Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

poprzednia następna
Strony: 1 ... 368 369 [370] 371 372 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )  (Przeczytany 2015684 razy)
Rul

« #11070 : Marzec 01, 2019, 14:12:44 »
Odpowiedz cytując
mils, a jesteś w stanie pojechać do niego za granicę?
#link
azzawa

« #11071 : Marzec 01, 2019, 16:46:08 »
Odpowiedz cytując
A dla czego tatuazysci nie chca robic na szyi/za uchem? To ze wzgledow wizualnych czy medycznych?
#link
macbeth

« #11072 : Marzec 09, 2019, 21:54:53 »
Odpowiedz cytując
infantil, ścięło mnie przed chwila, jak weszłam na instagrama i zaczęłam oglądać instastory... strasznie przykre, jak widzi się coś takiego, a już w ogole żal, że to moja znajoma...

#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #11073 : Marzec 09, 2019, 21:57:27 »
Odpowiedz cytując
O jaaa ale żenada, kropka w kropkę zerżnięte smutek że też ludziom nie wstyd. Pytałaś tę dziewczynę o to? Ciekawe jakie ma wytłumaczenie  :S
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #11074 : Marzec 09, 2019, 21:58:51 »
Odpowiedz cytując
O rany jaka żenada...
#link
infantil

tutte le strade portano a roma

« #11075 : Marzec 09, 2019, 22:08:52 »
Odpowiedz cytując
 ...
to już drugi w tym tygodniu.
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #11076 : Marzec 09, 2019, 22:09:51 »
Odpowiedz cytując
Akurat dzisiaj Kuba Nowicz też udostępnił u siebie kopie swoich prac. Ech, dramat.
Dzięki dziewczyny za pomoc w znalezieniu artysty! W kwietniu dziarać będzie Gaja Tat z Pracowni Lunatyk. Finalnie zmieniłam miejsce na tatuaż, zobaczymy co to będzie. Inspiracją jest rysunek Kim Rose Art, oczywiście za jej zgodą. kocham
#link
Hakuna matata!
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #11077 : Marzec 09, 2019, 22:22:43 »
Odpowiedz cytując
infantil, no plus jest taki, że to bardzo dobra dziara i najwyraźniej wszyscy Ci zazdroszczą, ale no...żałosne to niestety... ehh
#link
ashtray

« #11078 : Marzec 09, 2019, 23:05:50 »
Odpowiedz cytując
To jest dość popularny wzór jeśli chodzi o nawiązanie do Mariny Abramovic. Wystarczy wpisać na pintereście "Marina Abramovic tattoo". hihi  Jeśli chodzi o rozpartrywanie go jako kopii to tatuator czy tatuatorka infantil też go zerżnęła.
Tu choćby wrzucony w 2016 roku https://www.instagram.com/p/BCvr9XyytVr/
#link
macbeth

« #11079 : Marzec 09, 2019, 23:41:53 »
Odpowiedz cytując
Ta znajoma odpisała tak

Uważam ze dużo powstało tatuaży z tym wzorem, na pewno nie jeden na całym świecie bo to znana praca, wiec traktuję to jako uniwersalny wzor tak jak ogólnie tatuowanie sobie dzieł sztuki
#link
infantil

« #11080 : Marzec 10, 2019, 06:27:09 »
Odpowiedz cytując
ashtray nawet nie wiedziałam, bo nie śledzę zagraniczny artystów i ich prac... i do teraz nie wiedziałam też czym jest pinterest  hihi Ale dzięki!
Nie widziałam w Polsce nigdy wcześniej tej samej dziary a teraz zrobił się wysyp. I o ile pozostałe są w różnym stylu, tak ta wrzucona przez macbeth jest identyczna linie w linie do tego, co narysowała moja Alinka.

Ja mam ogólnie do tej kwestii mega luz, bo mam wytatułowanych sporo motywów z kultury (chociażby No-face god, Małego Księcia czy w kwietniu robię Leona z Matyldą) które siłą rzeczy się dziara na świecie, ale trochę zszokował mnie nagły wysyp identycznych prac  ke Zwłaszcza, że moja tatuatorka zawsze wszystko rysuje po swojemu i tylko bazuje na tym, jaka to ma być postać.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2019, 06:30:12 wysłane przez infantil » #link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #11081 : Marzec 10, 2019, 08:28:41 »
Odpowiedz cytując
Wygląda na to , że i ja dołączę... Zawsze mi się marzył jakiś mini wzorek na łapce, ot taka "pieczątka"
W czwartek pogadałam z koleżanką, ze stajni która ma własne studio
W sobotę zwolnił się jej termin (normalnie czeka się mega długo)... oto efekt. Tatuaż nie skończony, bo moja skóra przestała współpracować (bardzo puchnę i mega dużo osocza leci, poza tym mam jakąś bardzo gęstą skórę i się ciężko wbić)
Wzorowane na akwareli, którą znalazłam w necie - Meg trochę przerobiła po swojemu. Brakuje kolorów i kilku plam, ale mi się bardzo podoba.
Także jakby ktoś się chciał dziarać w Szczecinie to polecam MechanicalMeg kocham
a tylko - jak widać - z tym malutkim tatuażem trochę mi nie poszło hihi

