FORUMOWE KOSZULKI ANK.3

W rozmowach stąnęło narazie na czarnym polo. Dlatego też na takim wzorze bazujemy. Nie ma pewności czy damy radę porobić koszulki z nickami, więc proszę nie przyzwyczajać się zbytnio do tej myśli i skupić raczej na reszcie szczegółów.

Wzór nr 1

Większe:


Wzór nr 2

Większe:


Wzory przygotowała Nikaa, na podstawie rozmów w wątkach koszulkowych.

Czas trwania ankiety: 14 dni.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
05 listopada 2009 19:44
jedynka, ale zamiast kropki żeby była gwiazdka jak w tym wzorze 1 na dole  😉
Poprawiłam ankietę, jest opcja z gwiazdką.
Żaden  😕. Chciałbym grafikę z voltopirów  😕
Wzór nr 2 z gwiazdkę bez napisu na plecach. Chciałabym żeby nick był na rękawku.
Szkoda, że konika voltopirowego nie ma  :/
darolga   L'amore è cieco
07 listopada 2009 11:58
Jakby był nick na rękawku jeszcze, to byłoby super 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
07 listopada 2009 14:11
mnie też się nie podoba, brakuje końskiego akcentu. może tworzymy pewna "elite" 😉 i nikt nie musi wiedziec o co chodzi, ale taka minimalistyczna koszulka z takim wzorem źle się kojarzy. gwiazdka też mi nie leży. zato kroj koszulki fajny, poza tym wyciągniętym korpusem w drugiej wersji 🤣
Rozmawiałam z dziewczyną, która załatwiała koszulki dla grupy z innego forum, na którym się udzielam. Co prawda robiła je w firmie znajomych, więc wyszło taniej jakoś, ale z tego co wiem, to za napisy na rękawkach dopłacało się 50gr, więc są szanse 😉

Mam paskudne przeczucie, że długo nam zejdzie zanim oparcujemy wzór koszulki... konik voltopirowy też by mi bardzo odpowiadał. Nie wiem tylko czy zamiast napisu z przodu czy z tyłu 😉
cieciorka   kocioł bałkański
07 listopada 2009 14:50
lepiej żeby zeszło długo, ale żeby pomysł dopracować.

ten nie jest zły, ale wolałabym "łał"
Może najprościej zrób sama projekt i pokaż co według Ciebie będzie 'łał'  😉
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
07 listopada 2009 20:26
2 - ale po grzyba kobylasty napis na plecach?? jak dla mnie do 2 opcja ale bez napisu na plecach
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 listopada 2009 13:22
Mnie się chyba najbardziej podoba nr 1 , gwiazdka mnie nie razi 😉
Ja bym pokombinowała z małą grafiką z Voltopirów na piersi nad napisem, tak żeby skomponować oba motywy.
A może napis mógłby być wykonany "Voltopirową" czcionką (wtedy bez gwiazdki oczywiście 😉 )?
Tak sobie luźno kombinuję. Sama siedzę na RV, ale może by tak wykonać ukłon w stronę Voltopirów 🙂


Ciekawa jestem ile osób znajdzie ten wątek, ja wpadłam przypadkiem, bo chciałam spytać w temacie o rocznicy czy coś się ruszyło.
A może tak?:
- mały napis z przodu "re-volta" bez gwiazdki
- na plecach "voltopirowy" koń
- ewentualnie mały nick na rękawku?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
08 listopada 2009 14:45
yegua to chyba najlepszy pomysł jaki padł do tej pory  👍 zarowno osoby z re-volty jak i voltopirow beda mialy swoją cząstkę na koszulce
In.   tęczowy kucyk <3
08 listopada 2009 14:47
A ja myślałam odwrotnie - na piersi konik voltopirowy, a na plecach re-volta.pl ; )
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 listopada 2009 14:53
In.
To mniej więcej jak ja.
Hm, a może by zrobić taki 'konkurs' czy coś, na najlepszy projekt, bo nie wiem jak inaczej mamy zamiar dojść do porozumienia  😁


Ciekawa jestem ile osób znajdzie ten wątek, ja wpadłam przypadkiem, bo chciałam spytać w temacie o rocznicy czy coś się ruszyło.



sądzę, że niewiele. Też można by doczepić ten wątek w towarzyskich i koniach.
Jest doczepiony, ale podejrzewam, że za dużo ankiet w nim jest:

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,10426.0.html
Edytka, 🙂 Niestety jestem beztalenciem graficznym, więc projektu nie stworzę. Najlepszy byłby konkurs na projekt. Przecież mamy tu masę zdolnych osób.

Dopisek: w załączniku wizualizacja pomysłu, oczywiście niedopracowana.
Dziękuję Nicee, za możliwość wykorzystania jej projektu  :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 listopada 2009 20:37
Ten konik nie jest całkiem złym pomysłem, ale nie w takim kwadraciku, wycięty wyglądałby lepiej 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
08 listopada 2009 20:46
Ja bym nie chciała tego wielkiego napisu na plecach wystarczy mały na rękawie lub przodzie (kieszonce), nick może być i konik też
Pauli, pewnie. Wolałam się nie podejmować wycinania. W ogóle mógłby być szkicem na koszulce.
Konik musi być koniecznie, bez tego jest bezpłciowo. Ten z voltopirów jest OK 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
09 listopada 2009 14:06
mam pytanie, gdzie my bedziemy takie koszulki nosic?
maja charakter upominkowy czy bedziemy się po nich znajdowac na imprezach konskich? 😁
Ja mam zamiar je nosić na zawodach i okazjonalnie na treningi  😉
In.   tęczowy kucyk <3
09 listopada 2009 14:41
Ja biorę z myślą "jak będę się przedstawiać coponiektórym na wkkw w Białym Borze, to już się nie będą na mnie tak dziwnie patrzeć" ; )
yegua   nie ma za co  😀  Podoba mi się zdecydowanie ten projekt  🙂 

Ja planuję osić na wszelkich zawodach końskich i już nie wypatrywać twarzy znanych ze zdjęć :P
A poza tym pewnie będę ubierać tak po prostu 🙂
Wzór nr 1 z gwiazdką 🙂 Ale bez takiego wielkiego napisu na plecach - żeby tak gwiazdka była na napisie na piersi i rękawie.
Napis i konik z voltopiry.pl też byłby faaaajny..... Nawet bardzo. Tylko konik nie w kwadracie, dziwnie tak wygląda.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 listopada 2009 12:28
Mnie się koncepcja napisu na plecach podoba, ale co wy na to, żeby pobawić się z rodzajem czcionki??





Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się