Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

tulipan nie do końca wiem czy to ten styl, o który Ci chodzi, ale Kasia Katt Kot Tattoo? W kolektywie o81 robi, Gdynia.


dzięki za polecenie, skorzystałam i ja. Tzn nie skorzystałam, bo okazuje się, że Kasia jest w zaawansowanej ciąży i drapie skórę tylko do końca stycznia a później robi przerwę do odwołania, ale przynajmniej znalazłam coś, co trafia w moją estetykę 😉

To teraz może ktoś poleci innego artystę który robi w tym stylu i jest z górnej połowy polski? Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz najchętniej, Łódź, Warszawa, Poznań ewentualnie? Naturalne /leśne / dzikie klimaty, malo koloru i pepper shading..?
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 stycznia 2020 10:28
ekhem, może Królink z Wawy? Robi polne kwiaty, liście, warzywka, chyba głównie czarnym 😉
[quote author=Fokusowa link=topic=110.msg2883179#msg2883179 date=1565705246]
tulipan nie do końca wiem czy to ten styl, o który Ci chodzi, ale Kasia Katt Kot Tattoo? W kolektywie o81 robi, Gdynia.


dzięki za polecenie, skorzystałam i ja. Tzn nie skorzystałam, bo okazuje się, że Kasia jest w zaawansowanej ciąży i drapie skórę tylko do końca stycznia a później robi przerwę do odwołania, ale przynajmniej znalazłam coś, co trafia w moją estetykę 😉

To teraz może ktoś poleci innego artystę który robi w tym stylu i jest z górnej połowy polski? Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz najchętniej, Łódź, Warszawa, Poznań ewentualnie? Naturalne /leśne / dzikie klimaty, malo koloru i pepper shading..?
[/quote]

W nieco podobnym stylu pracuje Mihau z WarsawInk
Dzięki dziewczyny, już oglądam  😍
Rok prawie mnie tu nie było, ale dorobiłam się nowego dziecka, więc się chwałę.

Przy okazji zapisałam się na maj i jestem ciekawa, czy w związku z sytuacją na świecie w ogóle wypali, czy uspokoi się to wszystko do tego czasu.
Macie terminy na koniec marca/kwiecień? Odwołują Wam tatuatorzy z góry?
mils   ig: milen.ju
21 marca 2020 18:10
O, to ja też pochwalę się moją nową, z końca lutego. Drugi już handpoke. 🙂


infantil pisałam Ci na ig, ale tu też się mogę pozachwycać! 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
21 marca 2020 18:12
infantil, ja też się już Timem zachwycałam, ale mogę to zrobić jeszcze raz, a co! Boski jest!
Dzięki dziewczyny ponownie  💘 Jestem bardzo zadowolona z każdego detalu, z miejsca, ahhh.
emptyline   Big Milk Straciatella
22 marca 2020 12:41
mils, ale ładna!
mils, to od Imitacja sztuki handpoke? Zaklepałam termin na GS w Gdyni, połowa maja. Mam nadzieję, że nie będę musiała odwoływać 🙁
Piękny!
mils   ig: milen.ju
22 marca 2020 13:51
ekhem tak, to od Kasi. 🙂 Mój drugi, kilkoro moich znajomych ma od niej też więcej niż jeden, mamy Kasię na miejscu. 😀 Mega fajna osóbka, z jej prac jestem mega zadowolona! Gdzie planujesz tatuować, w sensie jaka część ciała?
emptyline dziękuję!
Chciałam przedramię od spodu, ale teraz znowu trochę się waham czy to dobry pomysł, bo wydaje się, że to takie łatwo wycieralne miejsce. Handpoke ma specyficzny klimat, nawet pomijając osobistą stylistyke tatuatora. Mnie zaczarował, jak bym miała taką Kasię na miejscu to pewnie też nie skończyłoby się na jednym 🙂
mils   ig: milen.ju
23 marca 2020 18:50
ekhem czy łatwo wycieralne to nie wiem, jakoś mało w to wierzę oprócz palców np. Moje handpokowe na żebrach tyrane stanikami, na nadgarstku noszę zegarek, który leży akurat na tatuażu i od 2 lat totalnie nic mu nie dolega. Na przedramieniu chyba nie ma takiego „tarcia” ubraniami czy biżuterią. Nie wiem, tak czy siak, o moje raczej nie dbam, moja „czułość” od Kasi ma rok i wygląda świetnie. 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 marca 2020 18:54
ekhem, od spodu to od wewnątrz czy jakoś inaczej od spodu?  👀 ja mam napis w tym miejscu od bodajże 8 lat i nic mu nie jest. Nie jest to jednak hand poke, ale wydaje mi się, że przy dbaniu (najbardziej, żeby skóra nie wysychała i chronieniu przed słońcem, ja mam w lecie ten napis na białym tle praktycznie  😁 ) to myślę, że długo będzie wyglądał dobrze
o w takim miejscu o
[img]https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/76605264_2531561736913483_370691703830478848_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=110474&_nc_ohc=oljAUvTrHQ4AX_Ukcr-&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=510af264368ece5503376cb61aa6980b&oe=5E9E4AFC[/img]
no tak, "od spodu" może być różne zależnie jak się patrzy 😀 chodziło mi o miejsce na przedłużeniu małego palca, niedużo za nadgarstkiem. Ale dzięki dziewczyny, dajecie nadzieję 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 kwietnia 2020 15:01
Czy ktoś miał kinesio tejpy przyklejone na tatuażu?  👀
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 kwietnia 2020 15:56
Ja miałam, a co chcesz wiedzieć?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 kwietnia 2020 16:23
Czy się nie uszkodzi jakoś  😡 mój bark potrzebuje wsparcia
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 kwietnia 2020 16:32
Madmaddie nie bardzo wiem jakby miał się uszkodzić. Miałam otejpowaną kostkę dość długo a mam tam tatuaż i no absolutnie nic się nie stało. Tejpyle okrywały go dość mocno i no nic mu nie jest.  :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 kwietnia 2020 17:26
Fenks. Raz sobie zdarłam skórę, to wolałam zapytać. Dałam mu tydzień luzu, ale dalej naparza, więc jest to czas na jakieś konkretne działania  😀
Uuu jak daleko spadl watek, nikt sie nie dziara? 👀

Wrzucam moj nowy nabytek. Na 10ta rocznice z panem z awatara popelnilam taki tatuaz:





A za 1,5 miesiaca koncze przedramie, wiec juz bedzie polrekaw! Powoli do przodu 😅
ashtray
WOW  😲 😲 super wykonanie - gratulacje 😀

gdzie robiłaś?
ashtray, przepiekny! Robilas w Krakowie?
ashtray, wow wykonanie miazga!
Dziekuje za mile slowa :kwiatek: Warto bylo cierpiec te 6 godzin. 😁
Robilam w Warszawie 🙂
Wzorem bylo to zdjecie:

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 lipca 2020 08:07
ashtray wow, wyszedł idealnie  😍
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 lipca 2020 13:33
ashtray- nie jestem fanką tatuaży, ale Twój jest perfekcyjny!  😍 Trafiłaś do profesjonalnego tatuażysty.
Dziekuje :kwiatek: Bardzo bym juz chciała zeby sie zagoil.
Wszyscy mają, mam i ja  🤣
ashtray, omg ten koń to cudo  😍
Ja przez nieobecność dorobiłam się wyczekanych tulipanów. Nauczyłam się przy okazji, że strony ciała różnie reagują i jak jedną stronę się super przeżyje to druga boli z podwójną siłą  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się