tyle na ile dam radę,to pomogę  uśmiech
#link
Obiś
trusia

Moje ogłoszenia
« #14929 : Grudzień 10, 2018, 13:54:48 »
Odpowiedz cytując

A co to za kare konisko?

W jakim sensie?  To moja kobyła o ksywie czarna mamba.
#link
Every citizen has the right to do nothing
Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #14930 : Grudzień 24, 2018, 13:10:21 »
Odpowiedz cytując
Dawno nas nie było, więc wrzucam jedno zdjęcie - załapaliśmy się na trochę śniegu w tym roku:

No i tradycyjnie życzę spokojnych świąt i wszystkiego dobrego w nowym roku uśmiech

#link
Vienaragis
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
zembria

Moje ogłoszenia
« #14931 : Grudzień 30, 2018, 20:56:55 »
Odpowiedz cytując
Wątek nam troszkę umarł, ale mam nadzieję na reaktywację w 2019 roku kwiatek
My jeździmy dużo, kilometry na Edmundzie wskakują jak szalone, chłopcy się spisują coraz lepiej, coraz rzadziej miewamy jakieś sytuacje, gdzie musimy nad czymś popracować w terenie. Teraz to już praktycznie sama przyjemność jest duży uśmiech I tego Wam terenowiczom chciałam życzyć w nowym roku kwiatek Żeby każdy teren to była przyjemność dla Was i waszych koniuszków duży uśmiech
Wrzucam kilka fotek z ostatnich terenów, w tym mega śnieżnego terenu w Wigilię kocham Było cudnie! Las jak z bajki, galopy zaśnieżonymi ścieżkami w absolutnej ciszy love To jest coś, co uwielbiam właśnie, że w śniegu nie słychać tętentu kopyt.

#link
PumCass

zachowaj zimną krew!

« #14932 : Styczeń 01, 2019, 21:39:12 »
Odpowiedz cytując
My już pierwszy teren w nowym roku zaliczyliśmy, chociaż pogoda nie dopisała  wink

i pomyśleć, że kilka dni temu cieszyliśmy oczy takimi widokami...

Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Dużo zdrowia, zero kontuzji i udanych terenów!  konik
#link
Życie - życiem, realność - realnością, ale gdy raz wdepniesz w jakąś bajkę to twój świat będzie nią śmierdział, aż zdechniesz...
zembria

Moje ogłoszenia
« #14933 : Styczeń 02, 2019, 18:35:09 »
Odpowiedz cytując
W sylwestra mieliśmy takie piękne spotkanie duży uśmiech Nie mam jak tu umieścić wszystkiego więc podrzucam link do fb:
łosie uśmiech szkoda tylko, że fb jakość obniża ehh
#link
maluda

Moje ogłoszenia
« #14934 : Styczeń 02, 2019, 18:43:39 »
Odpowiedz cytując
Zawsze chciałam spotkać, niekoniecznie konno. Fascynują mnie te zwierzęta, właściwie prawie każde, które nie przypomina komara.
Zazdroszczę!

Przyznaję się, w terenie dawno nie byłam. Koń chodzić - chodzi, ale aktualnie jeździmy na placu.
Na pewno wrócę do pól i lasów.
#link
Bizon

Moje ogłoszenia
« #14935 : Styczeń 02, 2019, 18:45:50 »
Odpowiedz cytując
Ale czad. I jakie zainteresowane. Ja najlepszy okaz jaki miałam to jeleń. Raz w życiu.
#link
Lach bez konia- jak ciało bez duszy.
Obiś

« #14936 : Styczeń 02, 2019, 19:32:37 »
Odpowiedz cytując
zembria Z jakich okolic jesteś,że macie takie piękne łosie  kocham? U mnie jest dużo zwierząt. Mijam często sarny, bywa,że i z jeleniem. Są dziki, lisy,zające,borsuk i widziałam też jenota, ale łosi to my nie mamy  emoty327

Mu też dalej śmigamy. Teraz mieliśmy niespełna 2 tygodniową przerwę, bo miałam dłuższy urlop świąteczny i wyjechałam. Nie było mnie w stajni 11 dni, chyba ostatni raz tak długo nie byłam w poprzednie Boże Narodzenie  icon_rolleyes
Potuptaliśmy dziś w teren,tak statycznie,spacerowo miało być a kucyk jak się doczekał galopu tak zadem uszy nakrył,dupka latała  hihi. Cudownie było do niego wrócić  kocham. Choć pogoda u nas raczej dość paskudna  wink
#link
Obiś
Tusia2012

« #14937 : Styczeń 02, 2019, 23:24:56 »
Odpowiedz cytując
zembria  piękne spotkanie, u mnie w lesie też często spotykam łosie ale nie chcą pozować do zdjęć. Zazdroszczę wam tych terenów strasznie, ja nie siedziałam na koniu od listopada... albo nie ma czasu albo pogoda nie dopisuje. A dziś kolejny "atak" zimy i znowu musiałam odpuścić  icon_rolleyes
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #14938 : Styczeń 03, 2019, 11:07:12 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny kwiatek U nas płowej zwierzyny jest sporo, jelenie najrzadziej spotykamy, choć kilka dni temu natknęliśmy się na stado około 10 sztuk, które nam 3 razy drogę przebiegło uśmiech Łosi jest sporo, one nie mają tu czego się bać więc nie są płochliwe, piechotą pewnie byśmy tak blisko nie podjechali, ale że byliśmy konno to nie czuły się zagrożone i były bardzo nami zaciekawione uśmiech Na filmie wygląda jakby były nieco dalej, ale to było 30-50m ciągle duży uśmiech Także gapiliśmy się spokojnie zachwyceni. W tym roku spotkaliśmy ich mało, to mieliśmy na koniec kumulację hihi Zeszłej jesieni się śmialiśmy, że teren bez łosia się nie liczy wink Tu jest kompleks ponad 25tyś hektarów lasu więc zwierząt mieszka sporo. We wrześniu spotkaliśmy wilka kocham są tu podobno od niedawna, ale nawet leśniczy mówił, że widział jedynie ślady, a nam drogę przebiegł hurra! Normalnie gęsią skórkę miałam z zajarania emoty327
Obiś To lasy między Malborkiem, a Sztumem.
#link
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #14939 : Styczeń 03, 2019, 11:20:56 »
Odpowiedz cytując
zembria, super! A jaki Twój konio fajny w tym wszystkim kocham
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
Strony: 1 ... 496 497 [498] 499 500 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 19 zapytaniami.