Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

poprzednia następna
Strony: 1 ... 369 370 [371] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )  (Przeczytany 2002372 razy)
Kastorkowa

Szałas na hałas

« #11100 : Marzec 11, 2019, 14:25:07 »
Odpowiedz cytując
Vanille to chyba najbardziej bezproblemowe przekłucie jakie jest. Było to dość spontaniczne bo Marcin z Kultu robił szkolenie i stwierdziłam a co mi tam. Więc sam moment przekłucia trwał dłużej niż normalnie bo dziewczyna się uczyła i Marcin jej dokładnie wszystko pokazywał na nosie. Czas gojenia przypadł na moment gdzie byłam do tego trochę podziębiona a potem tylko było gorzej. Mimo to z kolczykiem nic totalnie nic się nie działo. Mimo ciągłego siąkania nosa. Tak naprawdę po kilku dniach przestałam go totalnie czuć, ale z wymianką czekałam tyle ile Marcin mówił. No i mam tego mojego, co jakiś czas go ściągam by go porządnie wyczyścić i tyle.
Dla porównania 3 dziurka w płaciku ucha zrobiona w ten sam dzień goiła mi się dużo dłużej niż on, ale ta to wyjątkowo uparta była bo żadna ze wszystkich 6 nie była taka upierdliwa.
#link
Szałas na hałas

http://www.zpsitupem.pl/
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #11101 : Marzec 11, 2019, 14:31:36 »
Odpowiedz cytując
Kastorkowa, a na jakim kolczyku się goiłaś? I ile czekałaś na zmianę? Ten temat do mnie ciągle wraca, ostatnio już byłam na 100% zdecydowana, miałam kasę, chęci i czas, zrobiłam research... no ale tak jak wspomniałam osoba ze studia była na urlopie. Ale strasznie mnie korci bo mega mi się podoba kocham
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
Kastorkowa

Szałas na hałas

« #11102 : Marzec 11, 2019, 14:45:52 »
Odpowiedz cytując
Miałam założonego banana ze stali chirurgicznej na 6 tygodni i jego nie było wcale widać. W momencie wymianki na tego wymarzonego miałam na początku takie,  że hmm może jednak przegięcie z aż takim, ale w tym momencie no nie wyobrażam sobie mieć tam innego.
Tak wygląda na sucho

Jak Ci się marzy to rób, tylko ważne by ktoś to zrobił dobrze w dobrym miejscu. Bo jak ktoś zrobi za nisko to taki kolczyk jak mój kończył by się na wardze  a tak bardzo ładnie przylega do przegrody. To była rzecz, którą Marcin bardzo powtarzał na szkoleniu.
#link
Szałas na hałas

vanille

« #11103 : Marzec 11, 2019, 14:49:35 »
Odpowiedz cytując
Kastorkowa, ja już jakiś czas temu radziłam się w kwestii studia w moim mieście i dziewczyny mi podpowiedziały najlepsze miejsce (o którym swoją drogą już wcześniej dużo dobrego słyszałam). Dlatego jak tam odbiłam się od ściany to w ogóle odpuściłam, bo jednak wolę iść do kogoś sprawdzonego. Dzięki za wskazówki. Jak mi wpadnie trochę kasy to pójdę, bo mi się podoba i nie jest to kwestia chwili - wzdycham do niego od kilku lat i nic się w tej materii nie zmienia duży uśmiech A to chyba znak, że nie jest to kaprys, którego będę żałować duży uśmiech
A co do Twojego kolca to mi się bardzo podoba. Dużo osób się śmieje, że jak krowa etc... a ja mam to w nosie ( hihi ) bo mi się właśnie takie najbardziej podobają! Moim zdaniem wyglądasz szałowo
#link
Fokusowa

« #11104 : Marzec 12, 2019, 18:10:47 »
Odpowiedz cytując
Pozwolę sobie wrzucić moją nowość, listki stylizowane na mojego fenka z drugiej ręki  wink
#link
Są tacy ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach.
Behemotowa

« #11105 : Marzec 12, 2019, 18:23:25 »
Odpowiedz cytując
Fokusowa, jak kobieco! U kogo robiłaś?
#link
Fokusowa

« #11106 : Marzec 13, 2019, 07:39:55 »
Odpowiedz cytując
Dziękuje, u Kasi Kot z Kolektywu o81 wink
#link
Są tacy ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach.
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #11107 : Marzec 13, 2019, 08:46:37 »
Odpowiedz cytując
Tak jak kocham mój septum to te klicki wyglądają jak kolczyki z krowiego nosa wink
#link
Niebo nie jest limitem!
infantil

« #11108 : Marzec 13, 2019, 09:23:28 »
Odpowiedz cytując
Fokusowa fajne! Pasują do siebie  uśmiech
#link
do kogo biegłam nie pamiętam a ty do kogo - nie chcę wiedzieć
Kastorkowa

Szałas na hałas

« #11109 : Marzec 13, 2019, 11:36:21 »
Odpowiedz cytując
Jara dla tego każdemu wedle gustu. Mi zwykłe podkówki się nie podobają.
Mam mentalność sroki lubię złote duże i błyszczące rzeczy.
Z krowim kojarzy mi się bardziej zwykle kółko niż taki jaki mam ja. Nie biorę tego oczywiście do siebie po prostu ile ludzi tyle gustów i ja siebie sobie samej w innym nie wyobrażam

#link
Szałas na hałas

vanille

« #11110 : Marzec 13, 2019, 11:44:46 »
Odpowiedz cytując
Ja zdecydowanie nie mam mentalności sroki i cenię sobie minimalizm, ale te zdobne kolce do septum mi się szalenie podobają  emoty327
#link
Strony: 1 ... 369 370 [371] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 19 zapytaniami.