Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

poprzednia następna
Strony: 1 ... 377 378 [379] 380 381 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )  (Przeczytany 2186817 razy)
kurczak_wtw

« #11340 : Październik 16, 2019, 12:43:49 »
Odpowiedz cytując
Ja widziałam sporo piesków w kosmosie, w różnych stylach, więc już nie przesadzajmy że to taki super unikalny pomysł....
#link
Wigorrr

Moje ogłoszenia
« #11341 : Październik 16, 2019, 13:16:20 »
Odpowiedz cytując
Ja na ten pomysł natknęłam się 1 raz właśnie na tym forum
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #11342 : Październik 16, 2019, 13:33:48 »
Odpowiedz cytując
smarcik myśl sobie co chcesz, ja obrazek wkleiłam tak jak piszą dziewczyny - dla przypomnienia, bo zdjęć nie można
Mega mnie on zainspirował, jest bardzo w moim stylu, jak już zdecyduję się na 100% to pewnie wkleję tu zdjęcie mojej odsłony osa w kosmosie  kwiatek

Eee?  wink Nie rozumiem co do mnie napisałaś  hihi

Ashtray  pijacy może osoby, które odbierają to inaczej, po prostu nie mają tego typu dziar (tego typu czyli właśnie tych mocno "swoich", wypracowanych, wyjeżdżonych, na podstawie 100% swoich i artysty pomysłów itp). Jak sobie pomyślę, że czekałam rok na moją sowę z mojego zdjęcia, a ktoś by mi powiedział, że to przecież tylko sowa, i z tej okazji on sobie ją ukradnie, to naprawdę byłoby mi smutno.

Też czasem trafiam na zajebiste dziary, aż mi przykro, że wcześniej sama ich nie wymyśliłam  wysmiewa ale nie wymyśliłam to trudno, muszę z tym żyć  wink
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Wigorrr

Moje ogłoszenia
« #11343 : Październik 16, 2019, 13:53:51 »
Odpowiedz cytując
Są może fanatycy tatuaży, dziarający sobie dzieła sztuki, ja również w głowie mam pomysł na super rękawek na ramię. Ale jak już pisałam to 1 tatuaż, więc chce żeby był niewielki, w miarę szybki do wykonania, prosty wzór. Dlatego zakochałam się w piesku w kosmosie duży uśmiech Przed tym miałam z zamyśle podkowę z kwiatami, ale to jednak grubsza sprawa, bo jest i kolor i cieniowanie, a boję się że nie wytrzymam bólu
#link
ashtray

« #11344 : Październik 16, 2019, 14:16:08 »
Odpowiedz cytując
Moje zdanie jest takie, ze ten kto nie wie/nie jest zdecydowany co chce sobie wytatuowac, nie powinien decydowac sie na tatuaz dopoki sie nie dowie. Potem pewnych decyzji mozna mocno zalowac.
#link
Ollala:)

Moje ogłoszenia
« #11345 : Październik 16, 2019, 14:20:11 »
Odpowiedz cytując
W sumie smarcik ciekawe, bo nie patrzyłam nigdy na to w ten sposób. Chyba z automatu wychodze z założenia, że nie ma czegoś takiego jak oryginalny i niepowtarzalny tatuaż w tych czasach. Mam japkę swojego psa na ramieniu i jak jest niepowtarzalna, bo to portret mojego psa, tak wiem, że jest parę osób z identycznym motywem, wykonanych podobnie itp. Jakoś mnie to nie bulwersuje a tez czekałam na tą dziarę długo i jest dla mnie ważna  wink
#link
nopebow

« #11346 : Październik 16, 2019, 17:12:32 »
Odpowiedz cytując
Wchodząc tutaj nie sądziłam, że taka drama dzieje się w wątku z udziałem mojej dziary. duży uśmiech

Pomysł psa w kosmosie widziałam przed zrobieniem w kilku różnych konfiguracjach i przeglądałam internety i pinteresty godzinami aby wyklarować w swojej głowie jaki chcę efekt. Ostateczny wzór narysowała mi od podstaw tatuatorka, sugerując się tylko moim słownym opisem. Pies, którego widać jest mój i zostal narysowany na wzór zdjęcia (wystarczy spojrzeć na mój avatar) duży uśmiech . Jeśli ktoś się zainspiruje moją dziarką, super! nie przeszkadza mi to. Zdenerwowałoby mnie jedynie całkowite zerżnięcie wzoru ale szanujący się artysta raczej takiej rzeczy nie zrobi.

