Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Thymos niestety to nie to 🙁

Yegua, napisałam ze wiem, że ten jest z cleanfun, jednak ze tak powiem nie oni byli pierwsi, i pamiętam ze robiła je jakaś dziewczyna do której były mega kolejki... a teraz kamień w wodę nie wiem kto i gdzie 🙁
.
escada, na obecną chwilę kojarzę: Aga i Ania z kolektiv tattoo, Aldona z Szery tattoo. Jest jeszcze Karolina z Primitive tattoo. Jak to nie jedna z nich to możesz poszukać pod hasłem trash polka, takie połączenie dot i black worku.
Tak to te! Dzięki wielkie dziewczyny! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
escada,  sorry, nie doczytałam.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 kwietnia 2014 10:22
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 kwietnia 2014 10:35
teraz tatuażystów dziarających w tym stylu jest jak mrówków 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 kwietnia 2014 10:37
ta? a blisko Lublina kojarzysz jakiś?  👀
prace yadou są boskie... może inni tez robią w tym stylu ale jej są naj naj naj  💘

yga umów się do niej i wbijaj do Poznania 😉
A ja ostatnio zmieniłam zdanie co do następnego tatuażu  😁 Tak jakoś nagle mnie naszło ni z gruchy, ni z pietruchy  😀
Tatuażysta już poinformowany i jak będzie chwila wolnego czasu to będziemy działać  😍
tylko trzeba brać poprawkę na to, że yadou jest teraz na fali. Ma tylu chętnych, ze do czerwca ma zawieszone zapisy  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 kwietnia 2014 18:31
do czerwca?! u nas w Białej jest taka kolejka do Gruchy, że zapisy dopiero na luty 2015r.
Czy jest szansa, że przeżyję bez dysku w md do poniedziałku? Akurat dzisiaj musiał mi się odkręcić, a ja nie mam żadnego zapasowego  😵
Dziewczyny! Czy jest może ktoś z Gdańska i zna godne polecenia ręcę do poprawki i dokończenia tatuażu na udzie?
Tatuaż jest w kolorze, ale wymaga sporych poprawek, bo nigdy go nie poprawiałam.
Szukam kogoś, kto zrobi to dobrze, ewentualnie trochę dziarę "rozciągnie" dalej według własnego pomysłu, ale też nie będzie za to chciał gigantycznej kwoty 😉
Jeśli ktoś coś to bardzo proszę o wskazówki!  :kwiatek:
Fokusowa, co prawda dawno nie byłam, ale dalej polecam Stoneheads 😀 Popatrz czy ich prace przypadną Ci do gustu, jak nie to szukaj dalej, ale to ogólnie raczej polecane studio.
widziałyście? Piękna robota!  😍
Cudny  😍 chyba zaczynam zbierać kasę  🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
02 maja 2014 16:55
Czy jest szansa, że przeżyję bez dysku w md do poniedziałku? Akurat dzisiaj musiał mi się odkręcić, a ja nie mam żadnego zapasowego  😵
- spokojnie ja przezylam kilka dni
maiiaF dzięki!  :kwiatek: Ehh.. boje się, że jak się zapiszę to wrócę nie tylko z poprawionym dotychczasowym tatuażem ale nabawię się nowego..  😵
buyaka wow! piękny!  😍
buyaka - wow  😍 cudowny
buyaka - cudo! 💘
ja w ogóle uwielbiam indiańskie klimaty i niedługo coś pojawi się na moim ciele w takim wydaniu 🙂
np. takiego wilka w okolicy przedramienia od wewnętrznej strony
Jasmine - tu masz coś podobnego, też kiedyś wpadło mi w oko 🙂
Time: Genialne są, a ostatni to już w ogóle szał  😜
A ja się ostatnio zastanawiałam troszkę od drugiej strony.
Co trzeba zrobić żeby zostać piercerem/tatuatorem? Bo przecież... Kłucie przez osobę niedoświadczoną nie jest za bardzo popierane. Teoretycznie organizowane są kursy, ale.. czy na dwudniowym kursie można się w ogóle czegoś nauczyć? 😉
Znaleźć studio które nas weźmie "pod swoje skrzydła"? Chyba mało kto garnie się do szkolenia, bądźmy szczerzy, konkurencji?
Uczyć się na sobie?
Podobnie z tatuowaniem  👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 maja 2014 12:28
Zazwyczaj uczą się na znajomych, dużo rysują, mają pasję  😉 Dobrzy tatuatorzy widzą takie talenty i przyjmują pod swoje skrzydła. Np kumpel poszedł na staż dla bezrobotnych w studiu tatuażu, miał tylko robić kolczyki, to akurat nie jest żadna filozofia po przeszkoleniu  😉 I najpierw szukał znajomych i robił im za darmo żeby się nauczyć. Potem zobaczyli, że chłopak ma fajne rysunki, coś tam dziabie znajomych w domu i pozwolili mu na tatuowanie prostych wzorów (napisy itp). No a później został na stałe i dostał swoje studio, tzn po prostu jedną z filii  😉
Na początku tatuuje się na takich sztucznych skórach z tego co wiem 😉
Laski, kto jeszcze dziara w podobnym stylu do yadou? Najlepiej z okolic Gdańska, Poznania, Bydgoszczy lub Torunia 😉
emm no yadou w Poznaniu dziara 😉
w studiu Czaszka i sztylet na Strzeleckiej
Wiem, wiem ale zastanawiam się czy ktoś jeszcze 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
04 maja 2014 17:25
buyaka
Przepiękne dzieło sztuki 😜 
A ja się ostatnio zastanawiałam troszkę od drugiej strony.
Co trzeba zrobić żeby zostać piercerem/tatuatorem? Bo przecież... Kłucie przez osobę niedoświadczoną nie jest za bardzo popierane. Teoretycznie organizowane są kursy, ale.. czy na dwudniowym kursie można się w ogóle czegoś nauczyć? 😉
Znaleźć studio które nas weźmie "pod swoje skrzydła"? Chyba mało kto garnie się do szkolenia, bądźmy szczerzy, konkurencji?
Uczyć się na sobie?
Podobnie z tatuowaniem  👀


Jeśli chodzi o piercing, to... Praktyka, zdobywanie doświadczenia (a nie właśnie dwudniowy kurs gdzie wykonujesz 5 przekłuć), mentor, atlas anatomiczny i "króliki doświadczalne" - w tym również ćwiczenie na sobie 🙂 Nikomu nie polecam nauki po omacku, metodą prób i błędów, zawsze powinien być ktoś, kto to już potrafi i powie co i jak, bo kłucie na wyczucie bez zielonego pojęcia to straszna buba 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się