Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Orientuje się ktoś (Lutien, Być. ?) jak wygląda sesja u Yadou i ile mniej więcej kosztuje (może być pw), ile godzin trwa sesja. Chciałabym wiedzieć ile pieniędzy odłożyć,  a że nie prowadzi zapisów na sesje- to prawdopodobnie nie odpisze na wiadomość.

Mój miał być w granicach 700 zł przy założeniu nadgarstek i polowa długości od niego do łokcia.
bawarka, sei- chciałam wkleić kilka zdjęć dla tych, którzy nie mają fb, ale nie umiałam wybrać tych najlepszych prac  😍 W świetnym kierunku poszedł i super wygląda łączenie elementów realistycznych z... tymi innymi  😁


Być., dzięki za odpowiedź 🙂
ja mam juz dwa jeden na plecach, drugi na boku, jednorożec do porpawki w tym roku i chce zrobić na nadgarstku. Bardzo podobał mi się ten motyw tetna z konską głową tylko, że jest troche oklepany widział ktos cos podobnego, niczym bransoletka czy coś w co można by wpleść głowę końska? chodzi mi o wewnętrzną strone nadgarstka..
moj

a to fajny kotek z internetu, bo to kot prawda?
Kot, kot. :-)

Swego czasu podobny koński motyw chodził mi po głowie, ale nie linia tętna tylko ślady kopyt z wplecionymi imionami bądź ich pierwszymi literami.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
15 sierpnia 2014 17:36
ja obecnie nie mam kasy na zrealizowanie projektu z motywem mojego konia ale chyba w ramach nagrody pocieszenia zrobię sobie podkówki na stopie  🙄
takie podkówki musza słodko wygladac. Zreszta tak myśle, że taki tatuaz jaki chce nie musi być wcale oryginalny bo w końcu oznacza przynależność do świata miłośników koni 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
15 sierpnia 2014 19:28
czy ja wiem czy słodko  🤣  po prostu podoba mi się motyw podkowy - mam już jedną więc pora na 3 mniejsze  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 sierpnia 2014 14:35
Takiego konia mogłabym mieć  😀
klik
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 sierpnia 2014 11:31
Takiego konia mogłabym mieć  😀
klik


ojj mnie się nie podoba, zdecydowanie nie mój styl  👀
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 sierpnia 2014 12:04
bawarka, też bym mogła. Mnie się marzy szkielet konia, w piaffie albo pasażu  😜
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
21 sierpnia 2014 16:20
A ja pochwale się kolejnym nabytkiem na mym ciele 😉
jeszcze świeżuteńki bardzo symboliczny jak dla mnie tatuaż..

Moja siostra ma w tym samym miejscu tylko ciut większa i czerwona 🙂
Bardzo kobieco 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 sierpnia 2014 19:35
asiowe, ładna róża 🙂

Wywiad z Bamem

😍
Czy natknął się ktoś może na zdjęcie cleavage przy małym biuście? Bo bardzo chciałam sobie zrobić, no ale matka natura jakoś wybitnie mnie nie obdarzyła i zastanawiam się czy mimo to mogłoby to dobrze wyglądać 😉
Czy po zrobieniu tatuażu nie mogę chodzić na basen?
Planuję zrobić go własnie w roku szkolnym, ale jako na wf chodzimy na basen.
I raczej w grę nie wchodzą zwolnienia.
z tego co pamiętam to chyba ok miesiąca po nie można chodzić na basen.
Przez dwa tyg póki tatto się nie zagoi - zero kąpania w basenach,jeziorach, morzach itp. gdzie jest skupisko bakterii, żadnego opalania itp.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
22 sierpnia 2014 22:21
Też robię róże w tym miejscu, tylko że kolorowe i wchodzące na ramię. Wydziedziczą mnie, z pewnością.
Ale najpierw szukam IDEALNEGO kucyka na stopę, bo chcę sobie zafundować na urodziny  😅

Przeglądając natknęłam się na fajnego konika! o!
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 sierpnia 2014 22:39
madmaddie, lisek bomba jak dla mnie  😍
yga, fajny ten koń. lubię takie klimaty 🙂
yga, super jest ten koń! Kto go robił?
Możecie polecić kogoś kreatywnego i otwartego, kto nie tylko tatuaż wykona, ale i pomoże w stworzeniu ciekawego i unikatowego wzoru? Tatuaż ma być mały, zgrafizowany, ale ciekawy jeżeli chodzi o zamysł. Warszawa najchętniej 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
23 sierpnia 2014 10:34
Cookie chodzi o końską tematykę? Jeśli tak mogę polecić świetną panią, która maluje, projektuje tatuaże i takie tam 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 sierpnia 2014 17:45
sisisa- kochana, nie wiem. znalazłam w sieci bez żadnej wzmianki.
A ja się umówiłam na 7ego!  😅
yga, buu, szkoda, będzie śnił mi się po nocach 😀, bo to taki "mój typ" (w sensie kształtu konia, nie tego indiańskiego klimatu 😀).
Robisz w PL czy w UK?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 sierpnia 2014 19:54
W Uk, ale u Polaczka 🙂
W Polsce też jestem umówiona jak przyjadę  😵
Łukasz Sokołowski (od września w R'N'I Kraków)
To ja dodam reklamę krakowskiego Rock'n'Ink

Na górze jest  napisane ''Tych wzorów nie wykonujemy. Przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do kreatywności''.  😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 sierpnia 2014 09:44
lotka13
Haha dobre 😁

yga
Kobieto, to już chyba uzależnienie :P

NieznanyRumak
Ładny, ale ta otoczka wprowadza niepotrzebny bałagan.
Dla mnie ten kon wyzej jest zbyt tandetny  🙁

A jakby ktos sie wybieral na konwent do Katowic, to bede tam... dziarac sie u Magdy Bujak 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się