także Wigorr jeśli w twojej głowie pojawił się jakiś pomysł patrząc na mój tatuaż, to jest zupełnie ok. Przemyśl to tylko dobrze wink
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2019, 17:15:20 wysłane przez nopebow » #link
Patrzysz do tyłu i nie widzisz nic niestety
Patrzysz do przodu i lecą ci łzy
A pomyśl - bardzo wielu ludzi by chciało
Być na drodze do szczęścia w tym miejscu co ty
tulipan

« #11347 : Październik 17, 2019, 08:38:59 »
Odpowiedz cytując
Dajcie spokój, ja widziałam psa w kosmosie z 1000 razy na stronach różnych artystów wink Według tego, że kopiowanie to ZUO powinni zakazać oldschoolu, newschoolu i neotraditionalu. W końcu to w kółko te same wzory  kukunamuniu Co jest złego w inspirowaniu się? Dobry artysta zbierze wszystko co Klient chce i stworzy nowy projekt.
#link
nopebow

« #11348 : Październik 17, 2019, 10:23:20 »
Odpowiedz cytując
tutaj chyba źle zostało odebrane to co napisała Wigorr. Ja też zrozumiałam to jako inspirację.
Dobry artysta zbierze wszystko co Klient chce i stworzy nowy projekt.
o! tyle.
#link
Patrzysz do tyłu i nie widzisz nic niestety
Patrzysz do przodu i lecą ci łzy
A pomyśl - bardzo wielu ludzi by chciało
Być na drodze do szczęścia w tym miejscu co ty
zembria

Moje ogłoszenia
« #11349 : Październik 17, 2019, 10:29:36 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny a jakie macie doświadczenia z małymi tatuażami ale takimi które mają dużo szczegółów? Wymyśliłam sobie kilka lat temu zajefajny wzór na tatuaż, wiem gdzie bym go chciała, miałam już umówioną wizytę w dobrym, polecanym studiu (Cykada tattoo w Sopocie). Pojechałam, powiedziałam co bym chciała, facet się zajarał, bo mu się pomysł bardzo spodobał, już kartkę brał, już chciał rysować, ale jak zapytał gdzie to ma być to mu witki opadły i powiedział, że to się nie uda icon_rolleyes że za kilka lat wszystko się zatrze i będzie to brzydko wyglądało, rysunek się rozmyje, powiedział, że on bardzo chętnie mi ten wzór zrobi ale na pół pleców hihi
#link
smarcik

« #11350 : Październik 17, 2019, 10:33:58 »
Odpowiedz cytując
zembria a gdzie to ma być? Tzn na jakiej części ciała i jak mały? Doprecyzujesz coś?  uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

zembria

Moje ogłoszenia
« #11351 : Październik 17, 2019, 10:44:25 »
Odpowiedz cytując
Od wewnątrz nadgarstka. To by wyszło ze 4x4,5 cm
#link
tulipan

« #11352 : Październik 17, 2019, 10:49:41 »
Odpowiedz cytując
Mały i z dużą ilości detali rozleje Ci się. Dobry tatuażysta, skoro się nie podjął.
#link
smarcik

« #11353 : Październik 17, 2019, 10:55:46 »
Odpowiedz cytując
zembria oj, to kiepskie miejsce na takie dziarki smutek Niektórzy artyści robią super małe dziarki z detalami (np. modne ostatnio delikatne kwiaty na obojczykach itp) ale nadgarstek to miejsce mocno narażone na wszelkie ruchy, zgięcia skóry, częste mycie rąk, brud, promienie słoneczne i wszystko inne  wink Ja mam akurat mały ale prosty tatuaż na wewnętrznej stronie nadgarstka i widzę, że cierpi przy moich aktywnościach  wink
#link

tulipan

« #11354 : Październik 17, 2019, 10:59:50 »
Odpowiedz cytując
Mojemu szczególnie ciągłe pocieranie rękawem i rękawiczki do jazdy dają popalić.
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #11355 : Październik 17, 2019, 11:07:40 »
Odpowiedz cytując
No właśnie to samo mi gość powiedział, że się rozmyje... buuu... a miało być tak pięknie.
#link
smarcik

