Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 kwietnia 2015 16:52
Majorowa a powiesz, czemu zdecydowałaś się na usunięcie? I dlaczego nie chciałaś od razu zakryć innym, czy nie dało się?  😉
smarcik nie chwaliłam się, bo Martyna odwołała mi termin 🙁 plan jest, wzór ten sam, ale podejrzewam, że dopiero pod koniec września zrobie jak bede w PL 🤔 przykro, ale musze po prostu poczekac 😫
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 kwietnia 2015 17:01
Kurcze, szkoda bardzo  🙁 A pochwalisz się co planujesz?  😉
smarcik, zdecydowalam sie na laser, bo liczylam na to, ze uda mi sie go zupelnie usunac. Nie chcialam zakrywac. Okazalo sie jednak, ze tak mnie gleboko mnie wydziargali, ze barwnik zchodzil, ale zostawaly blizny, wiec nie mialam wyboru. Zrobilam sobie ten ten tatuaz w prezencie na 17-te urodziny, kiedy trybale byly jeszcze w modzie i do dzis strasznie zaluje. Na szczescie mam go w takim miejscu, ze dopoki nie zdejme majtek, to nie widac.
kujka   new better life mode: on
26 kwietnia 2015 07:54
Majorowa, o kurcze, przechlapane z tym usuwaniem...
W Toruniu 9.05 dzień otwarty w till death tattoo - tatuaże w cenie 100-200zł - zbierają kasę na cele charytatywne i zaprosili kilka osób
https://www.facebook.com/events/1636112833276335/
kujka, dokladnie. Dlatego nie chce prawic moralow, ale decyzje o tatuazu zawsze warto dobrze przemyslec. Szczegolnie taki w widocznym miejscu i w kolorze. Trudniej potem usunac albo przerobic. Jesssu! Brzmie jak wlasna babcia. Chyba sie starzeje 😵

Fecet, ktory usuwal moj tatuaz mowil, ze najczesciej usuwany motyw to imie ex partnera/partnerki.
smarcik plan ciągle ten sam 😉 mistyczne niebo z gwiazdami zakmniete w konturze konia 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 kwietnia 2015 15:00
Jeszcze nie widziałam pracy Martyny bez mistycznego nieba  😂 Żeby nie było, nie śmieję się z pomysłu, w końcu sama też mam na sobie jej pracę i ogólnie podoba mi się jej styl, po prostu od prac z tym niebem aż bije wielki napis "POPIEL"  😉


Chciałabym już iść do studia.. A powiedziałam sobie NIE na najbliższe lata.. grrr  😤
Martyna zrobiła też kilka fajnych kwiatków - bez nieba  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 kwietnia 2015 16:46
Jasne, że robiła inne prace, to był żart  😉 Co nie zmienia faktu, że niebiesko-fioletowe niebo w gwiazdkami zdecydowanie jest jej znakiem rozpoznawczym  😉
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
27 kwietnia 2015 17:17
Obejrzałam wszystkie zaproponowane przez Was studia, i stanowczo chcę trafić do Szymona z krakowskiego Kultu - obłędnie podobają mi się jego prace. Napisałam maila, czekam na odpowiedź  😉 I intensywnie rozmyślam, czy aby na pewno chcę - ale na razie im bardziej myślę, tym bardziej chcę. Zobaczymy, co odpiszą, no i jakby co, to będę się pewnie umawiała na lipiec/sierpień. Będę mogła zagoić wtedy tatuaż w chłodnym domu bez chodzenia do pracy i ubierania czegokolwiek.

Dziewczyny, a jak to jest z gojącym się tatuażem i snem? Nic się nie dzieje od kołdry/prześcieradła/obejmującej ręki partnera etc.? Wiem, że pytanie głupie, ale mnie to nurtuje...  😡

I jak to jest z maściami znieczulającymi? Któraś z Was korzystała?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 kwietnia 2015 17:34
To nie jest głupie pytanie  😉 Pierwszej nocy obowiązkowo folia żeby nie zabrudzić wszystkiego dookoła wychodzącym tuszem, ja zawijam na noc jeszcze przez kilka dni żeby go nie przesuszyć podczas snu. Ogólnie trzeba posmarować maścią przed snem i nie spać na tym miejscu, partner lepiej też niech się nie przytula do tatuażu przez jakiś czas  😉
Ale tak czy siak zdarza się upaprać pościel, więc śpij albo w pościeli, za którą nie przepadasz, albo w ciuchu, za którym nie przepadasz  😉 zależy od miejsca tatuażu, mi z ręki folia zjeżdżała podczas snu i żadna taśma nie pomogła, taki urok  😉

Maści znieczulającej nigdy nie używałam, parę osób się to wypowiadało - generalnie konkluzja chyba taka, że się nie opłaca, bo nawet jeśli działa, to tylko na początku, a początek boli najmniej  😉
Dokładnie, nie opłaca się używanie maści znieczulającej. Ja smarowałam emlą, mój tatuaż był robiony niecałą godzinę a znieczulenie puściło po zrobieniu konturów. A był to prosty wzór.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
28 kwietnia 2015 09:04
dziękuję za odpowiedzi  :kwiatek:

Edit:
Dobiłam się. Szymon takiego tatuażu nie wykona, wykonuje tylko tatuaże autorskie na podstawie własnych projektów. Czekam na odpowiedź, kogo oni ze swoich tatuażystów proponują i przyjdę się skonsultować 😉 Póki co żaden innych z zaproponowanych przez Was tatuażystów mi nie odpowiada - za mało mają subtelności, ich prace zwłaszcza w kolorze odbieram jako zbyt "mocne", agresywne, ostentacyjne lub komiksowe. Albo mam spaczony gust 😉 To będzie ciężki orzech do zgryzienia, coś czuję...  :emot4: Z zaproponowanego Rock'n'Roll, ale z filli warszawskiej i wrocławskiej odpowiadają mi Ci tatuatorzy Ewa Sroka, Alex.

Co sądzicie? A gdybyście Wy miały wykonać tatuaż w takim stylu - to u kogo?
No to mogę się pożegnać z microdermalem.
Ziarnina mi się robi. Po 1,5 roku od zrobienia 🙁.
Straszne. Dawno nie było mi tak przykro  😕.

Do tej pory było wszystko ok, a dzisiaj wkoło dermala zaczerwienienie, wycisnęłam delikatnie spod niego coś białego, czyli teoretycznie ropy tam nie ma. Co teraz robić? Przemywam Octeniseptem... Zaklejać plastrem, czy niech się wietrzy? Lecieć jutro po Tribiotic?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 kwietnia 2015 14:15
Tribiotic jak sama nazwa wskazuje to trzy rodzaje antybiotyku i stosuje się go kiedy stan jest na tyle poważny, że jest ropa (zielona, śmierdząca maź).

Nie zaklejaj plastrem, niech ma dostęp powietrza, przemywa Oceniseptem i czekaj.
Ja zawijałam 3 noce folią, tzn. przez 3 dni w ogóle chodziłam z folią i zmieniałam co 3 godziny opatrunek- mycie specjalnym mydłem, osuszanie ręcznikiem papierowym, maść, folia. Brzegi folii jeszcze zaklejałam taśmą papierową, szeroką, nic nie zjeżdżało, nic się nie przekręcało. Nie wybrudziłam nic 😉

I nie używałam niczego przeciwbólowego, nie ma sensu, zresztą bez przesady, to nie jest jakiś tragiczny ból, ja wytrzymałam w sumie na luzie. Dziękuję kochanym chłopakom z treningów, że mi doradzili zabrać 2 tabliczki czekolady i duży karton soku z marchewki. Przydało się!
Hej zrobilam sobie pierwszy tatuaż 🙂
Tatuator powiedział ze nie zawijać w folie tylko z odkrytym chodzić i 3 razy dziennie smarowac a przed umyć mydłem. Ale ja nie o tym. Tatu mam kolorowy tylko zastanawiam sie czy kolorystyka sie zmieni jakoś ? Gdyż tło którego w projekcie nie było a na tatuażu jest ma kolor zielony i czy możliwe ze zmieni sie na niebieski?
aniapa moja znajoma robiła takiego feniksa, mogę podpytać gdzie 🙂

ma kolor zielony i czy możliwe ze zmieni sie na niebieski?


Nie. Może zmieniać się odcień, tatuaż straci trochę na intensywności kolorów, ale bez cudów, nagle jeden kolor nie zmieni się w inny
dziewczyny - gdzie w Wawie znajdę dobrego piercera?
Anaa Polecam Morbida w arifie. http://www.arif.pl

Sisisa Na dużą ziarninę embe polecał mi najpierw przemyć spirytusem, a potem posmarować maścią Betadine (bez recepty). Podziałało, wyraźnie się zmniejszyła. Na małą ziarninę Morbid kazał smarować olejkiem z drzewa herbacianego, na większą stosować Bedicord G (na receptę).
Anaa robiłam kilka rzeczy w Juniorink u Suchego i za każdym razem byłam zadowolona
Jakby kogoś interesowało to znalazłam ifno o promocji na piercing w Warszawie w CrM Bodymodyfications u Conora 🙂
Nie bede wklejać wszystkiego wiec jak coś wiecej info na stronce
https://www.facebook.com/CrM.Bodymodification.Studio?fref=ts

Ja chyba się wreszcie skuszę na język 😀
Swoją droga mam teraz załobę bo po 4 latach musiałam wyjąc kolca z karku, zaczeła się migracja, mimo cackania się z nim jak z jajkiem... czekac az się zagoi i zaraz właduję microdermale 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 maja 2015 12:29
dziewczyny - gdzie w Wawie znajdę dobrego piercera?


Jeszcze jest Connor.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
06 maja 2015 12:31
aniapa moja znajoma robiła takiego feniksa, mogę podpytać gdzie 🙂




Bardzo chętnie. Na razie nikt nie chce podjąć się mojego pomysłu - Ci tatuażyści, którzy mi odpowiadają, nie czują się dobrze w klimacie moich tatuaży. Heh. Szukam dalej.
Jak zwykle wyskocze jak Filip z konopii... Czy Black Star ma nadal dobre opinie? 👀 Ktore studio w Warszawie jest godne polecenia? 👀
dzięki :-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się