Już się rozglądam za kolejnym wzorem  icon_rolleyes
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
macbeth

« #11082 : Marzec 10, 2019, 08:35:52 »
Odpowiedz cytując
_Gaga, bardzo ładnie to wyglada uśmiech Tak wręcz bajkowo duży uśmiech a co do wielkości, dla niektórych moze byc mały :p
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #11083 : Marzec 10, 2019, 08:39:58 »
Odpowiedz cytując
Ponoć będzie jeszcze ładniejszy jak opuchlizna zejdzie i się wygoi i go dokończymy (pochwalę się na pewno)
A chciałam taki wiecie - babski, malutki, z 5 cm...  wysmiewa i mam dziarę od ramienia do łokcia  kocham
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
macbeth

« #11084 : Marzec 10, 2019, 09:53:47 »
Odpowiedz cytując
Mimo iż jest duży, to nadal jest kobiecy uśmiech
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #11085 : Marzec 10, 2019, 10:05:13 »
Odpowiedz cytując
_Gaga, - piękny! kocham I zdecydowanie kobiecy.
#link
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #11086 : Marzec 10, 2019, 11:41:44 »
Odpowiedz cytując
Mi tez sie bardzo podoba kocham
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
DeJotka

« #11087 : Marzec 10, 2019, 11:52:11 »
Odpowiedz cytując
_Gaga Wow, jeden z nielicznych końskich tatuaży jakie mi się podobają  wink

Co do wielkości, gdy robiłam swój, co chwila podchodziła dziewczyna ze stanowiska obok, patrzyła na to co robimy i marudziła, że za mały. A ja w sumie i tak pierwotnie chciałam mniejszy, ale jak zobaczyłam już przygotowany wzór  - dostałam w trzech rozmiarach do wyboru, to stwierdziliśmy że mały będzie wyglądał jak naklejany tatuaż z gumy do żucia  wysmiewa
#link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #11088 : Marzec 10, 2019, 18:15:15 »
Odpowiedz cytując
Ja jestem mega ciekawa efektu końcowego. Dziewczyna, która mi to zrobiła patrzyła dziś przy zmianie opatrunku dość krytycznie, marudząc, że "tu jeszcze motylek miał być a tu plama i jeszcze tu trzeba dokolorować i w ogóle do bani" hihi Kolejna sesja dopiero za 3 tygodnie. Ponoć wcześniej zwieję z fotela po pierwszym ukłuciu  wink
#link
buyaka

« #11089 : Marzec 10, 2019, 18:35:16 »
Odpowiedz cytując
Infantil, podejrzewam, ze ten wysyp jest spowodowanh niedawnym artykulem dot Mariny Abramovic na gazecie. Ten wzor tatuazu bazuje na jednym z najbardziej znanych performancow. Ja tam sie nie dziwie, ze wszedzie go pelno  wink
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #11090 : Marzec 10, 2019, 18:57:42 »
Odpowiedz cytując
Ja już teraz też nie dziwię się - myślałam, że to był pomysł infantil. Strasznie mi głupio, wychodzę na totalną kulturalną ignorantkę  icon_redface

mils zazdro! Też się czaję na tatuaż u Gai  love ale chyba nieprędko przekonam się do tego.
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

infantil

« #11091 : Marzec 10, 2019, 19:05:09 »
Odpowiedz cytując
Nie no, ja wiem co mam wydziarane - jak się chwaliłam dziarką to  pisałam że to projekt na podstawie Mariny  duży uśmiech Ale praca kreskę w kreskę zrobiona jak Aliny mnie drażni.

Gaga witamy! To zupełnie nie moja bajka, ale niech się dobrze nosi  uśmiech I chwal się następnymi!

