Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Tak pod pachą to mi się nie podoba. Ja bym dała lekko poniżej piersi z boku.
Ale jeśli i tak masz dużo różnych rozsianych po ciele to tu to tam, to w zasadzie bez różnicy gdzie zrobisz następny.
Ja mam jeden, taki jaki chciałam i mimo że mija już wiele lat, to nie odczuwam potrzeby posiadania innych.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 czerwca 2019 19:17
Robaczek mam tylko zdjęcie ze studia i jedno z plaży, na którym widać umiejscowienie  😡 także sorry za moją niewyględną twarz  😁 (oba marnej jakości bo zmniejszałam w jakiejś dziwnej aplikacji na potrzeby forum).


tunrida ja wszystkie bardzo chciałam i w sumie chciałabym jeszcze kilka  😉 ale lubię, kiedy wszystko się ze sobą komponuje.

Tylko stopę chciałabym zakryć, bo to niefortunne miejsce i po latach wygląda średnio. Ale jak przypomnę sobie ten ból to mi się odechciewa  🤔 w moim przypadku to zdecydowanie najgorsze miejsce.
O, byłaś u Miss. Kiedyś moja ulubiona tatuatorka. Do dzisiaj lubię jej styl, mam tatuaż od niej, ale wybrałam inny salon.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 czerwca 2019 20:36
maluda ja ją bardzo lubię 🙂 ale tatuaż jest już dość stary, byłam parę lat temu 😉 z resztą każdy staram się mieć od kogoś innego, bo mam kilku ulubionych artystów.

U mnie wygrywa Ondrash tattoo, ale ceny i terminy są kosmiczne  🙁
Entuzjazmu i otwartości jej nie odmówię.

Czaję się na trzeci tatuaż. Szczególnie, że "moja" tatuatorka zaczęła bawić się kolorem i jej super wychodzi.
Ale raczej nie w tym roku.
mils   ig: milen.ju
09 czerwca 2019 23:09
smarcik bardzo mi się podobają!

Pochwalę się, w końcu jest!

Handpoke ciekawa sprawa, na pewno do dziewczyny wrócę po jakieś maluszki. 😀
Cyk! Pierwszy do rękawa:

Kastorkowa   Szałas na hałas
13 czerwca 2019 18:56
Asthray mega ładny  😍 Cały rękaw w tym klimacie?
Mils podobają mi się takie delikatne  :kwiatek:
U mnie wczoraj wleciało maleństwo a w sumie dwa, ale tworzą dla mnie całość. Początek lipca lecimy z rękawem i to na ten moment niby tyle.... no, ale znam się  🤣


Kastorkowa dziekuję. Nie, nie. Mój styl to od sasa do lasa 🤣 Jest zbyt wielu fajnych artystów, żeby się ograniczać tylko do jednego 😀
czy ktoś z Was ma vertical labret? myślicie, że na mniejszych ustach będzie wyglądał ok, czy jest zarezerwowany tylko dla tych, którzy zostali pobłogosławieni dużymi wargami?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 czerwca 2019 08:41
Na małych niestety wyglądają źle. Bardzo na niego chorowałam i nawet byłam w studio robić go, ale ze względu na pracę zrezygnowałam i zrobiłam zwyczajnego labreta, ale tuz przy samej linii ust.
JARA tak właśnie przypuszczałam 🙁 akurat central labret to moja alternatywa, ale on podoba mi się tylko i wyłącznie na kółeczku/podkówce, na labrecie nie widzę go za bardzo, cóż, muszę się poważnie zastanowić 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 czerwca 2019 13:48
Bardzo długo chorowałam na ashley, później że względu na brak "ruchomości" na vertical labreta i jak w końcu się zdecydowałam zrobić to padło na labreta, ale nie standardowo położonego, właśnie po to, bym mogła sobie nosic kółko czy podkowę, a w razie czego po prostu wyjść lub włożyć labreta. Ależ było moje zdziwienie jak się okazalo, że moje wyobrażenia mają się nijak do rzeczywistości i anatomii. Identycznie było z mikrodermalami między piersiami.
Kółka, podkowki i inne marzenia mają się nijak jak anatomia nie sprzyja 😉
JARA święta prawda! właśnie rozmawiałam z moją piercerką, powiedziała, że musi zobaczyć i popatrzeć co da się zrobić, także jestem dobrej myśli 😉
Ja dzisiaj takiego maluszka popełniłam. 😜 Jest delikatny, dziewczęcy, nie widać go dopóki nie obrócę ręki, dokładnie taki jak chciałam.  😍 Pierwszy i na pewno nie ostatni. Kolejny marzy mi się motyw kwiatowy nad obojczykami.
emptyline   Big Milk Straciatella
27 czerwca 2019 06:03
nopebow, bardzo fajny!
nopebow, jaki uroczy 🙂 Bardzo mi się podoba 🙂
Dzięki dziewczyny. Inspiracja kosmosem i psem, a artystka wyczarowała mi coś takiego 😀
nopebow, cudny!
nopebow jeden z lepszych jakie ostatnio widziałam! super pomysł i wykonanie 😍
a ja jako osoba, która jeszcze jakiś czas temu zarzekała się, że przenigdy nie zrobię kolczyka na twarzy, w ciągu miesiąc zrobiłam dwa 😂 😁 i od piątku jestem właścicielką central labreta 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 lipca 2019 09:51
Przychodzę z pytaniem, bo się nie znam a chcę 😉
Szukam dobrego tatuażysty, który umie w oneline/single line/dots i małe, delikatne tatuaże 😀 Najlepiej Kraków no ale okolice czy miasta dostępne pociągiem też ok, wolę pojechać dalej ale mieć porządną robotę zrobioną.