« #11356 : Październik 17, 2019, 11:09:00 »
Odpowiedz cytując
zembria a jakieś inne, mniej inwazyjne miejsce?  uśmiech Mam też malucha na żebrach, i tam jest mu zdecydowanie lepiej  wysmiewa
#link

zembria

Moje ogłoszenia
« #11357 : Październik 17, 2019, 11:11:56 »
Odpowiedz cytując
Nie, nie widzi mi się gdzie indziej to. Może kiedyś się zdecyduję gdzie indziej i wtedy faktycznie większy, ale póki co od kilku lat w głowie mam właśnie na nadgarstku i własnie TO  zemdlal To wzór który musi być umiejscowiony centralnie w dalej lokalizacji, na żebrach, z boku ciała nie wyglądałby dobrze.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2019, 11:15:32 wysłane przez zembria » #link
smarcik

« #11358 : Październik 17, 2019, 11:22:16 »
Odpowiedz cytując
zembria to może kark? wink Albo może w grę wchodzi jakieś uproszczenie wzoru przez artystę? Albo.. walnij sobie całe plecy  hihi
#link

zembria

Moje ogłoszenia
« #11359 : Październik 17, 2019, 11:55:41 »
Odpowiedz cytując
Uproszczone być nie może, w tym cały smaczek wink Kark mi się nie podoba, już prędzej na pół pleców emoty327
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #11360 : Październik 17, 2019, 11:57:28 »
Odpowiedz cytując
ja mam na ramieniu - na górze. Dobra to jest opcja na początek rękawa :P
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
zembria

Moje ogłoszenia
« #11361 : Październik 17, 2019, 12:00:35 »
Odpowiedz cytując
Ramię to jak dla mnie taka "więzienna" lokalizacja jest wysmiewa
#link
smarcik

« #11362 : Październik 17, 2019, 12:01:12 »
Odpowiedz cytując
madmaddie ale Twój nie jest mały  hihi
#link

madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #11363 : Październik 17, 2019, 12:04:06 »
Odpowiedz cytując
tak swoją drogą, to nadal się nie dobiłam o jego poprawki ehh eh, w styczniu będą dwa lata od zrobienia :|
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
fanpage
Wigorrr

Moje ogłoszenia
« #11364 : Październik 22, 2019, 07:35:56 »
Odpowiedz cytując
Kto Wam robi projekt tatuażu? Tatuażysta, czy inna osoba, która potrafi rysować?
#link
infantil

« #11365 : Październik 22, 2019, 21:39:31 »
Odpowiedz cytując
Zawsze tatuator.
#link
smarcik

« #11366 : Listopad 11, 2019, 16:17:06 »
Odpowiedz cytując
Szukam miejsca na kolejny  hihi 1 słowo ale dość długie - 11 liter. Oczywiście najbardziej podoba mi się przedramię, ale potrzebuję bardziej ukrytego miejsca. Macie takie ukryte mikro dziarki?  wink

Internety przejrzane wzdłuż i wszerz - oczywiście w internetach wszystko wygląda obłędnie  emoty327 a tymczasem ja już mam nauczkę po małej dziarce na stopie, że to nie jest dobre miejsce dla maleństwa, więc szukam jakiegoś mniej narażonego na czynniki zewnętrzne  coo??
#link

infantil

« #11367 : Listopad 11, 2019, 16:34:49 »
Odpowiedz cytując
Mi się napisy podobają pod biustem, tylko do tego trzeba mieć mały, ładny biust, więc nigdy sobie nie zrobię  smutny
#link
smarcik

« #11368 : Listopad 11, 2019, 16:49:24 »
Odpowiedz cytując
Ale tak poziomo - zupełnie pod? Czy tak "po łuku" jak kształt piersi?  oczy2 (mam nadzieję, że moje pytanie jest zrozumiałe, nie umiem tego lepiej sformułować  icon_redface).
#link

infantil

« #11369 : Listopad 11, 2019, 17:12:47 »
Odpowiedz cytując
Mi chodzi o takie po łuku, tak jak idzie kształt piersi  uśmiech Chociaż w tym okolicach to można wykombinować sporo fajnych ułożeń.
#link
Strony: 1 ... 377 378 [379] 380 381 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.148 sekund z 19 zapytaniami.