Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

poprzednia następna
Strony: 1 [2] 3 4 ... 369 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )  (Przeczytany 1985745 razy)

Gość

« #30 : Listopad 21, 2008, 00:57:00 »
Odpowiedz cytując

a co myślicie o tym wzorze? (ja go sobie oczywiście uzdatnię, ale zamysł jest taki)
bardzo boli na karku (poza tym, że odczuwanie zależy od danej osoby)?
i czy dobrze zrobić teraz, bo w sumie jadę na święta do rodziców do Anglii, więc ojciec płaci...
#link
Raven

Dragon Heart & Shadow Hunter

« #31 : Listopad 21, 2008, 17:03:00 »
Odpowiedz cytując
żuczek ciekawy wzór. Ale jakiej wielkości miałby on być? Bo dużo w nim szczegółów i może to niekorzystnie wyglądać jeśli tatuaż będzie za mały...
#link
Dragon Heartus Dwulicus Melepetus IX
budynio

powrót do świata dźwięków!

« #32 : Listopad 21, 2008, 17:06:00 »
Odpowiedz cytując
generalnie uważam że bedzie mało wyraźny, zwłaszcza jak sie w przyszłości zacznie "rozlewać" a to nieuniknione.
#link

Gość

« #33 : Listopad 21, 2008, 17:21:00 »
Odpowiedz cytując
To ja się przypomnę z moim tatu na karczysku:

(Początkowo bolało jak depilacja depilatorem, potem ból zaczął być taki...przeszywający, jakby tatuaż był wykańczany żyletką. Ale skoro dałam radę, to znaczy, że da się przeżyć, nawet takiej panikarze jak ja Very Happy )
Niestety nie mam żadnego aktualnego foto, już po całkowitym wygojeniu.
#link
Seksta

brumby drover !

« #34 : Listopad 21, 2008, 17:43:00 »
Odpowiedz cytując
SLOJMA tak wiem, ze pismo, niestety zle to ujelam. Piszac "w kaligrafii arabskiej" mialam na mysli po prostu pismo. Ups, dzieki za poprawke uśmiech) pokazuj swoj!
#link
slojma

I was born with a silver spoon!

« #35 : Listopad 21, 2008, 19:45:00 »
Odpowiedz cytując
Seksta to przyjedz i mi zrób zdjecie bo jak na razie nie ma kto zrobić:)
#link

budynio

powrót do świata dźwięków!

« #36 : Listopad 21, 2008, 19:58:00 »
Odpowiedz cytując
Sierka - miejsce fajne, dawaj atualne foto bo sie nic dopatrzeć nie mogę wink dawno robiłaś?
#link

Gość

« #37 : Listopad 23, 2008, 00:31:00 »
Odpowiedz cytując
No myślałam o czymś nieco mniejszym niż to co wkleiłam (z resztą i tak mam zamiar go sobie przerobić, jak podziałam to pokażę), ja mam niestety (a może stety) karczysko szersze niż Sierka (Sierka wie, ja jestem klasa ogier śląski Hutor jeśli chodzi o kark:P)więc miejsca jest a jest. W każdym razie zakochałam się w tym wzorze:)

Bardzo się rozlewa?? ehh
Po (aaaa!) rozlaniu będzie lepiej wyglądał jeśli elementy pomiędzy końmi będą pokryte czy nie?

btw Sierka, piękna rzecz uśmiech
#link

Gość

« #38 : Listopad 23, 2008, 10:51:00 »
Odpowiedz cytując
Foto może dzisiaj zrobię, jeśli będzie okazja wink

Robiłam - jeśli dobrze pamiętam - 16.09, więc tatuaż już jest w pełni wygojony. Poprawki nie były potrzebne.

Very Happy

edit:

Dzięki, Żuczek. Twój motyw jest bardzo ładny - ale z tego co mi mówił człowiek, który mi robił dziarkę - wzór powinien być ciut większy, możliwie mniej skomplikowany (żeby się nie zlał).

