Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

yga   srają muszki, będzie wiosna.
22 września 2014 20:25
Nav -  😜 bardzo fajne! W ogóle fajnie wyglądasz! 😀

dzięki dziewoje, na drugiej stopie chyba machnę odrazu innego, co by mu smutno nie było  😁
troszkę ponad 2h. Jeszcze zostały 4 tattoo i będę spełniona  😂
yga, walnij, z doświadczenia wiem, że zwierzaki lubią chodzić w parach  😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 września 2014 11:11
Nav
Jestem wielką fanką Twoich tatuaży!  😍
Normalnie zazdrość mnie zżera 😜 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 września 2014 11:17
Ja też jestem pod wrażeniem ptaka Nav  💘 (o poprzednich nie wspominam bo już były wielokrotnie chwalone w tym wątku  😉 ).


Mam dylemat, bo w końcu zdecydowałam się na upragnioną dziabę na udzie i teraz nie mogę wybrać, czy chcę na prawym czy lewym  😁 Zrobiłabym na lewym bo póki co wszystko mam z prawej strony, ale z drugiej strony trochę mi szkoda bo może kiedyś mi przyjdzie do głowy zrobić jakiś wielki tatuaż na cały bok więc lepiej byłoby zostawić lewą stronę 🤔wirek:  😉 W każdym razie ostatecznie zdecydowałam się na Karolinę z Gulestusa i w przyszłym tygodniu idę się zapisać  😜
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 września 2014 11:28
rób na lewym! 😉

Nav, bajerancki ptaszek  😍
Nav piękna ptaszyna. reszta twoich tatuaży też bardzo mi się podoba. zdradziłabyś (może być na pw) ile mniej więcej pieniędzy trzeba sobie odłożyć na tej wielkości cudo u Magdy Bujak?
Dziękuję wszystkim  :kwiatek:

niezmiennie jestem zachwycona pracą Magdy, a muszę w końcu przestać się u niej tatuować  🤣 na razie jeśli się uda to pojawię się już niebawem z nowym tatuażem, nie od Magdy, ale blisko, bo od dziewczyny z jej studia  😁 i jak się uda zrealizować ten projekt, to już rękaw prawie gotowy!  💘
smarcik, no jasne, że na prawym! Lewe udo+ bok zostaw dla Ondrasha 😉

Nav, Chyba masz jedne z fajniejszych tatuaży w tym wątku! Pochwal się co dorabiasz do maków.
Mój drugi nadgarstek będzie taki 🙂 cegła oblana krwią. Byle do 5.12.

Nav - piękny!
cierpienie- masakra.  😁 Ale szacun za oryginalność, pewność swego i nie ulegania modzie  🙂 To lubię.
Dla jednych masakra i pewnie nawet gdyby im dawali pieniądze to by sobie nie wydziargali. Dla mnie to symbol, który noszę w sercu i wiem na pewno, że gdybym była w ich wieku i żyła w tamtych czasach to razem z nimi stanęłabym do walki z okupantem, oddałabym życie za wolność.

Dlatego szacun za pewność swego !!  🙂 Lubię właśnie tatuaże, które coś znaczą. Coś wyjątkowego. Coś co nas wyróżnia od innych. Nie przepadam za tatuażami, które są "obrazkiem"   😉
Nie mogę się doczekać tego grudnia, a przy ostatnich plecach mówiłam " nie nie nie, już nigdy więcej" bo bolało jak cholera, no i co... 1,5 miesiąca mija, a ja umówiona na kolejny  🤣
Mój drugi nadgarstek to data ślubu, też wyjątkowy dla mnie tatuaż i uwielbiam na niego patrzeć 🙂
Na plecach będę miała bajkę, no ale pegaz i jednorożec to symbol konia, które też kocham nad życie i są cząstką mnie 🙂
Ja mam ten jeden swój i ..  na razie nie odczuwam potrzeby nanoszenia na siebie niczego więcej. Ani bólu się nie boję, ani kwestia kasy, ani ciała mi nie szkoda.
Po prostu..naniosłam na siebie to co miałam nanieść i na razie czuję wewnętrzną ciszę.  🙂 A co będzie dalej, pokaże czas.
No u mnie tylko dokończyć plecy, więc jakieś z 3 sesje będę miała jeszcze, ale w inne miejsca już nie będę robić. Tylko nadgarstki i plecy.
lotka13 dziękuję  🙂 co do następnego tatuażu - pochwalę się jak zrobię  😀 mogę na razie powiedzieć, że robię u Martyny Popiel z Ink Miners Tattoo, więc to już duża wskazówka  😉

[edit]

już jest  😍
Nav, super 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 września 2014 20:46
Nav aaaaa zakochałam się!  😍


Ja oczywiście z braku czasu nie poszłam do Karoliny zapisać się na tatuaż, więc znowu wszystko mi się przesunie w czasie bo wyjeżdżam  🙄
emptyline   Big Milk Straciatella
30 września 2014 21:12
Nav, ekstra! Pokażesz foto całej ręki?
Nav mistrzynio!  😍
Dziękuję wszystkim  🙂 dwa tatuaże w tydzień, poniosło mnie  😁 ale okoliczności były sprzyjające no i co ja mogę, nie potrafiłam się oprzeć  🤣

emptyline całą rękę mogę wrzucić, ale nie da się ustawić tak żeby wszystkie tatuaże były dobrze widać  🙂 mam jeszcze takie pokazujące dwa najnowsze nabytki
emptyline   Big Milk Straciatella
30 września 2014 21:49
Nav, świetnie się komponują, jak dla mnie mega!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 października 2014 09:52
Nav
Piękny!
o kurczę, Nav co kolejny to jeszcze piękniejszy!
Nav - cudo!!!
emptyline Ciekawe jak się będzie komponował cały rękaw  😁

Miał być większy, ale a) nie wytrzymałabym już więcej podczas jednej sesji  😉, b) zostawiłam jednak więcej miejsca, żeby coś jeszcze dorobić w przyszłości

Na tym na razie zamierzam poprzestać... na ten rok  😉

Dzięki za miłe słowa!  🙂
Kosmos!
Nav super jest!  🙂 dawno mnie żaden tatuaż tak nie zachwycił!  😜
Nav, świetne!

Ja mam termin kolejnego 5.12. Będzie biodro robione ^^
Robimy sobie trip z kumpelą i przy okazji się dziaramy, ona 4.12 łopatkę, a ja dzień później. Nie możemy się doczekać! 😉
Nav, przepiękne! Szkoda, że w Warszawie nie robią takich cudów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się