Jeny, mam teraz dylemat. Będę dziarać Leona i Matyldę z Leona Zawodowca i widzi mi się, by przy całym czarnym tatuażu zrobić słynną roślinkę w kolorze. Mam już na ręce jeden "kolorowy" tatuaż i ma on elementy zieleni, więc nawet by się zgrało... no ale meh, kolorowe dziary  hihi Nie lubię. I bądź tu mądry.
#link
mils

WWW Moje ogłoszenia
« #11092 : Marzec 10, 2019, 19:32:28 »
Odpowiedz cytując
Ja tam zgodzę się z infantil. To, co napisałam a propos Kuby Nowicza opiera się na tym samym. On wstawił różę. Swoją sprzed kilku lat i jakąś kopię. Identyczną. Kreska w kreskę. Nikt nikomu nie broni tatuować tej przykładowej róży, ale jeśli artysta się inspiruje czyjąś pracą, to niech to będzie faktycznie inspiracja, nie zerżnięcie projektu. uśmiech Wiadomo, mamy teraz tyyyle wszystkiego w internecie, że czasem ciężko dodać coś nowego do rysunku, który jest popularny i znany, a który ma dość prostą formę. Są jednak ludzie, którzy to robią, więc da się.
smarcik oby wyszło szybciej niż myślisz! Ja w sumie się nie spodziewałam, że Gaja poda mi tak szybki termin, bardzo się cieszę! Ciekawa jestem co wymyśli na podstawie „wyjściowego” rysunku. oczy2
#link
Hakuna matata!
macbeth

« #11093 : Marzec 10, 2019, 19:52:44 »
Odpowiedz cytując
Najlepsze jest to, że znajoma na swoim profilu tatuażowym na Instagramie ma napisane "Nie powtarzam cudzych wzorów, za to chętnie narysuję Twój pomysł"  wysmiewa

A po wczorajszej wiadomości przestała mnie obserwować  kukunamuniu Więc zachowanie typowo dziecinne, no ale cóż  lol
#link
Kastorkowa

Szałas na hałas

« #11094 : Marzec 10, 2019, 21:32:28 »
Odpowiedz cytując
Zachowanie no dziecinne, ale fakt wzór jest jeśli można to tak nazwać dość popularny. Też mi się sporo takich dziarek przewinęło na ig czy innych miejscach bo obserwuje dużo profilów tego typu. Jak zobaczyłam to po raz pierwszy też sobie pomyślałam kurde fajne może kiedyś.
A czy on dokładnie taki sam? To raczej sam bardzo prosty i nieszczegółowy szkic, ten Infantil
podoba mi się dużo bardziej bo jest pełniejszy.

Ja sama  na 18 jestem umówiona na dwie dziarki.
No i jedna będzie właśnie taką, którą ma na pewno mnóstwo ludzi bo sama po tym jak sobie to umyśliłam w głowie to znalazłam kilka takich samych różniących się czcionką czy miejscem, ale pomysł mi  się podoba i tak go zrobię. Będzie to prosta gra słów RADOŚĆ MIŁOŚĆ te dwa słowa tak przekreślone, że wychodzi dość miło.

No i nie chwaliłam się, ale zrobiłam w końcu septuma. Kocham go nad życie, a jako, że ja lubię złoto i błyskotki to jest i on  kocham
Nie mam lepszych zdjęć niestety, a na drugim widać też mandale pod biustem

« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2019, 21:51:17 wysłane przez Kastorkowa » #link
Szałas na hałas

http://www.zpsitupem.pl/
Dodofon
Global Moderator

« #11095 : Marzec 11, 2019, 11:37:40 »
Odpowiedz cytując
ja idę umówić plecy - też idę w duży model skrzydeł + łapacz snów + pióra+kwiaty + nuty
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
Kahlan

« #11096 : Marzec 11, 2019, 13:30:03 »
Odpowiedz cytując
jak tak jak zawsze byłam na zdecydowane NIE w kwestii tatuaży tak przepadłam dla prac Doriana Lehmanna.  oczy2 No i klops chciałabym i jednocześnie nie chciała, pojęcia nie mam jaki motyw, bo co drugi mi się podoba. pewnie jeszcze do tego nie dojrzałam dostatecznie. może kiedyś.  emoty327
#link
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #11097 : Marzec 11, 2019, 13:39:28 »
Odpowiedz cytując
Kastorkowa, bardzo mi się podoba.Wyglądasz super. Za mną chodzi septum. Jakiś czas temu prawie go sobie zrobiłam, ale jak się okazało osoba z polecanego salonu akurat miała urlop hihi no i zanim wróciła to mój entuzjazm jakoś się rozmył. Ale cały czas mam to w głowie. Jak oceniasz samo przekłucie? Miałaś jakieś problemy?
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #11098 : Marzec 11, 2019, 13:52:23 »
Odpowiedz cytując
Dodofon O brzmi bardzo zacnie, rozumiem, że praca na całe plecy?
#link
Dodofon
Global Moderator

« #11099 : Marzec 11, 2019, 14:14:31 »
Odpowiedz cytując
Dodofon O brzmi bardzo zacnie, rozumiem, że praca na całe plecy?

powiedzmy, że na górną część... rekaw już praktycznie mam prawy = ide dalej plecami na drugi rękaw (którego na razie brak)
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
Strony: 1 ... 368 369 [370] 371 372 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 18 zapytaniami.