Ale zawsze najlepiej jest iść ze wzorem do człowieka, który ma to robić, i pokazać mu. Razem coś fajnego wymyślicie. On Ci powie co lepsze i pomoże Ci go ciut ewentualnie przerysować Smile
#link
Breva

« #39 : Listopad 23, 2008, 11:05:00 »
Odpowiedz cytując
wow Sierka! nie wiedziałam że Ty zatatuowana! wygląda fajnie:) ja się cały czas zastanawiam... i od jazd typu "aaa musze miec, szukam wzoru i lecę" przechodzę na drugi koniec do "nie, nie nie ma mowy, po co mi to". no i nie wiem co robić!!!Razz
#link

Gość

« #40 : Listopad 23, 2008, 11:10:00 »
Odpowiedz cytując
No tak, marudziłam o tym od liceum, i na studiach się udało. Jak znalazł!

Zresztą mało osób wie, że mam tatu na karku. Najczęściej jest schowany pod kołnierzem, kołnierzykiem, włosami, chustką, szalikiem. Nie specjalnie, ot taka pora roku. A kiedy trzeba jest bardzo widoczny. Cool

Polecam to miejsce, jest bolesne (skóra cienka, napięta, kości itp.) ale bardzo bardzo wygodne na co dzień. Very Happy Tylko szkoda, że ja tak rzadko go widzę... Evil or Very Mad Laughing
#link
Breva

« #41 : Listopad 23, 2008, 11:46:00 »
Odpowiedz cytując
kurcze też kiedyś myślałam o karku, ale własnie się boję że widoczny za bardzo! myślałam o czymś pod bluzką/swetrem! poza tym kark mam mega wrażliwy więc bym się pewnie wykończyła! a szkoda bo wygląda extra...:|
#link

Gość

« #42 : Listopad 23, 2008, 12:06:00 »
Odpowiedz cytując
Seksta, przepiękny tatuaż uśmiech Wczoraj spędziłam pól dnia oglądają właśnie tatuaże "literowe" i muszę powiedzieć, że Twój wszystkie przebija uśmiech Mi samej chodzi po głowie pismo arabskie, ale największy problem to dobrać odpowiedni cytat..

P.S. Sierka, a ja właśnie uważam, że to dobrze mieć tatuaż na plecach i nie widzieć go zbyt często, bo wtedy się nie znudzi Razz
#link
karolinag4

« #43 : Listopad 23, 2008, 13:37:00 »
Odpowiedz cytując
wiem, ze ten tatuaż jest 'średni' ale mnie... powalił. zakochałam się Laughing
lewy górny róg

edit: już prawie postanowione. Szczur na lewej bądź prawej łopatce
a ten po środku (musze go jeszcze troszkę obrobić - jakieś widły czy inne dzidy dodać Cool )
#link
"No farewell could be the last one, if you long to meet again" - Tobias Sammet "Farewell"
slojma

I was born with a silver spoon!

« #44 : Listopad 23, 2008, 13:41:00 »
Odpowiedz cytując
karolinag4- o gustch się nie dyskutuje:)
#link

karolinag4

« #45 : Listopad 23, 2008, 13:50:00 »
Odpowiedz cytując
wiem Cool
ale nie moja wina że mi się podoba Twisted Evil
#link
"No farewell could be the last one, if you long to meet again" - Tobias Sammet "Farewell"
Nasturcja-Renata

Moi trzej mężczyźni :)

« #46 : Listopad 23, 2008, 13:57:00 »
Odpowiedz cytując
karolinag4 a mi się ten szczur bardzo podoba Smile
Fajnie będzie wyglądał
#link

ŻADONKA 01/07/1997-28/11/2009
karolinag4

« #47 : Listopad 23, 2008, 14:02:00 »
Odpowiedz cytując
Very Happy
nad tym tatuażem co ma być na karku jeszcze pomyśle. Bo mam co do niego wątpliwości Cool . Mam jeszcze czas więc spokojnie to przemyślę. Wink
#link

Gość

« #48 : Listopad 23, 2008, 16:14:00 »
Odpowiedz cytując
szczur fajny Razz
#link
Scottie

Cicha obserwatorka

« #49 : Listopad 23, 2008, 19:36:00 »
Odpowiedz cytując
W następnym tygodniu robię PUBIC'a Heart

#link

Seksta

brumby drover !