O takie klimaty chodzi 😀

Kastorkowa   Szałas na hałas
01 lipca 2019 10:21
Tak na szybko patrząc na propozycje to w Krakowie zobacz na Masia tatuaże, laze amaze, kropki, plec tatu
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 lipca 2019 10:25
Kastorkowa, dzięki! PLEC to może być to 😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 lipca 2019 10:32
Ogólnie jeśli chodzi o maleństwa to właśnie polecam ludzi co robią hand poke tak jak plec czy laze amaze właśnie.
Moja Świta ze słoneczkiem jest od Masi, ale nie jest to aż takie mikro.
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 lipca 2019 10:35
Kastorkowa, no ładnie te linie wyglądają, takie czyste. Jeśli nie będzie dot jak to avo z przykładów to właśnie na takiej równej, wyrazistej linii by mi zależało. Wielkość jest jeszcze 'do ustalenia' ale myślę, że między 3 a 6 cm więc nic wielkiego ale też nie jakiś totalny mikrusek 😀 no i docelowo chyba będą dwa w podobnym klimacie więc pierwszy za duży też nie może być.
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 lipca 2019 10:44
Może ktoś jeszcze wpadnie na jakiś pomysł, mi do obu najbardziej pasuje Masia z tych co wymieniłam  :kwiatek:

Ogólnie to uzależnia  🤣 w czwartek idę robić dwa maleństwa na palcach a za tydzień wleci pół rękaw  😍
Więc będzie bilans 10 w rok  🙄

A pomysłów jeszcze mnóstwo, i tatuatorów od których chcę coś mieć drugie tyle.
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 lipca 2019 13:06
Kastorkowa, za mną tatuaż od kilku ładnych lat chodzi ale jakoś się nie mogłam zdecydować co chcę a stwierdziłam, że nie będę dziarać czegoś, czego nie jestem w 110% pewna. No i się w końcu upewniłam w przekonaniach i chciałabym na jesień trzasnąć pierwszy koncept. Jeszcze jeden mikrus, mocno sentymentalny, chodzi mi po głowie ale to 'wyjdzie w praniu' 😀

Ktoś mi powie co jest takiego w Poznaniu że tam tyle ciekawych tatuażystów? Przeszukuję sobie internety i co mi wpadnie w oko to Wawa (no ale stolyca to wiadomo) albo Poznań 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 lipca 2019 18:45
borkowa., mnie zastanawia gdzie Ty masz male usta? Co? 😉
borkowa.   silesian team
01 lipca 2019 18:54
JARA mam wrażenie, że o ile wargi są spoko wielkości, to same usta są jakieś takie małe, bardziej w kształcie kwadratu, ale może gadam głupoty, bo jestem fanką ogromnych ust 🤣 ale i tak cieszę się, że mam labreta, a nie verticala 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 lipca 2019 19:26
Borkowa pokaż  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się