« #50 : Listopad 23, 2008, 19:53:00 »
Odpowiedz cytując
sushi Ciesze sie bardzo, ze sie podoba, staralam sie wybrac taki wlasnie "moj" majac nadzieje,ze moze nikt inny nie zrobi sobie akurat tego tekstu jaki ja wybralam uśmiech
Ale zdecydowalam szybko i nie zaluje, prawie wszystkie strupy zeszly, czeka mnie poprawka...chociaz bol bedzie to nawet sie na nia ciesze, spodobalo mi sie tatuowanie wink

Scottie super miejsce, przy gojeniu nie bedzie trudnosci? (ocieranie sie spodni etc..)
#link
Scottie

Cicha obserwatorka

« #51 : Listopad 23, 2008, 20:03:00 »
Odpowiedz cytując
Seksta nie mam pojęcia, pewnie będzie ich mnóstwo, ale zakochałam się w tym kolczyku jeszcze zanim zrobiłam Cleavage wink
#link

Gość

« #52 : Listopad 23, 2008, 20:42:00 »
Odpowiedz cytując
#link
Seksta

brumby drover !

« #53 : Listopad 23, 2008, 20:44:00 »
Odpowiedz cytując
Ojojoj fajniutki, Twoja stopa duży uśmiech?
#link

Gość

« #54 : Listopad 23, 2008, 21:46:00 »
Odpowiedz cytując
nie moja, kolezanki, dzielo kolegi, ktoremu juz wczesniej robilam na vilcie reklame. to chyba moje ulubione jego dzielo uśmiech
#link
Seksta

brumby drover !

« #55 : Listopad 23, 2008, 22:00:00 »
Odpowiedz cytując
tak jak nie lubie kolorowych tattoo tak ten mi sie podoba uśmiech taki..."milutki"
Mysle nad wytatuowaniem czego na stopie rowniez ale poki co do zadnych konstruktywnych wnioskow nie doszlam Razz
#link

Gość

« #56 : Listopad 23, 2008, 22:32:00 »
Odpowiedz cytując
ja własnie strasznie nie lubie niekolorowych- bez urazy, twoj przypadl mi do gustu, ale generalnie w ogole mi nie podchodza. jezeli zrobie sobie jakis, to bedzie to u tego kolegi po lubie jego styl oraz poczucie estetyki, i na pewno kolorowy.
#link
Seksta

brumby drover !

« #57 : Listopad 23, 2008, 22:38:00 »
Odpowiedz cytując
kwestia gustu uśmiech
kolor do arabskich liter mi nie pasuje ale do kota na stopie- jak najbardziej! wink
#link

Gość

« #58 : Listopad 23, 2008, 22:57:00 »
Odpowiedz cytując
No a mi właśnie się kolorowe nie podobają...chyba, że naprawdę z pomysłem i fajnie wykonane...ale sama bym chyba sobie kolorowego nie zrobiła...
Co do tatuażu na stopie to sam wzór mi się podoba, ale w tym miejcu wolę chyba delikatne tatuaże...
no ale wiadomo, najważniejsze, że podoba się osobie, która go ma uśmiech
Seksta, rozumiem, że cytat na Twoich plecach owiany jest tajemnicą?Razz
#link

Gość

« #59 : Listopad 23, 2008, 23:03:00 »
Odpowiedz cytując
no własnie, litery wchodze w gre tylko jednolitego koloru, czarne.
ale reszta rysunkow na ciele musi byc kolorowa.
nie podobaja mi się jednokolorowe wzory, ani tez cieciowane. do drobnostek jak szczur czy gwiazdka, jeszcze ujdzie ale sama bym sobie nie zrobila.
#link
Strony: 1 [2] 3 4 ... 369 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 19 zapytaniami.